Top 100 firme — Construcții, Ilfov după datorii în 2020
4.524 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 10,4 mld. RON. Pragul de intrare în top este 28,2 mil. RON, iar liderul atinge 1,5 mld. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.REWE PROJEKTENTWICKLUNG ROMANIA SRL= | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 1,5 mld. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 9,5 mil. RON | |
| 2 | 2.AROBA IMOBILIARE SRL= | Oraş Voluntari, Ilfov | 607,2 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -9,4 mil. RON | |
| 3 | 3.CTPARK ETA SRL▲ 3 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 453,7 mil. RON▲ 65,7 % | ▲ 65,7 % | -11,6 mil. RON | |
| 4 | 4.ALPINE SA▼ 1 | Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 332 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -44,5 K RON | |
| 5 | 5.CTPARK BUCHAREST SRL▼ 1 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 314,6 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -9 mil. RON | |
| 6 | 6.SIDO UNION PROPERTIES SRL▲ 4 | Sat Ciorogârla, Comuna Ciorogârla, Ilfov | 307 mil. RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 55,2 K RON | |
| 7 | 7.CTPARK GAMMA S.R.L.= | Sat Dragomireşti-Vale, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 285,3 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | -9,4 mil. RON | |
| 8 | 8.CTPARK BUCHAREST A1 S.R.L.▲ 10 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 239,9 mil. RON▲ 95,2 % | ▲ 95,2 % | -1,3 mil. RON | |
| 9 | 9.CTPARK PHI SRL= | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 233,3 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 320,2 K RON | |
| 10 | 10.CTP CONTRACTORS SRL▲ 71 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 199,7 mil. RON▲ 523,6 % | ▲ 523,6 % | -4,5 mil. RON | |
| 11 | 11.AVIATIEI NORD REAL ESTATE DEVELOPMENT SRL= | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 196,5 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -4,1 mil. RON | |
| 12 | 12.CTPARK ALPHA SRL= | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 171,7 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -941,5 K RON | |
| 13 | 13.GREEN CITY CONSTRUCT SRL= | Comuna 1 Decembrie, Ilfov | 165,3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -6 K RON | |
| 14 | 14.CTPARK BETA SRL▲ 9 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 153,9 mil. RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 15 | 15.OPUS LAND RESIDENTIAL DEVELOPMENT SRL▲ 6 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 146,4 mil. RON▲ 24,4 % | ▲ 24,4 % | 30,7 mil. RON | |
| 16 | 16.CRC INVESTMENT PROJECT SRL▼ 1 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 145,4 mil. RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 16,8 mil. RON | |
| 17 | 17.BUTLERS WALSALL S.R.L.▲ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 141,6 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 4,6 mil. RON | |
| 18 | 18.AVIATIEI PARK DEVELOPMENT SRL▲ 4 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 125,8 mil. RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | -2,3 mil. RON | |
| 19 | 19.CTPARK THETA S.R.L.▲ 48 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 124,4 mil. RON▲ 218,6 % | ▲ 218,6 % | -8 mil. RON | |
| 20 | 20.ANTREPRIZE REZIDENTIALE SRL▼ 3 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 123,8 mil. RON0,0% | 0,0% | -411,3 K RON | |
| 21 | 21.SITY INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 121 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 22 | 22.OPUS LAND DEVELOPMENT SA▼ 8 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 118,9 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | -605,2 K RON | |
| 23 | 23.CITY POINT DEVELOPMENT S.R.L.▲ 21 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 113,3 mil. RON▲ 99,8 % | ▲ 99,8 % | -3,9 mil. RON | |
| 24 | 24.CTP INVEST BUCHAREST SRL▼ 19 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 113,2 mil. RON▼ 63,5 % | ▼ 63,5 % | 156,9 mil. RON | |
| 25 | 25.CHESTER GROUP INVESTMENTS S.R.L.▲ 21 | Sat Tamaşi, Comuna Corbeanca, Ilfov | 99,2 mil. RON▲ 79,9 % | ▲ 79,9 % | -3,2 mil. RON | |
| 26 | 26.METROPOLITAN REZIDENTIAL SRL▲ 1 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 98,6 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 6,5 mil. RON | |
| 27 | 27.CTPARK ZETA SRL▲ 8 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 97,7 mil. RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | -3,8 mil. RON | |
