Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Giurgiu după datorii în 2020
97 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 97 cumulează 36,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 8,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AGRONUŢ CONSTRUCT SRL= | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 8,3 mil. RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | 1,7 mil. RON | |
| 2 | 2.AMON SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,2 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 225 K RON | |
| 3 | 3.RODIMEX SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,8 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 107,3 K RON | |
| 4 | 4.AMAPAN SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,7 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -512,9 K RON | |
| 5 | 5.FERMA KILOMETRUL 36 SRL▲ 1 | Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu | 1,3 mil. RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | -148,1 K RON | |
| 6 | 6.THE FIRST SWIMMING POOL SRL▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 936,7 K RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | -52,8 K RON | |
| 7 | 7.VLASIA SRL= | Sat Naipu, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 930,2 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -75,5 K RON | |
| 8 | 8.POMPILIU SRLnou | Comuna Frăteşti, Giurgiu | 874 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -58,7 K RON | |
| 9 | 9.NEW SAL SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 872 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 108,3 K RON | |
| 10 | 10.KYRA INVEST SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 797 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -13,6 K RON | |
| 11 | 11.COOL CLUB 2009 SRL▼ 1 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 716 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 38,1 K RON | |
| 12 | 12.BALLROOM SAGA S.R.L.= | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 677,6 K RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | -91,1 K RON | |
| 13 | 13.MS SOLEIL IMPORT EXPORT SRL▼ 2 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 602,2 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 377 K RON | |
| 14 | 14.INTER EXPRESS FOOD S.R.L.▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 600,7 K RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 184,5 K RON | |
| 15 | 15.ROXANA SRL▲ 10 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 548,6 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | -48,8 K RON | |
| 16 | 16.ALECU IMPEX SRL▼ 1 | Comuna Buturugeni, Giurgiu | 529,9 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -60,4 K RON | |
| 17 | 17.YANNIS AD IMPEX SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 523,2 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -57,2 K RON | |
| 18 | 18.DAFAREL PRODIMPEX SRL▼ 4 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 522,6 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -19,4 K RON | |
| 19 | 19.MGV CLUB SRL▼ 6 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 470,6 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 68,1 K RON | |
| 20 | 20.MECA INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 470 K RON0,0% | 0,0% | -170 RON | |
| 21 | 21.GILBERT & ALICE SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 460,1 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -93 K RON | |
| 22 | 22.CALYPSO FOOD SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 454,9 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 111,4 K RON | |
| 23 | 23.PRESTAUTO BUCUR SRL▼ 5 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 451,7 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 43,6 K RON | |
| 24 | 24.CASA LUCA PROD SRL▼ 2 | Sat Bulbucata, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 391,4 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -42,1 K RON | |
| 25 | 25.MECA SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 360,1 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 0 RON | |
| 26 | 26.DOMENIUL CU PALMIERI S.R.L.▲ 43 | Sat Singureni, Comuna Singureni, Giurgiu | 359,9 K RON▲ 5.700,7 % | ▲ 5.700,7 % | -19,7 K RON | |
| 27 | 27.AKSARAYLI IMPEX SRL▼ 1 | Sat Plopşoru, Comuna Daia, Giurgiu | 333,7 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -7 K RON | |
| 28 | 28.ALEX IDEAL TURISM S.R.L.nou | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 277 K RON— | — | — | 311,6 K RON |
| 29 | 29.SOUVLAKY GRILL FOOD S.R.L.▲ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 273,8 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | -83,4 K RON | |
