Top 100 firme — Alte lucrări de finisare, București după datorii în 2013
161 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 61,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 27,2 K RON, iar liderul atinge 8,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LAVOBAD IMPEX SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 8,6 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 36,4 K RON | |
| 2 | 2.MENATWORK CONSTRUCT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 7,2 mil. RON▼ 26,3 % | ▼ 26,3 % | -471,1 K RON | |
| 3 | 3.OMIFA IMPEX SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 4 mil. RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 4 | 4.MITRE BUILDING CONSTRUCTION SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2,4 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 114,8 K RON | |
| 5 | 5.PAZO GRUP HOLDING SRL▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,4 mil. RON▲ 139,9 % | ▲ 139,9 % | 270,4 K RON | |
| 6 | 6.IDG PRESTSERV SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,3 mil. RON— | — | — | 36,3 K RON |
| 7 | 7.SKE GROUP ROMANIA SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 103 K RON | |
| 8 | 8.T & V INSTAL SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,2 mil. RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 620 RON | |
| 9 | 9.BEST DESIGN SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 18,3 K RON | |
| 10 | 10.FIN ART RESTAURARI SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 2 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 0 RON | |
| 11 | 11.DAVID FASHION SRL= | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,7 mil. RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 37,5 K RON | |
| 12 | 12.AMECO AMBIENT SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | -12,8 K RON | |
| 13 | 13.FRONTIER DESIGN SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -173,7 K RON | |
| 14 | 14.EXCLUSIV DESIGN PRODUCTS SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1 mil. RON▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 75,5 K RON | |
| 15 | 15.DROSA IMEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 974,5 K RON— | — | -2,1 K RON | |
| 16 | 16.BOSTON INVESTMENTS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 937,1 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -22,7 K RON | |
| 17 | 17.WWP WORLD WIDE PARTS S.R.L.▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 934,1 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -102,2 K RON | |
| 18 | 18.MILLENIUM CONSTRUCT 2002 SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 862 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 19 | 19.ROMSERVICE PROD SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 787,1 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 54,7 K RON | |
| 20 | 20.ALBERIAN SERV SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 743,5 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | -416,8 K RON | |
| 21 | 21.SAXON CONSTRUCT SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 654,5 K RON▲ 331,9 % | ▲ 331,9 % | 27,7 K RON | |
| 22 | 22.ACT CONSTRUCT MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 626,3 K RON— | — | — | 407 RON |
| 23 | 23.ROX-SAN SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 618,4 K RON▼ 24,3 % | ▼ 24,3 % | -21,8 K RON | |
| 24 | 24.OFFICE NOVA CONCEPT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 595,5 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 43,6 K RON | |
| 25 | 25.CONCRETE ART CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 594,3 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 95,6 K RON | |
| 26 | 26.POSTOLOV CONSTRUCT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 581,5 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -36,6 K RON | |
| 27 | 27.ITALCONSTRUCT GROUP SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 491,8 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -19,8 K RON | |
| 28 | 28.AREA HOUSE CONSTRUCT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 469,2 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -28,8 K RON | |
| 29 | 29.MONTMAR CONSTRUCT IMPEX SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 460,8 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | -76,6 K RON | |
| 30 | 30.AC RECORD CONSTRUCT SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 435,1 K RON▲ 90,3 % | ▲ 90,3 % | -56,8 K RON | |
| 31 | 31.L & GD PROD SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 385,1 K RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 65,5 K RON | |
| 32 | 32.MIKO CONSTRUCT IMPEX SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 301,6 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -7,7 K RON | |
| 33 | 33.DECOR LINE SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 300,7 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 16,4 K RON | |
| 34 | 34.LOTUS SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 298,1 K RON▲ 23,9 % | ▲ 23,9 % | -105,9 K RON | |
| 35 | 35.LA ROUMANIE D'AMENAGEMENT ET DE FINITION SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 293,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 36 | 36.AIRLIFT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 285,1 K RON▲ 74,3 % | ▲ 74,3 % | -264,9 K RON | |
| 37 | 37.M.G. ELEGANCE ROB SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 284,4 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | -29,2 K RON | |
| 38 | 38.WALLRITE SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 282 K RON▲ 52,2 % | ▲ 52,2 % | 1,3 K RON | |
| 39 | 39.ACVILA CONSTRUCT SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 280,1 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -89,3 K RON | |
| 40 | 40.GALYART SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 277 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | -21,6 K RON | |
| 41 | 41.CM GENERAL CONSTRUZIONI SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 255,6 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 33,9 K RON | |
| 42 | 42.CRIDAS DECOR SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 251 K RON▲ 16,5 % | ▲ 16,5 % | -65,2 K RON | |
| 43 | 43.G & C GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 247,1 K RON0,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 44 | 44.SOLAR SCREEN SRL▲ 100 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 234,6 K RON▲ 11.559,8 % | ▲ 11.559,8 % | -79,7 K RON | |
| 45 | 45.GENERAL GRUP IMPEX SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 225,8 K RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | 60,9 K RON | |
| 46 | 46.CLASSIC COMEXIM SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 221,4 K RON0,0% | 0,0% | -648 RON | |
| 47 | 47.TEMPO CONSTRUCT SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 212,5 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | -35,3 K RON | |
| 48 | 48.ALL DECO CREATIVE INTERNATIONAL SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 202,1 K RON▲ 96,8 % | ▲ 96,8 % | -42,8 K RON | |
| 49 | 49.SpaceArt International SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 192,9 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | -71,2 K RON | |
