Top 100 firme — Alte activități de creație artistică, Cluj după datorii în 2022
101 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 240 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.STANISLAV ART S.R.L.nou | Sat Pata, Comuna Apahida, Cluj | 240 K RON— | — | — | 240,9 K RON |
| 2 | 2.GERGELY STUDIO S.R.L.▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 215,6 K RON▲ 420,4 % | ▲ 420,4 % | 120,4 K RON | |
| 3 | 3.MIMESIS ART S.R.L.= | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 203,4 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -12,7 K RON | |
| 4 | 4.TINCUTA MARIN ART S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 201,4 K RON▲ 458 % | ▲ 458 % | 184,8 K RON | |
| 5 | 5.ALTREILEA S.R.L.▲ 62 | Municipiul Dej, Cluj | 192,8 K RON▲ 16.379,5 % | ▲ 16.379,5 % | 122,6 K RON | |
| 6 | 6.IVOIRE ART S.R.L.▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 138,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 7 | 7.MARKALPART SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 111,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 8 | 8.MAGISTER ARTES S.R.L.▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 111,2 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | -85,2 K RON | |
| 9 | 9.EVO NEW SOUND SRL▲ 1 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 107,9 K RON▲ 15 % | ▲ 15 % | -16,6 K RON | |
| 10 | 10.GRECU MURALART S.R.L.▲ 28 | Sat Pata, Comuna Apahida, Cluj | 106,3 K RON▲ 1.229,8 % | ▲ 1.229,8 % | 228,9 K RON | |
| 11 | 11.TBC PRODUCTION SRL▲ 43 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 104,9 K RON▲ 2.908,5 % | ▲ 2.908,5 % | 58,6 K RON | |
| 12 | 12.EGRI VITRAILLE SRL▲ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 98,7 K RON▲ 42,4 % | ▲ 42,4 % | 2,7 K RON | |
| 13 | 13.CORAMI FUNZIONE SRL▼ 7 | Municipiul Gherla, Cluj | 74,7 K RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | -25,8 K RON | |
| 14 | 14.PANSELIN ART SRL▼ 3 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 73,8 K RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 3,1 K RON | |
| 15 | 15.POLIART STUDIO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 73,4 K RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 12,6 K RON | |
| 16 | 16.ALEXANDRU A. SĂSĂRMAN PICTURĂ MURALĂ S.R.L.▲ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 69,8 K RON▲ 2.348,8 % | ▲ 2.348,8 % | 78,4 K RON | |
| 17 | 17.MARKKOX SRL▲ 2 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 63 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | -11,5 K RON | |
| 18 | 18.GRECU ATELIER BIZART S.R.L.▲ 67 | Sat Pata, Comuna Apahida, Cluj | 61,1 K RON— | — | 64,8 K RON | |
| 19 | 19.ARTSTUDIOLAURA SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 20 | 20.THE BEAT PROJECT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 47,2 K RON— | — | — | 184,6 K RON |
| 21 | 21.FLAVIU MOLDOVAN GALLERY SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,5 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 53,5 K RON | |
| 22 | 22.CATRINEL STUDIO S.R.L.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,1 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -15,2 K RON | |
| 23 | 23.ILVOLTART S.R.L.▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,1 K RON▲ 70,9 % | ▲ 70,9 % | 54,9 K RON | |
| 24 | 24.LUCACELART S.R.L.▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,3 K RON▲ 780,4 % | ▲ 780,4 % | -38,1 K RON | |
| 25 | 25.ZĂNATEC H&B S.R.L.▲ 35 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 42,2 K RON▲ 1.553,6 % | ▲ 1.553,6 % | 62 K RON | |
| 26 | 26.MYFIRSTBIS SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 40,5 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 87,6 K RON | |
| 27 | 27.MAXIM LIULCA STUDIO S.R.L.▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,2 K RON▲ 811,9 % | ▲ 811,9 % | 113,1 K RON | |
| 28 | 28.ASSISTIKA CONTENTS S.R.L.= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,8 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 121,4 K RON | |
| 29 | 29.ARCASHA DESIGN S.R.L.▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 35,9 K RON▼ 6,6 % | ▼ 6,6 % | 8,2 K RON | |
| 30 | 30.SĂTMĂREANUL ART S.R.L.▲ 36 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 32,9 K RON▲ 2.219,3 % | ▲ 2.219,3 % | 11,4 K RON | |
