Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Mureș după datorii în 2023
198 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 37,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 14,8 K RON, iar liderul atinge 10,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.OPTICA OPTOFARM SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 400,8 K RON | |
| 2 | 2.TOP TRADING SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5,1 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 3 | 3.GENERA SMART LAB S.R.L.▲ 42 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 2,9 mil. RON▲ 4.128,1 % | ▲ 4.128,1 % | 3,7 K RON | |
| 4 | 4.MCA HEALTH CARE SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2,4 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 453,1 K RON | |
| 5 | 5.OPTIZAN SRL▲ 31 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 954,5 K RON▲ 810,6 % | ▲ 810,6 % | 193 K RON | |
| 6 | 6.OLI KINETIC SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 934,2 K RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 102,2 K RON | |
| 7 | 7.FIZIONOVA SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 870,3 K RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 307,9 K RON | |
| 8 | 8.MEDASIST CLINIQUE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 663,8 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | -64,1 K RON | |
| 9 | 9.OPTAM OPTIKA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 589,4 K RON— | — | — | -4,6 K RON |
| 10 | 10.PM EYE MED S.R.L.nou | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 579,9 K RON— | — | — | -5,2 K RON |
| 11 | 11.DORA MEDICALS SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 557 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 12 | 12.MARIS ANAPAT ONCOGENE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 522,7 K RON▲ 125,1 % | ▲ 125,1 % | 23,8 K RON | |
| 13 | 13.KISDONC SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 489,6 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | -60 RON | |
| 14 | 14.ALGO MEDICAL SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 408,7 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 854,3 K RON | |
| 15 | 15.DRK - EYE SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 372,6 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 151,7 K RON | |
| 16 | 16.BOMBSHELL BEAUTY CLINIQUE CENTER S.R.L.▲ 109 | Municipiul Reghin, Mureş | 352,6 K RON▲ 11.654,8 % | ▲ 11.654,8 % | -51,7 K RON | |
| 17 | 17.MODERNO SRL▼ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 342,5 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | -40,5 K RON | |
| 18 | 18.LISA DERMA LUXURY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 338,4 K RON— | — | — | 146,4 K RON |
| 19 | 19.ULTRATEST SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 322,4 K RON▲ 76,3 % | ▲ 76,3 % | -267,2 K RON | |
| 20 | 20.IL GLADIATORE ROMANO S.R.L.▼ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 310,5 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | -72,9 K RON | |
| 21 | 21.INFRA BEAUTY DELUXE S.R.L.▲ 125 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 305,2 K RON▲ 58.471,2 % | ▲ 58.471,2 % | -52,6 K RON | |
| 22 | 22.CARIT MED SRL▼ 12 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 300 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 0 RON | |
| 23 | 23.DENTSCAN CBCT S.R.L.▲ 139 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 299,6 K RON▲ 299.523 % | ▲ 299.523 % | -6,7 K RON | |
| 24 | 24.RALMED CENTRU MEDICAL SRL▲ 11 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 294,9 K RON▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 26 K RON | |
| 25 | 25.PANO DIGI DENT S.R.L.▼ 12 | Sat Breaza, Comuna Breaza, Mureş | 291 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -2,2 K RON | |
| 26 | 26.KINETOSPORTLIFE BY ANDRADA S.R.L.▲ 114 | Sat Breaza, Comuna Breaza, Mureş | 283,9 K RON▲ 28.289,1 % | ▲ 28.289,1 % | -27 K RON | |
| 27 | 27.NISA SIMPLY BEAUTY S.R.L.▲ 96 | Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 267,4 K RON▲ 8.329,8 % | ▲ 8.329,8 % | -33,6 K RON | |
| 28 | 28.GOAT LAB S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 264 K RON— | — | — | -4,3 K RON |
| 29 | 29.OMY PLUS MED SRL▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 259,7 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 586,3 K RON | |
| 30 | 30.ROYAL SEKHMET S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 256,1 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -24,7 K RON | |
| 31 | 31.ART MONICA GLOW S.R.L.▲ 114 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 255,1 K RON▲ 40.392,4 % | ▲ 40.392,4 % | 10,7 K RON | |
| 32 | 32.STILMED SRL▼ 18 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 244 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 50 K RON | |
