Top 100 firme — Construcții, Iași după datorii în 2024
3.423 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4,5 mld. RON. Pragul de intrare în top este 13,3 mil. RON, iar liderul atinge 256,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INAMSTRO SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 256,5 mil. RON▲ 74,1 % | ▲ 74,1 % | -12,1 mil. RON | |
| 2 | 2.CONEST SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 239,5 mil. RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 7,5 mil. RON | |
| 3 | 3.UTILAVE-PREST S.R.L.▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 205,9 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 727,3 K RON | |
| 4 | 4.CAT CONSTRUCT GRUP SRL▼ 1 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 176,2 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 3,9 mil. RON | |
| 5 | 5.SUN RESIDENCE SRL= | Sat Butea, Comuna Butea, Iaşi | 160,6 mil. RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 572 K RON | |
| 6 | 6.EXTENSIVE NETWORK SRL▲ 14 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 137,9 mil. RON▲ 123,8 % | ▲ 123,8 % | 5,9 mil. RON | |
| 7 | 7.IASI CITY CENTRE S.R.L.= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 98,3 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -176,9 K RON | |
| 8 | 8.KAUNU S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,7 mil. RON▲ 25,4 % | ▲ 25,4 % | -1,5 mil. RON | |
| 9 | 9.GRAL CONSTRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 97,4 mil. RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 10 | 10.SORADI DEVELOPMENT S.A.▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 94,9 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -423 K RON | |
| 11 | 11.LASTOR INVEST CORP SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 85,4 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -652,9 K RON | |
| 12 | 12.PETRO GRUP SRL= | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 83,4 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 10,7 mil. RON | |
| 13 | 13.DAROCONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 74,7 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 36,9 mil. RON | |
| 14 | 14.BUILD CORP SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 72,1 mil. RON▲ 119,7 % | ▲ 119,7 % | 412,1 K RON | |
| 15 | 15.CĂRĂBUŞ GRUP CONSTRUCT SRL▲ 15 | Sat Pauseşti, Comuna Dumeşti, Iaşi | 70,9 mil. RON▲ 76,2 % | ▲ 76,2 % | 230,3 K RON | |
| 16 | 16.EKY-SAM SRL▲ 3 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 65,8 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 17,8 mil. RON | |
| 17 | 17.CROSSGATE S.R.L.▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 65 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -1,7 mil. RON | |
| 18 | 18.STEF-INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,5 mil. RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -16,9 mil. RON | |
| 19 | 19.INTER-DOGA SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,1 mil. RON▼ 35,4 % | ▼ 35,4 % | 472,9 K RON | |
| 20 | 20.CCI CONSTRUCT COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 63,1 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 10,1 mil. RON | |
| 21 | 21.TEOVAL & CO. SRL▼ 7 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 63,1 mil. RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 6,5 mil. RON | |
| 22 | 22.AG STEEL BUILDING & CLADDING SRL▲ 4 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 63,1 mil. RON▲ 45,1 % | ▲ 45,1 % | 2,8 mil. RON | |
| 23 | 23.T.V.I. CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 61,9 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 3,5 mil. RON | |
| 24 | 24.ADAMANT CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 61,4 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | -486,7 K RON | |
| 25 | 25.DAS SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 56,7 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 8,2 mil. RON | |
| 26 | 26.RAL CONSTRUCT MANAGEMENT SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,9 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 2 mil. RON | |
| 27 | 27.SIRAJ PROD SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,7 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 304,2 K RON | |
| 28 | 28.HOME PROJECTS ONE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 49,3 mil. RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | -156,7 K RON | |
| 29 | 29.CASREP SRL▲ 3 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 46,9 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 30 | 30.PROINVEST PROPERTIES S.R.L.▲ 30 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 46,8 mil. RON▲ 111,2 % | ▲ 111,2 % | 0 RON | |
| 31 | 31.DEMO-IDIL CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 45,3 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 7,2 mil. RON | |
| 32 | 32.BRAUS.RO S.R.L.▲ 33 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 45 mil. RON▲ 125,9 % | ▲ 125,9 % | 413,7 K RON | |
| 33 | 33.HERSSON GROUP S.R.L.▲ 6 | Sat Vlădiceni, Comuna Tomeşti, Iaşi | 42,4 mil. RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 11,1 mil. RON | |
| 34 | 34.ZINAN INVESTMENT GROUP SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 41,7 mil. RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 35 | 35.GHESTO INVEST S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,4 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -23,9 K RON | |
| 36 | 36.EUROCONSTRUCT GROUP SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 39,6 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 0 RON | |
| 37 | 37.TECH CONFORT SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 38,2 mil. RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 38 | 38.TALA IAPIS S.R.L.▲ 35 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,8 mil. RON▲ 113 % | ▲ 113 % | -1,5 mil. RON | |
