COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Sănătate, Iași după datorii în 2011

408 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 89,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 154,1 K RON, iar liderul atinge 8,1 mil. RON.

FirmăDatorii
ARCADIA HOSPITAL SRL=8,1 mil. RON▼ 11,2 %
ARCADIA POLICLINIC SRL▲ 57,5 mil. RON▲ 245,7 %
EXPLORA RX SRL▼ 16,9 mil. RON▲ 10,1 %
VICTORIA HOSPITAL S.R.L.▲ 66,3 mil. RON▲ 333,4 %
ARCADIA CARDIO SRL▼ 25,4 mil. RON▼ 9,1 %
VITAL MEDICAL CENTER MEMORY SRL▲ 273,1 mil. RON▲ 443,4 %
ARCADIA MEDICAL CENTER SRL▼ 22,9 mil. RON▼ 25,1 %
LUMISAN SRL▼ 22,2 mil. RON▼ 8,9 %
DDD SERVICII MEDICALE SRL▲ 1592,1 mil. RON▲ 3.710,3 %
CENTRUL MEDICAL MEDITUR SRL▼ 21,7 mil. RON▼ 6,4 %
TRANSMED EXPERT SRL▲ 781,7 mil. RON▲ 955,4 %
ONCO HOSPITAL S.R.L.▲ 3051,6 mil. RON▲ 34.224,2 %
CARDIOMED SRL▼ 41,3 mil. RON▼ 10,8 %
SMILE DENT SRL▲ 2461,2 mil. RON▲ 7.645,7 %
BELGROM ARTDENTIS SRL▼ 31,2 mil. RON▼ 8,5 %
MEDICAL CENTER VIVA SRL=1,1 mil. RON▲ 15,9 %
SCAN EXPERT SRL▼ 41,1 mil. RON▼ 10,5 %
ARHIMED RADIOLOGY S.R.L.▲ 21,1 mil. RON▲ 24,9 %
SANOPTIC PROD SRL▼ 21,1 mil. RON▲ 17 %
RODERMA SRL▼ 91,1 mil. RON▼ 26,2 %
MEDIS TEST SRL▲ 1241 mil. RON▲ 1.185,8 %
ANGELMED SRL▼ 8948,1 K RON▼ 14,5 %
PEDILIFE IAŞI SRL▼ 4850 K RON▼ 2 %
TRANSPARENTA SRL▼ 6835 K RON▼ 7,8 %
ELYTIS HOSPITAL HOPE SRL▲ 52802 K RON▲ 339,7 %
SFERA NOUĂ S.R.L.▼ 5800,7 K RON▼ 7,4 %
ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▼ 5800,3 K RON▲ 7,2 %
TRITEST SRL▼ 2789,9 K RON▲ 20,4 %
EDENTA RADIOLOGIE DENTARA SRL▲ 129683,9 K RON▲ 909,2 %
MOLDO MEDICA SRL▲ 2680,1 K RON▲ 18,8 %
UNIDENT NVR SRL▼ 7671,2 K RON▼ 5 %
MEDIRIS SRL▼ 4661,9 K RON▲ 5,9 %
SFERA OPTIC SRLnou620,7 K RON—
INVESTIGATII MEDICALE PRAXIS SRL▲ 116612,5 K RON▲ 728,6 %
CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL▼ 12612,2 K RON▼ 16,2 %
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL GAFIŢOI CONSTANŢA SRL▼ 1600,7 K RON▲ 11,7 %
HERMA MED CENTER SRL▼ 3592,9 K RON▲ 4,9 %
IMPEX TEOTANA SRL▼ 9590,5 K RON▼ 1,5 %
CENTRUL MEDICAL SF. NICOLAE SRL▼ 8587,6 K RON▲ 2,6 %
DENT.ED. SRL▼ 13574,3 K RON▼ 9,4 %
CENTRUL MEDICAL ANGIOMED SRL▲ 33552,8 K RON▲ 194,3 %
TERRAMOLD MEDICAL SRL▼ 6522,5 K RON▼ 2 %
GENERAL MED HELP SRL▼ 6496,1 K RON▲ 1 %
SURMUR SRL▲ 7464 K RON▲ 46,3 %
NEWLIFE-BM SRL▼ 5402,9 K RON▼ 8,6 %
PROCTOSANIS SRL▼ 3395,9 K RON▼ 0,4 %
STOMA LUX SRL▼ 8368,3 K RON▼ 17,2 %
BIO'S CENTER SRL▼ 18367,7 K RON▼ 38,2 %
EIS MED SRL▲ 7366,2 K RON▲ 33,4 %
CABINET MEDICAL NARCISA IANOPOL SRL▲ 18365,5 K RON▲ 79,2 %
EPIMEDICA SRL▼ 6363,3 K RON▼ 1,4 %
ACTUA MEDICAL SRL▼ 8359,1 K RON▼ 6,6 %
DANIDENT SRL▼ 12351,7 K RON▼ 14 %
DEEA MEDCONSULT SRL▼ 7350,8 K RON▼ 0,5 %
MAVISAN-CENTER SRL▼ 1315,5 K RON▲ 9,9 %
MEDEX SRL▼ 10310,2 K RON▼ 15,3 %
CONSULTMED SRL▲ 213309,7 K RON▲ 2.172,5 %
DERMA LUX SRL▲ 42302,6 K RON▲ 125,7 %
