Top 100 firme — Sănătate, Ialomița după datorii în 2014
57 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 57 cumulează 6,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 1,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALMAROM 2001 SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 58,1 K RON | |
| 2 | 2.PHILOS IMPEX SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,2 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 367,4 K RON | |
| 3 | 3.PLUSS SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 194,3 K RON | |
| 4 | 4.DRIDIH DENT SRL▲ 17 | Sat Dridu, Comuna Dridu, Ialomiţa | 418,4 K RON▲ 1.125,5 % | ▲ 1.125,5 % | -73,2 K RON | |
| 5 | 5.NERA IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 346,9 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 47,5 K RON | |
| 6 | 6.PROFDIAGNOSIS SRL▼ 2 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 289 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 102,9 K RON | |
| 7 | 7.ALPHA GROUP SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 218,9 K RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | -6,2 K RON | |
| 8 | 8.MEDICAL DENTAL BLUE SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 209,9 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 11,8 K RON | |
| 9 | 9.DENTAR SRLnou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 120,9 K RON— | — | -20,3 K RON | |
| 10 | 10.BIOMED SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 115,1 K RON▼ 56,9 % | ▼ 56,9 % | 254,6 K RON | |
| 11 | 11.SILVIA DENT SRL▲ 3 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 112,7 K RON▲ 66,5 % | ▲ 66,5 % | -8,9 K RON | |
| 12 | 12.FAMILY OPTIC EXPRES S.R.L.▲ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 85,4 K RON▲ 50,5 % | ▲ 50,5 % | -23,1 K RON | |
| 13 | 13.OPTIC SUN SRL▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 84,2 K RON▲ 84,2 % | ▲ 84,2 % | 7,7 K RON | |
| 14 | 14.DENT EXPERT STYLE SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82,9 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | -8,3 K RON | |
| 15 | 15.MED RADIODENT SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 82,3 K RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 1,1 K RON | |
| 16 | 16.DAISY CLINIC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 78,9 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 871 RON | |
| 17 | 17.TOTAL MEDICAL CARE SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 18 | 18.T.C.I. MEDICAL S.R.L.▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 68,7 K RON▲ 180 % | ▲ 180 % | 85,4 K RON | |
| 19 | 19.OFTAMED SRL▲ 21 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 65,1 K RON▲ 1.374,5 % | ▲ 1.374,5 % | 70,4 K RON | |
| 20 | 20.DENTACRIS SRL▼ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 53,7 K RON▼ 35,3 % | ▼ 35,3 % | 23,9 K RON | |
| 21 | 21.IULITA RX DENT SRL▲ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 36,9 K RON▲ 89,2 % | ▲ 89,2 % | 8,6 K RON | |
| 22 | 22.ANDRA DENT SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 35,1 K RON▼ 48,6 % | ▼ 48,6 % | 84,3 K RON | |
| 23 | 23.MED SANA SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 31,5 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 48,8 K RON | |
| 24 | 24.ANDENT SRL▼ 2 | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 29,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 25 | 25.ARTISDENT CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 22,9 K RON▼ 45,5 % | ▼ 45,5 % | 18,6 K RON | |
| 26 | 26.ZINCADENT SRL▲ 7 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 21,5 K RON▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | -7,8 K RON | |
| 27 | 27.NICOMED ALFA S.R.L.nou | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 21,2 K RON— | — | — | 254 RON |
| 28 | 28.MEDICAL TRADE CENTER S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 20 K RON— | — | — | -2,2 K RON |
| 29 | 29.CARMI TEHNODENT SRL▼ 2 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 17,8 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -343 RON | |
| 30 | 30.NEODENTA SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 12,8 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -2,6 K RON | |
| 31 | 31.ELISAN SRL▲ 6 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 12,2 K RON▲ 111,9 % | ▲ 111,9 % | 75 K RON | |
| 32 | 32.MEDICRIST SRL▲ 4 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 11,1 K RON▲ 73,6 % | ▲ 73,6 % | 1 K RON | |
