Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după datorii în 2011
232 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 34,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 26,8 K RON, iar liderul atinge 5,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DBR HOLDING SA= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,8 mil. RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 915,1 K RON | |
| 2 | 2.DONVAS SRL= | Sat Băbuţiu, Comuna Vultureni, Cluj | 3,3 mil. RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | -379,6 K RON | |
| 3 | 3.ARS AMANDI SRL▲ 26 | Municipiul Dej, Cluj | 2,2 mil. RON▲ 977,4 % | ▲ 977,4 % | 10,2 K RON | |
| 4 | 4.G & D TOP DESIGN SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | -320,9 K RON | |
| 5 | 5.SPECTRUM TEXTILES SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,5 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -2,1 K RON | |
| 6 | 6.NOVO MANAGEMENT S.A.▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▼ 7 % | ▼ 7 % | -7,5 K RON | |
| 7 | 7.STEELCASE SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,2 mil. RON— | — | — | -506,2 K RON |
| 8 | 8.EVENT CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 866 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 3,9 K RON | |
| 9 | 9.ENVOPAK SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 836 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -6,2 K RON | |
| 10 | 10.MED SERV SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 722,8 K RON▲ 54,6 % | ▲ 54,6 % | 114,9 K RON | |
| 11 | 11.FAVORIT SOLUTION SRLnou | Sat Viştea, Comuna Gârbău, Cluj | 656,5 K RON— | — | — | 58,3 K RON |
| 12 | 12.TERMO CASA GROUP SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 655,6 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | -82 K RON | |
| 13 | 13.SOTAR RO SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 646,9 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 10,8 K RON | |
| 14 | 14.CREATIV INTERNATIONAL SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 620,6 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -780 RON | |
| 15 | 15.ANTIFOC GRUP SRL▲ 7 | Municipiul Gherla, Cluj | 584,5 K RON▲ 85,3 % | ▲ 85,3 % | 26,5 K RON | |
| 16 | 16.AHM SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 529 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 138,6 K RON | |
| 17 | 17.ELECTROTERM PRODSERV SRL▼ 8 | Municipiul Turda, Cluj | 525,1 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 66,5 K RON | |
| 18 | 18.MEDISERV SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 496,4 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 272,1 K RON | |
| 19 | 19.MECHEL SARMARUL SRL▼ 6 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 495,6 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -880 RON | |
| 20 | 20.NOTE IMPEX SRL= | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 467,4 K RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 86,8 K RON | |
| 21 | 21.GS ENTERPRISES S.R.L.▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 409,3 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | -83,5 K RON | |
| 22 | 22.BEST MASTER SRL▲ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 393,1 K RON▲ 118,8 % | ▲ 118,8 % | -12,2 K RON | |
| 23 | 23.TECNIROM SRL▼ 4 | Municipiul Turda, Cluj | 384,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 24 | 24.ELECTRO SICOB SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 382,7 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -59,5 K RON | |
| 25 | 25.INTER INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 329,7 K RON— | — | -304 K RON | |
| 26 | 26.PSINET SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 308,6 K RON▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | -3,6 K RON | |
| 27 | 27.CORAL OIL SRL▼ 4 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 303,5 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | -17 K RON | |
| 28 | 28.AP SERVICES & LOGISTIC SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 256 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 101,5 K RON | |
| 29 | 29.RAM SERVICII SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 253 K RON▲ 71,1 % | ▲ 71,1 % | 3,1 K RON | |
| 30 | 30.BLITZ CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 247,7 K RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -10,1 K RON | |
| 31 | 31.SELENCO SERVICE SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 238,1 K RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | -10,4 K RON | |
| 32 | 32.NUOVO DECOR SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 232,3 K RON▲ 52 % | ▲ 52 % | -123 K RON | |
| 33 | 33.ANA MODELS AGENCY SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 223,8 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | -43 K RON | |
| 34 | 34.CISCO SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 223,1 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -1,6 K RON | |
| 35 | 35.RELPOP IMPORT EXPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 203,8 K RON▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | -36,8 K RON | |
| 36 | 36.AMIKOVISION SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 177,5 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 37 | 37.HOLANDROM RICCO SRL▲ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 170,7 K RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 17,4 K RON | |
| 38 | 38.REGIOCONSULT SRL▲ 33 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 169,3 K RON▲ 257,2 % | ▲ 257,2 % | -176,9 K RON | |
| 39 | 39.MECAROM SRL▲ 4 | Municipiul Turda, Cluj | 143,8 K RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | -28,6 K RON | |
| 40 | 40.SCORTACOS SRL▲ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 136,6 K RON▲ 182,9 % | ▲ 182,9 % | -6,8 K RON | |
| 41 | 41.PIC O M V SRL▼ 1 | Municipiul Gherla, Cluj | 134,4 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 32,4 K RON | |
| 42 | 42.INTERCONEX PRODSERV SRL▲ 111 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 128,7 K RON▲ 1.333 % | ▲ 1.333 % | 163,7 K RON | |
| 43 | 43.SALPRINT SRL▲ 8 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 126,2 K RON▲ 40,5 % | ▲ 40,5 % | -31,1 K RON | |
| 44 | 44.TAXBACK ROMANIA SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 122,1 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 0 RON | |
| 45 | 45.GEOCAD SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 119 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | -30,5 K RON | |
| 46 | 46.MONDEXIM INTERNATIONAL SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 118,2 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -27 K RON | |
| 47 | 47.ELECTROVISION SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 118,1 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | -22 K RON | |
| 48 | 48.PROMOSERV SRL▼ 9 | Sat Căianu Mic, Comuna Căianu, Cluj | 117,3 K RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | -16,3 K RON | |
