Top 100 firme — Construcții, Hunedoara după datorii în 2023
1.612 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 738,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,8 mil. RON, iar liderul atinge 59,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ACOMIN S.A.▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 59,6 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 2 | 2.DRUPO SRL▼ 1 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 45,8 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 12,6 mil. RON | |
| 3 | 3.TELECERNA SRL= | Sat Rapoltu Mare, Comuna Rapoltu Mare, Hunedoara | 33,6 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 555,5 K RON | |
| 4 | 4.PROSERV SA= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 27,4 mil. RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 735,9 K RON | |
| 5 | 5.STEFFANY SERV INVEST SRL▲ 6 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 24,1 mil. RON▲ 72,8 % | ▲ 72,8 % | 16,8 mil. RON | |
| 6 | 6.ATOMIS INTERNATIONAL PROD SRL▼ 1 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 22,8 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 50,8 K RON | |
| 7 | 7.AMAKO PLUS S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | 21 mil. RON— | — | -2,2 mil. RON | |
| 8 | 8.STRADE CONSCOM S.R.L.▼ 2 | Sat Boz, Comuna Brănişca, Hunedoara | 20,4 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 6 mil. RON | |
| 9 | 9.SIMAR SRL▼ 2 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 20,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -501 RON | |
| 10 | 10.GOSPODARIE PREST COM SA▼ 1 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 17,3 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -118,2 K RON | |
| 11 | 11.METALPROD WEST S.R.L.▼ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 17,3 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 3,5 mil. RON | |
| 12 | 12.VALNEL CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 15,6 mil. RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 13 | 13.TIN LAVIR SERV SRL▼ 3 | Municipiul Brad, Hunedoara | 14,9 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 8,6 mil. RON | |
| 14 | 14.ALMO CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Deva, Hunedoara | 13,4 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 79,5 K RON | |
| 15 | 15.ORION REBECA S.R.L.▲ 1 | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | 12,4 mil. RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 5,5 mil. RON | |
| 16 | 16.PAVAJ GRUP SRL▼ 2 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 11,2 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 17 | 17.D M O SISTEM SRLnou | Sat Livezi, Comuna General Berthelot, Hunedoara | 10,8 mil. RON▲ 153,7 % | ▲ 153,7 % | 6,4 mil. RON | |
| 18 | 18.COMSID TEHNOSTEEL SRL▲ 8 | Sat Sântandrei, Oraş Simeria, Hunedoara | 10,1 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 946,9 K RON | |
| 19 | 19.MAREKO INVEST S.R.L.▲ 13 | Municipiul Deva, Hunedoara | 9,7 mil. RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 3,2 mil. RON | |
| 20 | 20.UP MEDIA GROUP CORPORATION SRL▲ 136 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 9 mil. RON▲ 1.015,7 % | ▲ 1.015,7 % | 124,3 K RON | |
| 21 | 21.INTERCOM INSTAL SRL= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 8,8 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -72,6 K RON | |
| 22 | 22.ECO INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 8,4 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -55,2 K RON | |
| 23 | 23.ENERGOCONSTRUCŢIA PAROŞENI S.A.▼ 3 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 8 mil. RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 155,2 K RON | |
| 24 | 24.FERART SRL▼ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 8 mil. RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 373 K RON | |
| 25 | 25.ELCOMPET SRL▼ 6 | Municipiul Deva, Hunedoara | 7,4 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 479,1 K RON | |
| 26 | 26.MECNO TECHNOLOGY S.R.L.▼ 4 | Municipiul Deva, Hunedoara | 6,8 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -48,9 K RON | |
| 27 | 27.THERMO SYSTEMS SRLnou | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 6,7 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 28 | 28.TC IND SA= | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 6,7 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 40,8 K RON | |
| 29 | 29.BORGHESI SRL▲ 1 | Municipiul Brad, Hunedoara | 6,6 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 9,7 mil. RON | |
| 30 | 30.SEPE INSTALCOM SRLnou | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 6,6 mil. RON— | — | 21,5 K RON | |
| 31 | 31.PIPE REHAB S.R.L.▲ 206 | Municipiul Deva, Hunedoara | 6,4 mil. RON▲ 1.263 % | ▲ 1.263 % | -268,2 K RON | |
| 32 | 32.ŞOIM CONS SRL▲ 25 | Sat Şoimuş, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 6,4 mil. RON▲ 112,2 % | ▲ 112,2 % | -970 K RON | |
| 33 | 33.MARMO GRANIT SIM SRL▲ 13 | Loc. Simeria, Oraş Simeria, Hunedoara | 6,3 mil. RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 211,4 K RON | |
| 34 | 34.IRON RECYCLE SRL▼ 9 | Sat Almaşu Mic, Comuna Peştişu Mic, Hunedoara | 6,3 mil. RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 130,4 K RON | |
| 35 | 35.NIK ART SERV CONS S.R.L.▼ 8 | Loc. Aninoasa, Oraş Aninoasa, Hunedoara | 6,1 mil. RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 36 | 36.GAMA CONSTRUCT UTILAJ S.R.L.▲ 27 | Municipiul Deva, Hunedoara | 5,9 mil. RON▲ 124,9 % | ▲ 124,9 % | 810,4 K RON | |