PRO LIFE DIAGNOSTICS SRLnou299,2 K RON—
GLISSANDO SRL▼ 11295 K RON▼ 10,7 %
DOIMED SRL▼ 6281,2 K RON▲ 0,2 %
ZÂMBEŞTE SRL▼ 5265,6 K RON▼ 2,2 %
OCULOOPTIC SRL▼ 15265,5 K RON▼ 23 %
RECUMEDIS SRL▼ 49264,2 K RON▼ 74,3 %
TESTARE SRL▼ 3263,7 K RON▲ 11 %
PSIHOMEDAS SRL▼ 13263,1 K RON▼ 11 %
CENTRUL MEDICAL AVICENNE SRL▼ 25262,1 K RON▼ 34,2 %
ROXI DENT S.R.L.▼ 9258,9 K RON▲ 2,7 %
DOEMI DENT SRL▼ 11250,8 K RON▼ 5 %
EVOMEDIS CONSULTING SRL▲ 256244,3 K RON▲ 5.990,6 %
ENDO-EV SRL▼ 5236,9 K RON▲ 11,7 %
OPTIMEX SRL▼ 11235,7 K RON▼ 2,8 %
SILVA CLINIC S.R.L.▼ 35235,4 K RON▼ 47,7 %
ULTRAMEDICAL SRL▼ 9232,5 K RON▲ 7,4 %
RICE DENT SRL▼ 25223,8 K RON▼ 31,2 %
INCISIV SRL▲ 57223,3 K RON▲ 156,8 %
BENDIS MEX SRL▼ 17219,4 K RON▼ 9,6 %
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC ŞI TRATAMENT SRL▲ 170208,1 K RON▲ 935,5 %
TOP MEDICAL GRUP SRL▲ 41206,4 K RON▲ 115,1 %
PRO LIFE CLINICS SRL▲ 83205,9 K RON▲ 237,9 %
ROTTA CLINIDENT SRL▼ 6202,2 K RON▲ 9,7 %
TERRAMED PEDIATRICS SRLnou201,8 K RON—
PANACEEA SRL▼ 16199,5 K RON▼ 3,1 %
STANI'S LAB SRL▼ 3195,4 K RON▲ 9,6 %
BESTRECOVERY SRL▼ 15194,5 K RON0,0%
M.C.R.-MEDICA 2004 SRL▼ 13193,6 K RON▲ 2,8 %
VANIMA COM SRL▼ 5190,9 K RON▲ 8 %
CARDIO-PRAXIS SRL▲ 42189,9 K RON▲ 113,3 %
DONTODENT SRL▼ 6189,9 K RON▲ 10,1 %
ANALDA SRL▼ 21185,4 K RON▼ 7,2 %
A.C. DENTA SRL▲ 99182,8 K RON▲ 291,8 %
CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL▲ 14182,7 K RON▲ 48,4 %
DOBRIN & CO SRL▼ 15182,5 K RON▲ 0,3 %
STYLE DENT SRL▼ 22180,7 K RON▼ 5 %
BUCURDENT SRL▼ 2180,6 K RON▲ 26,4 %
SF. GHEORGHE SRL▲ 165169,4 K RON▲ 977,5 %
SOFIDENT SRL▲ 69166,9 K RON▲ 184,8 %
D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL▲ 194160,5 K RON▲ 1.981,3 %
RODENTAL SERV SRL▼ 8159,4 K RON▲ 5,6 %
ESTETIC DENTAL SRL▼ 5154,1 K RON▲ 8,1 %

Codurile CAEN din sănătate — Iași

CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
687 firme · 634,3 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
577 firme · 420,5 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
28 firme · 398,1 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
153 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
64 firme · 42,5 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
59 firme · 38,6 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
7 firme · 36,6 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
20 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
8 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
2 firme · 710,7 K RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
7 firme · 610,5 K RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
6 firme · 240,6 K RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
2 firme · 169,8 K RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
3 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci