Top 100 firme — Repararea și întreținerea motocicletelor, București după datorii în 2022
88 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 88 cumulează 65,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 15,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ASP GROUP EAST SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 15,1 mil. RON▲ 361,2 % | ▲ 361,2 % | 7,5 mil. RON | |
| 2 | 2.UNITED MOTORS INTERNATIONAL SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,1 mil. RON▲ 116,4 % | ▲ 116,4 % | 736 K RON | |
| 3 | 3.ITALIAN MOTO ART SPACE SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5 mil. RON▲ 182,4 % | ▲ 182,4 % | 1,8 mil. RON | |
| 4 | 4.MOTORCYCLE HUB SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 521,4 K RON | |
| 5 | 5.DUAL TOURS SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,9 mil. RON▲ 39,2 % | ▲ 39,2 % | 332,3 K RON | |
| 6 | 6.BARDAK MOTOR SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.ZATAR IMPEX S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON0,0% | 0,0% | -30,4 K RON | |
| 8 | 8.MOTO ADVENTURE SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 9 | 9.NORDVIL MOTO S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 825,9 K RON | |
| 10 | 10.MOTOSOFT SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 294,8 K RON | |
| 11 | 11.ATC E-MOBILITY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,5 mil. RON— | — | 2,4 mil. RON | |
| 12 | 12.DAGECO IMPEX SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | -373,4 K RON | |
| 13 | 13.HARLEYWOOD DRACULA'S CHOPPERS COM SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,2 mil. RON0,0% | 0,0% | -838 RON | |
| 14 | 14.MOTO STAR A.T.V. SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1 mil. RON— | — | 3,5 K RON | |
| 15 | 15.DADAN CONCEPT S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 977,4 K RON▲ 22,4 % | ▲ 22,4 % | -122,2 K RON | |
| 16 | 16.SCHUMOTO SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 872,6 K RON▲ 238,9 % | ▲ 238,9 % | 698 K RON | |
| 17 | 17.MOTOPOINT PONTIC SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 816 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 36,2 K RON | |
| 18 | 18.SHERCO ENDURO TEAM S.R.L.▲ 61 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 779 K RON▲ 77.802,1 % | ▲ 77.802,1 % | 6,5 K RON | |
| 19 | 19.B & CMOTOSHOP GARAGE SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 768,9 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -78,3 K RON | |
| 20 | 20.ATV PARTS MANAGEMENT▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 750,9 K RON▲ 229,9 % | ▲ 229,9 % | 185,8 K RON | |
| 21 | 21.DOUA ROTI MANAGEMENT S.R.L.▲ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 717,3 K RON▲ 183,3 % | ▲ 183,3 % | -62,1 K RON | |
| 22 | 22.MOTOVIBE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 666,1 K RON— | — | — | -9,1 K RON |
| 23 | 23.GO RACING SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 588,7 K RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 229,1 K RON | |
| 24 | 24.RAMS RACING PARK S.R.L.▲ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 571,5 K RON▲ 189,7 % | ▲ 189,7 % | 135,5 K RON | |
| 25 | 25.MOTOR TEAM SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 523,4 K RON▲ 95,5 % | ▲ 95,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.MOTOR SIDE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 518,5 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -20 K RON | |
| 27 | 27.P&I MOTORCYCLES CENTER SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 461,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 28 | 28.CITYGO EDRIVE S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 457,6 K RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | -64,8 K RON | |
| 29 | 29.MOTORRAD SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 452,7 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -39,4 K RON | |
| 30 | 30.CONTACT CONSTRUCT SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 448,2 K RON▼ 39,9 % | ▼ 39,9 % | 273,6 K RON | |
| 31 | 31.MYMOTO CLUJ SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 420,8 K RON— | — | 110,7 K RON | |
| 32 | 32.BIKE SIDE SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 398,6 K RON▼ 21,3 % | ▼ 21,3 % | 116,9 K RON | |
| 33 | 33.MOTODYNAMICS SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 386,8 K RON▼ 56,1 % | ▼ 56,1 % | 3,4 mil. RON | |
| 34 | 34.VICTOR WEEK-END EXPRES SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 375,7 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 171,8 K RON | |
| 35 | 35.MOTANUL SOLAR S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 374,8 K RON▲ 813,1 % | ▲ 813,1 % | 33,6 K RON | |
| 36 | 36.MYMOTO NETWORK S.R.L.▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 358,9 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | -52,3 K RON | |
| 37 | 37.ACMOTORS CORNER S.R.L.▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 342 K RON▲ 497,7 % | ▲ 497,7 % | -31,2 K RON | |
| 38 | 38.MARI&LID AUTO SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 331,1 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 1,8 K RON | |
| 39 | 39.ON TARGET BUSINESS SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 326,6 K RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 433,7 K RON | |
| 40 | 40.SUPERBIKE PITSTOP S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 324,2 K RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | -23 K RON | |
| 41 | 41.PIESE SI ACCESORII MOTO - PAM SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 286,2 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 10,1 K RON | |
| 42 | 42.MOTO MARKET SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 260,1 K RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 101,7 K RON | |
| 43 | 43.BENNY MOTORS SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 259,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 44 | 44.FUN MOTO & MORE SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 248,3 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | -3,9 K RON | |