| 31 | 31.ART ECCLESIA SRL▼ 23 | Sat Nicula, Comuna Fizeşu Gherlii, Cluj | 31,5 K RON▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | 6,4 K RON | |
| 32 | 32.ZAREDARTE SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,3 K RON▼ 42,6 % | ▼ 42,6 % | 108 K RON | |
| 33 | 33.CREATIV ALLPASSAT S.R.L.▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,5 K RON▲ 455,7 % | ▲ 455,7 % | -45,7 K RON | |
| 34 | 34.AOTENTIC S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 23,4 K RON▲ 454 % | ▲ 454 % | -36,5 K RON | |
| 35 | 35.GALA 10 SRL▲ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 19,9 K RON▲ 2.248,9 % | ▲ 2.248,9 % | 3,6 K RON | |
| 36 | 36.EMADA IMPEX SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,8 K RON— | — | -95 RON | |
| 37 | 37.MAHIA BELDO S.R.L.▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,5 K RON▲ 186,1 % | ▲ 186,1 % | 4,3 K RON | |
| 38 | 38.HAND PAINT DECOR SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 39 | 39.MARIA PALET ART S.R.L.▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16 K RON▼ 28,3 % | ▼ 28,3 % | -30,5 K RON | |
| 40 | 40.IGAZDA SRL▼ 6 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 15,7 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 115,8 K RON | |
| 41 | 41.KARA ART S.R.L.▼ 26 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 13,6 K RON▼ 79,9 % | ▼ 79,9 % | 163,8 K RON | |
| 42 | 42.PINK MOTH CTRB S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,3 K RON— | — | — | -10,2 K RON |
| 43 | 43.MUSIC STUDIO THE BEAT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,3 K RON— | — | — | 112,6 K RON |
| 44 | 44.ENTROPIC MEDIA S.R.L.▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,2 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 54,9 K RON | |
| 45 | 45.ODIADOPUS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,9 K RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 30,9 K RON | |
| 46 | 46.MANDALA TALES S.R.L.▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,3 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | -2,2 K RON | |
| 47 | 47.A E M COMPANY SRL▼ 14 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 9,3 K RON▼ 35 % | ▼ 35 % | 53,1 K RON | |
| 48 | 48.IM ARS IDEA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 9,2 K RON▲ 156,3 % | ▲ 156,3 % | -76 RON | |
| 49 | 49.CARICATURILACORNET S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,6 K RON— | — | — | 36,7 K RON |
| 50 | 50.ZUBMEDIA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,5 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 236,7 K RON | |
| 51 | 51.ARS CARNIS SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,3 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -100 RON | |
| 52 | 52.JITARIU STUDIO S.R.L.▼ 2 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 6,3 K RON▲ 46,4 % | ▲ 46,4 % | 4 K RON | |
| 53 | 53.ART CLIMBING S.R.L.▲ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,9 K RON▲ 1.492,7 % | ▲ 1.492,7 % | 13,6 K RON | |
| 54 | 54.ATELIER OANA BEDRULEA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,8 K RON— | — | -10,3 K RON | |
| 55 | 55.VITRALII ARTA SACRA S.R.L.▲ 27 | Municipiul Gherla, Cluj | 4,8 K RON▲ 1.487,4 % | ▲ 1.487,4 % | -201 RON | |
| 56 | 56.VICTORIART S.R.L.▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,8 K RON▼ 61,4 % | ▼ 61,4 % | 142,9 K RON | |
| 57 | 57.EMATICA SRL▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 4,5 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 243,2 K RON | |
| 58 | 58.DESIGN YOUR IDEAS S.R.L.▲ 1 | Sat Deusu, Comuna Chinteni, Cluj | 4,2 K RON▲ 55,3 % | ▲ 55,3 % | 41,1 K RON | |
| 59 | 59.A PLUS A ART-DESIGN S.R.L.▼ 12 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3,3 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 7,2 K RON | |
| 60 | 60.GLANC3D EXPERIENCE S.R.L.▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,1 K RON▲ 362,4 % | ▲ 362,4 % | 68,4 K RON | |
| 61 | 61.W.A.F. WEIKER ART FUSION S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3 K RON— | — | — | -3,1 K RON |
| 62 | 62.INARTEMNOVA SRLnou | Municipiul Dej, Cluj | 2,6 K RON— | — | 0 RON | |
| 63 | 63.PRONT MURAL SRL▼ 7 | Municipiul Dej, Cluj | 2,6 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 213,8 K RON | |