| 37 | 37.EXEDRA CONSTRUCT S.R.L.▲ 2 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 5,9 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 195,3 K RON | |
| 38 | 38.ROM ADRIA PREST CONSTRUCT SRL▼ 7 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 5,7 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 60,2 K RON | |
| 39 | 39.CELLARA ARIKON BAU S.R.L.▼ 6 | Loc. Geoagiu, Oraş Geoagiu, Hunedoara | 5,7 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -120,8 K RON | |
| 40 | 40.EUROELECTRIC SRL▲ 9 | Comuna Baru, Hunedoara | 5,5 mil. RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 41 | 41.SUN ENERGY INTENSIVE SRL▲ 60 | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 5,4 mil. RON▲ 267,4 % | ▲ 267,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 42 | 42.ZONA D SRL▼ 13 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 5,3 mil. RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 8,4 mil. RON | |
| 43 | 43.ENERGOGRUP INSTALAŢII MONTAJ S.R.L.▲ 10 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 5,1 mil. RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | -876,8 K RON | |
| 44 | 44.VIVOXA ELROM S.R.L.▲ 341 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 4,9 mil. RON▲ 2.266,8 % | ▲ 2.266,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 45 | 45.ELECTROUTIL ALISER SRL▼ 4 | Loc. Aninoasa, Oraş Aninoasa, Hunedoara | 4,7 mil. RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 1 mil. RON | |
| 46 | 46.RECLAN SRL▲ 348 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 4,7 mil. RON▲ 2.251,3 % | ▲ 2.251,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 47 | 47.MARINI TRANS MIXT S.R.L.▲ 21 | Sat Dealu Mare, Comuna Vălişoara, Hunedoara | 4,6 mil. RON▲ 86,2 % | ▲ 86,2 % | 18,8 K RON | |
| 48 | 48.CARPAT TRADE SOLUTION S.R.L.▲ 91 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,3 mil. RON▲ 351,6 % | ▲ 351,6 % | 975,1 K RON | |
| 49 | 49.EURO GLASS 2003 SRL▼ 13 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,3 mil. RON▼ 16,9 % | ▼ 16,9 % | 459 K RON | |
| 50 | 50.ATOMIS SRL▼ 6 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 4,2 mil. RON0,0% | 0,0% | -13 K RON | |
| 51 | 51.BA&CO GROUP S.R.L.▲ 41 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 4,1 mil. RON▲ 143,6 % | ▲ 143,6 % | -1,6 mil. RON | |
| 52 | 52.CONSTRUCT JR CETATE SRL▼ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,1 mil. RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 31,6 K RON | |
| 53 | 53.EVEREST REAL ESTATE DEVELOPMENT SRL▲ 2 | Municipiul Deva, Hunedoara | 4,1 mil. RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | 729,1 K RON | |
| 54 | 54.SOFIA & BROTHERS INVESTMENT S.R.L.= | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 3,9 mil. RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | -55,4 K RON | |
| 55 | 55.CORAL CRISTEA S.R.L.▲ 29 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 3,9 mil. RON▲ 111 % | ▲ 111 % | 7,9 K RON | |
| 56 | 56.TERMOTEAM LUX SRL▼ 19 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 3,8 mil. RON▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 35,1 K RON | |
| 57 | 57.DIACOM PRESTCOM SRL▲ 51 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 3,7 mil. RON▲ 159,7 % | ▲ 159,7 % | 5,5 mil. RON | |
| 58 | 58.MINERAL PROCESSING BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,7 mil. RON▲ 2.948,9 % | ▲ 2.948,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 59 | 59.BRT TRUST S.R.L.▼ 17 | Municipiul Vulcan, Hunedoara | 3,7 mil. RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 261,2 K RON | |
| 60 | 60.NARODOT CONSTRUCT SRL▼ 17 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 3,6 mil. RON▼ 13,6 % | ▼ 13,6 % | 63,3 K RON | |
| 61 | 61.UNIC ART CONSTRUCT SRLnou | Sat Băcia, Comuna Băcia, Hunedoara | 3,6 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 102,9 K RON | |
| 62 | 62.ADA INVEST S.R.L.▲ 66 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,5 mil. RON▲ 229,7 % | ▲ 229,7 % | -14 K RON | |
| 63 | 63.PROFIL ELECTRO PRESTCOM SRL▼ 23 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 3,5 mil. RON▼ 27,5 % | ▼ 27,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 64 | 64.EURONEUHAUS S.R.L.▲ 161 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,5 mil. RON▲ 601,7 % | ▲ 601,7 % | -133 K RON | |
| 65 | 65.UTIL SERV TRUST SRL▲ 98 | Sat Chişcădaga, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 3,5 mil. RON▲ 349,6 % | ▲ 349,6 % | 4,4 mil. RON | |
| 66 | 66.MATRIX URBAN PROCONS SRL▼ 16 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 3,3 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 156,8 K RON | |
| 67 | 67.PROMETAL LOGISTIC S.R.L.▼ 15 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,1 mil. RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 68 | 68.AQUA CON SRL▲ 65 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,1 mil. RON▲ 199,6 % | ▲ 199,6 % | 11,8 K RON | |
| 69 | 69.EUROTERM COMPANY SRL▲ 8 | Sat Romos, Comuna Romos, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 142,4 K RON | |
| 70 | 70.BAU DECOLUX PREST SRL▼ 12 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -45,3 K RON | |
| 71 | 71.BLISS TRUST S.R.L.▲ 58 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,8 mil. RON▲ 160,3 % | ▲ 160,3 % | 612,8 K RON | |
