Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Buzău după datorii în 2015
109 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 37 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,8 K RON, iar liderul atinge 9,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TESS CLUB INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 9,3 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | -27,1 K RON | |
| 2 | 2.CRISTIM PRODCOM SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,3 mil. RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 3 | 3.TOLEDO INTERNATIONAL SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 1,8 mil. RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -61,7 K RON | |
| 4 | 4.CLUB MAX SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 1,7 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -60,5 K RON | |
| 5 | 5.BOEMA RESTAURANT SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,6 mil. RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 2,1 K RON | |
| 6 | 6.MOARA DRAGAICILOR SRL▼ 1 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 1,5 mil. RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 101,8 K RON | |
| 7 | 7.ECOCLEAN SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,2 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 3,1 K RON | |
| 8 | 8.CASA LUX 2009 BANCOL SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,1 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -130,6 K RON | |
| 9 | 9.MUSATINII SRL▼ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,1 mil. RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 127,3 K RON | |
| 10 | 10.COMPLEX MARIAGE SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,1 mil. RON▲ 32,2 % | ▲ 32,2 % | -134,9 K RON | |
| 11 | 11.ACTIV EVOLIRIA SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 958,1 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | -34,5 K RON | |
| 12 | 12.COM AURAS SRL▲ 23 | Municipiul Buzău, Buzău | 901,1 K RON▲ 248,8 % | ▲ 248,8 % | 36,8 K RON | |
| 13 | 13.RESTAURANT SPĂTARU SRL▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 792,4 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | -30,3 K RON | |
| 14 | 14.COFETARIA LA MADELEINE SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 572,5 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -21,7 K RON | |
| 15 | 15.VENTURA MOBIL TEAM SRL▼ 2 | Sat Săpoca, Comuna Săpoca, Buzău | 529,9 K RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 14,3 K RON | |
| 16 | 16.TRANSCURIER SRL▲ 10 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 467,1 K RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 91,9 K RON | |
| 17 | 17.OVIDIU SA▲ 12 | Sat Căldaruşeanca, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 465,8 K RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 16,1 K RON | |
| 18 | 18.CLUB CASINO 2006 SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 464,1 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -7,3 K RON | |
| 19 | 19.OLD TIME CAFFE CLUB PIZZA SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 438,6 K RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 67,1 K RON | |
| 20 | 20.NOUA GENERATIE SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 411,5 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 6,3 K RON | |
| 21 | 21.CIP COM 2003 SRL▲ 4 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Buzău | 406,2 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 456,2 K RON | |
| 22 | 22.PANDORA EVENTS SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 390,6 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | 7,7 K RON | |
| 23 | 23.MONICOR 2005 SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 390,5 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | -92,5 K RON | |
| 24 | 24.ISA CLUB SRL▼ 4 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 382,1 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | -36,4 K RON | |
| 25 | 25.GALI 92 SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 345,4 K RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 443,5 K RON | |
| 26 | 26.SAFIR MEDA SRL▲ 7 | Sat Ulmeni, Comuna Ulmeni, Buzău | 320,6 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -57,9 K RON | |
| 27 | 27.LERIA SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 295,8 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 934 RON | |
| 28 | 28.INSIEME RESTAURANT SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 285,9 K RON▼ 23,8 % | ▼ 23,8 % | 6,6 K RON | |
| 29 | 29.GARDEN BRASERIE CONCEPT SRL▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 273,7 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | -44,7 K RON | |
| 30 | 30.ANDRICOM UNGUREANU SRL▲ 11 | Sat C.A. Rosetti, Comuna C.A. Rosetti, Buzău | 259,1 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | -40,1 K RON | |