| 39 | 39.MV10 CON-IMOBILIARE S.R.L.▲ 67 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 36,4 mil. RON▲ 215,9 % | ▲ 215,9 % | 242 K RON | |
| 40 | 40.YRISS CASA S.R.L.▲ 11 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 36 mil. RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 15,8 mil. RON | |
| 41 | 41.BITUMAX SRL▲ 105 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 34,4 mil. RON▲ 342 % | ▲ 342 % | 1,2 mil. RON | |
| 42 | 42.MECON IASI SRL▼ 2 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 32,7 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 3,6 mil. RON | |
| 43 | 43.STUDIO CASA CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 31,7 mil. RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | -6 mil. RON | |
| 44 | 44.CITADIN SA▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,9 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 45 | 45.CONEST DACIA RESIDENCE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,4 mil. RON▼ 38,3 % | ▼ 38,3 % | 5,2 mil. RON | |
| 46 | 46.ARTCON WAY S.R.L.▲ 200 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 30,3 mil. RON▲ 652,2 % | ▲ 652,2 % | 2,7 mil. RON | |
| 47 | 47.CONSTRUCTII FEROVIARE MOLDOVA SA▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,6 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -132,2 K RON | |
| 48 | 48.COM-BETON SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 29,3 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -517,4 K RON | |
| 49 | 49.ENVIRO CONSTRUCT SRL▼ 14 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 28,9 mil. RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 4,7 mil. RON | |
| 50 | 50.CONSTRUCŢII HIDROTEHNICE SA▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28,8 mil. RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 51 | 51.IASICON SA▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27,4 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 7,3 mil. RON | |
| 52 | 52.URBIO DOWNSTREAM S.R.L.▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,8 mil. RON▲ 78,7 % | ▲ 78,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 53 | 53.TALROM MORLAT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 26,6 mil. RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | -244,8 K RON | |
| 54 | 54.GREEN CASABLANCA SRL▲ 9 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Iaşi | 26,4 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | -4,2 mil. RON | |
| 55 | 55.CHIRO LIMITED SRL▲ 70 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25,6 mil. RON▲ 165,7 % | ▲ 165,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 56 | 56.KIMONO INVEST S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 25,4 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -358,6 K RON | |
| 57 | 57.UNITY REAL ESTATE S.R.L.▲ 42 | Sat Vişan, Comuna Bârnova, Iaşi | 25,4 mil. RON▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 150 K RON | |
| 58 | 58.ITALIMOB COSTRUZIONI IAŞI SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,5 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -257,2 K RON | |
| 59 | 59.A.R.M. GRUP FEROVIAR SRL▲ 50 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,4 mil. RON▲ 117,2 % | ▲ 117,2 % | 6,2 mil. RON | |
| 60 | 60.DIAMOND DEVELOPERS GROUP S.R.L.▲ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,2 mil. RON▲ 88,4 % | ▲ 88,4 % | -119,5 K RON | |
| 61 | 61.GRUP CONSTRUCTII EST SA▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24,2 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 8,7 mil. RON | |
| 62 | 62.PRIMA CONSTRUCT SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 24 mil. RON▼ 19,4 % | ▼ 19,4 % | 5,3 mil. RON | |
| 63 | 63.CONSINVEST ESTATE S.R.L.▲ 33 | Sat Bârnova, Comuna Bârnova, Iaşi | 23,4 mil. RON▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 927,2 K RON | |
| 64 | 64.NICOLINA RESIDENCE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 23 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 0 RON | |
| 65 | 65.SENNAC SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,6 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -6,9 K RON | |
| 66 | 66.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO SA▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 22,1 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 185,7 K RON | |
| 67 | 67.ZURI RESIDENCE S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,9 mil. RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 278,9 K RON | |
| 68 | 68.FLORI DESIGN CONSTRUCT SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 21,2 mil. RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 577,6 K RON | |
| 69 | 69.GAMON GYM CLUB SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,9 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 21,8 K RON | |
| 70 | 70.APC DEZVOLTARE SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,7 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -426,7 K RON | |
| 71 | 71.CREATIVE HOME BUILDINGS SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,6 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | -124,1 K RON | |
| 72 | 72.ESB INVESTMENT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,3 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -2 mil. RON | |
| 73 | 73.EDUCATION CITYHUB IASI S.R.L.▲ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 19,1 mil. RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | -138,9 K RON | |
| 74 | 74.UNGUREANU TRANS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,9 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 6,4 mil. RON | |
| 75 | 75.OILROM LINE SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,8 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 1,8 mil. RON | |
| 76 | 76.ANTREPRIZA DE LUCRARI DRUMURI SI PODURI IASI SAnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 18,5 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -102,1 K RON | |
| 77 | 77.DP REZIDENTIAL S.R.L.▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,9 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | -285,2 K RON | |
| 78 | 78.SINEG PROJECT CONSTRUCTION SRL▲ 183 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,7 mil. RON▲ 378,9 % | ▲ 378,9 % | 663,7 K RON | |
| 79 | 79.SIVCO REZIDENCE SRL▲ 58 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 17,5 mil. RON▲ 104,7 % | ▲ 104,7 % | 233,2 K RON | |
| 80 | 80.BOGDY TRANS SRL▲ 6 | Sat Ruginoasa, Comuna Ruginoasa, Iaşi | 17,4 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 81 | 81.TEC TELECOM SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,4 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -1,9 mil. RON | |
| 82 | 82.LEGENDARY S.R.L.▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,3 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -271 K RON | |
| 83 | 83.DEMO STRADE GROUP AG S.R.L.▼ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 17,1 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 4,3 mil. RON | |
| 84 | 84.VIGMA ANTREPRIZĂ SRL▲ 21 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 16,4 mil. RON▲ 40 % | ▲ 40 % | 4,3 mil. RON | |
| 85 | 85.CLIMA THERM CENTER SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16,3 mil. RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 10,2 mil. RON | |
| 86 | 86.MARLUC-H SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 16 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -186,1 K RON | |
| 87 | 87.EURO CONSTRUCŢII ARHIS SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,9 mil. RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 2,5 mil. RON | |
| 88 | 88.COTA ZERO CONSTRUCT SRL▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15,9 mil. RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | -1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.MKD RESIDENCE SRL▼ 15 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 15,7 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 4,5 mil. RON | |
| 90 | 90.ZOORK S.R.L.▼ 48 | Sat Tomeşti, Comuna Tomeşti, Iaşi | 15,2 mil. RON▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 91 | 91.STEF INVEST LOGISTIC SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,9 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | -5,5 mil. RON | |
| 92 | 92.AVATTI INDUSTRIES SRL▼ 17 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,8 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 2,1 mil. RON | |
| 93 | 93.INTER DOGA PROJECT INVESTMENT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,6 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -169,2 K RON | |
| 94 | 94.CONCRET DRUM SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,5 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 2,2 mil. RON | |
| 95 | 95.TED CONSTRUCT SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,2 mil. RON0,0% | 0,0% | -5,1 K RON | |
| 96 | 96.MEDO COMPANY SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14,1 mil. RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 97 | 97.CONSTRUCTION BUILDINGS PROJECTS SRL= | Sat Uricani, Comuna Miroslava, Iaşi | 13,8 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 98 | 98.CON TED COMPANY SRL▼ 8 | Sat Lunca Cetăţuii, Comuna Ciurea, Iaşi | 13,7 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 99 | 99.GEOLOR STONE SRL▲ 84 | Sat Iepureni, Comuna Movileni, Iaşi | 13,5 mil. RON▲ 126,3 % | ▲ 126,3 % | -1,1 mil. RON | |
| 100 | 100.LIFE PLUS SRL▲ 4 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 13,3 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 653,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Iași
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
611 firme · 2,4 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
989 firme · 2 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
378 firme · 719,8 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
302 firme · 621,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
49 firme · 578,9 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
147 firme · 313,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
33 firme · 259,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
116 firme · 143,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
112 firme · 100,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
77 firme · 64,1 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 63,2 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
15 firme · 61,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 32,9 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
75 firme · 31,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
30 firme · 29,2 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 28,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
12 firme · 22,8 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
13 firme · 21,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
18 firme · 20,5 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
5 firme · 14,9 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
17 firme · 11,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
43 firme · 10,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
22 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
13 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
6 firme · 3 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
2 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
11 firme · 657 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 0 RON