Top 100 firme — Activități profesionale, Constanța după datorii în 2023
3.821 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,2 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,5 mil. RON, iar liderul atinge 314,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MONSSON S.R.L.= | Sat Gălbiori, Comuna Crucea, Constanţa | 314,4 mil. RON▲ 135,3 % | ▲ 135,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 2 | 2.LLOYD'S REGISTER (ROMANIA) S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 87 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 541,3 K RON | |
| 3 | 3.MARITIMO DEVELOPMENT SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 84,9 mil. RON▲ 95,8 % | ▲ 95,8 % | 453 K RON | |
| 4 | 4.INTER INDUSTRIES MANAGEMENT SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 76,4 mil. RON0,0% | 0,0% | 1,8 K RON | |
| 5 | 5.PROFUTURE SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 42,8 mil. RON0,0% | 0,0% | -542 RON | |
| 6 | 6.DINAMIC TRADING STAR SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 41,7 mil. RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 228,6 K RON | |
| 7 | 7.GO INVEST RNG SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 39,1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -10,2 K RON | |
| 8 | 8.JANTIXPARK S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 36,6 mil. RON— | — | -20 K RON | |
| 9 | 9.BELCRIN DEVELOPMENT SA▼ 1 | Sat Pecineaga, Comuna Pecineaga, Constanţa | 32,4 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -11,4 K RON | |
| 10 | 10.BIOFUEL DEVELOPMENT SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 32,2 mil. RON▲ 3,4 % | ▲ 3,4 % | -1 mil. RON | |
| 11 | 11.ANSALDO NUCLEARE SA GENOVA ITALIA-SUCURSALA CERNAVODĂ▲ 52 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 21,5 mil. RON▲ 970,3 % | ▲ 970,3 % | -1,9 mil. RON | |
| 12 | 12.METAL TRADE RNG SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -181,5 K RON | |
| 13 | 13.BRARO MANAGEMENT & CONSULTING SRL▲ 1 | Loc. Venus, Municipiul Mangalia, Constanţa | 15 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 292,2 K RON | |
| 14 | 14.AMSPEC ROMANIA S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,6 mil. RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 649,5 K RON | |
| 15 | 15.ROMPETROL QUALITY CONTROL SRL= | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 13,2 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 16 | 16.VARD ENGINEERING CONSTANȚA SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 13,1 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | -2,5 mil. RON | |
| 17 | 17.LIMCO POWER SA▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 12,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -12 RON | |
| 18 | 18.OCTOGON SHIPPING AND SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 11,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 24,6 mil. RON | |
| 19 | 19.BULK PROJECT SRL▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10 mil. RON▼ 68 % | ▼ 68 % | 45,7 mil. RON | |
| 20 | 20.GRUP SERVICII PETROLIERE ENGINEERING SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,4 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | -114,3 K RON | |
| 21 | 21.MEDIA SCOPE SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | -366,2 K RON | |
| 22 | 22.CONTROL-UNION ROMANIA SRL▲ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,8 mil. RON▲ 128,2 % | ▲ 128,2 % | 13,7 mil. RON | |
| 23 | 23.EUROCLIF PC SRL▲ 18 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,7 mil. RON▲ 128,3 % | ▲ 128,3 % | 985,2 K RON | |
| 24 | 24.EMPIRE MUSIC MANAGEMENT SRL▲ 3 | Sat Schitu, Comuna Costineşti, Constanţa | 7,6 mil. RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 562,6 K RON | |
| 25 | 25.INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MARINĂ "GRIGORE ANTIPA"-I.N.C.D.M. CONSTANȚA▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,4 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 964,5 K RON | |
| 26 | 26.BERKSAN MÜHENDİSLİK İNŞAAT VE SANAYİ A.Ş. İSTANBUL SUCURSALA CONSTANTA▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,8 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -3,6 mil. RON | |
| 27 | 27.MAS PUBLISHING & PARTNERS SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,7 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 65 K RON | |
| 28 | 28.PLASTY PROD SA▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,4 mil. RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 6,9 mil. RON | |
| 29 | 29.INTEGRATED PROPERTY MANAGEMENT SRL▼ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,4 mil. RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 30 | 30.ALLPLAN PROIECT SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,9 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | 1 mil. RON | |
| 31 | 31.MONSSON OPERATION SRL▼ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,4 mil. RON▼ 82 % | ▼ 82 % | 202,6 K RON | |
| 32 | 32.BLACK SEA OFFSHORE CENTRE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,3 mil. RON▲ 66,3 % | ▲ 66,3 % | 7,3 K RON | |
