Top 100 firme — Construcții, Maramureș după datorii în 2022
2.828 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3,4 mil. RON, iar liderul atinge 61,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.X.S. SUD COMPANI SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 61,1 mil. RON— | — | -325,5 K RON | |
| 2 | 2.INTREPRINDERE MONTAJ-INSTALATII SA▼ 1 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 42,9 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -1,7 mil. RON | |
| 3 | 3.OPENTRANS SRL= | Sat Coroieni, Comuna Coroieni, Maramureş | 42,7 mil. RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.DAFLO GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 34,4 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -273,8 K RON | |
| 5 | 5.CONSTRUROM SA▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 32,2 mil. RON▲ 76,9 % | ▲ 76,9 % | 5,1 mil. RON | |
| 6 | 6.TAFFO SRL▲ 23 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 27,6 mil. RON▲ 200,2 % | ▲ 200,2 % | 4,8 mil. RON | |
| 7 | 7.CONREP SA▼ 2 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 26,7 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 3 mil. RON | |
| 8 | 8.ARDELEAN COMPANY NORD VEST SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 23,8 mil. RON▲ 67,2 % | ▲ 67,2 % | 4,4 mil. RON | |
| 9 | 9.CONSULTUS SRL▼ 3 | Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş | 23,1 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 24,1 K RON | |
| 10 | 10.ANTREPRIZA MONTAJ INSTALATII SA▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 22,8 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 11 | 11.EMSENS PROD SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 22,1 mil. RON▲ 47,7 % | ▲ 47,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.SEBI-MARC SRL▼ 5 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Maramureş | 21,4 mil. RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 717,7 K RON | |
| 13 | 13.CHILIA CONCEPT SRL▲ 20 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 19,4 mil. RON▲ 124,4 % | ▲ 124,4 % | -90,2 K RON | |
| 14 | 14.ALAVAL PROD COM SRL▼ 4 | Sat Dumbravita, Comuna Dumbravita, Maramureş | 17,3 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 15 | 15.ULTRA RESIDENTIAL S.R.L.▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 17,2 mil. RON▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 16 | 16.NORD VEST INFRASTRUCTURA SI SERVICII SRL▼ 2 | Sat Mocira, Comuna Recea, Maramureş | 16,3 mil. RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 17 | 17.METARIVER S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14,9 mil. RON— | — | — | 75,6 K RON |
| 18 | 18.BFT ESTATE B.V. LAREN, OLANDA, SUCURSALA BAIA MARE▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14,8 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 19 | 19.PRIMUS ART CONS SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 14,7 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 20 | 20.MARINA PROPERTIES CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 14,6 mil. RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.ELECTROCENTER DUE SRL▲ 40 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 13,5 mil. RON▲ 164,6 % | ▲ 164,6 % | 3,6 mil. RON | |
| 22 | 22.YANIS NORD S.R.L.▲ 59 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 12,8 mil. RON▲ 259,8 % | ▲ 259,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 23 | 23.PROF CON INVEST S.R.L.▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 12,8 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 156,7 K RON | |
| 24 | 24.INDFLOOR GROUP SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 25 | 25.INDPRODCOM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,5 mil. RON— | — | 735,5 K RON | |
| 26 | 26.ELECTROMARA SRL▲ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,4 mil. RON▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 79,2 K RON | |
| 27 | 27.AGECOM SA▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,2 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 28 | 28.REVOLUTION PLUS SRL▼ 24 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,7 mil. RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 29 | 29.GDO-MOV IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,4 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 30 | 30.BB GLOBAL NORD VEST SRL▲ 12 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,3 mil. RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 318,5 K RON | |
| 31 | 31.HEXIMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 1,2 K RON | |
| 32 | 32.FIRESTA ROM SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -51,5 K RON | |
| 33 | 33.ELECTRO MAT PROMPT SRL▼ 12 | Sat Onceşti, Comuna Onceşti, Maramureş | 10,3 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 34 | 34.BAU TECHNIK QUALITY SRL▼ 23 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,2 mil. RON▼ 33,1 % | ▼ 33,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 35 | 35.DRUMURI-PODURI MARAMURES SA▲ 21 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,1 mil. RON▲ 78 % | ▲ 78 % | 2,1 mil. RON | |
| 36 | 36.IZOTEROM SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 10,1 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 99 K RON | |
| 37 | 37.STRUCTO TRADING S.R.L.▼ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,9 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 296,1 K RON | |