| 28 | 28.VALUE INVESTOR EXPERT S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 96,4 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 3,6 mil. RON | |
| 29 | 29.DECONS CO SRL▼ 3 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 94,5 mil. RON0,0% | 0,0% | -223,9 K RON | |
| 30 | 30.ATLAS CONSTRUCT INVEST S.A.▼ 5 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 92,3 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -1,8 mil. RON | |
| 31 | 31.POINT DEVELOPMENT SRL▼ 2 | Oraş Voluntari, Ilfov | 90,8 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 7,6 mil. RON | |
| 32 | 32.WEST PARK RETAIL ROMANIA S.R.L.▼ 4 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 90,2 mil. RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | -10,6 mil. RON | |
| 33 | 33.HYPERION TOWERS S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 89,1 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -6,5 mil. RON | |
| 34 | 34.TERRA GAZ CONSTRUCT SRL▲ 16 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 84,7 mil. RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 9,6 mil. RON | |
| 35 | 35.IMOBILIARE CERTIFICATE ZONA SUD S.R.L.▲ 3 | Sat Vlădiceasca, Comuna Snagov, Ilfov | 82,6 mil. RON▲ 20 % | ▲ 20 % | -1 mil. RON | |
| 36 | 36.EXACTECH SRL▼ 5 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 76,8 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 57,8 K RON | |
| 37 | 37.CTPARK KAPPA SRL▼ 5 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 74,8 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 470 K RON | |
| 38 | 38.CTPARK OMEGA S.R.L.▼ 8 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 71,8 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -769,2 K RON | |
| 39 | 39.AXA CONSULTING CONSTRUCT SRL▼ 2 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 70,4 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -32,3 mil. RON | |
| 40 | 40.CAMOIL SERVICII PETROLIERE SRL▼ 1 | Comuna Berceni, Ilfov | 69 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | -829,7 K RON | |
| 41 | 41.AVANGARDE CITY SRL▼ 8 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 67,9 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 16,7 mil. RON | |
| 42 | 42.CTPARK DELTA S.R.L.▼ 6 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 67,2 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -4,4 mil. RON | |
| 43 | 43.NICOVIANGI S.R.L.▲ 15 | Oraş Voluntari, Ilfov | 65,7 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | -313,7 K RON | |
| 44 | 44.CTPARK SIGMA SRL▼ 10 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 64,9 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 45 | 45.INSTAL SERVICE TECHNOLOGY SRL▲ 16 | Loc. Măgurele, Oraş Măgurele, Ilfov | 64,8 mil. RON▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 848 K RON | |
| 46 | 46.COMTERA CONSTRUCT SRL▼ 5 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 64,2 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -3,7 mil. RON | |
| 47 | 47.PRECISE PROPERTY DEVELOPERS S.R.L.= | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 63,3 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -90,7 K RON | |
| 48 | 48.NATURA CONSTRUCT SRL▼ 8 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 62,7 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -1 mil. RON | |
| 49 | 49.ALFASETT CONSTRUCT S.R.L.▲ 83 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 58,2 mil. RON▲ 204,2 % | ▲ 204,2 % | 11,5 mil. RON | |
| 50 | 50.LIZIERA DE LAC RESIDENCES S.R.L.▲ 41 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 57,9 mil. RON▲ 106,4 % | ▲ 106,4 % | -3,8 mil. RON | |
| 51 | 51.AVANGARDE GRANDE VILLAGE SRL▲ 24 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 57,5 mil. RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 9,3 mil. RON | |
| 52 | 52.BRASO CONSTRUCT SRL▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 53,9 mil. RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | -3,1 mil. RON | |
| 53 | 53.CTPARK TAU SRL▼ 8 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 53,9 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -7 mil. RON | |
| 54 | 54.TOP BUILDING CORPORATION SRL▼ 5 | Loc. Alunişu, Oraş Măgurele, Ilfov | 53,5 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.CARMEL PROPERTIES SRL▼ 3 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 52,6 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 716 K RON | |