| 30 | 30.CATIANA MAR SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 262,6 K RON▲ 35,7 % | ▲ 35,7 % | -17,7 K RON | |
| 31 | 31.RESTAURANT CASA TOMA SRL▼ 3 | Sat Dărăşti-Vlaşca, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 246,8 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | -20,7 K RON | |
| 32 | 32.GHENCEA BALLROOM SRL▼ 5 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 241,7 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -44,7 K RON | |
| 33 | 33.ILIPET STICH S.R.L.nou | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 239,3 K RON— | — | — | -223,4 K RON |
| 34 | 34.LASQUAR GROUP TEAM SRL▼ 13 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 225,6 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | -74,2 K RON | |
| 35 | 35.ALY EVENIMENTE SRLnou | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 216,4 K RON— | — | 32,2 K RON | |
| 36 | 36.JAZZMASTER INVEST SRL▲ 21 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 168,7 K RON▲ 693,8 % | ▲ 693,8 % | 4,1 K RON | |
| 37 | 37.A.D.C SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 160,7 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 129,1 K RON | |
| 38 | 38.TRADITIONAL PARTY SRL▼ 5 | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 156,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 39 | 39.COOL VĂTUI S.R.L.▼ 1 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 153,4 K RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | -57,1 K RON | |
| 40 | 40.PASO RESTACOM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 121,9 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | -4,5 K RON | |
| 41 | 41.SPEED FOOD SRL▼ 4 | Sat Pietrişu, Comuna Găujani, Giurgiu | 109,8 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | -5,6 K RON | |
| 42 | 42.MIORITA SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 107,5 K RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | -890 RON | |
| 43 | 43.SUNNY DELIVERY S.R.L.▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 105,7 K RON▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 44 | 44.AZUR COM SRL▼ 14 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 101,2 K RON▼ 47,7 % | ▼ 47,7 % | 280 K RON | |
| 45 | 45.CENTRUL DE COMERT BOLINTIN VALE SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 91,5 K RON▲ 365,3 % | ▲ 365,3 % | -90,8 K RON | |
| 46 | 46.COSS FOOD SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 88,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 47 | 47.CONSTANT ALIMENT SRLnou | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 70,2 K RON— | — | 27 K RON | |
| 48 | 48.MASTER DRUM CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 69,9 K RON— | — | — | -45,6 K RON |
| 49 | 49.DOVINOT IMPEX SRL▼ 7 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 67,6 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 795,2 K RON | |
| 50 | 50.MZK CREATIVE FOOD S.R.L.nou | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 65 K RON— | — | — | -28,8 K RON |
| 51 | 51.ROXAGRO CĂLIN SRL▼ 5 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 58,1 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -100 RON | |
| 52 | 52.TRESTY MAR 2020 S.R.L.nou | Sat Trestieni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 55,3 K RON— | — | — | 2,8 K RON |
| 53 | 53.VIDAL GRILL S.R.L.▼ 1 | Sat Cetatea, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 54,3 K RON▲ 45 % | ▲ 45 % | 147,2 K RON | |
| 54 | 54.NEXT DOVINOT 89 SRL▼ 11 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 53,8 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 281,2 K RON | |
| 55 | 55.CASA CIOCÎRLAN SRL▼ 20 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 52 K RON▼ 61,5 % | ▼ 61,5 % | 150 K RON | |
| 56 | 56.ZALDERZIS SRL▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 50 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.SNACK BAR SRL▼ 13 | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 43,8 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 18 K RON | |
| 58 | 58.SAMARA INTERNATIONAL SRL▼ 17 | Comuna Malu, Giurgiu | 40,7 K RON▼ 41,4 % | ▼ 41,4 % | -8 K RON | |
| 59 | 59.ANDREI ŞI IOANA IMPEX SRL▼ 5 | Sat Crivina, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 40,3 K RON▲ 77,9 % | ▲ 77,9 % | -31,7 K RON | |
| 60 | 60.DEN GOOD FOOD SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 39,9 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 21,4 K RON | |
| 61 | 61.BOLERO DEL MAR S.R.L.nou | Sat Ghimpaţi, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 36,9 K RON— | — | — | 341,9 K RON |