| 38 | 38.PRIMA CLASS PROIECT S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,7 mil. RON— | — | — | 0 RON |
| 39 | 39.E&G IMOBILIARE S.R.L.▲ 23 | Oraş Sălistea de Sus, Maramureş | 8,8 mil. RON▲ 75,9 % | ▲ 75,9 % | 311,7 K RON | |
| 40 | 40.AMTEL CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,7 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -445,6 K RON | |
| 41 | 41.ELECTRONET CONCEPT SRL▲ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,6 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 955 K RON | |
| 42 | 42.I.C.E.P. SRL▼ 7 | Loc. Buşag, Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 8,4 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.DRUPO V NORD S.R.L.▲ 15 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 8,1 mil. RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 3,2 mil. RON | |
| 44 | 44.MARA BUILDING GRUP S.R.L.▲ 5 | Sat Groşi, Comuna Groşi, Maramureş | 8 mil. RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | 190,7 K RON | |
| 45 | 45.AMBIENTAL LAND SRL▲ 5 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 7,9 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 57,6 K RON | |
| 46 | 46.OTOPENI PARK S.R.L.▼ 10 | Sat Dămăcuseni, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 7,9 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -146,2 K RON | |
| 47 | 47.RMT EXPO MONTAGGI SRL▲ 17 | Loc. Borsa, Oraş Borşa, Maramureş | 7,7 mil. RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.FITFOR COM SRL▼ 8 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,7 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 121,7 K RON | |
| 49 | 49.TRI EM SERV SRL▲ 16 | Loc. Seini, Oraş Seini, Maramureş | 7,6 mil. RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 50 | 50.THE LIONTECH SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,6 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | -1,3 mil. RON | |
| 51 | 51.FRANCO GIUSEPPE SRL ROCCELLA IONICA SUCURSALA BAIA SPRIE▲ 121 | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 7,6 mil. RON▲ 404,5 % | ▲ 404,5 % | -213,9 K RON | |
| 52 | 52.GRICON SRL▲ 5 | Loc. Târgu Lăpuş, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 7,4 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 723,8 K RON | |
| 53 | 53.NATANAEL COM SERV SRL▼ 25 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 7,4 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 3,5 mil. RON | |
| 54 | 54.DRUSAL INVEST S.A.▲ 556 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,3 mil. RON▲ 2.376,5 % | ▲ 2.376,5 % | -347,7 K RON | |
| 55 | 55.AUTOMATICNORD SRL▼ 21 | Oraş Sălistea de Sus, Maramureş | 7 mil. RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 56 | 56.CC SOFT SOLUTIONS SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 134,8 K RON | |
| 57 | 57.SPEED RENT IMOBILIARE SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,8 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 58 | 58.QUALITY CONSTRUCT SRL▲ 32 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,8 mil. RON▲ 113,4 % | ▲ 113,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 59 | 59.RTC VISION STRUCTURES S.R.L.▼ 41 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,8 mil. RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | -1,2 mil. RON | |
| 60 | 60.URBAN BUILDSKILL S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,7 mil. RON— | — | 163,3 K RON | |
| 61 | 61.ECO ANTNIC SRL▼ 14 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,6 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 693 K RON | |
| 62 | 62.INVESTA CCI SRL▼ 16 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,3 mil. RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 102,2 K RON | |
| 63 | 63.ROM LIANT CONSTRUCT SRL▼ 19 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,3 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 447,6 K RON | |
| 64 | 64.EDIL - BAUSTEEL SRL▼ 19 | Loc. Sălistea de Sus, Oraş Sălistea de Sus, Maramureş | 6,3 mil. RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 14 mil. RON | |
| 65 | 65.BAZIL INTEREURO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,7 mil. RON— | — | 120,1 K RON | |
| 66 | 66.RENTAS LOCO SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,6 mil. RON— | — | 1,5 mil. RON | |
| 67 | 67.LIV-INSTAL SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,5 mil. RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 339,8 K RON | |
| 68 | 68.CORBEANCA ESTATE S.R.L.▼ 8 | Sat Dămăcuseni, Oraş Târgu Lăpuş, Maramureş | 5,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -4,5 K RON | |
| 69 | 69.ILNIC ELECTRIC SRL▼ 10 | Sat Merisor, Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 5,1 mil. RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 70 | 70.TORINO CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5 mil. RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 591,8 K RON | |
| 71 | 71.RETAIL CONSTRUCT INVEST S.R.L.nou | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 4,5 mil. RON— | — | — | 2,7 mil. RON |
| 72 | 72.NORD ANTREPRENOR SRL▼ 1 | Sat Cicârlău, Comuna Cicârlău, Maramureş | 4,5 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.DALIN PERFECT STRUCTURES SRL▲ 51 | Sat Rozavlea, Comuna Rozavlea, Maramureş | 4,5 mil. RON▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | 18,8 K RON | |
| 74 | 74.TIGER WOOD SRL▲ 105 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,4 mil. RON▲ 210 % | ▲ 210 % | 29,2 K RON | |
