Top 100 firme — Transport și depozitare, Giurgiu după datorii în 2009
426 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 742,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 399,9 K RON, iar liderul atinge 331,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BATA SKY IMOBILIARE S.A.▲ 1 | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 331,3 mil. RON▲ 149,4 % | ▲ 149,4 % | 5,8 mil. RON | |
| 2 | 2.CTPARK BUCHAREST WEST I SRL▼ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 51 mil. RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | -18,4 mil. RON | |
| 3 | 3.GEBRUDER WEISS SRL= | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 50,4 mil. RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | -6,6 mil. RON | |
| 4 | 4.GITOUR SA= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 33,4 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -3,6 mil. RON | |
| 5 | 5.LEON TRANS SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 31 mil. RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -2,3 mil. RON | |
| 6 | 6.ROMSTRADE LOGISTIC EXPRES SRL▲ 9 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 25,8 mil. RON▲ 454 % | ▲ 454 % | 13,4 mil. RON | |
| 7 | 7.VALAHIA TRANSPORT SRL▲ 6 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 16,9 mil. RON▲ 150,3 % | ▲ 150,3 % | 845,3 K RON | |
| 8 | 8.KLG EUROPE LOGISTICS SRL▼ 2 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 16,5 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 2,2 mil. RON | |
| 9 | 9.TRANSPORTER SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 16,1 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | -2,4 mil. RON | |
| 10 | 10.MAINROM LINE SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 14,6 mil. RON▲ 47,8 % | ▲ 47,8 % | -5,3 mil. RON | |
| 11 | 11.MUCA & CO PROD COM SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 13,9 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -26,4 K RON | |
| 12 | 12.PANEBO 94 SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 11 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | -2 mil. RON | |
| 13 | 13.CONSTRUCTII LEMN SRL▼ 2 | Sat Bulbucata, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 10,6 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 122,2 K RON | |
| 14 | 14.REAL ESTATE PORTUAL SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 8 mil. RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | -357,2 K RON | |
| 15 | 15.AMERICAN OUTLETS OVERSEAS SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 7,5 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -822 K RON | |
| 16 | 16.SEA DANUBE SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5,8 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 53 K RON | |
| 17 | 17.CATY TRANS SRL▼ 5 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 5,7 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | -2,2 mil. RON | |
| 18 | 18.GOKBORA INTERNATIONAL TRANSPORT SRL▼ 2 | Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 5,1 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 473,1 K RON | |
| 19 | 19.ALTIUS FOTOVOLTAIC SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,6 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 309,6 K RON | |
| 20 | 20.JIMTRANS SRL▲ 1 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 3,6 mil. RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 70,8 K RON | |
| 21 | 21.INTERMODAL SMART SOLUTIONS SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,4 mil. RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | -922,9 K RON | |
| 22 | 22.A.P.C.D. GIURGIU - AMENAJARE PORT CONTAINERE DUNAREAN SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,2 mil. RON▲ 15,7 % | ▲ 15,7 % | -866,6 K RON | |
| 23 | 23.NEGUR STAR SRL▼ 3 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 3 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 181,6 K RON | |
| 24 | 24.ANS V SRL▲ 15 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 2,4 mil. RON▲ 96,6 % | ▲ 96,6 % | -337,3 K RON | |
| 25 | 25.DIA TRANS SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,3 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 5 K RON | |
| 26 | 26.LEDY TRANS SRL▼ 2 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 2,2 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -435,9 K RON | |
| 27 | 27.CIP CIP TRANS SRL▲ 7 | Sat Ghionea, Comuna Ulmi, Giurgiu | 2,2 mil. RON▲ 65,8 % | ▲ 65,8 % | 26 K RON | |
| 28 | 28.MOTOTOLEA COM SERV SNC▲ 1 | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 2,1 mil. RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 165,3 K RON | |
| 29 | 29.CHRONOS CURIER S.A.▲ 104 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2 mil. RON▲ 643,1 % | ▲ 643,1 % | -480,3 K RON | |
| 30 | 30.COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA PORTURILOR DUNARII FLUVIALE SA▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,9 mil. RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 3,4 mil. RON | |
| 31 | 31.MAREXIM GROUP SRLnou | Comuna Călugăreni, Giurgiu | 1,7 mil. RON— | — | — | 293 RON |
| 32 | 32.MADTRANS SRL▲ 9 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 1,6 mil. RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | -256,8 K RON | |
| 33 | 33.MINO-PHILLIPS SRL▼ 1 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | -99,7 K RON | |
| 34 | 34.GAMA COR EUROTRANS SRL▲ 2 | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 121 K RON | |
| 35 | 35.WALTEX TRANS SRL▲ 2 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | -307,7 K RON | |