| 56 | 56.CARMEL LAND DEVELOPMENT SRL▼ 3 | Comuna Baloteşti, Ilfov | 50,9 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -1,1 mil. RON | |
| 57 | 57.GRAND MALL INVESTMENTS SRL▲ 17 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 50,9 mil. RON▲ 41 % | ▲ 41 % | -2,5 mil. RON | |
| 58 | 58.IMPLENIA BAUGESELLSCHAFT M.B.H. WIEN - SUCURSALA VOLUNTARI▲ 11 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50,9 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | -77 mil. RON | |
| 59 | 59.TEHNOCONSTRUCT MARINE OPERATIONS S.R.L.▲ 79 | Oraş Voluntari, Ilfov | 50,8 mil. RON▲ 172 % | ▲ 172 % | 8,3 mil. RON | |
| 60 | 60.CAMUSAT ROM-TELECOMUNICATII SRL▼ 18 | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 50,6 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -475,6 K RON | |
| 61 | 61.INOVECO S.R.L.▲ 15 | Oraş Voluntari, Ilfov | 49 mil. RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 62 | 62.HEBERGER ROMANIA S.R.L.▲ 83 | Oraş Voluntari, Ilfov | 48,9 mil. RON▲ 170,2 % | ▲ 170,2 % | 3,1 mil. RON | |
| 63 | 63.THEDA MAR S.A.▼ 20 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 48,3 mil. RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 10,3 mil. RON | |
| 64 | 64.AMERICAN CONSTRUCTION TECHNOLOGIES SRL= | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 44,2 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -2,3 mil. RON | |
| 65 | 65.SBI DEZVOLTARE IMOBILIARA SRL▼ 5 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 44 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -2,1 mil. RON | |
| 66 | 66.HAND MADE CONSTRUCT S.R.L.▲ 77 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 43,5 mil. RON▲ 138,7 % | ▲ 138,7 % | 390,2 K RON | |
| 67 | 67.VIVA RESIDENCE REAL ESTATE S.A.▲ 32 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 43,2 mil. RON▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | 4 mil. RON | |
| 68 | 68.EGNATIA ROM S.R.L.▲ 12 | Oraş Voluntari, Ilfov | 42,9 mil. RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 1,2 mil. RON | |
| 69 | 69.DECHUANG INVESTMENT MANAGEMENT SRL▲ 4 | Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov | 41,8 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 70 | 70.HIGH CONSTRUCTION SRL▼ 11 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 41,7 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 71 | 71.ABC RESIDENCE ROM S.R.L.▼ 8 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 41,4 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -2,7 mil. RON | |
| 72 | 72.DESA ENGINEERING CONSTRUCTION S.R.L.▲ 11 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 41,3 mil. RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 10,4 mil. RON | |
| 73 | 73.BERTONI CONSTRUCT S.R.L.▼ 5 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 40,1 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | 12 mil. RON | |
| 74 | 74.AEDO TECHNOLOGIES S.R.L.nou | Oraş Măgurele, Ilfov | 38,8 mil. RON▲ 973,2 % | ▲ 973,2 % | 533,1 K RON | |
| 75 | 75.CTPARK LAMBDA S.R.L.▼ 13 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 38,4 mil. RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 160,4 K RON | |
| 76 | 76.AVANGARDE HOME SRL▲ 1 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 38,2 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 6,1 mil. RON | |
| 77 | 77.COLAS ROMANIA S.R.L.▼ 6 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 38,1 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -1,5 mil. RON | |
| 78 | 78.AVANGARDE REZIDENTIAL SRL▲ 19 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 35,4 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 635,8 K RON | |
| 79 | 79.G.L.P. PROJECT SRL▼ 1 | Oraş Voluntari, Ilfov | 35,2 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 80 | 80.KOSAN INVESTMENT CONSTRUCTION SRL▲ 54 | Oraş Voluntari, Ilfov | 34,8 mil. RON▲ 84,3 % | ▲ 84,3 % | 45,5 K RON | |
| 81 | 81.FERCO INVESTMENTS S.R.L.▼ 25 | Oraş Voluntari, Ilfov | 34,7 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 6,3 mil. RON | |
| 82 | 82.CTPARK KM23 NORTH S.R.L.▲ 3.353 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 32,8 mil. RON▲ 701.452,1 % | ▲ 701.452,1 % | -730,9 K RON | |
| 83 | 83.GF AMCO DEVELOPMENT SRL▼ 67 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 32,4 mil. RON▼ 74,5 % | ▼ 74,5 % | 94 mil. RON | |
