Top 100 firme — Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a., Buzău după datorii în 2024
68 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 68 cumulează 9,8 mil. RON. Pragul de intrare în top este 283 RON, iar liderul atinge 2,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RAZEDENT SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 2,5 mil. RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 3,2 mil. RON | |
| 2 | 2.RX-DENTYS MEDICAL SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 813,2 K RON▲ 357,5 % | ▲ 357,5 % | 287,1 K RON | |
| 3 | 3.KRISTALL-OPTIC SOLUTIONS SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 677,3 K RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 983,4 K RON | |
| 4 | 4.PHYSIOFIT PLUS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 652,1 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 80,8 K RON | |
| 5 | 5.CENTROMEDICA 2000 SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 599,8 K RON▲ 215,2 % | ▲ 215,2 % | 286,2 K RON | |
| 6 | 6.QUANTUM THERAPY SRL▲ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 552,8 K RON▲ 277,4 % | ▲ 277,4 % | 730,1 K RON | |
| 7 | 7.NEW SELFIE DENT CLINICS SRL▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 357,5 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -5,6 K RON | |
| 8 | 8.ELITE LIFE PROTECT S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 324,7 K RON— | — | — | -17,1 K RON |
| 9 | 9.EVER DELIA S.R.L.▼ 4 | Sat Vâlcelele, Comuna Vâlcelele, Buzău | 322,3 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -40,5 K RON | |
| 10 | 10.ADINA BRATIE S.R.L.▲ 27 | Sat Zilişteanca, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 311,6 K RON▲ 2.459,9 % | ▲ 2.459,9 % | 11,9 K RON | |
| 11 | 11.DR STEFANESCU C SRL▼ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 240,1 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 337 K RON | |
| 12 | 12.IDEAL FORM BODY & FACE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 233,9 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -5,9 K RON | |
| 13 | 13.CLINICA DE RECUPERARE MEDICALĂ HYGIA S.R.L.= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 204,2 K RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | -52,5 K RON | |
| 14 | 14.CABINET STOMATOLOGIC OBREJA DANIELA SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 171,8 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -70 K RON | |
| 15 | 15.CLIN EXPERT SRL▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 138,4 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | -2,8 K RON | |
| 16 | 16.VASILATOS SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 133,3 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | -19,7 K RON | |
| 17 | 17.RAZEDENT TOTAL MED S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 120,2 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 448,2 K RON | |
| 18 | 18.FIZIOKINETO MAXIM S.R.L.▲ 43 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 110 K RON— | — | -3 K RON | |
| 19 | 19.ALEGRIA INFINITA MUNDI S.R.L.▲ 32 | Municipiul Buzău, Buzău | 102 K RON▲ 2.609 % | ▲ 2.609 % | -2,8 K RON | |
| 20 | 20.DALI RADIOLOGIE DENTARA SRL▼ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 96,7 K RON▼ 51,1 % | ▼ 51,1 % | 219,3 K RON | |
| 21 | 21.OFTASTAID MEDICAL SERV SRL▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 85,1 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 132,1 K RON | |
| 22 | 22.EURO MEDIMED SRL▲ 2 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 83,5 K RON▲ 208,8 % | ▲ 208,8 % | 65,3 K RON | |
| 23 | 23.USURELU MED SRL▲ 8 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 82,9 K RON▲ 258,6 % | ▲ 258,6 % | 260,9 K RON | |
| 24 | 24.MEDIC PREV SRL▼ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 65,1 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 52,2 K RON | |
| 25 | 25.PATARLAGEANU M & F S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 61,1 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -17,4 K RON | |
| 26 | 26.GOOD NUTRITION CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 58,1 K RON▲ 713,9 % | ▲ 713,9 % | 14,8 K RON | |
| 27 | 27.ANTONIO OPTIC S.R.L.▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 50,7 K RON▲ 113,6 % | ▲ 113,6 % | 202,7 K RON | |
| 28 | 28.ESTI CREATOR S.R.L.▲ 16 | Sat Săgeata, Comuna Săgeata, Buzău | 48,9 K RON▲ 656,6 % | ▲ 656,6 % | -2,9 K RON | |
| 29 | 29.CENTRAL KINETO S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 47 K RON— | — | — | -22,2 K RON |
| 30 | 30.REFLEX KINETIC CENTER S.R.L.▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 46,9 K RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 2 K RON | |
| 31 | 31.ANTONIO OPTIC PARTENER S.R.L.▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 42,3 K RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | -12,6 K RON | |
| 32 | 32.DR CUCU ALMED SRL▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 39,6 K RON▼ 52,5 % | ▼ 52,5 % | 68,1 K RON | |