| 49 | 49.RELORA SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 111,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.SGS TRADING SRL▲ 48 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 105,5 K RON▲ 368,8 % | ▲ 368,8 % | 4,5 K RON | |
| 51 | 51.IMPER EXIM SRL▼ 2 | Municipiul Turda, Cluj | 103,9 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | -6,1 K RON | |
| 52 | 52.PODEXPERT SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 101,6 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 50,9 K RON | |
| 53 | 53.CONT ELVIRA SRL▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 95,9 K RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 34,3 K RON | |
| 54 | 54.CRISPROTECT SRL▲ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 82,7 K RON▲ 97 % | ▲ 97 % | 80,8 K RON | |
| 55 | 55.SUPER DECOR SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 82 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 1,2 K RON | |
| 56 | 56.TWO SERVICE SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 81,8 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 112,7 K RON | |
| 57 | 57.BASC PRESTSERV IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Dej, Cluj | 77,1 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 28,8 K RON | |
| 58 | 58.FOCSTING SRL▼ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 72,1 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 103,7 K RON | |
| 59 | 59.LOREM IPSUM SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 71,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.IDEA SERV SRLnou | Comuna Apahida, Cluj | 71,3 K RON— | — | 0 RON | |
| 61 | 61.ANDALI SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 70,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.NBC PROFESSIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 69,9 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 5,6 K RON | |
| 63 | 63.24 SEVEN 3D SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 67,2 K RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 454,2 K RON | |
| 64 | 64.BRAF CONSULT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,7 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | -9,7 K RON | |
| 65 | 65.SOCIETA INTERNAZIONALE CERTIFICAZIONE SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,3 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -12,4 K RON | |
| 66 | 66.PERTINAX INVEST SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 59,7 K RON— | — | — | -31,8 K RON |
| 67 | 67.AUTOMEDIA SRL▼ 42 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,7 K RON▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | 170,6 K RON | |
| 68 | 68.SERVIND SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 58,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.MAGDA SERVICE SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 57,3 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 615 RON | |
| 70 | 70.ANTHURIUM KLASS SRL▲ 15 | Municipiul Gherla, Cluj | 53,9 K RON▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | -61 K RON | |
| 71 | 71.DESIGN EXE SRL▼ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51,4 K RON▼ 47,5 % | ▼ 47,5 % | 0 RON | |
| 72 | 72.ANNE FASHION SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 51 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -730 RON | |
| 73 | 73.EXTERA SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 49,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 74 | 74.MARILIV SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,5 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -3,6 K RON | |
| 75 | 75.RADIAN CONSTRUCT DECOR SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48,2 K RON— | — | -600 RON | |
| 76 | 76.CARMAZOL SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 48 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 9,1 K RON | |
| 77 | 77.ROM CONSULTING SRL▼ 5 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 45,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.ABSOLUT IMPEX SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45 K RON▼ 11,6 % | ▼ 11,6 % | 8,6 K RON | |
| 79 | 79.KIA STUDIO LINE SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 44,8 K RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 163 RON | |
| 80 | 80.CALICONS SERV SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,8 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -16,5 K RON | |
| 81 | 81.PROTEHCONS SRL▼ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43,1 K RON▼ 42 % | ▼ 42 % | 22,9 K RON | |
| 82 | 82.PRO PROT SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 43 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | -7,4 K RON | |
| 83 | 83.ALL SUPORT SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 41,1 K RON— | — | — | -20,1 K RON |
| 84 | 84.BAMBOO CONSULTING SRLnou | Sat Gheorghieni, Comuna Feleacu, Cluj | 38 K RON— | — | — | -4,4 K RON |
| 85 | 85.TOPOTOTH SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 34,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 86 | 86.AGENTIA INFINITY SRL▲ 53 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 34,1 K RON▲ 206,1 % | ▲ 206,1 % | -8 K RON | |
| 87 | 87.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33,9 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 2,5 K RON | |
| 88 | 88.SENPEDRA SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 33,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.SERVPRINVEST SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 32,6 K RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | -5,9 K RON | |
| 90 | 90.MEBELIS SRL▼ 12 | Sat Beliş, Comuna Beliş, Cluj | 32,1 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 55,5 K RON | |
| 91 | 91.STIVUITOARE SERVIS SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31 K RON▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 25,7 K RON | |
| 92 | 92.F & B RO SRL▲ 21 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 30,5 K RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | -18,9 K RON | |
| 93 | 93.STRIA CONSULTING SRL▲ 40 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 29,4 K RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 33,6 K RON | |
| 94 | 94.CANTAROM SRL▼ 8 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 28,8 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | -4,8 K RON | |
| 95 | 95.MTM TRADING SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,6 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 18,8 K RON | |
| 96 | 96.MAUKE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,3 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -306 RON | |
| 97 | 97.NATURA TEX SRL▼ 6 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,2 K RON0,0% | 0,0% | -276 RON | |
| 98 | 98.BRIZA IMPEX SRL▼ 6 | Sat Viştea, Comuna Gârbău, Cluj | 27,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.CONFERINPLAN SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.AUTO CSOKY SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 26,8 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 241 RON |