| 33 | 33.CENTRUL MEDICAL FRANCINE S.R.L.▼ 7 | Sat Reviga, Comuna Reviga, Ialomiţa | 10,6 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 64,5 K RON | |
| 34 | 34.CENTRUL MEDICAL ECHOMED S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,3 K RON— | — | — | 5,5 K RON |
| 35 | 35.NURSING CARE SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,1 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -2,2 K RON | |
| 36 | 36.SYLMED INVEST S.R.L.nou | Sat Miloşeşti, Comuna Miloşeşti, Ialomiţa | 8,5 K RON▼ 60,7 % | ▼ 60,7 % | 17,3 K RON | |
| 37 | 37.DENTOIMPLANT SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 8,4 K RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | 9,2 K RON | |
| 38 | 38.CAMEGRO COM SRL▲ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 6,6 K RON▲ 125,5 % | ▲ 125,5 % | 54,9 K RON | |
| 39 | 39.LONG LIFE MEDICAL CENTER S.R.L.▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,8 K RON▲ 53,7 % | ▲ 53,7 % | 3,1 K RON | |
| 40 | 40.ALMADENT SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,3 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 12,5 K RON | |
| 41 | 41.CLONA CRIS SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.MED CHRIS HOME S.R.L.▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 4,7 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | -4,5 K RON | |
| 43 | 43.PRO LASER OPTIK SRL▲ 2 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 4,7 K RON▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 137 K RON | |
| 44 | 44.DERMA LINE SRL▼ 26 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 4,5 K RON▼ 90,1 % | ▼ 90,1 % | 40,7 K RON | |
| 45 | 45.SANA DENTIS SRL▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 4,3 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 15,3 K RON | |
| 46 | 46.TICOMIA U.G.X. SRLnou | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 3,9 K RON— | — | — | 7 K RON |
| 47 | 47.CABINET STOMATOLOGIC CRACIUN SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,6 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 15,9 K RON | |
| 48 | 48.SANTE CLINIQUE ROXETTE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,3 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | -4,8 K RON | |
| 49 | 49.ALSTOM SRL▼ 19 | Sat Gârbovi, Comuna Gârbovi, Ialomiţa | 3 K RON▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | 5 K RON | |
| 50 | 50.DARABANU DENTAL OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,4 K RON— | — | — | -203 RON |
| 51 | 51.HAPPY DENT SRL▼ 26 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,9 K RON▼ 89,8 % | ▼ 89,8 % | 15,8 K RON | |
| 52 | 52.MINA SRL▼ 11 | Sat Iazu, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 1,9 K RON▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | -1,6 K RON | |
| 53 | 53.DIAMANT DENT SRL▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 1 K RON— | — | -1 K RON | |
| 54 | 54.GINKOR SRL▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 801 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.ARL MEDICAL CENTER S.R.L.▼ 17 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 316 RON▼ 94,1 % | ▼ 94,1 % | 18,7 K RON | |
| 56 | 56.MED VAD 2002 SRL▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 6 RON— | — | -131 RON | |
| 57 | 57.STARDENTAL S.R.L.-D.▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -2,4 K RON |
Codurile CAEN din sănătate — Ialomița
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
28 firme · 44,1 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
48 firme · 43,3 mil. RON
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
32 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
20 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
5 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
2 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
2 firme · 685,7 K RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
2 firme · 682,9 K RON
CAEN 8899
Alte activități de asistență socială, fără cazare, n.c.a.
1 firme · 490 K RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
1 firme · 174,9 K RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
1 firme · 62,5 K RON
CAEN 8693
Activități ale psihologilor și psihoterapeuților, cu excepția medicilor
1 firme · 12,9 K RON
CAEN 8810
Activități de asistență socială, fără cazare, pentru bătrâni și pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
2 firme · 0 RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
1 firme · 0 RON