Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Iași după datorii în 2012
296 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 136,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 343,9 K RON, iar liderul atinge 20,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPLEX ONYX SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,3 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 65,4 K RON | |
| 2 | 2.SELECT GRUP SA= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7,7 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -218,8 K RON | |
| 3 | 3.GEMADA SERV SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 3,2 K RON | |
| 4 | 4.INCONTRO SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4,9 mil. RON▲ 37,9 % | ▲ 37,9 % | -495,8 K RON | |
| 5 | 5.EMUS COM SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | -206,3 K RON | |
| 6 | 6.DISA-ORG SRL= | Municipiul Paşcani, Iaşi | 3,4 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 0 RON | |
| 7 | 7.EURO D.E.C. SYSTEM SRL▲ 2 | Sat Războieni, Comuna Ion Neculce, Iaşi | 3,2 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | -1 mil. RON | |
| 8 | 8.CRISTI'S STORE SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 7,5 K RON | |
| 9 | 9.SUMMER TIME SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,9 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -248 K RON | |
| 10 | 10.BEER GARDEN SRL▲ 85 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,3 mil. RON▲ 427,6 % | ▲ 427,6 % | 46,4 K RON | |
| 11 | 11.MAGIC PIZZA SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,3 mil. RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | -397,7 K RON | |
| 12 | 12.COMPACT IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2,1 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 97 K RON | |
| 13 | 13.AGREMENT CIRIC SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 58,4 K RON | |
| 14 | 14.MAF FORCE SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,9 mil. RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 11,3 K RON | |
| 15 | 15.INCONTRO RISTORANTE SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,8 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -605,1 K RON | |
| 16 | 16.MASTER PAN SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,8 mil. RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | -783,4 K RON | |
| 17 | 17.WARIANT SRL▲ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 7 K RON | |
| 18 | 18.ARMANDIA INVEST SRL▲ 93 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,7 mil. RON▲ 483,8 % | ▲ 483,8 % | 23,9 K RON | |
| 19 | 19.CRUNCH SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,6 mil. RON▲ 65,5 % | ▲ 65,5 % | -420,6 K RON | |
| 20 | 20.GABRIEL SERV SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,5 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -7,7 K RON | |
| 21 | 21.AUTOTRANSPORT EXIM SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,4 mil. RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | -97,3 K RON | |
| 22 | 22.MADO CORPORATION SRL▼ 1 | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 1,4 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 427,8 K RON | |
| 23 | 23.GHENA COV INVEST SRL▼ 3 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 1,4 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 15,5 K RON | |
| 24 | 24.CENIA STIL SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 15,1 K RON | |
| 25 | 25.MAGIC PIZZA LAND SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,3 mil. RON▼ 57 % | ▼ 57 % | -253,2 K RON | |
| 26 | 26.LIELA AMERICAN COMP SRL▲ 2 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 1,3 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -285,1 K RON | |
| 27 | 27.PERLA NEAGRA SRL▲ 5 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 1,3 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 6,2 K RON | |
| 28 | 28.MARCO REALI JUNIOR SRL▲ 39 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,2 mil. RON▲ 90,5 % | ▲ 90,5 % | -126 K RON | |
| 29 | 29.INTERFOOD PROCESSING SRL= | Sat Brătuleni, Comuna Miroslava, Iaşi | 1,2 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 110,3 K RON | |
| 30 | 30.DOMIRO TRUST S.R.L.▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 9,9 K RON | |
| 31 | 31.CORNER SPORT BAR SRL▲ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▲ 32 % | ▲ 32 % | -298,6 K RON | |
| 32 | 32.RIALTO SRL▲ 4 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 1,1 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -111 K RON | |
| 33 | 33.COMTRIX SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 39 K RON | |
| 34 | 34.CATERING & GASTRONOMY MOLDOVA SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | -24,6 K RON | |
| 35 | 35.CAYENNE SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 11,3 K RON | |
| 36 | 36.ALILA SRL▲ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▲ 61 % | ▲ 61 % | -434,8 K RON | |
| 37 | 37.TREND NEW SKY SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1 mil. RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 77,7 K RON | |
| 38 | 38.PISICA DE MARE IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 995,3 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -26,4 K RON | |
| 39 | 39.BUENA VISTA SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 994,2 K RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | -172,9 K RON | |
| 40 | 40.EDENA COMP SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 921,6 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -16,3 K RON | |
| 41 | 41.STEAK HOUSE C.S.B. BUCIUM SRL▲ 64 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 876,9 K RON▲ 145,5 % | ▲ 145,5 % | 55,8 K RON | |
| 42 | 42.ATELIERUL DE BERE SRL▲ 6 | Sat Miroslava, Comuna Miroslava, Iaşi | 872,3 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -275,5 K RON | |
| 43 | 43.US-ROM HOUSE LTD SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 853,8 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 625 K RON | |
| 44 | 44.ENOTECA RALET SRL▲ 48 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 824,5 K RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 1,1 K RON | |
| 45 | 45.SELF SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 822,8 K RON▲ 41,3 % | ▲ 41,3 % | -317,9 K RON | |
| 46 | 46.BERLINDONERKEBAB SRL▲ 47 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 819,5 K RON▲ 83,7 % | ▲ 83,7 % | 23,4 K RON | |
| 47 | 47.FADIUS COMPANY SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 817 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | -139,9 K RON | |
| 48 | 48.MATIA STAR SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 817 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 267 RON | |
| 49 | 49.BOTEZ CORNELIU SELLMA SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 811,9 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -7,3 K RON | |
| 50 | 50.BEST BITE SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 806,6 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 93,3 K RON | |
