Top 100 firme — IT și comunicații, Ialomița după datorii în 2020
157 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 16 mil. RON. Pragul de intrare în top este 7,2 K RON, iar liderul atinge 2,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EASY DATA INTEGRATION SRL▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,6 mil. RON▲ 219,9 % | ▲ 219,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 2 | 2.SOFT TEX SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,6 mil. RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 128,3 K RON | |
| 3 | 3.R T S TELECOM SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,3 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -184,2 K RON | |
| 4 | 4.MILENIUM LAND SRL▲ 1 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 661,7 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 172,1 K RON | |
| 5 | 5.AZIMUT TELECOM SRL▼ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 505,1 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | -84,1 K RON | |
| 6 | 6.MULTIDIMENSION S.R.L.▲ 12 | Comuna Săveni, Ialomiţa | 426,5 K RON▲ 107,5 % | ▲ 107,5 % | 372,4 K RON | |
| 7 | 7.IMPULS CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 417,2 K RON▲ 71,8 % | ▲ 71,8 % | 862,2 K RON | |
| 8 | 8.ANTENA 1 MEDIA SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 415,4 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 769 RON | |
| 9 | 9.COUNSEL GROUP SERVICES S.R.L.= | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 402,1 K RON▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 82,3 K RON | |
| 10 | 10.COUNSEL GROUP INTEGRATION S.R.L.▲ 110 | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 378,9 K RON▲ 13.156,5 % | ▲ 13.156,5 % | 817,9 K RON | |
| 11 | 11.SOFTHOUSE OPERATIONS SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 363,5 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 84,9 K RON | |
| 12 | 12.COUNSEL GROUP FRANKFURT S.R.L.= | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 362,1 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 13 | 13.UNITED SOFTWARE SOLUTIONS SRL▼ 2 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 329,5 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -244 RON | |
| 14 | 14.MEDIA NET SRL▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 311,3 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 22,3 K RON | |
| 15 | 15.DAN PRESS SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 290,1 K RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 43,4 K RON | |
| 16 | 16.AEROCONTROL UAV SRL▼ 3 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 270,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 17 | 17.UBI NET S.R.L.▲ 37 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 250,1 K RON▲ 543,8 % | ▲ 543,8 % | 133,2 K RON | |
| 18 | 18.UBI COM SRL▼ 12 | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 224,7 K RON▼ 62 % | ▼ 62 % | 287,4 K RON | |
| 19 | 19.COUNSEL GROUP TECHNOLOGY S.R.L.nou | Sat Bueşti, Comuna Bueşti, Ialomiţa | 205,6 K RON— | — | — | 244,6 K RON |
| 20 | 20.SOFTHOUSE MEDIA SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 198,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 21 | 21.ELAREDUCERE S.R.L.▲ 6 | Oraş Amara, Ialomiţa | 195,9 K RON▲ 46,6 % | ▲ 46,6 % | 623,4 K RON | |
| 22 | 22.FRESH FM S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 186,5 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 26,9 K RON | |
| 23 | 23.RADIO CAMPUS SRL▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 183,8 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 12,8 K RON | |
| 24 | 24.SKY PROJECT SRL▼ 10 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 181,8 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 486 K RON | |
| 25 | 25.CEZTEL SOLUTIONS S.R.L.▼ 3 | Sat Munteni-Buzău, Comuna Munteni-Buzău, Ialomiţa | 176,4 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 702,7 K RON | |
| 26 | 26.INTER PLUS SRL▼ 3 | Sat Butoiu, Comuna Sfîntu Gheorghe, Ialomiţa | 174 K RON0,0% | 0,0% | -6,1 K RON | |
| 27 | 27.PAYNET NEWSYSTEMS S.R.L.▲ 113 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 167,4 K RON▲ 23.346,8 % | ▲ 23.346,8 % | 3,1 K RON | |
| 28 | 28.COMPUTER FRIENDS SRLnou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 163,3 K RON— | — | -17,7 K RON | |
| 29 | 29.SOFT CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 136,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.TELECOM PLUS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 130 K RON▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 163,9 K RON | |
| 31 | 31.ZUMA -LAND S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 125,2 K RON▲ 34,9 % | ▲ 34,9 % | 12,5 K RON | |
| 32 | 32.EASY DATAPATH S.R.L.▲ 46 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 125 K RON▲ 812,2 % | ▲ 812,2 % | 390,3 K RON | |
| 33 | 33.VP MEDIA SRL▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 123,7 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -2,6 K RON | |
| 34 | 34.CELL TELECOMUNICAȚII S.R.L.▲ 62 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 123,1 K RON▲ 1.538 % | ▲ 1.538 % | 425,8 K RON | |
| 35 | 35.DIGITAL VISION SRL▼ 11 | Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Ialomiţa | 98,9 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 3 mil. RON | |
| 36 | 36.XYTS SRL▼ 7 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 97 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 3,6 K RON | |
| 37 | 37.GEDERAMI SRL▲ 1 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 92,9 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | -32,9 K RON | |