| 33 | 33.COMPASS TRADING & MANAGEMENT SRL▲ 85 | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 5,2 mil. RON▲ 322,8 % | ▲ 322,8 % | 3,9 mil. RON | |
| 34 | 34.LABORATOR SIDEX SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -10,8 K RON | |
| 35 | 35.WATT UNIT SRL▲ 9 | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 5 mil. RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 36 | 36.HOUSE WORLD ELECTRO SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,1 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 368,4 K RON | |
| 37 | 37.KVG LLC S.R.L.▲ 93 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4 mil. RON▲ 252,8 % | ▲ 252,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 38 | 38.TOP MANAGEMENT ING SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,7 mil. RON | |
| 39 | 39.TĂNASE-CADASTRU SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,9 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | 350,1 K RON | |
| 40 | 40.EVONOMIX EUROPE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,9 mil. RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 41 | 41.CMG EUROPEAN CONSULTING SRL▼ 9 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 3,6 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 304 K RON | |
| 42 | 42.BLUE LINES S.R.L.▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,5 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 3,2 mil. RON | |
| 43 | 43.OWEN FIVE SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,5 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -10,5 K RON | |
| 44 | 44.FOR FUTURE SRL▲ 178 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,4 mil. RON▲ 422,3 % | ▲ 422,3 % | 396,4 K RON | |
| 45 | 45.CEAUŞESCU & PARTNERS SRL▲ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,2 mil. RON▲ 58,9 % | ▲ 58,9 % | 102,8 K RON | |
| 46 | 46.RECON SIX SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,1 mil. RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | -42,8 K RON | |
| 47 | 47.PETCOM INSPECTION INDEPENDENT SURVEYOR SRL▼ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,1 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 140,3 K RON | |
| 48 | 48.DAF CONSULTING STAR SRL▲ 120 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 3 mil. RON▲ 254,6 % | ▲ 254,6 % | 385,1 K RON | |
| 49 | 49.C-TECH S.R.L.▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 3,1 K RON | |
| 50 | 50.ELMAR TRADING SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,8 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 51 | 51.MASSTUDIO SRL▲ 37 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,8 mil. RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 750 K RON | |
| 52 | 52.SAIKO MEDIA & SIGNS SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,8 mil. RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 18,2 K RON | |
| 53 | 53.SEB COMPANY SRL▼ 11 | Loc. Hârşova, Oraş Hârşova, Constanţa | 2,7 mil. RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 113,6 K RON | |
| 54 | 54.MECFLEX SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | 633,2 K RON | |
| 55 | 55.GEOCAD LIMITS SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 602,3 K RON | |
| 56 | 56.PROIECT UNIQUE SRL▼ 1 | Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Constanţa | 2,6 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 57 | 57.TOPO MINIERA SRL▲ 35 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6 mil. RON▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 58 | 58.MADRID G.M. SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | -40,2 K RON | |
| 59 | 59.GLOBAL PARTNERS CO S.R.L.▲ 2.675 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 98.924 % | ▲ 98.924 % | -55,5 K RON | |
| 60 | 60.RCJ CONSULTING & ENGINEERING SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON— | — | — | -139,7 K RON |
| 61 | 61.LENADEM SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,3 mil. RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | -56,7 K RON | |
| 62 | 62.ICON MEDIA MUSIC SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,3 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.RZR PROJECT S.R.L.▲ 2.211 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,2 mil. RON▲ 33.297,4 % | ▲ 33.297,4 % | 580,2 K RON | |
| 64 | 64.CONCETA SILVA SRL▼ 10 | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | 2,2 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -292,1 K RON | |
| 65 | 65.ACTUAL DEVELOPMENT SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | -60,4 K RON | |
| 66 | 66.PRINCIPAL S.N. SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 154,3 K RON | |
| 67 | 67.MEDIA OUTPOST SRL▼ 17 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 55 K RON | |
| 68 | 68.SC BEMEL AG SRL▲ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 mil. RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 2,6 mil. RON | |
| 69 | 69.GMT BUILDING INVEST S.R.L.▲ 79 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,1 mil. RON▲ 110,7 % | ▲ 110,7 % | -43,1 K RON | |
| 70 | 70.NAV MARITIM CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -4,7 K RON | |
| 71 | 71.CERAMICA DE TU CASA S.R.L.▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -384,6 K RON | |
| 72 | 72.AC ACRO CONS SRL▲ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | -80,1 K RON | |
| 73 | 73.SOARE EVOLUȚIE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 35,6 K RON | |
| 74 | 74.ROMCAT GROUP SRL▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -595 RON | |
| 75 | 75.GATA RESOURCES MANAGEMENT S.R.L.▲ 407 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 640,2 % | ▲ 640,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 76 | 76.INOUT DECOR SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -95,9 K RON | |
| 77 | 77.HIGH CONSTRUCT PROJECT SRL▲ 175 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 239,9 % | ▲ 239,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 78 | 78.V&V MARITIME S.R.L.▼ 20 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 1,9 mil. RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -367,7 K RON | |
| 79 | 79.BLUMENFIELD SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 80 | 80.CORY PROIECT VISION SRL▲ 17 | Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | 758,7 K RON | |
| 81 | 81.MASTECH E&SA S.R.L.▲ 338 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 510,7 % | ▲ 510,7 % | 810,8 K RON | |
| 82 | 82.FOTO ART SRL▲ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 261,1 K RON | |
| 83 | 83.CO EXPERT DUPLEX SRL▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 765,3 K RON | |
| 84 | 84.CAPLAND HOLDING SRL▼ 7 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Mihail Kogălniceanu, Constanţa | 1,7 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -1,7 K RON | |
| 85 | 85.SANDRA COUTURE SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -1,3 K RON | |
| 86 | 86.MADO TOTAL CONSULT SRL▲ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 474,8 K RON | |
| 87 | 87.QTM ENERGY SERVICES S.R.L.▲ 69 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 87,2 % | ▲ 87,2 % | -521,2 K RON | |
| 88 | 88.BLACK SEA WIND SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -20,5 K RON | |
| 89 | 89.CASANDA SERVICE CONSULTING SRL▲ 465 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 673,4 % | ▲ 673,4 % | 130 K RON | |
| 90 | 90.GENERAL FINANCE MANAGEMENT SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -42,4 K RON | |
| 91 | 91.TITAN DESIGN ENGINEERING CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -213,2 K RON | |
| 92 | 92.EURO CONSULTING EXPERT SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 322,3 K RON | |
| 93 | 93.AGORAPOLIS SRL▲ 28 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 320,7 K RON | |
| 94 | 94.QUICK SERVICE SRL▼ 24 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 595,4 K RON | |
| 95 | 95.PUBLICHRISS SRL▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 377,5 K RON | |
| 96 | 96.DANDELI SRL▼ 14 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 339,4 K RON | |
| 97 | 97.GOMIMAR MANAGEMENT SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 9 K RON | |
| 98 | 98.DEKO ROM INVESTMENT SRL▼ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -67,7 K RON | |
| 99 | 99.PROIECT UNIQUE INVEST SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON— | — | -645,8 K RON | |
| 100 | 100.MILLENIUM GLOBAL DEVELOPMENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 361,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Constanța
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
589 firme · 520,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
187 firme · 291,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
215 firme · 266 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
625 firme · 170,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
367 firme · 156,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
233 firme · 99,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
367 firme · 98 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
240 firme · 89 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
84 firme · 83 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
79 firme · 58,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
225 firme · 22,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
120 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
7 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
4 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
7 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
22 firme · 7 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
24 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
42 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
17 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
25 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
10 firme · 999,5 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
5 firme · 895,2 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 535,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
7 firme · 222,6 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 0 RON