| 64 | 64.CLASSUS SRL▼ 32 | Sat Chinteni, Comuna Chinteni, Cluj | 2,4 K RON▼ 85,5 % | ▼ 85,5 % | 20,4 K RON | |
| 65 | 65.K & K ART DECO S.R.L.▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 K RON▼ 59 % | ▼ 59 % | -6,8 K RON | |
| 66 | 66.TAIROB DUO RESTORE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 K RON— | — | — | 32,3 K RON |
| 67 | 67.LIVEMA SRL▼ 4 | Municipiul Dej, Cluj | 2,2 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 251,5 K RON | |
| 68 | 68.URME SNEAKERS S.R.L.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | -443 RON | |
| 69 | 69.RB DESIGN SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 2,3 K RON | |
| 70 | 70.PIF PAF PUF SRL▼ 61 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 1,5 K RON▼ 98,5 % | ▼ 98,5 % | 59,1 K RON | |
| 71 | 71.ADART ESTET SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 K RON▼ 52,8 % | ▼ 52,8 % | 28,3 K RON | |
| 72 | 72.ATELIER BĂIEȘ S.R.L.▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | 10,7 K RON | |
| 73 | 73.CRAFTY HANDS SRL-D▼ 51 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,3 K RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | 37,2 K RON | |
| 74 | 74.NUEL EXIM SRL▼ 6 | Municipiul Dej, Cluj | 1,3 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 250,2 K RON | |
| 75 | 75.STONE&GLASS DESIGN SRL▲ 3 | Municipiul Turda, Cluj | 1,2 K RON▲ 200,5 % | ▲ 200,5 % | 2 K RON | |
| 76 | 76.TRANSYLVANIAN LAND ART VISION S.R.L.▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 K RON▲ 175,4 % | ▲ 175,4 % | 9,4 K RON | |
| 77 | 77.AQUA PROIECT SRL▼ 31 | Sat Sâncraiu, Comuna Sâncraiu, Cluj | 918 RON▼ 80,2 % | ▼ 80,2 % | 191,4 K RON | |
| 78 | 78.OINA PRO CONCEPT SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 904 RON▲ 312,8 % | ▲ 312,8 % | 21,8 K RON | |
| 79 | 79.PERSONALITOYS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 896 RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 16,2 K RON | |
| 80 | 80.PENCIL ARTISTRY SRL-D▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 678 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 81 | 81.BPADNC SRL▼ 8 | Sat Aiton, Comuna Aiton, Cluj | 500 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.PRO SCULPTURĂ S.R.L.▼ 9 | Sat Popeşti, Comuna Baciu, Cluj | 500 RON0,0% | 0,0% | -162 RON | |
| 83 | 83.TALIHA HAJA FIT AND DANCE S.R.L.▼ 41 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 492 RON▼ 92 % | ▼ 92 % | 27,6 K RON | |
| 84 | 84.ZANELLA HOLDINGS S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 470 RON— | — | — | 3,8 K RON |
| 85 | 85.DEIART SRL▼ 28 | Municipiul Dej, Cluj | 408 RON▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | 91,8 K RON | |
| 86 | 86.E CONSTANTART S.R.L.▼ 11 | Municipiul Dej, Cluj | 408 RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 210 K RON | |
| 87 | 87.SCULPTURI BIZANTINE ART S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 371 RON— | — | — | 19,4 K RON |
| 88 | 88.SOLOMON ALEXANDRU ART S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 362 RON— | — | — | 31,1 K RON |
| 89 | 89.KARAVAN MUSIC S.R.L.▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 330 RON0,0% | 0,0% | -1,4 K RON | |
| 90 | 90.RECON ART S.R.L.▼ 5 | Sat Dăbâca, Comuna Dăbâca, Cluj | 288 RON— | — | -433 RON | |
| 91 | 91.CMC PRODUCTIONS S.R.L.▼ 27 | Municipiul Turda, Cluj | 268 RON▼ 83 % | ▼ 83 % | 62,8 K RON | |
| 92 | 92.UNFOLD MEDIA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 171 RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 2,4 K RON | |
| 93 | 93.OSTIN ART CCA S.R.L.▼ 21 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 156 RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -617 RON | |
| 94 | 94.PRIDVOR ART SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 20 RON— | — | -211 RON | |
| 95 | 95.INDECOR SRL▼ 68 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 5,4 K RON | |
| 96 | 96.ARCA DECORATIVE SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.ART KRAFT SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 98 | 98.GLASS INTERIORS SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | -456 RON | |
| 99 | 99.CLAUDIA CHELARU GRAPHICS SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.BELLATRIX BIZANTIN ART S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | — | 0 RON |