| 72 | 72.INCOSERV PREST SRLnou | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,7 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 73 | 73.ADRIAROUTE SRL▼ 12 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 2,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.PRIMAVERA RESIDENCE SRL▼ 9 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -80,2 K RON | |
| 75 | 75.KRIS VITAL S.R.L.▲ 180 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 527,7 % | ▲ 527,7 % | 170,6 K RON | |
| 76 | 76.GALAXY CONST SRL▼ 2 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 79 K RON | |
| 77 | 77.DELTA UNIVERSAL TRADING SRL▼ 8 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 17,8 K RON | |
| 78 | 78.ELECTROPTIM S.R.L.▲ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,5 mil. RON▲ 61,5 % | ▲ 61,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 79 | 79.PREST DAICASERV SRL▼ 7 | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 201,8 K RON | |
| 80 | 80.SFR MINI EXCAVATOARE SRL▼ 5 | Sat Simeria Veche, Oraş Simeria, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | -490,9 K RON | |
| 81 | 81.PARVA ELECTRIC SRL▲ 51 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 132,5 % | ▲ 132,5 % | 13,3 K RON | |
| 82 | 82.GRAND EUROTRUST S.R.L.▲ 78 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 204,1 % | ▲ 204,1 % | 104,8 K RON | |
| 83 | 83.LINEAR SERV MENTENANCE S.R.L.= | Sat Căstău, Comuna Beriu, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 353 RON | |
| 84 | 84.IMPERIAL TRUST BUSINESS S.R.L.▲ 20 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,3 mil. RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 611,5 K RON | |
| 85 | 85.FORICON SA▼ 26 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,3 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | -51,4 K RON | |
| 86 | 86.COMPACT TEAM CONSTRUCT S.R.L.▲ 62 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,3 mil. RON▲ 164,2 % | ▲ 164,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 87 | 87.GLIDE BEDI CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | -1,2 mil. RON | |
| 88 | 88.SFR TAKEUCHI DIGGERS S.R.L.▲ 8 | Sat Simeria Veche, Oraş Simeria, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | 121,9 K RON | |
| 89 | 89.LINIAL ELECTRIC SRL▼ 22 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,2 mil. RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 507,6 K RON | |
| 90 | 90.GIULIA SOLAR PARC S.R.L.▲ 866 | Sat Livezi, Comuna General Berthelot, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 16.708,5 % | ▲ 16.708,5 % | 2,2 K RON | |
| 91 | 91.CARLYA SRL▼ 20 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 2,2 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | -7,5 K RON | |
| 92 | 92.OPAC DESIGN SYSTEM SRL▼ 30 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 2,1 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 237,6 K RON | |
| 93 | 93.AMF CONS SERV FLUX S.R.L.▲ 21 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,1 mil. RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | 161,5 K RON | |
| 94 | 94.EUROGRUP BOGDAN SRL▼ 4 | Sat Chişcădaga, Comuna Şoimuş, Hunedoara | 2,1 mil. RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 2,8 mil. RON | |
| 95 | 95.DAPA NEWTOTAL CONS S.R.L.▲ 220 | Sat Brănişca, Comuna Brănişca, Hunedoara | 2,1 mil. RON▲ 562,9 % | ▲ 562,9 % | 1 mil. RON | |
| 96 | 96.INSTALATII GEVIS SRL▲ 38 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2 mil. RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 448 K RON | |
| 97 | 97.C.I.F. SA DEVA▼ 18 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 95,7 K RON | |
| 98 | 98.TED TRANS 2002 SRL▼ 13 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 1,9 mil. RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -1,2 mil. RON | |
| 99 | 99.ELECTRO STANCALIE SRL▲ 26 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 1,8 mil. RON▲ 67,3 % | ▲ 67,3 % | -867,2 K RON | |
| 100 | 100.VIVA PRODECOR SRL▼ 13 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 1,8 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON |
Codurile CAEN din construcții — Hunedoara
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
237 firme · 634,9 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
427 firme · 293,3 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
48 firme · 254,9 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
106 firme · 207,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
127 firme · 198,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
54 firme · 78,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
3 firme · 47,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
16 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
54 firme · 34,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
29 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
41 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
10 firme · 11,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
5 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
10 firme · 3,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
27 firme · 3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
4 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
7 firme · 972 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 889 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 735,5 K RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 715 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
3 firme · 487,5 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
4 firme · 173,5 K RON