| 62 | 62.CHAPTER FOOD SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 30,5 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 19,6 K RON | |
| 63 | 63.FAMILY COZONAC S.R.L.▼ 5 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 25,6 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 2,4 K RON | |
| 64 | 64.ALPIMEX SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 25,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.CASA CU FLORI-DCR SRL▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 22,5 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -600 RON | |
| 66 | 66.ARDEX SPECIAL SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 21,8 K RON— | — | — | 1,7 K RON |
| 67 | 67.TRANS CARPATI SRL▼ 7 | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 18,3 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 57,2 K RON | |
| 68 | 68.GRANDE CASA VERDE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 15,9 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 99,5 K RON | |
| 69 | 69.COMAR & COMPANY S.R.L.▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 15,8 K RON0,0% | 0,0% | -477 RON | |
| 70 | 70.EMARTIN LUX S.R.L.nou | Sat Neajlovu, Comuna Clejani, Giurgiu | 12,9 K RON— | — | — | -827 RON |
| 71 | 71.EDDY'S FAST-FOOD SRLnou | Sat Vânătorii Mici, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 11 K RON— | — | 0 RON | |
| 72 | 72.AYR ADNANA SRL▼ 4 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 10,4 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 108,7 K RON | |
| 73 | 73.PIZZERIA DAL MAESTRO S.R.L.nou | Sat Braniştea, Comuna Oinacu, Giurgiu | 9,6 K RON— | — | — | 12,9 K RON |
| 74 | 74.JDC PRODUCTION SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 9,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 75 | 75.AL WAZIR SERVICE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7,6 K RON0,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 76 | 76.LA BELLA PIZZERIA CARMEN S.R.L.▼ 10 | Sat Vedea, Comuna Vedea, Giurgiu | 7,5 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 0 RON | |
| 77 | 77.LA MARIAN ȘI FLORIN SRL▼ 22 | Sat Zboiu, Comuna Greaca, Giurgiu | 6,7 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 33,7 K RON | |
| 78 | 78.COLOSSEUM NUTRITION SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5,1 K RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | -847 RON | |
| 79 | 79.TUTYANTOMAR S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,9 K RON— | — | — | 1,2 K RON |
| 80 | 80.BUNĂTĂŢI DE LA FERMĂ S.R.L.▼ 8 | Sat Oinacu, Comuna Oinacu, Giurgiu | 3,6 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -1,2 K RON | |
| 81 | 81.CONFORT FOOD S.R.L.nou | Sat Iepureşti, Comuna Iepureşti, Giurgiu | 3,2 K RON— | — | — | -354 RON |
| 82 | 82.TAPAS INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 2,6 K RON— | — | — | -2,5 K RON |
| 83 | 83.GMDA MERIDIAN SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2 K RON▲ 225,4 % | ▲ 225,4 % | 139,1 K RON | |
| 84 | 84.DIPLOMAT GARDEN S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2 K RON— | — | — | 0 RON |
| 85 | 85.CLAMAR FOOD SRL▼ 14 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 1,5 K RON▼ 60,9 % | ▼ 60,9 % | -647 RON | |
| 86 | 86.CORILAU SRL▼ 8 | Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 1,2 K RON▲ 63,7 % | ▲ 63,7 % | 3,2 K RON | |
| 87 | 87.GOOD FOOD GRILL S.R.L.▼ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 40,1 K RON | |
| 88 | 88.GLOBAL SPRING SRL▼ 13 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 940 RON▼ 61,8 % | ▼ 61,8 % | 26,3 K RON | |
| 89 | 89.SIS'S CAFE SRL▼ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 850 RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | -200 RON | |
| 90 | 90.RADIAN COMPREST SRLnou | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 815 RON— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.TUNAHANI H AND M S.R.L.nou | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 250 RON— | — | — | 0 RON |
| 92 | 92.BLACK DOINI & WHITE S.R.L.nou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 205 RON— | — | — | 0 RON |
| 93 | 93.BENE SRL▼ 16 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 159 RON▼ 81,9 % | ▼ 81,9 % | -99 RON | |
| 94 | 94.ARAGON FOOD S.R.L.▼ 12 | Sat Puieni, Comuna Prundu, Giurgiu | 38 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 95 | 95.ST AZUR CON SRL▼ 12 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.VILLAGE TRIP S.R.L.nou | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 97 | 97.MARIO FOOD&DELIVERY S.R.L.nou | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 0 RON— | — | — | 0 RON |