Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Hunedoara după datorii în 2023
419 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 693 mil. RON. Pragul de intrare în top este 781 K RON, iar liderul atinge 93 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGROMARCHISERV S.R.L.= | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 93 mil. RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 3,1 mil. RON | |
| 2 | 2.AGROTEHNICA ZOO S.R.L.= | Sat Băcia, Comuna Băcia, Hunedoara | 70,3 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 3,3 mil. RON | |
| 3 | 3.VITAL BERRY PRODUCTION SRL▲ 2 | Sat Beriu, Comuna Beriu, Hunedoara | 47,8 mil. RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 399,2 K RON | |
| 4 | 4.CIRRUS COMEXIM S.R.L.▼ 1 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 45,8 mil. RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 140,3 K RON | |
| 5 | 5.TEHNOAGRO SRL▲ 3 | Sat Costeşti, Comuna Orăştioara de Sus, Hunedoara | 39,9 mil. RON▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 6 | 6.AGRA TRANSILVANIA S.R.L.= | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 37 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 145,9 K RON | |
| 7 | 7.AGROZOOMED SRL= | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 28,7 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 8 | 8.ZOOTEHNICA COMPLEX S.R.L.▼ 4 | Sat Bretea Română, Comuna Bretea Română, Hunedoara | 22,8 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 952,9 K RON | |
| 9 | 9.ZOOTEHNICA ZOO S.R.L.▲ 13 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 22,7 mil. RON▲ 332,4 % | ▲ 332,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 10 | 10.FERMA DENIS SRL▼ 1 | Sat Peşteana, Comuna Densuş, Hunedoara | 19,3 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 34,7 K RON | |
| 11 | 11.BOSCO AMICO SRL▼ 1 | Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara | 13,7 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 12 | 12.AXIS CORPORATE SECURITY SRL▼ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 12,8 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -187,6 K RON | |
| 13 | 13.CHICK SRL▲ 1 | Sat Mintia, Comuna Veţel, Hunedoara | 11,4 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 14 | 14.RO XI WOOD SYSTEMS SRL▲ 3 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 9,8 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | -9,4 mil. RON | |
| 15 | 15.TANI DANONA SRL▲ 3 | Sat Teliucu Inferior, Comuna Teliucu Inferior, Hunedoara | 9,3 mil. RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 3,2 mil. RON | |
| 16 | 16.FERAZ EXAGRO SRL▼ 1 | Municipiul Deva, Hunedoara | 9,2 mil. RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 0 RON | |
| 17 | 17.SUPERIOR AGRICOLA S.R.L.▼ 1 | Sat Păclişa, Comuna Toteşti, Hunedoara | 8,7 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 35,1 K RON | |
| 18 | 18.AGROZOO TRANSILVANIA S.R.L.nou | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 8,1 mil. RON— | — | — | 1,4 mil. RON |
| 19 | 19.GLOBAL AGRI S.R.L.▼ 6 | Sat Păclişa, Comuna Toteşti, Hunedoara | 8,1 mil. RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 209,5 K RON | |
| 20 | 20.COMEXIM R SRL▼ 8 | Municipiul Lupeni, Hunedoara | 7,7 mil. RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 5,3 mil. RON | |
| 21 | 21.COSTI CBN SRL▲ 3 | Loc. Uricani, Oraş Uricani, Hunedoara | 6,8 mil. RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 651,4 K RON | |
| 22 | 22.AVIS COLLECTION SRL▼ 2 | Sat Mintia, Comuna Veţel, Hunedoara | 6,5 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 9 mil. RON | |
| 23 | 23.REMAX AGROZOO SRL▼ 2 | Sat Costeşti, Comuna Orăştioara de Sus, Hunedoara | 5,9 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 134,1 K RON | |
| 24 | 24.SEBI FOREST TRANS SRL▼ 5 | Sat Răchitova, Comuna Răchitova, Hunedoara | 5,8 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 942,4 K RON | |
| 25 | 25.C'EST LA MORILLE S.R.L.nou | Loc. Haţeg, Oraş Haţeg, Hunedoara | 5,8 mil. RON— | — | -1,2 mil. RON | |