| 51 | 51.SIMONINI SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 802,6 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | -141,7 K RON | |
| 52 | 52.ROBIN SRL▲ 12 | Sat Poieni, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 801,8 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | -153,9 K RON | |
| 53 | 53.HUI HONG SRL▲ 21 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 794,8 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | -46,4 K RON | |
| 54 | 54.CASTEL A RESTAURANTS SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 779,1 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | -152 K RON | |
| 55 | 55.CLIFF SERV SRL▲ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 774,7 K RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 5,5 K RON | |
| 56 | 56.INDIANA SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 771,6 K RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 4,1 K RON | |
| 57 | 57.AGIFOR SRL▼ 12 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 766,1 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | -70,1 K RON | |
| 58 | 58.FADIS TIME SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 763,5 K RON— | — | — | 7,8 K RON |
| 59 | 59.ARPA SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 760 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -272,6 K RON | |
| 60 | 60.HANUL DACILOR SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 713,9 K RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | -56,8 K RON | |
| 61 | 61.SIMI-DOM SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 710 K RON▲ 67,1 % | ▲ 67,1 % | -6,2 K RON | |
| 62 | 62.SARTEX SERV SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 707,5 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -56,3 K RON | |
| 63 | 63.MEDIEVAL GURMAND SRL▼ 22 | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 701 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 43,6 K RON | |
| 64 | 64.MAESTRO IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 674,1 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -93 K RON | |
| 65 | 65.CROWN AND ANCHOR INTERNATIONAL SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 672,9 K RON— | — | — | -46,1 K RON |
| 66 | 66.NAZARET SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 631,7 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -93 K RON | |
| 67 | 67.DUBLU V SRL▲ 5 | Sat Poieni, Comuna Schitu Duca, Iaşi | 622,2 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -69,6 K RON | |
| 68 | 68.COMPANIA PC UNIC SA▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 610,4 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 116,8 K RON | |
| 69 | 69.PROD-LIV SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 587,1 K RON▲ 413,5 % | ▲ 413,5 % | 1,5 K RON | |
| 70 | 70.ISTANBUL CAFE SRL▲ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 580,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.PIZZERIA ZANOLLI SRL▼ 41 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 577,2 K RON▼ 53,9 % | ▼ 53,9 % | -130,7 K RON | |
| 72 | 72.ARIGE STAR SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 542,4 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -52,5 K RON | |
| 73 | 73.GARDEN FOOD SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 538,1 K RON▲ 333,5 % | ▲ 333,5 % | -52,6 K RON | |
| 74 | 74.MATRIX M&T SRLnou | Sat Leţcani, Comuna Leţcani, Iaşi | 526,4 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -39,6 K RON | |
| 75 | 75.M.V.A. ENEA SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 525,8 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 2,2 K RON | |
| 76 | 76.DURABIL 2008 SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 511,2 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -46,4 K RON | |
| 77 | 77.KOORNNEEF INVESTMENT SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 504,1 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -138,8 K RON | |
| 78 | 78.MAGNA SDF SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 503,8 K RON▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | -312,1 K RON | |
| 79 | 79.TAKE AND GO FOOD SERVICES SRL-D▲ 190 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 494,9 K RON▲ 5.055,3 % | ▲ 5.055,3 % | -253,7 K RON | |
| 80 | 80.XELLENCE TRADE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 492,7 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | -160,7 K RON | |
| 81 | 81.TORAL SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 484 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 27,3 K RON | |
| 82 | 82.SACT PROD SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 475,9 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 0 RON | |
| 83 | 83.BONSAI SUN SRL▲ 25 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 469,2 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | -277,7 K RON | |
| 84 | 84.FORTUNA INC SRL▲ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 465,9 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -29,4 K RON | |
| 85 | 85.COVALEX SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 451,6 K RON▲ 522,4 % | ▲ 522,4 % | -44,5 K RON | |
| 86 | 86.LOREBUR SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 444,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.PERLA KEBAP COMPANY SRL▲ 62 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 437,9 K RON▲ 152 % | ▲ 152 % | -47,1 K RON | |
| 88 | 88.EXTAZY DISCO SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 421,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.RESTAURANT EXPO SRL▲ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 420 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 532 RON | |
| 90 | 90.SUBSTORE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 417,4 K RON— | — | — | 842 RON |
| 91 | 91.BELMI TRADE SRL▲ 42 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 413 K RON▲ 84,2 % | ▲ 84,2 % | -175,2 K RON | |
| 92 | 92.JIN-LONG SRL▼ 15 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 393,3 K RON▼ 26,5 % | ▼ 26,5 % | 7,3 K RON | |
| 93 | 93.JUNIOR-GDN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 387,8 K RON— | — | -17,2 K RON | |
| 94 | 94.MONACO SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 387 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 0 RON | |
| 95 | 95.ROMANDRADA SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 386,5 K RON▼ 15,9 % | ▼ 15,9 % | 24,1 K RON | |
| 96 | 96.SERALESS INC SRL▲ 55 | Sat Valea Lungă, Comuna Holboca, Iaşi | 383,5 K RON▲ 123,8 % | ▲ 123,8 % | -158,2 K RON | |
| 97 | 97.DAION SERCOM SRL▲ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 365,1 K RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | -7,8 K RON | |
| 98 | 98.CORSINI RISTORANTE SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 359,4 K RON— | — | — | 85,9 K RON |
| 99 | 99.MARINAKY STYL SRL▲ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 348,9 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | -81,9 K RON | |
| 100 | 100.CAFE FRANCAIS SRL▲ 148 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 343,9 K RON▲ 1.277,7 % | ▲ 1.277,7 % | -73,1 K RON |