Top 100 firme — Învățământ, Hunedoara după datorii în 2017
77 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 77 cumulează 5,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 1,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VEST WEEK - END COM SRL= | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 1,6 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 283,5 K RON | |
| 2 | 2.AUTO MODIFAR SRL▲ 1 | Oraş Petrila, Hunedoara | 772,6 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 81,4 K RON | |
| 3 | 3.PEDRO UTIL SRL▲ 3 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 366,7 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | -87,5 K RON | |
| 4 | 4.TRIZNEI S.R.L.▲ 3 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 316,1 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | -53,1 K RON | |
| 5 | 5.PROFI SERV GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 294,3 K RON▼ 56,8 % | ▼ 56,8 % | -817,2 K RON | |
| 6 | 6.MIDIA DINAMIC SRL▼ 1 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 277,3 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | -55,3 K RON | |
| 7 | 7.MEMORY LEARNING SRL▲ 3 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 180,9 K RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 13,7 K RON | |
| 8 | 8.LP LINE EXPRESS SRL▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 175 K RON▲ 140,1 % | ▲ 140,1 % | 5,6 K RON | |
| 9 | 9.DIDIRUT 14 SRL▲ 3 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 142,9 K RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | -65,1 K RON | |
| 10 | 10.GEORGE FIRE ARMS SRL▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 131,6 K RON▲ 122,8 % | ▲ 122,8 % | -3,1 K RON | |
| 11 | 11.CORAL DIDACTIC S.R.L.▼ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 129,4 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 107 K RON | |
| 12 | 12.AXEL SCHOOL DRIVING S.R.L.▼ 1 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 87,8 K RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | 50,7 K RON | |
| 13 | 13.AUTO MOTO DRIVE SCHOLL SRL▲ 6 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 83,2 K RON▲ 74,4 % | ▲ 74,4 % | 16,4 K RON | |
| 14 | 14.MARA AUTO COMPANY SRL▲ 21 | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | 81,9 K RON▲ 747,9 % | ▲ 747,9 % | 48,4 K RON | |
| 15 | 15.BUSUIOC PROD COM SERV SRL▼ 1 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 79,8 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -5,4 K RON | |
| 16 | 16.AUTO NOVA DRIVING COMPANY SRLnou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 78,4 K RON— | — | — | 5,3 K RON |
| 17 | 17.TABERE START SCHI S.R.L.nou | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 75,2 K RON— | — | — | 1,4 K RON |
| 18 | 18.LUCA FULL ONE SRL▼ 2 | Municipiul Brad, Hunedoara | 61,5 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -40,6 K RON | |
| 19 | 19.MC TOPAZ SPRINT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Deva, Hunedoara | 57,7 K RON▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | -22,8 K RON | |
| 20 | 20.CORAL DUAL CM S.R.L.▼ 2 | Municipiul Deva, Hunedoara | 50,2 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -21,4 K RON | |
| 21 | 21.MARIUS TRANS AUTO S.R.L.nou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 49,9 K RON— | — | — | 17,9 K RON |
| 22 | 22.PHOENIX PLUS TIBI SRL▲ 8 | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 47,7 K RON▲ 278,5 % | ▲ 278,5 % | 28,2 K RON | |
| 23 | 23.MARA AUTO DIDACTIC SRLnou | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | 43,8 K RON— | — | — | -3,6 K RON |
| 24 | 24.FORMACTIV EXPERT SRL▼ 2 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 43,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 25 | 25.AS PROFESSIONAL TRAINING SRL▲ 1 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 40,7 K RON▲ 105,9 % | ▲ 105,9 % | 41,9 K RON | |
| 26 | 26.DOC-CIOBANU SORIN S.R.L.nou | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 35,9 K RON— | — | — | -5,8 K RON |
| 27 | 27.ACA AUTOSCHOOL S.R.L.nou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 31,9 K RON— | — | — | -18,3 K RON |
| 28 | 28.DAVID FULL ONE SRLnou | Municipiul Brad, Hunedoara | 30,5 K RON— | — | — | -27 K RON |
| 29 | 29.AXEL AUTO DRIVE SRLnou | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 30,1 K RON— | — | — | 110,4 K RON |
| 30 | 30.FOMAR SPORT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 29,1 K RON▲ 310,6 % | ▲ 310,6 % | 1,3 K RON | |
| 31 | 31.POLVEREA TRANS SRL▼ 10 | Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci, Hunedoara | 22,3 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 15,3 K RON | |
| 32 | 32.VARGA COMPLET BUSINESS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Deva, Hunedoara | 21,8 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 27,3 K RON | |
| 33 | 33.PROJECT PROFORM S.R.L.▲ 32 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 20,6 K RON— | — | 2,7 K RON | |
| 34 | 34.MDS INDEPENDENT SCHOOL S.R.L.▲ 7 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 16,3 K RON▲ 217,9 % | ▲ 217,9 % | 46,4 K RON | |
| 35 | 35.CAMBRIDGE SPECIAL S.R.L.▲ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 15 K RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 4,6 K RON | |
| 36 | 36.TEHNO AUTOP SRL▼ 4 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 13,3 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 1,6 K RON | |
| 37 | 37.OSTEO BIODINAMIC SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 12,6 K RON— | — | — | 13,1 K RON |
| 38 | 38.COMOARA VIE S.R.L.▲ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 10,8 K RON▲ 1.813,2 % | ▲ 1.813,2 % | 20,1 K RON | |
| 39 | 39.TRAFIC VIAL S.R.L.▼ 15 | Municipiul Deva, Hunedoara | 10,2 K RON▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 28 K RON | |
