Top 100 firme — Intermedieri financiare și asigurări, Dâmbovița după datorii în 2023
178 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 37,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 7,4 K RON, iar liderul atinge 6,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AMATTIS S.A.= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 6,2 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -203,9 K RON | |
| 2 | 2.AGPAR SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,7 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 3 | 3.GUSTING ACTIV IFN S.R.L.▲ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | 731 K RON | |
| 4 | 4.AMIRASTAR TRADING SA▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,5 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -4,2 K RON | |
| 5 | 5.GROVAL TRADE S.A.▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -21,3 K RON | |
| 6 | 6.ALEXA MAXI-CREDIT IFN S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,4 mil. RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 872,7 K RON | |
| 7 | 7.SAVULESCU ASIGURARI S.R.L.nou | Sat Malu Mierii, Comuna Glodeni, Dâmboviţa | 1,3 mil. RON— | — | — | -75 RON |
| 8 | 8.GORAS CONSULTING SA▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,2 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -53,6 K RON | |
| 9 | 9.MD AUTO ASIG SRL▼ 1 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Dâmboviţa | 1,1 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 4,1 K RON | |
| 10 | 10.AMICOSOTTIS SA▲ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,1 mil. RON▲ 180,6 % | ▲ 180,6 % | -26,9 K RON | |
| 11 | 11.PRO INVEST ROMANIA S.R.L.nou | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Dâmboviţa | 1 mil. RON▲ 296 % | ▲ 296 % | 33,7 K RON | |
| 12 | 12.FIMANSAT SA▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 640,1 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -25,5 K RON | |
| 13 | 13.SMART AUTO INSURANCE S.R.L.▲ 1 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 622,5 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 349 K RON | |
| 14 | 14.DEBROCONS SA▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 586,9 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -7 K RON | |
| 15 | 15.COVORAŞUL FERMECAT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 562,5 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | -232,2 K RON | |
| 16 | 16.HILLARY SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 506,4 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -20,4 K RON | |
| 17 | 17.PROFORT SRL▼ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 410 K RON▼ 49,1 % | ▼ 49,1 % | 314,6 K RON | |
| 18 | 18.POWER ACTIV TEAM SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 376,9 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 18 K RON | |
| 19 | 19.MARASIL SERV SRL▲ 46 | Sat Râncaciov, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 363,2 K RON▲ 1.301,9 % | ▲ 1.301,9 % | 37,1 K RON | |
| 20 | 20.RISK OVER S.R.L.▼ 2 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 355,6 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 275,8 K RON | |
| 21 | 21.SABOGA ASIG S.R.L.= | Sat Voineşti, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 339,8 K RON▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | -149,6 K RON | |
| 22 | 22.CAIUS DINAMIC S.R.L.▲ 18 | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 316,7 K RON▲ 204,3 % | ▲ 204,3 % | 130,6 K RON | |
| 23 | 23.SMART INSURANCE BROKER S.R.L.▲ 13 | Sat Ungureni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 312,1 K RON▲ 155,5 % | ▲ 155,5 % | 214,3 K RON | |
| 24 | 24.SETH CONSULTING INSURANCE S.R.L.▲ 8 | Sat Pietrosiţa, Comuna Pietrosiţa, Dâmboviţa | 309,7 K RON▲ 100,2 % | ▲ 100,2 % | -43,7 K RON | |
| 25 | 25.COMAN ŞI FII EXPERT S.R.L.▼ 5 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 218 K RON▼ 24,4 % | ▼ 24,4 % | -39,6 K RON | |
| 26 | 26.EMCO FINANCE AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 205,3 K RON0,0% | 0,0% | -10 RON | |