| 31 | 31.RALEX COM SRL▼ 7 | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 258,2 K RON▼ 29,4 % | ▼ 29,4 % | 3,1 K RON | |
| 32 | 32.SIM BLUE TAG SRL▲ 69 | Municipiul Buzău, Buzău | 257,4 K RON▲ 20.328,4 % | ▲ 20.328,4 % | 317,4 K RON | |
| 33 | 33.RESTAURANT NEW LIFE SRL▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 247,1 K RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -113,8 K RON | |
| 34 | 34.HANUL VECHI SRL▼ 13 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 240,7 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 12,3 K RON | |
| 35 | 35.GLOBUL COM SRL▼ 1 | Oraş Patârlagele, Buzău | 212,6 K RON▼ 23 % | ▼ 23 % | 16,8 K RON | |
| 36 | 36.MATY-SORI-COSTI SRL▲ 40 | Municipiul Buzău, Buzău | 198,5 K RON▲ 777,7 % | ▲ 777,7 % | 4 K RON | |
| 37 | 37.FOOD & PIZZA DISTRIBUTION SRL▲ 10 | Sat Lopătari, Comuna Lopătari, Buzău | 193,8 K RON▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 7,1 K RON | |
| 38 | 38.MARIAGE ANTIC EVENTS SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 186,1 K RON▼ 35,1 % | ▼ 35,1 % | -126,3 K RON | |
| 39 | 39.CAFE JURNAL SRL▲ 4 | Sat Grebănu, Comuna Grebănu, Buzău | 180,7 K RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 10,9 K RON | |
| 40 | 40.A&M BOLTA RECE 2003 SRL▲ 2 | Sat Gura Câlnăului, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 176,7 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 3,5 K RON | |
| 41 | 41.RONG BAO ZHAI SRL▲ 11 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 167,3 K RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | -64 K RON | |
| 42 | 42.MONDO AKA SRL▲ 13 | Sat Cândeşti, Comuna Verneşti, Buzău | 165,7 K RON▲ 118 % | ▲ 118 % | -48,8 K RON | |
| 43 | 43.EXPLOCOM PAD SRL▲ 3 | Sat Lopătari, Comuna Lopătari, Buzău | 161,9 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 9,3 K RON | |
| 44 | 44.TESS EXCLUSIV R A G INTERNAŢIONAL SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 142,9 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 162,2 K RON | |
| 45 | 45.N&R TEAM DIVERS SRL▲ 34 | Municipiul Buzău, Buzău | 118,6 K RON▲ 521,8 % | ▲ 521,8 % | 54,2 K RON | |
| 46 | 46.CASA SARBULUI SRL▲ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 112,6 K RON▲ 191,2 % | ▲ 191,2 % | -20,9 K RON | |
| 47 | 47.DINAMIC NEDCRIS SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 100,6 K RON— | — | — | -23,3 K RON |
| 48 | 48.CINCOM SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 100,2 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -9,1 K RON | |
| 49 | 49.MERIDIAN M I 92 SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 89,5 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 830,7 K RON | |
| 50 | 50.VLADIMAR TURISM S.R.L.▲ 7 | Sat Lunca Frumoasă, Comuna Pîrscov, Buzău | 86,5 K RON▲ 28,7 % | ▲ 28,7 % | -34,6 K RON | |
| 51 | 51.TRATTORIA PROSPER SRL▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 86,4 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -7,1 K RON | |
| 52 | 52.ALHAMBRA CATERING SRLnou | Sat Vispeşti, Comuna Breaza, Buzău | 85,4 K RON— | — | — | -30,2 K RON |
| 53 | 53.EDEN ALDEEA CLAUS SRL▼ 3 | Sat Stâlpu, Comuna Stâlpu, Buzău | 85,3 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 7,4 K RON | |
| 54 | 54.MARY PROD 95 SRL▲ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 81,7 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 13 K RON | |
| 55 | 55.GRAND 2005 SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 78,6 K RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 665,6 K RON | |
| 56 | 56.LEONARDO CAFFE SRL= | Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 76 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.RAI BONA FORTUNA SRL▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 75,3 K RON▲ 68,1 % | ▲ 68,1 % | -25,8 K RON | |
| 58 | 58.ELCOM STEFANEL SRL▼ 14 | Municipiul Buzău, Buzău | 73,7 K RON▼ 49,9 % | ▼ 49,9 % | 191,8 K RON | |
| 59 | 59.AUTOFLUX REPSOND SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 63,6 K RON— | — | — | -22,9 K RON |
| 60 | 60.MC DIAFLOR MAC SRL▼ 2 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 61,3 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 3,1 K RON | |
| 61 | 61.DEMAX COM 94 SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 56,4 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 10,5 K RON | |
| 62 | 62.LA ANDREIU 2007 SRL▲ 1 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 56,3 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -10,4 K RON | |
| 63 | 63.ADRI GIMI FOOD SRL▲ 19 | Sat Fundeni, Comuna Zărneşti, Buzău | 50,8 K RON▲ 187,9 % | ▲ 187,9 % | -10,3 K RON | |
| 64 | 64.JSS ABI ITALFIN SRL▼ 11 | Sat Ţinteşti, Comuna Ţinteşti, Buzău | 41,7 K RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 38,2 K RON | |
| 65 | 65.DALAMY IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 40,1 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | -144 RON | |
| 66 | 66.BRINTEX COMACTIV SRL▲ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 37,7 K RON▲ 140,9 % | ▲ 140,9 % | 49,8 K RON | |
| 67 | 67.JHON ARI FOOD SRL▲ 3 | Sat Berca, Comuna Berca, Buzău | 36,7 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | -9,1 K RON | |
| 68 | 68.MM QUALITY SERV SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 36 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.ALSIM AUTO SERVICE SRLnou | Sat Amaru, Comuna Amaru, Buzău | 35,7 K RON— | — | — | 54,6 K RON |
| 70 | 70.MIDIANDRA DUO SRL▲ 29 | Municipiul Buzău, Buzău | 35,5 K RON▲ 1.313,6 % | ▲ 1.313,6 % | 17,7 K RON | |
| 71 | 71.RESTART SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 26,5 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -251 RON | |
| 72 | 72.EXPRESS CONTINENTAL SERVICES SRL-D▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 26,1 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | -2,7 K RON | |
| 73 | 73.SASHA G&B LOUNGE SRL▲ 35 | Municipiul Buzău, Buzău | 25,9 K RON— | — | -294 RON | |
| 74 | 74.TERASA PARC SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 23,8 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 2,1 K RON | |
| 75 | 75.DUAL PRO FOOD SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 23,6 K RON0,0% | 0,0% | -844 RON | |
| 76 | 76.ALLADIN ORIENT SRL▼ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 21,9 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 71,7 K RON | |
| 77 | 77.BRINTEX EXPRES SRL▲ 9 | Municipiul Buzău, Buzău | 19,3 K RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 82 K RON | |
| 78 | 78.VIO DIVERS MARKET SRLnou | Sat Ziduri, Comuna Ziduri, Buzău | 18,3 K RON— | — | — | 7,2 K RON |
| 79 | 79.ANDREI REAL MARKET SRL▲ 2 | Sat Brădeanu, Comuna Brădeanu, Buzău | 18,2 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -1,1 K RON | |
| 80 | 80.CAZAC PROD FOOD SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 17,9 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 0 RON | |
| 81 | 81.AL SALIMY AUTENTIC KEBAB SRLnou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 17,4 K RON— | — | — | -13,6 K RON |
| 82 | 82.RĂZVAN PIZZA BUNĂ SRLnou | Sat Ojasca, Comuna Unguriu, Buzău | 16,7 K RON— | — | — | -9,8 K RON |
| 83 | 83.GEO UBI COMPANY SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 13,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.MARI LUCFEST SRL▲ 5 | Sat Potoceni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 12,7 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | -194 RON | |
| 85 | 85.CRÂŞMĂRIŢĂ DIN BUZĂU SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 12,3 K RON— | — | — | 2,7 K RON |
| 86 | 86.CÎRLAN LIVIU SRL▼ 21 | Sat Coconari, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 11,8 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 55,3 K RON | |
| 87 | 87.ISCO TIME FOOD SRL▼ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 11,5 K RON▼ 46 % | ▼ 46 % | 8,1 K RON | |
| 88 | 88.FOREVER HAPPY BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 11,3 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 29,5 K RON | |
| 89 | 89.GREEN GARDEN CORPORATION SRLnou | Sat Păltineni, Oraş Nehoiu, Buzău | 10,6 K RON— | — | — | 4 K RON |
| 90 | 90.V & V STYLE SRL= | Sat Pogonele, Comuna Ţinteşti, Buzău | 10,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.DELICIA MIRY SRL▲ 1 | Sat Săsenii Vechi, Comuna Verneşti, Buzău | 8,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.ROSE AMI FOOD SRL▲ 1 | Sat Căldaruşeanca, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 7,8 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | -1 K RON | |
| 93 | 93.POFTĂ BUNĂ SRL▲ 1 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 6,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.CRISTAL FRANCESCA SRLnou | Sat Poşta Cîlnău, Comuna Poşta Cîlnău, Buzău | 4,2 K RON— | — | — | 81,4 K RON |
| 95 | 95.MEDINA & ASOCIAŢII S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 3,7 K RON— | — | — | -2,2 K RON |
| 96 | 96.IDTF DAVIDEMA SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,4 K RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 8,3 K RON | |
| 97 | 97.ARSEN ALEX VAL SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 2,9 K RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | -748 RON | |
| 98 | 98.TINI NIK LORET SRL= | Sat Valea Râmnicului, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 2,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.POPASUL GINELA SRL▼ 11 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 2,6 K RON▼ 75,5 % | ▼ 75,5 % | 857 RON | |
| 100 | 100.KENDRA AKASHI IMPORT EXPORT SRL= | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |