Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Galați după datorii în 2010
641 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 111,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 270,5 K RON, iar liderul atinge 12,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VEGA COMPANY SRL▲ 68 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 12,6 mil. RON▲ 3.264,2 % | ▲ 3.264,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.DANICAD SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5,9 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -124,6 K RON | |
| 3 | 3.HOLOGEN SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,9 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -516,2 K RON | |
| 4 | 4.FANDROS SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,9 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -170,5 K RON | |
| 5 | 5.MONDIALA-ELECTRONICS SRL= | Comuna Vânători, Galaţi | 3,9 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -32 K RON | |
| 6 | 6.DUNAREA SA▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3,2 mil. RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | 55,2 K RON | |
| 7 | 7.COREMANS SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | -510,3 K RON | |
| 8 | 8.PIBUNNI SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,9 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 9,8 K RON | |
| 9 | 9.LA MELU SRL= | Comuna Cudalbi, Galaţi | 2,7 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 21 K RON | |
| 10 | 10.KARMAGAB SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,4 mil. RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 109,7 K RON | |
| 11 | 11.ROMILIAN SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,2 mil. RON▲ 57,3 % | ▲ 57,3 % | 36,4 K RON | |
| 12 | 12.DELCONI SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,2 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 34,9 K RON | |
| 13 | 13.ELDORADO SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,1 mil. RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | 25,3 K RON | |
| 14 | 14.TERASA TEILOR SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | -371,4 K RON | |
| 15 | 15.TOMULEANU SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,8 mil. RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 22,8 K RON | |
| 16 | 16.MAGNUS DUNAREA SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | 633,8 K RON | |
| 17 | 17.PLEITOS SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 829 RON | |
| 18 | 18.MERCADONA SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | -487,3 K RON | |
| 19 | 19.DICRO GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,7 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | -173,9 K RON | |
| 20 | 20.C.D.COZY SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 31,2 K RON | |
| 21 | 21.PANINI SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,6 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -76,6 K RON | |
| 22 | 22.ROX & CO SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,4 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | -287,1 K RON | |
| 23 | 23.LIBERTATEA 2000 SRL▲ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,3 mil. RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | -145,6 K RON | |
| 24 | 24.ROYAL SA▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 5,1 K RON | |
| 25 | 25.BLISTEX V.N.S. SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,2 mil. RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -185,8 K RON | |
| 26 | 26.CREMIAL SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 52,9 K RON | |
| 27 | 27.SABRI CO SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -10,5 K RON | |
| 28 | 28.MIRKARMA SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -86,1 K RON | |
| 29 | 29.SINTALIN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -30,3 K RON | |
| 30 | 30.KOROLIS SRL▼ 4 | Sat Condrea, Comuna Umbrăreşti, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -147,2 K RON | |
| 31 | 31.TRATTORIA ALFREDO SRL▼ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 65,5 K RON | |
| 32 | 32.GLORIA A.S. SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -24,1 K RON | |
| 33 | 33.NICNIC SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -112,4 K RON | |
| 34 | 34.PBT IMPEX SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | -64,1 K RON | |
| 35 | 35.DICTYNA SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 927,3 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 91,6 K RON | |
| 36 | 36.ALL SEASONS SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 921,4 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | -3,8 K RON | |
| 37 | 37.BIOMAT DESIGN SRL▲ 1 | Sat Priponeşti, Comuna Priponeşti, Galaţi | 810,5 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 38,6 K RON | |
| 38 | 38.BREAKTIME SRL▲ 190 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 796,7 K RON▲ 705,5 % | ▲ 705,5 % | 1,6 K RON | |
| 39 | 39.CLUB HIRSO SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 796,4 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -29,2 K RON | |
| 40 | 40.NAVROM - CENTRU DE AFACERI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 781,4 K RON▼ 49,7 % | ▼ 49,7 % | -67,5 K RON | |
| 41 | 41.AMERICAN STAR POPCORN DG SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 750,7 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 2,6 K RON | |
| 42 | 42.VIVAS SRL▲ 12 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 699,7 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | -108,4 K RON | |
| 43 | 43.VICKY ANCA & CO LTD TRADE MARK SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 661 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | -45,6 K RON | |
| 44 | 44.SILVODELTA TURISM S.A.▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 659,2 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | -222,1 K RON | |
| 45 | 45.RETRO-CAFFE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 656,8 K RON— | — | — | -16,2 K RON |
| 46 | 46.ALDANEX 59 SHIPPING SRL▲ 38 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 655 K RON▲ 106,3 % | ▲ 106,3 % | -11,4 K RON | |
| 47 | 47.ALEXA C.C.C. SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 647,5 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -23,9 K RON | |
| 48 | 48.PIERVALI SRL▼ 1 | Sat Movileni, Comuna Şendreni, Galaţi | 607,8 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -94,6 K RON | |
| 49 | 49.ILCOBMAR SRL▼ 4 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 601,5 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -39,4 K RON | |
| 50 | 50.EAST GATE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 600,4 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 135,4 K RON | |
| 51 | 51.BACSORIDANA SRL▼ 9 | Sat Valea Mărului, Comuna Valea Mărului, Galaţi | 574,8 K RON▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 14,7 K RON | |
| 52 | 52.ELISEEA STAR SRL▲ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 573,6 K RON▲ 77,7 % | ▲ 77,7 % | 7,1 K RON | |
| 53 | 53.MELYSEEA SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 551,4 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -61,8 K RON | |
| 54 | 54.BOBY MARA SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 524,7 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 30,4 K RON | |