| 50 | 50.VIDOR ENERGY SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 183,5 K RON— | — | — | 19,3 K RON |
| 51 | 51.CoBAT Grup SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 182,6 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 3,2 K RON | |
| 52 | 52.PRO CONSIN GRUP SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 179,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 53 | 53.MARIOTTI ART SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 179,6 K RON▲ 90,8 % | ▲ 90,8 % | -55,6 K RON | |
| 54 | 54.COLBAX S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 170,1 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | -86,6 K RON | |
| 55 | 55.ABSOLUT PROJECT DESIGN SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 169,8 K RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -33,2 K RON | |
| 56 | 56.VIO & MIHAI CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 156,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.ENA-GAB CONSTRUCT SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 143,6 K RON▲ 65,2 % | ▲ 65,2 % | 48,2 K RON | |
| 58 | 58.R.J.S. SPENS PROD SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 141,4 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | -27,1 K RON | |
| 59 | 59.LAGUNA POOL SRL▼ 30 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 138,5 K RON▼ 55,8 % | ▼ 55,8 % | 57,1 K RON | |
| 60 | 60.MARIANO DI IORDACHE MARIAN SERV SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 137 K RON▲ 32 % | ▲ 32 % | 138,3 K RON | |
| 61 | 61.WALLBERT WALLS SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 133,7 K RON▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 58,7 K RON | |
| 62 | 62.DOBMARIO CONSTRUCT SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 130,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.CLIO PROD SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 125,8 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | -13,4 K RON | |
| 64 | 64.COLOSSEUM 97 EXIM SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 124,4 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | -5 K RON | |
| 65 | 65.THE CREATIVE CONSTRUCTORS S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 124,3 K RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | -65 K RON | |
| 66 | 66.LUK & MIH INVEST SRL▼ 31 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 123,7 K RON▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | -907 RON | |
| 67 | 67.IULIANA SERVICE MONTAJ ASCENSOARE SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 120,4 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 45,5 K RON | |
| 68 | 68.WELLING CONSTRUCT SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 119,3 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -23,5 K RON | |
| 69 | 69.GEMARI MAX IMPEX SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 118,2 K RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 12,3 K RON | |
| 70 | 70.MARBEL CONFEX CONSTRUCT SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 108,5 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | -38,1 K RON | |
| 71 | 71.DANI AMBIENT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 108,2 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | -6,2 K RON | |
| 72 | 72.DI EVORA SERV SRL▲ 51 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 106,6 K RON▲ 912,4 % | ▲ 912,4 % | -73,4 K RON | |
| 73 | 73.AGB DRILL SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 104,3 K RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | 25,5 K RON | |
| 74 | 74.BASARI CONSTRUCTION SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 98,2 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 15,2 K RON | |
| 75 | 75.KORALL DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 96,3 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | -28,6 K RON | |
| 76 | 76.COMO'99 SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 93,8 K RON0,0% | 0,0% | -222 RON | |
| 77 | 77.INTERMED OVIMAR SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 91,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.BATIGROS CONSTRUCTII SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,8 K RON— | — | — | -45,2 K RON |
| 79 | 79.AGRI TRADE BUSINESS S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 84,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 80 | 80.CRISEXIM MOD SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 81,7 K RON▲ 438,2 % | ▲ 438,2 % | -3,7 K RON | |
| 81 | 81.MED CONSTRUCT EXIM SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 79 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.URSAN ELF SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 74,9 K RON— | — | -57,7 K RON | |
| 83 | 83.RPK COMPLET TRUST CONSTRUCT SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 70,8 K RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 55,7 K RON | |
| 84 | 84.ADS RURAL INVEST SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 70,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.DORTON ACTIV SRL▲ 67 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 70,2 K RON▲ 6.918 % | ▲ 6.918 % | -42,6 K RON | |
| 86 | 86.PROMPT SERVCONS SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 69 K RON▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | -7,8 K RON | |
| 87 | 87.BRILIANT CONSTRUCT SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 66,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 88 | 88.BLUE AMBIENT CONSTRUCT SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61,8 K RON▲ 39,1 % | ▲ 39,1 % | 228,4 K RON | |
| 89 | 89.SARA 95 EXIM SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 90 | 90.GASIDA PROD SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 56,5 K RON▲ 138,8 % | ▲ 138,8 % | 17,1 K RON | |
| 91 | 91.MULTISERV CHIM SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 52,8 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -224 RON | |
| 92 | 92.PRACTIC TOP SOLUTIONS SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 46,5 K RON▼ 37,3 % | ▼ 37,3 % | 5 K RON | |
| 93 | 93.CRISAL DECOR INVEST SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 42,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 94 | 94.TIA IMPEX SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 40,7 K RON▲ 71,7 % | ▲ 71,7 % | -3,6 K RON | |
| 95 | 95.REBEKA BEST KONSTRUCT SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 40 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -3,9 K RON | |
| 96 | 96.APPOLO SERV SRL▲ 37 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,9 K RON▲ 644,3 % | ▲ 644,3 % | 2,2 K RON | |
| 97 | 97.ADAM SI FIII PROIECTARE EXECUTIE COMERT SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 38 K RON▲ 59 % | ▲ 59 % | -15,7 K RON | |
| 98 | 98.DRACOON ART SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,7 K RON▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | -2,2 K RON | |
| 99 | 99.RENO IDEAL CONSTRUCT SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 27,3 K RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | -4,3 K RON | |
| 100 | 100.DIMASTEL PLAST SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27,2 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | -321 RON |