| 84 | 84.RECOVERY RETAIL S.R.L.▲ 3 | Comuna Domneşti, Ilfov | 32,1 mil. RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -2,9 K RON | |
| 85 | 85.SILFRUCT S.R.L.▲ 3 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 31,9 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 86 | 86.CITY GARDEN RESIDENCE SRL▲ 70 | Oraş Voluntari, Ilfov | 31,8 mil. RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | 203,1 K RON | |
| 87 | 87.KIRLIC GROUP S.R.L.▲ 20 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 31,6 mil. RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 10,1 mil. RON | |
| 88 | 88.ROYAL RESIDENCE SRL▲ 30 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 31,5 mil. RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 20,5 mil. RON | |
| 89 | 89.HABITARE PLUS S.R.L.▼ 34 | Sat Berceni, Comuna Berceni, Ilfov | 31,1 mil. RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 9,1 mil. RON | |
| 90 | 90.CTPARK PSI SRL▲ 74 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 31 mil. RON▲ 114,6 % | ▲ 114,6 % | -1,1 mil. RON | |
| 91 | 91.CITY GARDEN DEVELOPMENT SRL▼ 2 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 30,7 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -1,1 mil. RON | |
| 92 | 92.TRANSILVANIA TOWERS DEVELOPMENT S.R.L.▼ 7 | Oraş Voluntari, Ilfov | 30,7 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -445,3 K RON | |
| 93 | 93.CHINA TOWN ROMANIA SRL▼ 9 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 30,3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -11,4 K RON | |
| 94 | 94.NSH REAL ESTATE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 29,6 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -873,8 K RON | |
| 95 | 95.CEMS EPC S.A.▲ 13 | Loc. Otopeni, Oraş Otopeni, Ilfov | 29,5 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 96 | 96.IBB-HIB ROMANIA S.R.L.▲ 19 | Sat Afumaţi, Comuna Afumaţi, Ilfov | 28,9 mil. RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | 3,5 mil. RON | |
| 97 | 97.CTPARK BRASOV S.R.L.▼ 11 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 28,7 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 849,5 K RON | |
| 98 | 98.PLUS DEVELOPMENT SRLnou | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 28,6 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 99 | 99.CATTED BUSINESS PARK S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 28,3 mil. RON— | — | — | 441,6 K RON |
| 100 | 100.CITY SMART CONSULTING S.R.L.▲ 46 | Oraş Voluntari, Ilfov | 28,2 mil. RON▲ 59,1 % | ▲ 59,1 % | -556,9 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Ilfov
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
749 firme · 3,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.671 firme · 3 mld. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
541 firme · 2,8 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
568 firme · 1,2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
713 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
128 firme · 952,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
214 firme · 536,7 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
37 firme · 416,5 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
70 firme · 268,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
126 firme · 264,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
260 firme · 205,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 82,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 82,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
28 firme · 70,1 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
19 firme · 66,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
40 firme · 65,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
76 firme · 54,1 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
26 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
58 firme · 25,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
8 firme · 23,6 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
21 firme · 23,2 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 22,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
27 firme · 22,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
49 firme · 20,9 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
4 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 816,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
3 firme · 507,6 K RON