Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Cluj după datorii în 2016
93 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 93 cumulează 13,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 5,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CBC LABORATORIES SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,9 mil. RON▼ 89,3 % | ▼ 89,3 % | 63,8 mil. RON | |
| 2 | 2.GENETIC CENTER SRL▲ 1 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 151,9 K RON | |
| 3 | 3.B S A ROM SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 969,7 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | -199,8 K RON | |
| 4 | 4.OPTIROM SERVCOM IMPEX SRL▲ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 565,7 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -57,3 K RON | |
| 5 | 5.CENTRUL MEDICAL SANRADEX SRL▲ 17 | Municipiul Dej, Cluj | 375,7 K RON▲ 368,3 % | ▲ 368,3 % | 7,7 K RON | |
| 6 | 6.OLGAMED SRL▲ 4 | Sat Beliş, Comuna Beliş, Cluj | 371,7 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 51,1 K RON | |
| 7 | 7.LABORATOR DE TEHNICA DENTARA BOGDAN SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 336,2 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 15,1 K RON | |
| 8 | 8.KINETOMED THERAPY S.R.L.▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 323,5 K RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | -47,3 K RON | |
| 9 | 9.ALTERMED SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 315,4 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -2,1 K RON | |
| 10 | 10.SENARIUS SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 207,9 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 67,7 K RON | |
| 11 | 11.REVIEW SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 200 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 47,4 K RON | |
| 12 | 12.OPTIC ALDEN SRL▼ 4 | Sat Corneşti, Comuna Mihai Viteazu, Cluj | 166,2 K RON▼ 70,7 % | ▼ 70,7 % | 40,6 K RON | |
| 13 | 13.TEHNO OPTIMED IMPORT EXPORT SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 150,1 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 1,7 K RON | |
| 14 | 14.X RAY CLINIC SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 138,8 K RON— | — | — | -16,1 K RON |
| 15 | 15.WHITE THERAPY SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 129,4 K RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | -25,6 K RON | |
| 16 | 16.KINETICS PHYSIO SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 115,5 K RON— | — | — | -62,1 K RON |
| 17 | 17.DIGIRAY DENTAL CENTER SRLnou | Municipiul Turda, Cluj | 107 K RON— | — | — | -19,7 K RON |
| 18 | 18.CLINICA BESTMEDICAL HELP SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,8 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 85,1 K RON | |
| 19 | 19.NUTRIAGENDA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 86,5 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -22,1 K RON | |
| 20 | 20.OPTISHOP SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 84,3 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 12,4 K RON | |
| 21 | 21.HCKINETIC MED S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 74,9 K RON— | — | — | -66,1 K RON |
| 22 | 22.ILDIKO MEDICALS SRL▲ 2 | Municipiul Gherla, Cluj | 67,4 K RON0,0% | 0,0% | -3,8 K RON | |
| 23 | 23.OFTAMED SERV SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 66,4 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -987 RON | |
| 24 | 24.DALLY SENSE SRL▲ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 65 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 6,2 K RON | |
| 25 | 25.KRISTAMED INGRIJIRI LA DOMICILIU SRL▲ 24 | Municipiul Turda, Cluj | 57,9 K RON▲ 669,2 % | ▲ 669,2 % | 33,1 K RON | |
| 26 | 26.OPTICAL SHOP SRL▲ 16 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 52,3 K RON▲ 374,8 % | ▲ 374,8 % | 685 RON | |
| 27 | 27.CNC DENT SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 28 | 28.PROFILMED SRL▲ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 29 | 29.SANTINELLE MEDICA SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,2 K RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | 18 K RON | |
| 30 | 30.SANTEST LABORATOR SRL▼ 3 | Municipiul Turda, Cluj | 43,1 K RON▼ 30,7 % | ▼ 30,7 % | 9,8 K RON | |
| 31 | 31.ONA MED CONSULTING SRL▲ 34 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41 K RON▲ 4.746,3 % | ▲ 4.746,3 % | 47,5 K RON | |
| 32 | 32.CISCOSAN S.R.L.▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 38,3 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 2,1 K RON | |
| 33 | 33.DERMALIFE SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 37,2 K RON▲ 37,2 % | ▲ 37,2 % | 70,7 K RON | |
| 34 | 34.CENTRU DE CHIROPRACTICĂ SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,7 K RON— | — | — | -32 K RON |
| 35 | 35.MASTER MEDICAL PROJECTS SRL▼ 1 | Municipiul Turda, Cluj | 24,3 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | 93,8 K RON | |
| 36 | 36.WORLD CONNECT SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 24,2 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 133 RON | |
| 37 | 37.OMEGA OPTIC SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 22 K RON▼ 55,5 % | ▼ 55,5 % | 72,3 K RON | |
| 38 | 38.KINETIK VISION SRL▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 21,9 K RON▲ 573,7 % | ▲ 573,7 % | 115,3 K RON | |
| 39 | 39.MENSSANA IN CORPORESANO SRL-D= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 21,9 K RON▲ 25,8 % | ▲ 25,8 % | -4,5 K RON | |
| 40 | 40.MEDICIS 2004 SRL= | Municipiul Turda, Cluj | 16,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 41 | 41.NORMED SERV SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,1 K RON▼ 64,9 % | ▼ 64,9 % | 76,3 K RON | |
| 42 | 42.MEDICORA SERV SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 15,4 K RON▲ 308,8 % | ▲ 308,8 % | 91,1 K RON | |