| 36 | 36.OMERTA IMPEX SRL▼ 5 | Comuna Stoeneşti, Giurgiu | 1,3 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -23,9 K RON | |
| 37 | 37.STRADCUS SRL▼ 7 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 1,2 mil. RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 98 K RON | |
| 38 | 38.YJM INTERNATIONAL TRANS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2 mil. RON— | — | — | -163,3 K RON |
| 39 | 39.CIOBY TRANS SRL▼ 1 | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 1,2 mil. RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -23,9 K RON | |
| 40 | 40.AMITRANS SRL▲ 2 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -194 K RON | |
| 41 | 41.C&C STUFF CONSTRUCT SRL▲ 10 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -36,4 K RON | |
| 42 | 42.REAL TRANS SRL▲ 6 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | -49,9 K RON | |
| 43 | 43.BOLINTIS GRUP SRLnou | Sat Daia, Comuna Daia, Giurgiu | 1,1 mil. RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | -406,7 K RON | |
| 44 | 44.GEO COSTI SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 9,2 K RON | |
| 45 | 45.RIANA CONSTRUCT INTERNATIONAL SRL▲ 14 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | -96,8 K RON | |
| 46 | 46.PROMPT SHIPPING SERVICES SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1 mil. RON▼ 12,6 % | ▼ 12,6 % | 29,1 K RON | |
| 47 | 47.PYC TRANS SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,1 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | -278,4 K RON | |
| 48 | 48.SIRBU SRL▲ 2 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -9,8 K RON | |
| 49 | 49.TOUR TRANS SRL▲ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 990,9 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | -65,5 K RON | |
| 50 | 50.INTERTRANS TERY SRLnou | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 977,6 K RON— | — | — | -182,5 K RON |
| 51 | 51.CLIPPERTON SRLnou | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 967,8 K RON— | — | — | -328,6 K RON |
| 52 | 52.TACHE SI IORDACHE EXPRES SRL▲ 3 | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 966,7 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -190 K RON | |
| 53 | 53.GERAST 96 SRL▲ 85 | Sat Isvoarele, Comuna Isvoarele, Giurgiu | 946,2 K RON▲ 268,4 % | ▲ 268,4 % | 168,4 K RON | |
| 54 | 54.DMC CARGO SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 930,3 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -100,4 K RON | |
| 55 | 55.BIALGEN TRANS SRL▲ 72 | Sat Băneasa, Comuna Băneasa, Giurgiu | 918,3 K RON▲ 220 % | ▲ 220 % | -125,7 K RON | |
| 56 | 56.ALPIN TRANSCOMPRODEXIM SRL▲ 14 | Sat Corbeanca, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 887,2 K RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 112,6 K RON | |
| 57 | 57.EXPRESS SPEED SRL▲ 20 | Sat Puţu Greci, Comuna Greaca, Giurgiu | 849,1 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | -16,5 K RON | |
| 58 | 58.AMC LOGISTIC SRL▲ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 811,8 K RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | -180,8 K RON | |
| 59 | 59.MARATHON SRL▼ 10 | Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 798,3 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 219,1 K RON | |
| 60 | 60.POTAISA SRL▲ 69 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 798,3 K RON▲ 188,5 % | ▲ 188,5 % | -110,3 K RON | |
| 61 | 61.DRUMCUS SRL▼ 26 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 768,7 K RON▼ 38,9 % | ▼ 38,9 % | 69,3 K RON | |
| 62 | 62.PIRVU IONEL SRL▼ 9 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 766,6 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | -94,4 K RON | |
| 63 | 63.TRANSPORT INTER SRL▲ 97 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 758 K RON▲ 298,6 % | ▲ 298,6 % | 920,7 K RON | |
| 64 | 64.CEREALTRANS SRL▲ 1 | Sat Uzunu, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 755,6 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 29,7 K RON | |
| 65 | 65.TRACUM SA▼ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 744,3 K RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | -17,1 K RON | |
| 66 | 66.SID TRANS COM SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 734,7 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | -32,1 K RON | |
| 67 | 67.ANABELLA ROL SRLnou | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 716 K RON— | — | — | 61,7 K RON |
| 68 | 68.NELMATOUR SRL▼ 45 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 706,6 K RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 25,1 K RON | |
| 69 | 69.MONIKA TRANS SRL▲ 103 | Sat Băneasa, Comuna Băneasa, Giurgiu | 659,4 K RON▲ 313,6 % | ▲ 313,6 % | 3,6 K RON | |
| 70 | 70.ARDEN SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 657,2 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | -101,9 K RON | |
| 71 | 71.TRANS BGN TOURS SRL▼ 27 | Comuna Prundu, Giurgiu | 656,4 K RON▼ 43,4 % | ▼ 43,4 % | 147,4 K RON | |
| 72 | 72.SCORPIONS TRANS SRL▲ 34 | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 641,2 K RON▲ 71 % | ▲ 71 % | -59,9 K RON | |
| 73 | 73.LIBER TRANS COM SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 624,3 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -19,5 K RON | |
| 74 | 74.DIPA SRL▼ 16 | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 622,9 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | -43,3 K RON | |
| 75 | 75.SMARANDA SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 613,4 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 1 K RON | |
| 76 | 76.DAAS TRANS SERV SRL▼ 24 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 606,7 K RON▼ 35,7 % | ▼ 35,7 % | -352,1 K RON | |