| 38 | 38.VOITEANU INNOVATION CENTER S.R.L.▲ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 89,5 K RON▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | 176,4 K RON | |
| 39 | 39.STAND SOFT SRL▲ 69 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 85,7 K RON▲ 1.628,4 % | ▲ 1.628,4 % | 126,9 K RON | |
| 40 | 40.CORIS 2000 SRL▼ 5 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 81,2 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 162 K RON | |
| 41 | 41.AKCENT INFO TRUST SRL▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 80,7 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 36,8 K RON | |
| 42 | 42.3M GROUP SERVICES S.R.L.▼ 5 | Sat Ion Roată, Comuna Ion Roată, Ialomiţa | 73 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 58,9 K RON | |
| 43 | 43.SISTEM IMPEX SRL▲ 78 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 63,9 K RON▲ 2.576,4 % | ▲ 2.576,4 % | 19,9 K RON | |
| 44 | 44.NORO PRODUCTION S.R.L.▲ 31 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 61,1 K RON▲ 305 % | ▲ 305 % | 107,8 K RON | |
| 45 | 45.ELIBRIS SRL▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 60,4 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 28,7 K RON | |
| 46 | 46.DIGITAL LAB4U S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 58 K RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | -63,5 K RON | |
| 47 | 47.VERSATECH S.R.L.▼ 5 | Sat Fundata, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 54,9 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 96,6 K RON | |
| 48 | 48.HANEXIM SRL▼ 5 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 54,8 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 465 RON | |
| 49 | 49.TEHNIC PROFESIONAL SRL▼ 16 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 48,7 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 47,6 K RON | |
| 50 | 50.DIGITAL PROPAGANDA FILM S.R.L.▼ 6 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 48,1 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 83,3 K RON | |
| 51 | 51.DATASYSTEMS SRL▼ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 47,2 K RON▼ 48,5 % | ▼ 48,5 % | 34,9 K RON | |
| 52 | 52.ONLINETRANS S.R.L.▲ 52 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 46,9 K RON▲ 683,9 % | ▲ 683,9 % | -62,7 K RON | |
| 53 | 53.IALTECH AS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 42,3 K RON▲ 22,6 % | ▲ 22,6 % | 54,6 K RON | |
| 54 | 54.IALPRESS SRL▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 41,4 K RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 15 K RON | |
| 55 | 55.DAVID MEDIASTAR SRL▼ 16 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 40,8 K RON▼ 40,1 % | ▼ 40,1 % | 162,8 K RON | |
| 56 | 56.SUN TELEINF SRL▼ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 40,6 K RON0,0% | 0,0% | -92 RON | |
| 57 | 57.KONY SOUND S.R.L.▼ 38 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 40,3 K RON▼ 80,1 % | ▼ 80,1 % | -61,8 K RON | |
| 58 | 58.MT BLOCKCHAIN CORPORATION S.R.L.▼ 22 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 39,4 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 7,5 K RON | |
| 59 | 59.AVENUE INVENT S.R.L.▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 39,3 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 772,6 K RON | |
| 60 | 60.WEBMAKER PRODUCTS S.R.L.▲ 56 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 38,9 K RON▲ 1.043,9 % | ▲ 1.043,9 % | -54,5 K RON | |
| 61 | 61.OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L.▲ 93 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 38,1 K RON— | — | -7,8 K RON | |
| 62 | 62.NETFORCE SRL▲ 5 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 38 K RON▲ 105,5 % | ▲ 105,5 % | 21,1 K RON | |
| 63 | 63.OMNITEHNICA IT S.R.L.▼ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 37,5 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -21,9 K RON | |
| 64 | 64.NICOFLORICOM SRL▼ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 36,1 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 5,6 K RON | |
| 65 | 65.DANMARK COMPANY SRL▲ 22 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 34,3 K RON▲ 244,1 % | ▲ 244,1 % | 15,2 K RON | |
| 66 | 66.BURICEANU TECH S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 31,2 K RON— | — | — | 32,5 K RON |
| 67 | 67.TRANDA GROUP SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 30,7 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | -2 K RON | |
| 68 | 68.TEHNIC PROFESIONAL GRUP SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 28,6 K RON▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | -219 RON | |
| 69 | 69.STEEL WEB IT S.R.L.▲ 65 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 27,8 K RON▲ 2.380 % | ▲ 2.380 % | 14,1 K RON | |
| 70 | 70.ROMTEST CENTER S.R.L.▼ 10 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 25,8 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 52,4 K RON | |
| 71 | 71.TRIDIMENSIONAL IT S.R.L.▲ 56 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 25,3 K RON▲ 1.384,8 % | ▲ 1.384,8 % | 50,8 K RON | |
| 72 | 72.BIAL - TRIC SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 23,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.COCONUTS STUDIO S.R.L.▲ 39 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 20,6 K RON▲ 433,9 % | ▲ 433,9 % | -11,5 K RON | |
| 74 | 74.GENIUS INF SRL▲ 27 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 20,4 K RON▲ 206,8 % | ▲ 206,8 % | 135,1 K RON | |
| 75 | 75.JFORBIZ SRL▼ 6 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 19,1 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 24,1 K RON | |