| 55 | 55.EMPORIUM SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 524,2 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -131,7 K RON | |
| 56 | 56.DANA SRL▲ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 516,8 K RON▲ 26,1 % | ▲ 26,1 % | 71,1 K RON | |
| 57 | 57.BROSISBO SRL▲ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 469,2 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 1,1 K RON | |
| 58 | 58.ANGIROM SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 455,8 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 32,3 K RON | |
| 59 | 59.COSTI SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 455,6 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | -79,8 K RON | |
| 60 | 60.ITALROM SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 454,1 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | -3 K RON | |
| 61 | 61.ROMANTIC WORLD SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 447,7 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | -45,1 K RON | |
| 62 | 62.CASA MAJESTIC SRL▼ 16 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 436,8 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 35 K RON | |
| 63 | 63.CRS CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 429,8 K RON▲ 180 % | ▲ 180 % | -62,9 K RON | |
| 64 | 64.ELIPTIC SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 428,3 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -41,8 K RON | |
| 65 | 65.CICOMAT SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 424,5 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -15,4 K RON | |
| 66 | 66.GEORAS IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 424 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -30,5 K RON | |
| 67 | 67.CORISANGI SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 423,4 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | -185,3 K RON | |
| 68 | 68.METCONS 2004 SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 418,3 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | -80,7 K RON | |
| 69 | 69.NITA IMPEX SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 413,2 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 52,5 K RON | |
| 70 | 70.ANDRA COMEXIM SRL▼ 19 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 406,6 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 150,6 K RON | |
| 71 | 71.RADISSON SRL▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 406,3 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | -74 K RON | |
| 72 | 72.REGAL SA▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 393,7 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 387,6 K RON | |
| 73 | 73.E.M.O.-COM SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 392,9 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -95,3 K RON | |
| 74 | 74.ALUNIŞ 2008 SRL▼ 22 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 385,6 K RON▼ 22,3 % | ▼ 22,3 % | -9,5 K RON | |
| 75 | 75.MARESTO GRUP SRL▲ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 384,2 K RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | -108,6 K RON | |
| 76 | 76.VEST INVEST SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 383,1 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -7,4 K RON | |
| 77 | 77.VIX-TOP SRL▼ 5 | Sat Odaia Manolache, Comuna Vânători, Galaţi | 376,1 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -21 K RON | |
| 78 | 78.ALIMSERV SA▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 375,5 K RON▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | -92,8 K RON | |
| 79 | 79.NICOLMEX SRL▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 375,2 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -34,4 K RON | |
| 80 | 80.REGIDA SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 374,2 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 1 K RON | |
| 81 | 81.CRISGEMARK SRL▼ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 371,6 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | -18,8 K RON | |
| 82 | 82.COFETARIA CASATA SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 367,8 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -49,3 K RON | |
| 83 | 83.DOROV RELAX SRL▲ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 363,7 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 145 K RON | |
| 84 | 84.EMDACO SRL▼ 43 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 361,1 K RON▼ 47,8 % | ▼ 47,8 % | -9,4 K RON | |
| 85 | 85.STEL SRL▲ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 355,5 K RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | -73 K RON | |
| 86 | 86.PATOBI SRL▲ 56 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 348,3 K RON▲ 113,2 % | ▲ 113,2 % | -189,4 K RON | |
| 87 | 87.EUROTRANS INTERNATIONAL SRL▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 345,9 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | -18,2 K RON | |
| 88 | 88.DYCMIR 2006 SRL▼ 11 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 342,9 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | -64,5 K RON | |
| 89 | 89.DAILY FOOD SRL▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 330,8 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 7,1 K RON | |
| 90 | 90.ROLLAND SRL▲ 69 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 323,5 K RON▲ 116 % | ▲ 116 % | 29,8 K RON | |
| 91 | 91.EMACO SOFTWARE SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 319,5 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -64,4 K RON | |
| 92 | 92.NEACSU SRL▼ 59 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 309,3 K RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 10,7 K RON | |
| 93 | 93.LA RADA SRL▲ 7 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 295 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | -6,9 K RON | |
| 94 | 94.CLUB CLEO SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 292,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 95 | 95.ROCAR LAK SRL▼ 4 | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 292,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.DASCOS SRL▲ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 283,3 K RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | -18,2 K RON | |
| 97 | 97.DANFAB IST GRUP SRL▲ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 282,8 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | -38,2 K RON | |
| 98 | 98.ISIGRUP SRL▲ 96 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 271,6 K RON▲ 123,2 % | ▲ 123,2 % | -62,9 K RON | |
| 99 | 99.PATRICIA SRL▲ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 271 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | -34,6 K RON | |
| 100 | 100.ALEX CLUB SRL▲ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 270,5 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 2,9 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Galați
CAEN 5610
Restaurante
199 firme · 198,5 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
109 firme · 141,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
35 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
254 firme · 67,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
47 firme · 18,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
21 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
18 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 976,6 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
6 firme · 810,3 K RON