| 26 | 26.NYC PĂDURENI SRL▲ 24 | Sat Lunca Cernii de Jos, Comuna Lunca Cernii de Jos, Hunedoara | 4,4 mil. RON▲ 154,1 % | ▲ 154,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 27 | 27.BOCANII SRL▼ 4 | Sat Ostrovu Mic, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 4,3 mil. RON▼ 18,6 % | ▼ 18,6 % | 413,6 K RON | |
| 28 | 28.CARPATINA FORESTCOM SRL▼ 3 | Sat Ilia, Comuna Ilia, Hunedoara | 3,9 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -26,7 K RON | |
| 29 | 29.OCOLUL SILVIC CARPATINA SRL▲ 4 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 3,4 mil. RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | -1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.SIMO MULTISERV SRL▼ 2 | Sat Pricaz, Comuna Turdaş, Hunedoara | 3,2 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -351,9 K RON | |
| 31 | 31.AGRALIMAR SRL▲ 5 | Sat Ostrov, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 3,2 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 263,6 K RON | |
| 32 | 32.AGRO ALPIN RETEZAT S.R.L.▼ 2 | Sat Toteşti, Comuna Toteşti, Hunedoara | 3,2 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -21,3 K RON | |
| 33 | 33.GRISEROM SRL▼ 4 | Municipiul Deva, Hunedoara | 3,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 34 | 34.ALEXFOREST SRL▲ 3 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 3,1 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 107,3 K RON | |
| 35 | 35.CARPATHIAN BERRIES S.R.L.▲ 12 | Loc. Călan, Oraş Călan, Hunedoara | 3 mil. RON▲ 60,6 % | ▲ 60,6 % | 986,6 K RON | |
| 36 | 36.LUSIM GARDEN SRL▲ 7 | Municipiul Deva, Hunedoara | 2,9 mil. RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 668,2 K RON | |
| 37 | 37.ALDONA TRANS SERV S.R.L.▼ 10 | Sat Bârcea Mare, Oraş Simeria, Hunedoara | 2,9 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 3,6 K RON | |
| 38 | 38.PUBLITRANS INTERNATIONAL SRL▲ 38 | Sat Aurel Vlaicu, Oraş Geoagiu, Hunedoara | 2,8 mil. RON▲ 211,6 % | ▲ 211,6 % | 432,4 K RON | |
| 39 | 39.DANADA FOREXPO SRL▲ 3 | Sat Pui, Comuna Pui, Hunedoara | 2,6 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 890 K RON | |
| 40 | 40.AGRO COMPLEX ALEX SRL▼ 14 | Sat Vărmaga, Comuna Certeju de Sus, Hunedoara | 2,4 mil. RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 238,9 K RON | |
| 41 | 41.VALONES SRL▼ 1 | Sat Chitid, Comuna Boşorod, Hunedoara | 2,4 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 788 RON | |
| 42 | 42.OSMAN CEREALE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 2,4 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.NARCIS SAM ONE SRL▼ 8 | Sat Sibişel, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 2,4 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 37,9 K RON | |
| 44 | 44.TERRASOL ORGANIC SRL▼ 5 | Sat Dobra, Comuna Dobra, Hunedoara | 2,3 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 107,3 K RON | |
| 45 | 45.FERMA OCTAVIAN TITUS SRL▲ 18 | Sat Peşteana, Comuna Densuş, Hunedoara | 2,3 mil. RON▲ 89,5 % | ▲ 89,5 % | 2 mil. RON | |
| 46 | 46.TOIA DUO SRL▼ 1 | Sat Rovina, Comuna Brănişca, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 52,4 K RON | |
| 47 | 47.PRODFOREST COMPLEX SRL▲ 1 | Sat Bucureşci, Comuna Bucureşci, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | 344,1 K RON | |
| 48 | 48.INTERHOG EUROPE S.R.L.▲ 16 | Sat Turdaş, Comuna Turdaş, Hunedoara | 2,2 mil. RON▲ 91,7 % | ▲ 91,7 % | 234 K RON | |
| 49 | 49.BIOAGROFULL COMPANY S.R.L.nou | Sat Balşa, Comuna Balşa, Hunedoara | 2,2 mil. RON— | — | 20 K RON | |
| 50 | 50.AIM SERVIMEX SRL▼ 18 | Sat Hărău, Comuna Hărău, Hunedoara | 2,1 mil. RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 343,9 K RON | |
| 51 | 51.DELWYN BUSINESS SRL▲ 105 | Sat Râu de Mori, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 2,1 mil. RON▲ 638,8 % | ▲ 638,8 % | 38 K RON | |
| 52 | 52.AGROARTA SRL▲ 4 | Sat Certeju de Sus, Comuna Certeju de Sus, Hunedoara | 2,1 mil. RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 15,4 K RON | |
| 53 | 53.LUPŞA TRUCK TRANS S.R.L.nou | Sat Clopotiva, Comuna Râu de Mori, Hunedoara | 2 mil. RON▲ 242 % | ▲ 242 % | 99,9 K RON | |
| 54 | 54.ADVANCE AGRARIA SRL▲ 20 | Sat Orăstioara de Jos, Comuna Beriu, Hunedoara | 2 mil. RON▲ 106,9 % | ▲ 106,9 % | -320,5 K RON | |
| 55 | 55.NELU & MIRE SRL▼ 11 | Sat Ştei, Comuna Densuş, Hunedoara | 2 mil. RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 420,6 K RON | |