| 76 | 76.GHERGHEF SERVICE S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 19 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | -8,5 K RON | |
| 77 | 77.PESA DESIGN ENGINEERING S.R.L.▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 18,2 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -1,8 K RON | |
| 78 | 78.AGGADA SOLUTIONS SRL▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 17,1 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 13 K RON | |
| 79 | 79.AMT SOFT SRL▼ 39 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 17 K RON▼ 74 % | ▼ 74 % | 162,4 K RON | |
| 80 | 80.HERON COM SRL▼ 6 | Sat Perieţi, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 16,7 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 19,4 K RON | |
| 81 | 81.MINITEHNICUS SRL▼ 40 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 15,1 K RON▼ 75,8 % | ▼ 75,8 % | 13,5 K RON | |
| 82 | 82.EDITOR SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 14 K RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | 58,7 K RON | |
| 83 | 83.ANTENA IALOMIŢEANĂ TV S.R.L.▲ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 13,6 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 199 K RON | |
| 84 | 84.CYBER SPARKLE SECURE CONSULTING S.R.L.nou | Sat Scânteia, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 13,2 K RON— | — | — | 275,5 K RON |
| 85 | 85.MOL FILM PRODUCTION S.R.L.▼ 12 | Sat Fierbinţii de Sus, Oraş Fierbinţi-Târg, Ialomiţa | 12,3 K RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 7,1 K RON | |
| 86 | 86.TRIGGERING MEDIA SRL▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 12 K RON▼ 26,6 % | ▼ 26,6 % | 108,1 K RON | |
| 87 | 87.PRO TECH SISTEM SRL▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 11,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 88 | 88.INFOSHARE SOFTWARE SOLUTIONS INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Sat Fundata, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 11,6 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 102,7 K RON | |
| 89 | 89.BRINOKO INDUSTRIES S.R.L.▲ 29 | Sat Maia, Comuna Maia, Ialomiţa | 11 K RON▲ 261,3 % | ▲ 261,3 % | -69,2 K RON | |
| 90 | 90.URSEO OPTIMISATION S.R.L.▼ 9 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 9,9 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 48,5 K RON | |
| 91 | 91.FIVE ELEMENTS MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 9,8 K RON— | — | 67 K RON | |
| 92 | 92.R V P PRODUCTIONS SRL▼ 3 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 9,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.AMT CONSULTING SRL▼ 45 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,6 K RON▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | 99,4 K RON | |
| 94 | 94.ALDIN LIGHT SRL▼ 3 | Sat Alexeni, Comuna Alexeni, Ialomiţa | 9,4 K RON0,0% | 0,0% | -14,8 K RON | |
| 95 | 95.NAPARIS TV SRL▼ 3 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 9,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.YOUR ANTENNA H.D. S.R.L.▼ 26 | Sat Misleanu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 9,1 K RON▼ 47,9 % | ▼ 47,9 % | 2,7 K RON | |
| 97 | 97.DATASYSTEMS QUALITY SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 8,4 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 31,7 K RON | |
| 98 | 98.GENERAL DEVELOPMENT SYSTEMS S.R.L.▼ 21 | Sat Săveni, Comuna Săveni, Ialomiţa | 8 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 0 RON | |
| 99 | 99.MUZICAL SORINEL S.R.L.▲ 18 | Sat Traian, Comuna Traian, Ialomiţa | 7,7 K RON▲ 130,9 % | ▲ 130,9 % | -14,3 K RON | |
| 100 | 100.COMPLETE VISION IT MARKETING S.R.L.▼ 2 | Sat Lilieci, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 7,2 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 657 RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Ialomița
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
17 firme · 19,9 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
60 firme · 19,2 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
11 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
11 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
9 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
4 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
16 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
14 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
3 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
2 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
5 firme · 986,9 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
4 firme · 985,7 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
3 firme · 939,5 K RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
6 firme · 878,4 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
2 firme · 744,8 K RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
4 firme · 561,5 K RON
CAEN 6130
Activități de telecomunicații prin satelit
1 firme · 544,4 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
5 firme · 438,9 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
5 firme · 338 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 300,4 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
2 firme · 257,1 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
1 firme · 148,3 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
3 firme · 128,5 K RON
CAEN 5814
Activități de editare a revistelor și periodicelor
1 firme · 114,8 K RON
CAEN 6020
Activități de difuzare a programelor de televiziune
1 firme · 57,9 K RON
CAEN 6031
Activități ale agențiilor de știri
1 firme · 21,2 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
1 firme · 0 RON