| 77 | 77.STOICA DANIEL MAXI TAXI SRL▼ 9 | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 605,7 K RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | -61,9 K RON | |
| 78 | 78.EMI TRANS COM SRL▼ 14 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 589,9 K RON▼ 19,9 % | ▼ 19,9 % | 21,4 K RON | |
| 79 | 79.CERONY SRL▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 589,6 K RON▲ 24,3 % | ▲ 24,3 % | 148 K RON | |
| 80 | 80.VIS SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 586,3 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -50,9 K RON | |
| 81 | 81.INTERNATIONAL TOM TRANSPORT SRL▼ 7 | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 550,7 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -9 K RON | |
| 82 | 82.CĂTĂ DENY SRL▲ 12 | Sat Vânătorii Mari, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 527,6 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | -137 K RON | |
| 83 | 83.METROPOLIS SRL▲ 113 | Sat Frăteşti, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 525,7 K RON▲ 301,6 % | ▲ 301,6 % | -35 K RON | |
| 84 | 84.RADU A & M TRANS SRL▼ 4 | Comuna Joiţa, Giurgiu | 509,6 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -122,8 K RON | |
| 85 | 85.ROGEO SRL▼ 6 | Sat Grădiştea, Comuna Comana, Giurgiu | 499,9 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -27,9 K RON | |
| 86 | 86.MULTISORT SRL▼ 8 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 496,9 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 49,6 K RON | |
| 87 | 87.GERALD TRANS SRL▲ 208 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 495,2 K RON▲ 813,1 % | ▲ 813,1 % | 6,7 K RON | |
| 88 | 88.PRIMA TRANS SRL▼ 4 | Sat Greaca, Comuna Greaca, Giurgiu | 484,7 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -122,5 K RON | |
| 89 | 89.GEAX SRL▲ 3 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 478 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | -32,5 K RON | |
| 90 | 90.LIDODAD SRL▲ 1 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 471 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -81,6 K RON | |
| 91 | 91.3 X 3 PROSERCOTRANS SRL▼ 15 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 460,8 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 42,9 K RON | |
| 92 | 92.ONU SRL▲ 38 | Sat Popeşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 448 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | -53,9 K RON | |
| 93 | 93.ELECTRONIC 5 STAR SRL▼ 24 | Comuna Joiţa, Giurgiu | 447,2 K RON▼ 33,6 % | ▼ 33,6 % | 12,2 K RON | |
| 94 | 94.STEFAN TRANS SRL▼ 1 | Sat Cupele, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 424,2 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -62,2 K RON | |
| 95 | 95.SANDY MAR SRL= | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 412,1 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -137,5 K RON | |
| 96 | 96.CAROLIS TOUR SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 411,9 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | -9,2 K RON | |
| 97 | 97.ALESSIA LOGISTIC SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 409,3 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -150,2 K RON | |
| 98 | 98.GRATI SI MARIANA SRL▼ 15 | Sat Sadina, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 408,6 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -56,1 K RON | |
| 99 | 99.ANDY TRANS SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 400,5 K RON▼ 15,8 % | ▼ 15,8 % | 40,7 K RON | |
| 100 | 100.YANNA 2006 SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 399,9 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | 2,2 K RON |
Codurile CAEN din transport și depozitare — Giurgiu
CAEN 4941
Transporturi rutiere de mărfuri
790 firme · 792,1 mil. RON
CAEN 5231
Activități de intermediere pentru transportul de marfă
6 firme · 529,8 mil. RON
CAEN 5226
Alte activități anexe transporturilor
7 firme · 348,5 mil. RON
CAEN 5320
Alte activități poștale și de curier
94 firme · 83,2 mil. RON
CAEN 4939
Alte transporturi terestre de călători n.c.a
44 firme · 65,9 mil. RON
CAEN 4920
Transporturi de marfă pe calea ferată
3 firme · 26,7 mil. RON
CAEN 5221
Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre
19 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 5222
Activități de servicii anexe transportului pe apă
5 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4931
Transporturi urbane, suburbane și metropolitane de călători
17 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 5229
Alte activități anexe transporturilor
11 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 5210
Depozitări
7 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 5224
Manipulări
5 firme · 8,1 mil. RON
CAEN 5040
Transportul de marfă pe căi navigabile interioare
5 firme · 6,6 mil. RON
CAEN 4942
Servicii de mutare
4 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4933
Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
13 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4932
Transporturi cu taxiuri
27 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5310
Activități poștale desfășurate sub obligativitatea serviciului universal
2 firme · 304 K RON
CAEN 5010
Transporturi maritime și costiere de pasageri
2 firme · 269,4 K RON
CAEN 5223
Activități de servicii anexe transporturilor aeriene
1 firme · 234,4 K RON
CAEN 5020
Transporturi maritime și costiere de marfă
1 firme · 211,5 K RON
CAEN 5110
Transporturi aeriene de pasageri
1 firme · 115,7 K RON
CAEN 5030
Transporturi de pasageri pe căi navigabile interioare
1 firme · 0 RON