| 27 | 27.AME SPEEDASIG SERVICE S.R.L.▲ 45 | Sat Drăgăeşti Pamânteni, Comuna Măneşti, Dâmboviţa | 200,7 K RON▲ 886,1 % | ▲ 886,1 % | -1,9 K RON | |
| 28 | 28.INTERNATIONAL TRANSFER SRL▲ 34 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 197,7 K RON▲ 562,5 % | ▲ 562,5 % | 766,9 K RON | |
| 29 | 29.GARCEA AMANET S.R.L.nou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 193,8 K RON— | — | — | 4,4 K RON |
| 30 | 30.TUDORACHE PETRUŢA S.R.L.▲ 5 | Sat Pucheni, Comuna Pucheni, Dâmboviţa | 150,5 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 7,1 K RON | |
| 31 | 31.CATION PART S.R.L.▲ 2 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 148,9 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -14 K RON | |
| 32 | 32.ROELMA BROKER S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 145,1 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 43,5 K RON | |
| 33 | 33.PREVENT ASISTENT BROKER SRL▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 143,1 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -8,1 K RON | |
| 34 | 34.ALLY PROFESIONAL ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▲ 23 | Sat Livezile, Comuna Glodeni, Dâmboviţa | 130,5 K RON▲ 239,8 % | ▲ 239,8 % | 193,4 K RON | |
| 35 | 35.BUSINESS WIDE TÂRGOVIŞTE S.R.L.▲ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 128,4 K RON▲ 146,1 % | ▲ 146,1 % | 152,7 K RON | |
| 36 | 36.ROSE SOFEXIM 2008 S.R.L.▲ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 118 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.VIYUST S.R.L.▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 111,8 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | -2 K RON | |
| 38 | 38.ANTO-MARELEN BROKER 2015 S.R.L.▼ 25 | Sat Drăgăeşti Pamânteni, Comuna Măneşti, Dâmboviţa | 108 K RON▼ 79 % | ▼ 79 % | -33,5 K RON | |
| 39 | 39.CONSTATARI DAUNE AUTO S.R.L.▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 100,4 K RON▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | 401,4 K RON | |
| 40 | 40.ARIAS-AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 13 | Sat Băleni-Români, Comuna Băleni, Dâmboviţa | 99,4 K RON▼ 45 % | ▼ 45 % | 12,1 K RON | |
| 41 | 41.NEW-ADD-SAPSYASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▲ 42 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 90,8 K RON▲ 741 % | ▲ 741 % | 116,2 K RON | |
| 42 | 42.GALICRI ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 87,5 K RON▼ 50,8 % | ▼ 50,8 % | 67,1 K RON | |
| 43 | 43.TEODORA MUNTEANU OFFICE S.R.L.▼ 21 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 83,6 K RON▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 312,5 K RON | |
| 44 | 44.ASIGURĂRI FLAVIU S.R.L.▲ 6 | Sat Gura Ocniţei, Comuna Gura Ocniţei, Dâmboviţa | 80,7 K RON▲ 46,7 % | ▲ 46,7 % | -8,2 K RON | |
| 45 | 45.ADANY IMPEX SRL▲ 3 | Sat Dărmăneşti, Comuna Dărmăneşti, Dâmboviţa | 73,3 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 70,8 K RON | |
| 46 | 46.SC IDOL ASIG ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▼ 23 | Sat Teis, Comuna Şotânga, Dâmboviţa | 71,1 K RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 108,7 K RON | |
| 47 | 47.MVN BUSINESS CONSULT S.R.L.▲ 49 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 69 K RON▲ 1.142,3 % | ▲ 1.142,3 % | 885 RON | |
| 48 | 48.ALMA CONSTATARE S.R.L.▲ 67 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 67,6 K RON▲ 2.216,8 % | ▲ 2.216,8 % | 58,7 K RON | |
| 49 | 49.STĂNESCU AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▼ 32 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 66 K RON▼ 79,7 % | ▼ 79,7 % | 3,7 K RON | |
| 50 | 50.KARLOS AMANET S.R.L.▲ 104 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 65,9 K RON— | — | -24,1 K RON | |
| 51 | 51.EUROFILIPASIG SERV S.R.L.▲ 79 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 59,9 K RON▲ 5.627,5 % | ▲ 5.627,5 % | 57,6 K RON | |
| 52 | 52.RISK OVER SRL▼ 9 | Sat Gulia, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 58,9 K RON▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 11,3 K RON | |