| 33 | 33.SAMARITANUS SRL▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 235,7 K RON▲ 352 % | ▲ 352 % | 27,6 K RON | |
| 34 | 34.ZITA REBALANCING S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 228,3 K RON— | — | — | -3,6 K RON |
| 35 | 35.VITAL QUANTUMED S.R.L.▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 222,2 K RON▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | -51 K RON | |
| 36 | 36.CORAMED SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 196,8 K RON▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 97,9 K RON | |
| 37 | 37.MEDICAL COSMETOLOGY S.R.L.▲ 78 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 188 K RON▲ 4.346,4 % | ▲ 4.346,4 % | 384,7 K RON | |
| 38 | 38.PROVETIM SRL▼ 13 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 185,8 K RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | 34 RON | |
| 39 | 39.CARE FUSIONE SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 170,5 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 53,7 K RON | |
| 40 | 40.NUTRICARE ANTI-AGING S.R.L.▼ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 163,8 K RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | -23,3 K RON | |
| 41 | 41.MARIUSOPTO IMPEX SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 161,3 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 80,9 K RON | |
| 42 | 42.TOPMED TRANS SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 150,4 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 74,1 K RON | |
| 43 | 43.SMART FIZIO S.R.L.▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 149,8 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 16,2 K RON | |
| 44 | 44.INTERMED SRL▲ 46 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 147,7 K RON▲ 1.241,3 % | ▲ 1.241,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.HOUSE OF KINETONIM S.R.L.▲ 86 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 139,8 K RON▲ 6.042,8 % | ▲ 6.042,8 % | -7,6 K RON | |
| 46 | 46.SAN-DORA MED SRL▲ 24 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 131 K RON▲ 406,9 % | ▲ 406,9 % | 716,4 K RON | |
| 47 | 47.REHAMOVE SRL▼ 13 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 127,1 K RON▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 213,2 K RON | |
| 48 | 48.BIOGURU SRL▼ 22 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 126,9 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 3,7 K RON | |
| 49 | 49.MEDIPULS TRANS S.R.L.▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 125,1 K RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | 216,7 K RON | |
| 50 | 50.BIOMED SRL▼ 9 | Municipiul Reghin, Mureş | 122,7 K RON▲ 29,9 % | ▲ 29,9 % | 230 K RON | |
| 51 | 51.ZEN BUSINESS MURES S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 116,9 K RON— | — | — | -27,8 K RON |
| 52 | 52.VICTUSMED SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 107,3 K RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | -32,6 K RON | |
| 53 | 53.DELTA LAB SRL▼ 30 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 99,4 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 1,4 K RON | |
| 54 | 54.ORTHO-KT-FIT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 94,1 K RON— | — | — | 1,8 K RON |
| 55 | 55.TERAPIE & RECUPERARE POSTURALA S.R.L.▼ 13 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 88,8 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -728 RON | |
| 56 | 56.ANEOSALTED CENTRE S.R.L.▼ 16 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 86,1 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 755 RON | |
| 57 | 57.ARMONIA VIETII S.R.L.▼ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 85,3 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | -15,5 K RON | |
| 58 | 58.PRO INNOVATE KINETO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 81,9 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | -37,9 K RON | |
| 59 | 59.SYNERGO KINETIC S.R.L.▼ 11 | Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | 74,8 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 689 RON | |
| 60 | 60.APOLLO VISION S.R.L.▼ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 71,7 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 99,1 K RON | |
| 61 | 61.SEVEN SENSES THERAPY S.R.L.▲ 35 | Municipiul Reghin, Mureş | 68,2 K RON▲ 636,3 % | ▲ 636,3 % | -54,3 K RON | |
| 62 | 62.KOVASIST MED SRL▼ 12 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 67,8 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 408 RON | |
| 63 | 63.GALL&GALL INVEST GROUP S.R.L.▲ 10 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 67,7 K RON▲ 200,5 % | ▲ 200,5 % | 21,6 K RON | |
| 64 | 64.CENTRUL DE RECUPERARE MEDICALA ABLA S.R.L.▼ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 67,1 K RON▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 24,8 K RON | |