| 33 | 33.ANUA.ED S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 33,8 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | -1,9 K RON | |
| 34 | 34.PROSAN MEDICA ACTIV SRL▼ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 29,1 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 210,7 K RON | |
| 35 | 35.FIZIOPRO SPACE TECHNOLOGY S.R.L.▲ 15 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 28,8 K RON▲ 661,9 % | ▲ 661,9 % | 24,3 K RON | |
| 36 | 36.SERENA ALEGRIA DE VIVER S.R.L.▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 25,9 K RON▲ 56 % | ▲ 56 % | -4,8 K RON | |
| 37 | 37.PERFECT BEAUTY SRL▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 25,8 K RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 77,7 K RON | |
| 38 | 38.CENTRUL BUTTERFLY S.R.L.▼ 5 | Sat Grăjdana, Comuna Tisău, Buzău | 25,7 K RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | -1,8 K RON | |
| 39 | 39.CENTRUL DE RECUPERARE SI TRATAMENT NICOLAE PAULESCU SRL▼ 13 | Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 25,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.VITRUVIA MEDICA S.R.L.▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 24,3 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -8 K RON | |
| 41 | 41.DAMIRA OPTIK SRL▼ 13 | Sat Padina, Comuna Padina, Buzău | 23,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.DELLA PORTA OPTIC S.R.L.▼ 2 | Sat Dâmbroca, Comuna Săgeata, Buzău | 23,3 K RON▲ 226,5 % | ▲ 226,5 % | 60,2 K RON | |
| 43 | 43.CLINILAB NEACSU SRL▼ 9 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 20,1 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | -1,4 K RON | |
| 44 | 44.SPINE RECOVERY S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 19,7 K RON— | — | — | -12,5 K RON |
| 45 | 45.FLY BEAUTY SLIM S.R.L.▼ 13 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 17,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 46 | 46.DIA VAD ORTODONT CLINIC S.R.L.▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 13,5 K RON▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 119,5 K RON | |
| 47 | 47.IVF LAB EXPERT S.R.L.▼ 2 | Sat Plevna, Comuna Grebănu, Buzău | 12,2 K RON▲ 112,3 % | ▲ 112,3 % | 531,4 K RON | |
| 48 | 48.GYNE SAN SRL▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 11,6 K RON▲ 106 % | ▲ 106 % | 435,7 K RON | |
| 49 | 49.HESSINGTON SANICARE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 10 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | 322,7 K RON | |
| 50 | 50.FIZMED EXPERT CENTER S.R.L.nou | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 8,2 K RON— | — | — | 50 K RON |
| 51 | 51.KINETODRAGUT21 S.R.L.▼ 3 | Sat Vâlcelele, Comuna Vâlcelele, Buzău | 6,1 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | -1,5 K RON | |
| 52 | 52.KARDINAL ACTIV LINE S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 6,1 K RON— | — | — | -2,2 K RON |
| 53 | 53.FOOT CARE CENTER SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Buzău, Buzău | 6 K RON— | — | — | 16,5 K RON |
| 54 | 54.MEDLAB SRL▼ 12 | Municipiul Buzău, Buzău | 5 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | 4,5 K RON | |
| 55 | 55.CENTRU DE TERAPIE CRESC S.R.L.▲ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 4,8 K RON▲ 12.626,3 % | ▲ 12.626,3 % | 27,3 K RON | |
| 56 | 56.ALDENTADI PROFESSIONAL WHITE S.R.L.▼ 7 | Sat Berca, Comuna Berca, Buzău | 4,8 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 14,3 K RON | |
| 57 | 57.GHINEA DIGITAL 3D S.R.L.▼ 5 | Sat Amara, Comuna Balta Albă, Buzău | 4,6 K RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | -900 RON | |
| 58 | 58.TUSUNE VEONDA S.R.L.▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,1 K RON▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | 62,6 K RON | |
| 59 | 59.KINETO BIA THERAPY S.R.L.▼ 5 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,1 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -1,8 K RON | |
| 60 | 60.KMI ALLADENT SRL▼ 17 | Sat Colţi, Comuna Colţi, Buzău | 1,8 K RON▼ 73,3 % | ▼ 73,3 % | 13,6 K RON | |
| 61 | 61.ANCAYIN-MARIYANG CENTER S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 62 | 62.OPERATIV REVERS BRAND S.R.L.nou | Sat Scurteşti, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 975 RON— | — | — | 4,6 K RON |
| 63 | 63.CAMELEON IMPRESSION S.R.L.▼ 24 | Municipiul Buzău, Buzău | 920 RON▼ 87,2 % | ▼ 87,2 % | -4,3 K RON | |
| 64 | 64.KINETICFIT ACTIV SRL▼ 11 | Sat Ogrăzile, Comuna Merei, Buzău | 894 RON▼ 72,1 % | ▼ 72,1 % | 14,5 K RON | |
| 65 | 65.ERIMAR HOLISTIC CENTER S.R.L.▼ 8 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Buzău | 683 RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -50 RON | |
| 66 | 66.RODENIS MED SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 414 RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 12,7 K RON | |
| 67 | 67.ACTIV HELTH BODY THERAPY S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 405 RON— | — | 10,4 K RON | |
| 68 | 68.KINETIC SOUL RECOVERY S.R.L.▼ 10 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 283 RON▼ 51,8 % | ▼ 51,8 % | 23,8 K RON |