| 53 | 53.INSURELCO POPA S.R.L.▼ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 58,9 K RON▼ 36,1 % | ▼ 36,1 % | 24,5 K RON | |
| 54 | 54.FAVORIS ZICMARO S.R.L.▼ 30 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 56,3 K RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 184,2 K RON | |
| 55 | 55.ECOMPLEX REAL S.R.L.▼ 10 | Sat Tărtăseşti, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 54,8 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 9,7 K RON | |
| 56 | 56.EPSOMATIC SA▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 52,6 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | -25,4 K RON | |
| 57 | 57.OBI TRUST BROKER S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 42,1 K RON— | — | — | 67,3 K RON |
| 58 | 58.UMYRA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 34,8 K RON▲ 1.000,6 % | ▲ 1.000,6 % | -29,9 K RON | |
| 59 | 59.ADIINSTAL GARDEN S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 34,1 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 25,9 K RON | |
| 60 | 60.BEST OFFICE PG INSURANCE - AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 21 | Sat Schela, Comuna Glodeni, Dâmboviţa | 32,7 K RON▼ 71,9 % | ▼ 71,9 % | 123,2 K RON | |
| 61 | 61.MC ASIGURARE NR ONE S.R.L.▲ 48 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 31,6 K RON▲ 798,6 % | ▲ 798,6 % | 193,1 K RON | |
| 62 | 62.VIKING FORTE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31,1 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 223,9 K RON | |
| 63 | 63.RONPER IFN SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 31 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -1,9 K RON | |
| 64 | 64.DARVIS CONSULTING S.R.L.▼ 13 | Sat Corbii Mari, Comuna Corbii Mari, Dâmboviţa | 30,3 K RON▼ 44,7 % | ▼ 44,7 % | 201,2 K RON | |
| 65 | 65.EMBASIG SMART SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Urseiu, Comuna Vişineşti, Dâmboviţa | 30 K RON— | — | — | 7,1 K RON |
| 66 | 66.ECOPRIMAVERDE S.R.L.nou | Sat Gura Foii, Comuna Gura Foii, Dâmboviţa | 28,5 K RON— | — | — | -27,7 K RON |
| 67 | 67.XPC INTERMEDIERE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 26,8 K RON▲ 77,8 % | ▲ 77,8 % | 149,3 K RON | |
| 68 | 68.FOR ALL ASIG S.R.L.▲ 49 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 26,2 K RON▲ 884,6 % | ▲ 884,6 % | 187,3 K RON | |
| 69 | 69.CREDIT LIVGOLDERS IFN SRL▲ 30 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 22,8 K RON▲ 405,8 % | ▲ 405,8 % | -41,8 K RON | |
| 70 | 70.FAST CREDIT OFFICE S.R.L.▼ 1 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 22,7 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 8,3 K RON | |
| 71 | 71.INTERACTIVE BROKERS S.R.L.▼ 8 | Sat Manga, Comuna Voineşti, Dâmboviţa | 22,5 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 166,2 K RON | |
| 72 | 72.SKY-BK INSURANCE S.R.L.▼ 43 | Sat Brăneşti, Comuna Brăneşti, Dâmboviţa | 20,1 K RON▼ 88,6 % | ▼ 88,6 % | 288,5 K RON | |
| 73 | 73.IMOBILIARE SUD CONSULT SRL▼ 6 | Sat Poroinica, Comuna Mătăsaru, Dâmboviţa | 17,6 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | -4,4 K RON | |
| 74 | 74.RARES UNIC-ASIG S.R.L.▼ 4 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 17,3 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | 65,8 K RON | |
| 75 | 75.STELIANASIG S.R.L.▲ 20 | Sat Gheboaia, Comuna Finta, Dâmboviţa | 17,1 K RON▲ 205 % | ▲ 205 % | -6 K RON | |
| 76 | 76.CRISTODUR ELLA - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▲ 18 | Sat Samurcasi, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 16,9 K RON▲ 200,7 % | ▲ 200,7 % | 47 K RON | |
| 77 | 77.INTRADO NEXT AGENT DE ASIGURARE S.R.L.nou | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 15,5 K RON— | — | -11,6 K RON | |
| 78 | 78.MARIVALLMA CONSULTING S.R.L.▼ 41 | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 15 K RON▼ 87,6 % | ▼ 87,6 % | 69,9 K RON | |
| 79 | 79.DANA AUREL - AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▼ 15 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 14,8 K RON▼ 43,2 % | ▼ 43,2 % | -972 RON | |
| 80 | 80.POPA ASISTENȚĂ BROKERAJ S.R.L.nou | Sat Bâldana, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 13,8 K RON— | — | — | -9,6 K RON |