| 65 | 65.IREN SRL▼ 18 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 66,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.ALIHAPPYKIDS S.R.L.▼ 12 | Municipiul Reghin, Mureş | 64,3 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | -2,1 K RON | |
| 67 | 67.MORA BIOREZO MEDICAL SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 63,9 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | -12,5 K RON | |
| 68 | 68.OMY CLINI MED SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 59,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.CENTRU MYR SRL= | Municipiul Reghin, Mureş | 59,4 K RON▲ 121,5 % | ▲ 121,5 % | 14,8 K RON | |
| 70 | 70.MARCQUARK S.R.L.nou | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 48,6 K RON— | — | -93 RON | |
| 71 | 71.DERMA SIGHISOARA SRL▼ 34 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 47,4 K RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | -52 RON | |
| 72 | 72.LEADER IDENTITY S.R.L.▲ 69 | Loc. Cerghizel, Oraş Ungheni, Mureş | 44,8 K RON▲ 4.601,7 % | ▲ 4.601,7 % | 49,8 K RON | |
| 73 | 73.HUMAN EUROLAB SRL▼ 16 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 44,6 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -64 RON | |
| 74 | 74.BUCUR BEATA MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 43,6 K RON— | — | — | -11,5 K RON |
| 75 | 75.AGIMED SRL▼ 16 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 42,9 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 120,6 K RON | |
| 76 | 76.JAMPI & ADRIENN MEDICAL-TRANS S.R.L.▼ 15 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 42,3 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 10,8 K RON | |
| 77 | 77.TRAINING ATELIER SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 39,6 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 139,4 K RON | |
| 78 | 78.CONTRANSCAR SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 38,8 K RON0,0% | 0,0% | -20 RON | |
| 79 | 79.BTP HOLLIDAY SRL▼ 41 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 38,3 K RON▼ 62,5 % | ▼ 62,5 % | 2,8 K RON | |
| 80 | 80.HEARTLANDSALL SRL▼ 16 | Municipiul Reghin, Mureş | 38 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.GRACE ON A PLATE S.R.L.▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 37,5 K RON▲ 276,6 % | ▲ 276,6 % | 3,4 K RON | |
| 82 | 82.OCUFIZMED S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 37,1 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 11,4 K RON | |
| 83 | 83.ARMONIA HEALING CENTER S.R.L.▼ 11 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 36,5 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 2 K RON | |
| 84 | 84.HEALTH&HARMONY THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 36,5 K RON— | — | 820 RON | |
| 85 | 85.AVAFIZIOKIT S.R.L.nou | Sat Ruşii-Munţi, Comuna Ruşii-Munţi, Mureş | 35 K RON— | — | — | -80 RON |
| 86 | 86.TREE OF HOPE S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,7 K RON— | — | — | -25,7 K RON |
| 87 | 87.HAPPY DENT RADIOLOGY S.R.L.▲ 41 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 28,8 K RON▲ 930 % | ▲ 930 % | -11 K RON | |
| 88 | 88.DR X-RAY SRL▼ 56 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 28,8 K RON▼ 74,1 % | ▼ 74,1 % | 130,4 K RON | |
| 89 | 89.EURO HEALTH CARE SRL▲ 47 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 27,1 K RON▲ 1.375,5 % | ▲ 1.375,5 % | 49,9 K RON | |
| 90 | 90.3G RX SRL▼ 14 | Municipiul Reghin, Mureş | 27 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 266,6 K RON | |
| 91 | 91.KINETICSOFT BY ANDRADA S.R.L.▼ 16 | Municipiul Reghin, Mureş | 23,1 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | -59,3 K RON | |
| 92 | 92.NUTRITERAPII APICOLE S.R.L.▲ 20 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 21,1 K RON▲ 347,9 % | ▲ 347,9 % | -88,8 K RON | |
| 93 | 93.KIBEDI - DIETETICIAN S.R.L.▲ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 19,9 K RON▲ 227,4 % | ▲ 227,4 % | -15,1 K RON | |
| 94 | 94.GÁL DÁVID PHYSICAL THERAPIST S.R.L.▼ 50 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 19,1 K RON▼ 75,6 % | ▼ 75,6 % | 1,4 K RON | |
| 95 | 95.SMART-REHAB-HUB S.R.L.▲ 44 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16,4 K RON▲ 1.456,4 % | ▲ 1.456,4 % | -10,3 K RON | |
| 96 | 96.MEDICLEAR PRAXENT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16,2 K RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 108,3 K RON | |
| 97 | 97.SIKLODI SRL▲ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 16 K RON▲ 283,7 % | ▲ 283,7 % | 521 RON | |
| 98 | 98.SCHASSBURG XRAY S.R.L.▼ 20 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 15,4 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 18,4 K RON | |
| 99 | 99.DAVINCI MED S.R.L.nou | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 14,9 K RON— | — | — | -14,9 K RON |
| 100 | 100.CSBNDIET PRECISION NUTRITION S.R.L.▼ 20 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 14,8 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 1 K RON |