Top 100 firme — Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a., Maramureș după datorii în 2021
62 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 62 cumulează 4,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 1,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.C & H LOGISTIK SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 771,7 K RON | |
| 2 | 2.PARAISO SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 452,9 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 1,5 K RON | |
| 3 | 3.ONISTUA SSM CONSULTING SRL▼ 1 | Sat Săcălăşeni, Comuna Săcălăşeni, Maramureş | 316,8 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | -56,8 K RON | |
| 4 | 4.ALMA-ACIM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 221,7 K RON▲ 5 % | ▲ 5 % | -8,7 K RON | |
| 5 | 5.EVALPROTEH SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 191 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 587 RON | |
| 6 | 6.ENVIROSCOPY S.R.L.▲ 1 | Sat Ocna Şugatag, Comuna Ocna Şugatag, Maramureş | 155,1 K RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 5,8 K RON | |
| 7 | 7.TOP ASSURANCE S.R.L.▼ 2 | Loc. Vişeu de Sus, Oraş Viseu de Sus, Maramureş | 120,4 K RON▼ 40,4 % | ▼ 40,4 % | 6 K RON | |
| 8 | 8.OST GRUP SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 89,5 K RON▲ 241,9 % | ▲ 241,9 % | -211,4 K RON | |
| 9 | 9.EVALUĂRI DE RISC ŞI SIGURANŢĂ S.R.L.▲ 3 | Sat Ilba, Comuna Cicârlău, Maramureş | 88,9 K RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 22,1 K RON | |
| 10 | 10.ALBATROS SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 85,7 K RON▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 169,6 K RON | |
| 11 | 11.EXPROT MUN SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 79,5 K RON▼ 46,3 % | ▼ 46,3 % | 895,6 K RON | |
| 12 | 12.ECO TERRA ING SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 78,6 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 559,8 K RON | |
| 13 | 13.MODZER S.R.L.▲ 17 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 61,4 K RON▲ 1.032,5 % | ▲ 1.032,5 % | 39,8 K RON | |
| 14 | 14.BERTEA MOMENT FAMILY S.R.L.nou | Loc. Băiţa, Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 60,5 K RON— | — | 25,6 K RON | |
| 15 | 15.VLAD & CO.MGMT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 55,1 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -30,9 K RON | |
| 16 | 16.ROGEMUR SERV SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 32,6 K RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | 26,5 K RON | |
| 17 | 17.GRAFLORES S.R.L.▲ 6 | Sat Chechis, Comuna Dumbravita, Maramureş | 31,2 K RON▲ 197,2 % | ▲ 197,2 % | -14 K RON | |
| 18 | 18.NEO TEAM VALUATION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 31 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 50,2 K RON | |
| 19 | 19.ENERGY BRAINS CONSULTING SRL▼ 6 | Sat Catalina, Comuna Coltău, Maramureş | 30,3 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | 10,2 K RON | |
| 20 | 20.BLACK GOSSIP SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 30,1 K RON▲ 495,8 % | ▲ 495,8 % | 74,7 K RON | |
| 21 | 21.ZYNIR Q SRL▼ 4 | Loc. Seini, Oraş Seini, Maramureş | 29 K RON▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 31,2 K RON | |
| 22 | 22.BYG EUROSERV COMPANY SRL▼ 6 | Sat Vişeu de Jos, Comuna Vişeu de Jos, Maramureş | 27,8 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 72,1 K RON | |
| 23 | 23.SORIA AL CONSULT SRL▲ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 19,5 K RON▲ 195,5 % | ▲ 195,5 % | 24,4 K RON | |
| 24 | 24.ROMLETA SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 17 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 25 | 25.MIKSALDO SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 11,2 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 876 RON | |
| 26 | 26.AUTO-TICU SCHOOL S.R.L.▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 9,6 K RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | -16,5 K RON | |
| 27 | 27.EFFICIENT SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 7,2 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -300 RON | |
| 28 | 28.DAN AS PROTECT SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,9 K RON▼ 50,1 % | ▼ 50,1 % | 87,5 K RON | |
| 29 | 29.REDIS SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,8 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 25 K RON | |