| 81 | 81.LOTI PERFORM S.R.L.▲ 43 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 12,9 K RON▲ 650,4 % | ▲ 650,4 % | 63,2 K RON | |
| 82 | 82.MAXIGRUP BUSINESS S.R.L.▲ 37 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,9 K RON▲ 384,1 % | ▲ 384,1 % | -8,4 K RON | |
| 83 | 83.SOMBRINHA GENASIG SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,8 K RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | -24,5 K RON | |
| 84 | 84.HANN-DI ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L.▲ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,7 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 73,1 K RON | |
| 85 | 85.ANDRABEB CONSULTING S.R.L.▼ 30 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,6 K RON▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 77,6 K RON | |
| 86 | 86.VENERA SRL▲ 66 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,8 K RON▲ 26.955 % | ▲ 26.955 % | -33,4 K RON | |
| 87 | 87.VLADO SELF S.R.L.▼ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,7 K RON▼ 43 % | ▼ 43 % | 200,1 K RON | |
| 88 | 88.RICHGOLD IFN SRL▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,7 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 142,6 K RON | |
| 89 | 89.EQUILIBRIUM ENHANCE PERFORMANCE S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10,6 K RON— | — | 4,4 K RON | |
| 90 | 90.SMART BROKER CONSULTING S.R.L.▼ 22 | Sat Ungureni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 10,6 K RON▼ 54,5 % | ▼ 54,5 % | -40,7 K RON | |
| 91 | 91.DOSA CREDIT GROUP S.R.L.▼ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 10 K RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 76,2 K RON | |
| 92 | 92.MIHION SRLnou | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 9,9 K RON▲ 2.631 % | ▲ 2.631 % | 2,3 K RON | |
| 93 | 93.ANNAIS ADVANCE SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 9,2 K RON— | — | — | 3,6 K RON |
| 94 | 94.AS DISCOUNT MARKET S.R.L.▲ 14 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 9,2 K RON▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | 107,6 K RON | |
| 95 | 95.TYNO EXPERT GRUP S.R.L.▼ 19 | Sat Doiceşti, Comuna Doiceşti, Dâmboviţa | 9 K RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | 41,1 K RON | |
| 96 | 96.GARCEA EXCHANGE S.R.L.nou | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 8,9 K RON— | — | — | -25,8 K RON |
| 97 | 97.STANDAV CONSULTING S.R.L.▼ 53 | Sat Căprioru, Comuna Tătărani, Dâmboviţa | 8,8 K RON▼ 88 % | ▼ 88 % | 17,7 K RON | |
| 98 | 98.CLAU SAVU-AGENT DE ASIGURARE S.R.L.▲ 41 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,4 K RON▲ 2.213,4 % | ▲ 2.213,4 % | 103,7 K RON | |
| 99 | 99.CBA ASIG S.R.L.▲ 4 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 7,7 K RON▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 108,1 K RON | |
| 100 | 100.SIM ASIG INFINIT CONSULT SRL▲ 2 | Sat Râu Alb de Jos, Comuna Râu Alb, Dâmboviţa | 7,4 K RON▲ 95,1 % | ▲ 95,1 % | 74 K RON |
Codurile CAEN din intermedieri financiare și asigurări — Dâmbovița
CAEN 6492
Alte activități de creditare
14 firme · 31,8 mil. RON
CAEN 6622
Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări
90 firme · 17,8 mil. RON
CAEN 6619
Activități auxiliare intermedierilor financiare, exclusiv activități de asigurari și fonduri de pensii
37 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 6419
Alte activități de intermedieri monetare
1 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 6612
Activități de intermediere a tranzacțiilor financiare
7 firme · 3 mil. RON
CAEN 6621
Activități de evaluare a riscului de asigurare și a pagubelor
8 firme · 884 K RON
CAEN 6511
Activități de asigurări de viață
1 firme · 273,3 K RON
CAEN 6512
Alte activități de asigurări (exceptând asigurările de viață)
1 firme · 188,5 K RON
CAEN 6499
Alte intermedieri financiare n.c.a.
8 firme · 180,5 K RON
CAEN 6491
Leasing financiar
1 firme · 0 RON
CAEN 6420
Activități ale holdingurilor
1 firme · 0 RON
CAEN 6421
Activități ale holding-urilor
3 firme · 0 RON