| 75 | 75.BAU KLINCHER ART S.R.L.▲ 31 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,3 mil. RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 615,6 K RON | |
| 76 | 76.RUNOB COM SRL▼ 9 | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 4,2 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | -170,5 K RON | |
| 77 | 77.CVI CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,2 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 78 | 78.RUSTIC SRL▼ 39 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,2 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 79 | 79.CRISTA & CRIS SRL▲ 31 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,2 mil. RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 80 | 80.NORD QUALITY CONSTRUCT S.R.L.▲ 34 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,1 mil. RON▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 3,5 K RON | |
| 81 | 81.RIMINI CONSTRUCT SRL▲ 32 | Sat Surdeşti, Comuna Şişeşti, Maramureş | 4 mil. RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | 957,7 K RON | |
| 82 | 82.EXQUISITE REAL EDIL SRL▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 495,5 K RON | |
| 83 | 83.AXA RECONST SRL▲ 14 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 376,2 K RON | |
| 84 | 84.PROF MONDO CONSTRUCT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 29,7 K RON | |
| 85 | 85.I.F. NORDSTRADE CONSTRUCTION S.R.L.nou | Loc. Baia Sprie, Oraş Baia Sprie, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 2.202,8 % | ▲ 2.202,8 % | 3 mil. RON | |
| 86 | 86.PAEM TRANSILVANIA TRANS SRL▲ 31 | Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 69,1 % | ▲ 69,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 87 | 87.PROMPT-SERVIT-BAIA-MARE SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 78,8 K RON | |
| 88 | 88.REVOLUTION ECO CONSTRUCT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,9 mil. RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | 3,1 mil. RON | |
| 89 | 89.VAIDA DOM CONSTRUCT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,8 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 90 | 90.VALEX ORIZONT SRL▼ 36 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,8 mil. RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 3,2 mil. RON | |
| 91 | 91.DRUSALCONSTRUCT SA▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,8 mil. RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 60,1 K RON | |
| 92 | 92.ELEWATUL SERV SRL▼ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,8 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 843,7 K RON | |
| 93 | 93.REVOLUTION GREEN VILLAGE S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,7 mil. RON— | — | — | 50 RON |
| 94 | 94.PANE RUMBURAK S.R.L.▼ 12 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 3,7 mil. RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -205,6 K RON | |
| 95 | 95.SPECTRUM LIFE INVEST SRL▲ 25 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,7 mil. RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 15,3 K RON | |
| 96 | 96.EPUROM SA▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,6 mil. RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 139,8 K RON | |
| 97 | 97.HESTIA MCMV S.R.L.▲ 18 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,6 mil. RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 316,3 K RON | |
| 98 | 98.ZVU-NE-ROM COMPANY SRL▼ 23 | Sat Lăpusel, Comuna Recea, Maramureş | 3,6 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 7,6 K RON | |
| 99 | 99.GABORUT CITY SRL▼ 48 | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 3,6 mil. RON▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 18,8 K RON | |
| 100 | 100.URBAN MARINVEST UNION S.R.L.nou | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 3,4 mil. RON— | — | 58,8 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Maramureș
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.012 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
392 firme · 772,5 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
214 firme · 562,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
77 firme · 476,2 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
155 firme · 163,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
123 firme · 140,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
158 firme · 101,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
27 firme · 80 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
66 firme · 59,6 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
67 firme · 55,7 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
33 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
40 firme · 27,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
25 firme · 23 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
28 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 16,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
29 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
8 firme · 12,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
16 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
24 firme · 6,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
12 firme · 6,1 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
17 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
18 firme · 5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 2,7 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 37,7 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON