Top 100 firme — Transportul pacienților cu ambulanța, București după datorii în 2023
1.410 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 579,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 717,2 K RON, iar liderul atinge 118,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GRAL MEDICAL SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 118,7 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 11,4 mil. RON | |
| 2 | 2.SYNEVO ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 89,9 mil. RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 67,4 mil. RON | |
| 3 | 3.CENTRELE MEDICALE POLIANA S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 37,1 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | -12,9 mil. RON | |
| 4 | 4.DIAMED CENTER SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 19,9 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | -888,9 K RON | |
| 5 | 5.TODY LABORATORIES INT. SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 15,8 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 24,1 K RON | |
| 6 | 6.PROBIO ECO EXPERT SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 15,8 mil. RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | -1 mil. RON | |
| 7 | 7.PERSONAL GENETICS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 15,3 mil. RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | -5,3 mil. RON | |
| 8 | 8.AMS LABORATOR GENETIC SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 13,8 mil. RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | -3,2 mil. RON | |
| 9 | 9.FOCUS LAB PLUS SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 13,6 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | -2 mil. RON | |
| 10 | 10.LABORATOARELE SYNLAB SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 12,9 mil. RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | -2,8 mil. RON | |
| 11 | 11.IMPACT LABORATORY SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,4 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 104,2 K RON | |
| 12 | 12.LOTUS - MED SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 10,1 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 5,1 mil. RON | |
| 13 | 13.MEDICAL VISION OPTIX GRUP SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,6 mil. RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 328,8 K RON | |
| 14 | 14.IMAMED TECH SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,1 mil. RON▲ 290,5 % | ▲ 290,5 % | -228,5 K RON | |
| 15 | 15.ACIBADEM SAGLIK HIZMETLERI VE TICARET A.Ş ISTANBUL SUCURSALA BUCUREŞTI ROMANIA= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 8,5 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | -1,8 mil. RON | |
| 16 | 16.GENETIC LAB SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,6 mil. RON▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | -3,7 mil. RON | |
| 17 | 17.BESMAX LIFE SOLUTIONS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 7,4 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | -823,2 K RON | |
| 18 | 18.LABORATORY OF EXPERIMENTAL MEDICINE L.E.M. SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 601,4 K RON | |
| 19 | 19.BIACI MED SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 20 | 20.PRIMA MEDICAL SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,4 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 21 | 21.REVITAL - SAENCIUC SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,2 mil. RON0,0% | 0,0% | -3,9 K RON | |
| 22 | 22.BIOMED SCAN SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 4,2 mil. RON | |
| 23 | 23.INTEGRATIVE MEDICINE CLINIC S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,3 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -520,5 K RON | |
| 24 | 24.REGINA MARIA - BANCA CENTRALĂ DE CELULE STEM S.A.▼ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,2 mil. RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | 8 mil. RON | |
| 25 | 25.TRANSPORT MEDICAL REPER SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,7 mil. RON▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | -956,5 K RON | |
| 26 | 26.CENTRUL MEDICAL AVANTA S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,6 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 826,4 K RON | |
| 27 | 27.CEBIS INTERNATIONAL SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,5 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 28 | 28.ELIGON PHARMA SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,5 mil. RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 29 | 29.SKINMED CENTER SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 3,4 mil. RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 13,2 K RON | |
| 30 | 30.ADVANCED HEALTH SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1 mil. RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | -57,4 K RON | |
| 31 | 31.MAGIC HEALTH TOURISM S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,1 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -130,5 K RON | |
| 32 | 32.MEDINST DIAGNOSTIC ROMANO-GERMAN SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,1 mil. RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 115,9 K RON | |
| 33 | 33.SOFIMAR IMAGING S.R.L.▲ 39 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,9 mil. RON▲ 174,6 % | ▲ 174,6 % | -816,7 K RON | |
| 34 | 34.MEDY SPORT LINE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,9 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | -1,4 mil. RON | |
| 35 | 35.MED EXPERT SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,7 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 749,8 K RON | |
| 36 | 36.ONCO TEAM DIAGNOSTIC S.R.L.▲ 26 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 37 | 37.MEDIGO CENTER S.R.L.▲ 292 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 1.996,1 % | ▲ 1.996,1 % | -2 mil. RON | |
| 38 | 38.CAD SPACE DENTAL S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 15,4 K RON | |
| 39 | 39.BIODEV MEDICAL CENTER SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 178,5 K RON | |
| 40 | 40.CLINICA ACT MEDICA SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 32,5 % | ▲ 32,5 % | 481,1 K RON | |
| 41 | 41.KINISIS SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | -101,2 K RON | |
| 42 | 42.YTS DENTAL VIEW-ORADEA S.R.L.▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | -533,5 K RON | |
| 43 | 43.HERMES TRADING SERV SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,2 mil. RON▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | -422,3 K RON | |
| 44 | 44.DOC & FLO MEDICARE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,1 mil. RON— | — | — | -89,1 K RON |
| 45 | 45.RA FIZIOMED SRL▲ 274 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 1.654 % | ▲ 1.654 % | 458,4 K RON | |
| 46 | 46.HEALTH AND BEAUTY MEDICAL SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 179,6 K RON | |
| 47 | 47.GAUSS CLINICS SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 776,6 K RON | |
| 48 | 48.HEMOLAB CLINIC S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,1 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 329,1 K RON | |
| 49 | 49.CLINICA LIFE-MED SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 50 | 50.FM MEDIDENT SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 36,7 % | ▼ 36,7 % | 2,3 mil. RON | |
| 51 | 51.YTS DENTAL VIEW - PIATA SUDULUI S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 530,6 K RON | |
| 52 | 52.MEDNET GRECIA S.A. ATENA SUCURSALA BUCURESTI▼ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 260 K RON | |
| 53 | 53.PHYSIODENTAL S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | -407,1 K RON | |
| 54 | 54.YTS DENTAL VIEW - PIATA MUNCII S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,8 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 181,7 K RON | |
| 55 | 55.EASTERN BIOLOGIX SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,7 mil. RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 949,4 K RON | |
| 56 | 56.AMC IMAGISTIC SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 2 mil. RON | |
| 57 | 57.EGO TEST LAB SRL▼ 22 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 32,6 % | ▼ 32,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 58 | 58.DISCOVERY CLINIC SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 677,2 K RON | |
| 59 | 59.STEM SURE BIO VAULT SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -245,8 K RON | |
| 60 | 60.ICON LABORATORIES SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 38,2 % | ▲ 38,2 % | 377,9 K RON | |
| 61 | 61.ELSE MEDICAL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,6 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 984 RON | |
| 62 | 62.SUTER INN COM SRL▼ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 24,8 % | ▼ 24,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.BIOGENIS SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,4 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 64 | 64.OMYCS S.R.L.▼ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,4 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 163,4 K RON | |
| 65 | 65.AMED SERVICII PERSONALIZATE S.R.L.▲ 57 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON▲ 156,1 % | ▲ 156,1 % | 9,7 K RON | |
| 66 | 66.MEDICINE PARK SRL▲ 89 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 216,2 % | ▲ 216,2 % | 620,6 K RON | |
| 67 | 67.ALFAVAR CLINIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON— | — | — | -223,6 K RON |
| 68 | 68.BIOLUMIMEDICA SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,3 mil. RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 283,5 K RON | |
| 69 | 69.CYTOGENOMIC MEDICAL LABORATORY SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 94,8 % | ▲ 94,8 % | 343,4 K RON | |
| 70 | 70.YTS DENTAL VIEW - LUJERULUI S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | 351,8 K RON | |
| 71 | 71.ELISTARMED S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,2 mil. RON— | — | — | -28,5 K RON |
| 72 | 72.MEDICTEST SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,2 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 258,8 K RON | |
| 73 | 73.MEDICALMA VISION SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 42 % | ▼ 42 % | 1,2 mil. RON | |
| 74 | 74.STEM SURE SOLUTIONS SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 27,4 % | ▼ 27,4 % | 623,9 K RON | |
| 75 | 75.HEALTH SERVICES COMPANY SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 103,3 K RON | |
| 76 | 76.C.O.R.P. MED EASTERN EUROPE S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | -99,8 K RON | |
| 77 | 77.SES CENTRUL DE RECUPERARE, MEDICINĂ FIZICĂ ŞI BALNEOLOGIE SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 566,4 K RON | |
| 78 | 78.NUTRIACTION S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 1 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -23,3 K RON | |
| 79 | 79.PREMIER ETOILE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 339.566,7 % | ▲ 339.566,7 % | -58,6 K RON | |
| 80 | 80.ANTURIA CONSULTING SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 98,8 K RON | |
| 81 | 81.YTS DENTAL VIEW - AVIATORILOR S.R.L.▲ 48 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 994,2 K RON▲ 94,9 % | ▲ 94,9 % | 26,7 K RON | |
| 82 | 82.VERTIJ TESTARE SI TERAPIE - TRAIAN S.R.L.▲ 538 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 971,5 K RON▲ 4.762 % | ▲ 4.762 % | 1,3 mil. RON | |
| 83 | 83.FIVI MEDICAL CENTER S.R.L.▲ 195 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 960,3 K RON▲ 513,8 % | ▲ 513,8 % | 2 mil. RON | |
| 84 | 84.YTS DENTAL VIEW - CRANGASI S.R.L.▼ 18 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 921,7 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 207,5 K RON | |
| 85 | 85.DENTAL IMPLANT SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 909 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 478,6 K RON | |
| 86 | 86.TELEMEDCARE ROMANIA S.R.L.▲ 149 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 886,9 K RON▲ 336,7 % | ▲ 336,7 % | -526,3 K RON | |
| 87 | 87.CRIS MEDICAL SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 874,3 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 275,6 K RON | |
| 88 | 88.POLICLINICA BABA NOVAC S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 862,8 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | -22 K RON | |
| 89 | 89.SANTAS CLINIC RESEARCH SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 812,1 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | -600 RON | |
| 90 | 90.LIT MARKETING INTERNATIONAL SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 810,4 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | -67,9 K RON | |
| 91 | 91.A&A OPTIC SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 802,5 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 72 K RON | |
| 92 | 92.MEDLINE CENTER SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 797,9 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -712 RON | |
| 93 | 93.DIOGEN MEDICAL EXPERT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 781,1 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 357,1 K RON | |
| 94 | 94.QUANTICA720 LIFETECH SRL▼ 27 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 779,5 K RON▼ 34,4 % | ▼ 34,4 % | 626,9 K RON | |
| 95 | 95.FIZIOLIFE ESTETIQUE SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 752,4 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 222,9 K RON | |
| 96 | 96.MEDIC ART LAB SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 751 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 21 K RON | |
| 97 | 97.MEDICAL DAY-LABORATOR SRL▲ 27 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 745,4 K RON▲ 36,3 % | ▲ 36,3 % | 210,4 K RON | |
| 98 | 98.YTS-DENTAL VIEW PROGRESULUI S.R.L.▼ 28 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 744,3 K RON▼ 31,1 % | ▼ 31,1 % | 271 K RON | |
| 99 | 99.NEOGENETICS SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 737,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 100 | 100.LIFELINE SERVICES SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 717,2 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 6,6 K RON |