| 30 | 30.IBIZA COM SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,6 K RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 113,3 K RON | |
| 31 | 31.ADICU & ALEX SRL▼ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,3 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 138,1 K RON | |
| 32 | 32.ONEDOOR SERVICES S.R.L.▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,2 K RON▼ 61,3 % | ▼ 61,3 % | 18,2 K RON | |
| 33 | 33.ACD-GRUP SERVICE SRL▼ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 5,8 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 123,6 K RON | |
| 34 | 34.R.I.B.-IMPEX SRL▼ 3 | Sat Tulghieş, Comuna Mireşu Mare, Maramureş | 5,4 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 18,5 K RON | |
| 35 | 35.EFFICIENT SERV SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 4,3 K RON▲ 64,4 % | ▲ 64,4 % | 41,1 K RON | |
| 36 | 36.CONSOLA PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 3,8 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 5,4 K RON | |
| 37 | 37.TNQ BIKE FITTING S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,6 K RON— | — | — | 133,2 K RON |
| 38 | 38.MINERVA MANAGEMENT S.R.L.= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2,5 K RON▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 1,5 K RON | |
| 39 | 39.ANA ART POTTERY S.R.L.= | Sat Recea, Comuna Recea, Maramureş | 2,2 K RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 42,9 K RON | |
| 40 | 40.SUPROTEC SRL▲ 5 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 2 K RON▲ 62,1 % | ▲ 62,1 % | 48,5 K RON | |
| 41 | 41.TOTAL SSM SERV SRL▼ 5 | Sat Satu Nou de Jos, Comuna Groşi, Maramureş | 1,8 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 28,1 K RON | |
| 42 | 42.PREST AGVER SRL▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,8 K RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 24 K RON | |
| 43 | 43.ROBAU SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,4 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 70 K RON | |
| 44 | 44.GHEDALUS SRL▲ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,3 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 38,2 K RON | |
| 45 | 45.SDC PROMUN SRL▼ 5 | Oraş Tăuţii-Măgherăus, Maramureş | 1,3 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 128,3 K RON | |
| 46 | 46.SERV NL PROT SRL▼ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,1 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 9,7 K RON | |
| 47 | 47.EXPARIO SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 48 | 48.TERRADVICON SRL▼ 13 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 550 RON▼ 77,2 % | ▼ 77,2 % | 55,6 K RON | |
| 49 | 49.EKIMAX SPORT SRL▲ 7 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 435 RON▲ 472,4 % | ▲ 472,4 % | 184,1 K RON | |
| 50 | 50.TZAR BRASIDAS SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 365 RON▼ 53,7 % | ▼ 53,7 % | 5,7 K RON | |
| 51 | 51.HIDROPROGRAM-IMPEX SRL= | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 351 RON▼ 43,8 % | ▼ 43,8 % | 13,2 K RON | |
| 52 | 52.ECONS TEHNIQ SRL▼ 6 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 290 RON▼ 72,2 % | ▼ 72,2 % | 23,9 K RON | |
| 53 | 53.HMS-HR GUIDANCE SRL▼ 9 | Sat Faureşti, Comuna Copalnic-Mănăştur, Maramureş | 279 RON▼ 78,9 % | ▼ 78,9 % | 9,8 K RON | |
| 54 | 54.NADIANA SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 180 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.ALIN CONSULTING SRL= | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 146 RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | -4,6 K RON | |
| 56 | 56.EUROSERV SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 143 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.ALPHA CHIO SRL▼ 4 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 142 RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -994 RON | |
| 58 | 58.GERADO MASTER DENTREPAIR S.R.L.▲ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 111 RON— | — | 2,6 K RON | |
| 59 | 59.FELYSSIAART S.R.L.▼ 1 | Municipiul Sighetu Marmaţiei, Maramureş | 54 RON▲ 260 % | ▲ 260 % | 401 RON | |
| 60 | 60.TERRAINTELL SRL▼ 3 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 50 RON0,0% | 0,0% | -4 K RON | |
| 61 | 61.N.T. DESIGN SRL▼ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 62 | 62.PLANTEN SOLUTION SRL-D▼ 3 | Sat Groşi, Comuna Groşi, Maramureş | 0 RON— | — | 0 RON |