| 45 | 45.JUST MOTORS SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 224 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -200 RON | |
| 46 | 46.PUNTO MOTO E SCOOTER SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 221,8 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 66,9 K RON | |
| 47 | 47.M2R-MOTOCAFE S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 214,5 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | -34,1 K RON | |
| 48 | 48.APRO MOVEMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 208,4 K RON— | — | — | -60 K RON |
| 49 | 49.MOTOPOINT SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 178,3 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | -1,8 K RON | |
| 50 | 50.SERV SOURCE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 176 K RON▼ 26,1 % | ▼ 26,1 % | 16,7 K RON | |
| 51 | 51.MOTOFREAK S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 149,1 K RON— | — | — | -37,1 K RON |
| 52 | 52.MOTOR UNU SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 146,4 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -8,2 K RON | |
| 53 | 53.SIMOLUX COM SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 141,8 K RON▲ 178,7 % | ▲ 178,7 % | 15,6 K RON | |
| 54 | 54.LUK MOTOR SHOP S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 135,7 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | -3,7 K RON | |
| 55 | 55.PASIUNEA MOTO S.R.L.▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 134,7 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -35,8 K RON | |
| 56 | 56.KFR MOTORS SERVICE S.R.L.▲ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 103 K RON— | — | 11,9 K RON | |
| 57 | 57.1 IUNIE COMSERV 72 SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 99,2 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 261,4 K RON | |
| 58 | 58.RACE TEK SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 84,1 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -6,2 K RON | |
| 59 | 59.TOP HIGHWAY SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 80,2 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -489 RON | |
| 60 | 60.MOTOR ACTION SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69,6 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 126,3 K RON | |
| 61 | 61.MKL PERFORMANCE CENTER S.R.L.▼ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 61,8 K RON▼ 45,8 % | ▼ 45,8 % | 14,5 K RON | |
| 62 | 62.URAL MOTO SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61,5 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 1,3 K RON | |
| 63 | 63.MYMOTO PITESTI SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 61,1 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 87,4 K RON | |
| 64 | 64.SKR RACING TEAM MOTORS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 48,3 K RON— | — | — | 3,5 K RON |
| 65 | 65.ECIRO MOTO SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,1 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | -7,4 K RON | |
| 66 | 66.BURN RUBBER SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 36,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 67 | 67.BADSI RACING MATERIAL SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 34,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.S.M.Y. IDEAL MOTO SERVICE S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 34 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.COLIBRI TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 32,7 K RON— | — | — | -151,7 K RON |
| 70 | 70.ATELIERUL DE MOTOCICLETE S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 29,9 K RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | -12,3 K RON | |
| 71 | 71.DRIVE MOTORS SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 26,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 72 | 72.MOTORISED SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 25,9 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 99,5 K RON | |
| 73 | 73.GRANT RACING GARAGE SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 24,3 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -8,9 K RON | |
| 74 | 74.MAF MOTORS & VELO S.R.L.▼ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 23,9 K RON▼ 75,5 % | ▼ 75,5 % | 83,9 K RON | |
| 75 | 75.PMP MOTO UNIT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,4 K RON— | — | — | -12,8 K RON |
| 76 | 76.G&S MOTORCYCLES S.R.L.▼ 16 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 17,8 K RON▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 31,2 K RON | |
| 77 | 77.THUNDER MOTO S.R.L.▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 13,1 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 38,1 K RON | |
| 78 | 78.UNDER - MOTORS TOP S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,7 K RON▲ 105,1 % | ▲ 105,1 % | 104,6 K RON | |
| 79 | 79.REPUBLICA MOTOCICLISTA S.R.L.▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 11,2 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 54,2 K RON | |
| 80 | 80.PEP GARAGE SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 9,9 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -350 RON | |
| 81 | 81.MOTO SERVICE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.EVMOTORBIKE S.R.L.▼ 23 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 5,4 K RON▼ 89,4 % | ▼ 89,4 % | 8,1 K RON | |
| 83 | 83.TEMPO DESIGN CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.FUNKEN TECHNIK SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,8 K RON▼ 94,3 % | ▼ 94,3 % | 93,4 K RON | |
| 85 | 85.MAFTEI MOTORS S.R.L.▼ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,7 K RON▼ 73,5 % | ▼ 73,5 % | 45,4 K RON | |
| 86 | 86.TASE RACING SHOP S.R.L.▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,8 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 3 K RON | |
| 87 | 87.ADAL MOTORS SERVICE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1 K RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 1,7 K RON | |
| 88 | 88.NEGRU INTERACTIV SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 0 RON— | — | 0 RON |