| 56 | 56.S.A.S. SEMAGROSERV SRL▼ 25 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,9 mil. RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | 289 K RON | |
| 57 | 57.SERVAGRA SRL▼ 3 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,9 mil. RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | 45 K RON | |
| 58 | 58.EXPLO NEL SRL▼ 7 | Sat Pui, Comuna Pui, Hunedoara | 1,8 mil. RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 10,3 K RON | |
| 59 | 59.MICHLITS S.R.L.▼ 7 | Sat Dobra, Comuna Dobra, Hunedoara | 1,7 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -53 K RON | |
| 60 | 60.AGROPREST ŞIBOT S.R.L.▲ 23 | Sat Romos, Comuna Romos, Hunedoara | 1,6 mil. RON▲ 105,3 % | ▲ 105,3 % | 39,1 K RON | |
| 61 | 61.BLU DI MONTE SRL▼ 1 | Sat Strei, Oraş Călan, Hunedoara | 1,6 mil. RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 201,9 K RON | |
| 62 | 62.DONADA FOREST SRL▲ 8 | Sat Bârcea Mare, Oraş Simeria, Hunedoara | 1,6 mil. RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 127,1 K RON | |
| 63 | 63.ANDREEA FOREST SRL▲ 12 | Loc. Câmpu lui Neag, Oraş Uricani, Hunedoara | 1,5 mil. RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | -241,2 K RON | |
| 64 | 64.AGRO MAR DOR S.R.L.▼ 18 | Sat Coseşti, Comuna Lăpugiu de Jos, Hunedoara | 1,5 mil. RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 32,7 K RON | |
| 65 | 65.NURAN CONS S.R.L.▼ 16 | Sat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara | 1,5 mil. RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | -209,3 K RON | |
| 66 | 66.TURIST PREST R&P SRL▲ 1 | Sat Geoagiu-Băi, Oraş Geoagiu, Hunedoara | 1,5 mil. RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 5,5 K RON | |
| 67 | 67.VER MEAT AGROFARM S.R.L.▼ 8 | Sat Valea Bradului, Municipiul Brad, Hunedoara | 1,4 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -305 K RON | |
| 68 | 68.ZARATHUSTRA COMIMPEX SRL▼ 7 | Sat Petros, Comuna Baru, Hunedoara | 1,4 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 7,6 K RON | |
| 69 | 69.IMPEX TRANSCOM MAGURA SRL▲ 32 | Sat Ponor, Comuna Pui, Hunedoara | 1,4 mil. RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 271,2 K RON | |
| 70 | 70.BUNA NATURA TRANS SRL▲ 40 | Municipiul Brad, Hunedoara | 1,4 mil. RON▲ 155,9 % | ▲ 155,9 % | 264,9 K RON | |
| 71 | 71.LIV FOREST TRANS SRL▲ 124 | Sat Răchitova, Comuna Răchitova, Hunedoara | 1,4 mil. RON▲ 919,8 % | ▲ 919,8 % | 882,1 K RON | |
| 72 | 72.COS TRANSTER SRL▼ 31 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 1,3 mil. RON▼ 42,4 % | ▼ 42,4 % | 579 K RON | |
| 73 | 73.RDS TRANSLEMN SRL▼ 20 | Sat Romos, Comuna Romos, Hunedoara | 1,3 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 189,2 K RON | |
| 74 | 74.BMG TRANSFOREST SRLnou | Sat Romoşel, Comuna Romos, Hunedoara | 1,3 mil. RON— | — | 85,5 K RON | |
| 75 | 75.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC VALEA ORAŞTIEI RA▼ 17 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 1,3 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 587,1 K RON | |
| 76 | 76.ABI ECOACVACULTURA S.R.L.▼ 21 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1,3 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 99,1 K RON | |
| 77 | 77.FERMA AGROCES S.R.L.▼ 15 | Sat Silvaşu de Jos, Oraş Haţeg, Hunedoara | 1,2 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -195,4 K RON | |
| 78 | 78.KONSTANTINOS SRL▲ 39 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 1,2 mil. RON▲ 138,9 % | ▲ 138,9 % | 40,9 K RON | |
| 79 | 79.AGRICOM PREST SRL▼ 14 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 1,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 80 | 80.AVLIS EXPOPROD SRL▼ 14 | Municipiul Petroşani, Hunedoara | 1,1 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -275,6 K RON | |
| 81 | 81.TĂRÂMURI VERZI COOPERATIVA AGRICOLĂ▲ 169 | Sat Turdaş, Comuna Turdaş, Hunedoara | 1,1 mil. RON▲ 2.584,9 % | ▲ 2.584,9 % | 64,2 K RON | |
| 82 | 82.BEEHEDD TRUFFLES S.R.L.▼ 9 | Sat Rapoltu Mare, Comuna Rapoltu Mare, Hunedoara | 1,1 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -384,5 K RON | |
| 83 | 83.ILIUŢĂ FOREST COMPANY S.R.L.nou | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 1,1 mil. RON▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | -295,9 K RON | |
| 84 | 84.SPRINTER MONTANA FOREST S.R.L.▲ 39 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1 mil. RON▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 540,9 K RON | |
| 85 | 85.REGIA PUBLICA LOCALA OCOLUL SILVIC "ŢINUTUL PĂDURENILOR" RA▼ 28 | Sat Teliucu Inferior, Comuna Teliucu Inferior, Hunedoara | 1 mil. RON▼ 21,9 % | ▼ 21,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 86 | 86.EURO GARDEN SRL▼ 5 | Municipiul Deva, Hunedoara | 1 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | -44,4 K RON | |
| 87 | 87.EXPERTS GROUP SRL▼ 9 | Municipiul Hunedoara, Hunedoara | 963 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -18,6 K RON | |
| 88 | 88.AGRO KALLAGRI S.R.L.▲ 9 | Sat Grind, Comuna Lăpugiu de Jos, Hunedoara | 911,8 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | -463,7 K RON | |
| 89 | 89.EVAS AGRI S.R.L.nou | Municipiul Deva, Hunedoara | 910,1 K RON— | — | 68,1 K RON | |
| 90 | 90.BOSCO NUOVO SRL▼ 8 | Sat Sântămăria-Orlea, Comuna Sântămăria-Orlea, Hunedoara | 900,3 K RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 116,1 K RON | |
| 91 | 91.ADI LACT PROD COM SRL▼ 19 | Sat Tuştea, Comuna General Berthelot, Hunedoara | 890 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 244,7 K RON | |
| 92 | 92.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC VALEA HAŢEGULUI RA▼ 21 | Sat Densuş, Comuna Densuş, Hunedoara | 869,5 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 44,1 K RON | |
| 93 | 93.NAD LINX S.R.L.▲ 69 | Sat Peşteniţa, Comuna Densuş, Hunedoara | 838,4 K RON▲ 218,1 % | ▲ 218,1 % | 638,2 K RON | |
| 94 | 94.MIRTILLO BIO S.R.L.▲ 19 | Municipiul Orăştie, Hunedoara | 816,1 K RON▲ 50,2 % | ▲ 50,2 % | 220,8 K RON | |
| 95 | 95.BLUEBERRY FIELD S.R.L.▼ 1 | Sat Căstău, Comuna Beriu, Hunedoara | 808,2 K RON▲ 29,2 % | ▲ 29,2 % | 351,7 K RON | |
| 96 | 96.HORT IMEX SRL▼ 28 | Sat Păclişa, Comuna Toteşti, Hunedoara | 806,4 K RON▼ 27,3 % | ▼ 27,3 % | 5,3 K RON | |
| 97 | 97.RURAL IOVA SRL▲ 23 | Sat Roşcani, Comuna Dobra, Hunedoara | 799 K RON▲ 69,4 % | ▲ 69,4 % | 822 RON | |
| 98 | 98.IULIAN TRANSFOR SRL▼ 19 | Loc. Petrila, Oraş Petrila, Hunedoara | 791,8 K RON▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 2,2 mil. RON | |
| 99 | 99.ENDURO INFOTECH S.R.L.▲ 16 | Sat Beriu, Comuna Beriu, Hunedoara | 786,5 K RON▲ 53,4 % | ▲ 53,4 % | -199,2 K RON | |
| 100 | 100.ASAL SRL▲ 29 | Municipiul Deva, Hunedoara | 781 K RON▲ 89,6 % | ▲ 89,6 % | 157,9 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Hunedoara
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
96 firme · 167,6 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
9 firme · 154,3 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
55 firme · 152,8 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
24 firme · 117,6 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
11 firme · 85,6 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
24 firme · 76,5 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
6 firme · 61,6 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
27 firme · 34,4 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
17 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
13 firme · 2 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
1 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
8 firme · 1 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
7 firme · 975,7 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
7 firme · 671 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
8 firme · 643,3 K RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
3 firme · 591,3 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
3 firme · 519,7 K RON
CAEN 0123
Cultivarea fructelor citrice
1 firme · 237,4 K RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
6 firme · 88,6 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
1 firme · 11,4 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
3 firme · 6,9 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
1 firme · 0 RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 0 RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
1 firme · 0 RON