| 40 | 40.PLATOUL SOARELUI S.R.L.▼ 11 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 10,2 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 33,4 K RON | |
| 41 | 41.AXEL SCHOOL SRL▼ 7 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 9,9 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 54,3 K RON | |
| 42 | 42.MARLEN CONSULTING TRANSPORT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 9,7 K RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 1,2 K RON | |
| 43 | 43.PROFESIONAL CURS AUTO SRL▼ 1 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 9,4 K RON▲ 87,8 % | ▲ 87,8 % | -17,7 K RON | |
| 44 | 44.SOFENGLISH S.R.L.▼ 24 | Loc. Câmpu lui Neag, Oraş Uricani, Hunedoara | 8,1 K RON▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 88,4 K RON | |
| 45 | 45.HELLO AUSSIE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Deva, Hunedoara | 7,9 K RON▲ 3.819,9 % | ▲ 3.819,9 % | 3,5 K RON | |
| 46 | 46.AUTO PROFESIONAL DRIVE SRL▲ 3 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 7,9 K RON▲ 152,5 % | ▲ 152,5 % | 33,6 K RON | |
| 47 | 47.EDITURA FIDELIA SRLnou | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 7,9 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 18,1 K RON | |
| 48 | 48.ADIS TOMUŢA SRLnou | Sat Beriu, Comuna Beriu, Hunedoara | 7 K RON— | — | — | -2,2 K RON |
| 49 | 49.OREMA MANAGEMENT SRL▼ 16 | Municipiul Deva, Hunedoara | 6,8 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 800 RON | |
| 50 | 50.STEAUA CORVINILOR SRL▲ 2 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 5,8 K RON▲ 175,1 % | ▲ 175,1 % | -23,3 K RON | |
| 51 | 51.DIDIRUT 04 ATESTATE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 5,3 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 9,7 K RON | |
| 52 | 52.RAMI PROFESIONAL S.R.L.▼ 6 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 4 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 47 K RON | |
| 53 | 53.INFORMAT CONSULTING AND DEVELOPMENT SRL▲ 2 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,9 K RON▲ 228,3 % | ▲ 228,3 % | -1,8 K RON | |
| 54 | 54.MIRA & RICU AUTO-COM SRL▼ 6 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 3,5 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 38,7 K RON | |
| 55 | 55.POLVEREA AUTO SRLnou | Municipiul Brad, Hunedoara | 3,2 K RON— | — | — | 6,3 K RON |
| 56 | 56.AUDIOMED SRL▼ 25 | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | 3,2 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 171,9 K RON | |
| 57 | 57.MAX TRAINING S.R.L.▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3 K RON▲ 16.433,3 % | ▲ 16.433,3 % | 19,5 K RON | |
| 58 | 58.OVICOR AUTO COM SRL▼ 30 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,7 K RON▼ 81 % | ▼ 81 % | 1,3 K RON | |
| 59 | 59.TABERE SCHI S.R.L.▼ 6 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 2,5 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 11,8 K RON | |
| 60 | 60.ME TA FORM S.R.L.-D.▼ 15 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,4 K RON▼ 45,1 % | ▼ 45,1 % | 2,6 K RON | |
| 61 | 61.BREMAC SRL▼ 10 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,1 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 3,8 K RON | |
| 62 | 62.IASPIS THERAPY S.R.L.▼ 4 | Sat Valea Bradului, Municipiul Brad, Hunedoara | 1,8 K RON▲ 107,9 % | ▲ 107,9 % | 16,1 K RON | |
| 63 | 63.PILOTAJ SRL▼ 16 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,8 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 87,5 K RON | |
| 64 | 64.OPUS ADISAN SRL▼ 14 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 1,2 K RON▼ 53,4 % | ▼ 53,4 % | -1,8 K RON | |
| 65 | 65.PXP PROTECT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.EYELINE PROFESSIONAL S.R.L.▼ 12 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,1 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 2,7 K RON | |
| 67 | 67.AXANTO SRLnou | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 854 RON— | — | — | 5,2 K RON |
| 68 | 68.QUANTUM HEALING 4 PROFESSIONALS S.R.L.▼ 31 | Sat Vărmaga, Comuna Certeju de Sus, Hunedoara | 827 RON▼ 90,7 % | ▼ 90,7 % | 8,9 K RON | |
| 69 | 69.INVESTIN EDU S.R.L.▼ 9 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 823 RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 2,2 K RON | |
| 70 | 70.GENERAL ASD CURS S.R.L.▼ 13 | Municipiul Deva, Hunedoara | 659 RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 77,9 K RON | |
| 71 | 71.DIANESA FITNESS SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 471 RON— | — | — | 21,4 K RON |
| 72 | 72.FAM SCHOOL SRL▼ 11 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 450 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.INSTRUCT DEFENCE SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 367 RON— | — | — | 1,1 K RON |
| 74 | 74.FORMPERS SRL▼ 12 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 320 RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 36,1 K RON | |
| 75 | 75.NIK & RAMO INSTRUIRE SRLnou | Sat Sibişel, Comuna Beriu, Hunedoara | 211 RON— | — | — | -135 RON |
| 76 | 76.ENTRY-LEVEL SKI INSTRUCTOR S.R.L.nou | Loc. Cimpa, Oraş Petrila, Hunedoara | 45 RON— | — | — | 310 RON |
| 77 | 77.DASIS EDUCATION S.R.L.-D.▼ 12 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 0 RON— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din învățământ — Hunedoara
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
100 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
36 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
15 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
2 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
6 firme · 431,8 K RON
CAEN 8561
Activități de intermediere pentru cursuri și tutori (îndrumători, profesori)
1 firme · 0 RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
1 firme · 0 RON