| 43 | 43.ALBINADO SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,9 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | 72,2 K RON | |
| 44 | 44.AQART SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,3 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -3,9 K RON | |
| 45 | 45.NURSING MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 135,5 K RON | |
| 46 | 46.HERAMED CABINET MEDICAL SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10,3 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 133,8 K RON | |
| 47 | 47.OPTICRIS MED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10 K RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -1,9 K RON | |
| 48 | 48.MEDEX SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 10 K RON▲ 56,3 % | ▲ 56,3 % | 36,6 K RON | |
| 49 | 49.PARAMEDICA SRL▼ 5 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 9,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.DENTIX GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 8,7 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 924 RON | |
| 51 | 51.PROPACIENT SRL▼ 3 | Sat Stejeriş, Comuna Moldoveneşti, Cluj | 8,1 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 85,1 K RON | |
| 52 | 52.MASTER ASIST CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Turda, Cluj | 8 K RON▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 3 K RON | |
| 53 | 53.ONIX MED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,9 K RON— | — | 19,2 K RON | |
| 54 | 54.RADIODENT NEW SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,8 K RON— | — | — | 20,1 K RON |
| 55 | 55.KINETO FOR LIFE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 7,1 K RON— | — | — | -5,1 K RON |
| 56 | 56.RECIPROC DENTAL SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,4 K RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -500 RON | |
| 57 | 57.CS SANTAL MED SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.ALFA CUANTIC MEDICAL SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.DOMMED SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.JM SPORT & MEDICINE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,7 K RON— | — | — | -3,2 K RON |
| 61 | 61.MEDCOS TOTAL SRL▼ 5 | Municipiul Dej, Cluj | 5,2 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 84,4 K RON | |
| 62 | 62.KINETIC MOTION SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,6 K RON— | — | — | -4 K RON |
| 63 | 63.TED PERFUSION SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,9 K RON— | — | — | 52,2 K RON |
| 64 | 64.MGT TASMED S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 3,5 K RON— | — | — | -3,3 K RON |
| 65 | 65.DENTAL RAY SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.OPTION MED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 3,2 K RON▼ 93,8 % | ▼ 93,8 % | -1,3 K RON | |
| 67 | 67.MEDADINA SRLnou | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 3,1 K RON— | — | — | -3,1 K RON |
| 68 | 68.DERMA LIGHT SRL-D▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.CORD BLOOD CENTER LABORATORIES SRL▼ 2 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 2,6 K RON▲ 601,9 % | ▲ 601,9 % | -1,4 K RON | |
| 70 | 70.PROKINETO MEDICAL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 K RON— | — | — | 17,1 K RON |
| 71 | 71.APROPHYSIO S.R.L.nou | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 2,4 K RON— | — | — | -2 K RON |
| 72 | 72.OFFICE THERAPY SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,4 K RON— | — | — | -2 K RON |
| 73 | 73.FIZIOMEDICA CLINIC SRL▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 K RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | -450 RON | |
| 74 | 74.RECUPERARE MEDICALĂ ȘI HOMEOPATIE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 K RON— | — | — | 29,6 K RON |
| 75 | 75.BIOSENSES KINETOMED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 K RON— | — | — | -1,8 K RON |
| 76 | 76.CUANTIC LIFE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 K RON— | — | — | -1,6 K RON |
| 77 | 77.GYMMED SRL▼ 15 | Municipiul Turda, Cluj | 1,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.QUALITY BIOLOGYLAB SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 K RON— | — | — | 799 RON |
| 79 | 79.OSTEOARTICULAR MED SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,1 K RON— | — | — | 3,1 K RON |
| 80 | 80.IOLANDA BLUM SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 802 RON— | — | — | -181 RON |
| 81 | 81.SEPIMAGE S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 750 RON— | — | — | -756 RON |
| 82 | 82.ANA SERVI SAN SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 603 RON— | — | — | 23 K RON |
| 83 | 83.MEDICINA NATURALA HOLISTICA SRL▼ 20 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 212 RON▼ 85,9 % | ▼ 85,9 % | 5,4 K RON | |
| 84 | 84.DIT INVESTMENT SRL▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 180 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.DIETETIC IULIA SRL-D▼ 16 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 77 RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 7,2 K RON | |
| 86 | 86.COPIL SANATOS SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 38 RON▼ 92,1 % | ▼ 92,1 % | 0 RON | |
| 87 | 87.SALUS INFO SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.OPTISAN MEDICAL SRL▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 89 | 89.MEDICA MILENIUM SRL▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.KINETO KIDS CLUB SRL-D▼ 26 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 91 | 91.CENTRUL DE TERAPIE COMPLEXĂ CIP CIRIP SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 92 | 92.PSIHO CONSEIL SERV SRL▼ 22 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.CENTRU DE MANIPULĂRI OSTEOARTICULARE SRL▼ 52 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 4,6 K RON |