Top 100 firme — Construcții, Brașov după datorii în 2019
3.073 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 3,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 9,3 mil. RON, iar liderul atinge 446,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MAURER IMOBILIARE S.R.L.= | Municipiul Braşov, Braşov | 446,1 mil. RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 14,6 mil. RON | |
| 2 | 2.RAVENSDALE INVESTMENTS SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 191,5 mil. RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 916,3 K RON | |
| 3 | 3.IMMO LODGIA SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 173,2 mil. RON— | — | 39,1 mil. RON | |
| 4 | 4.PRIMA HEIGHTS SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 96,1 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 13,7 mil. RON | |
| 5 | 5.ISARAN SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 87,3 mil. RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 12,3 mil. RON | |
| 6 | 6.PEGASUS REAL ESTATE SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 69,9 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 35,7 K RON | |
| 7 | 7.AGETAPS SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 69,2 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 8 | 8.URBAN INVEST SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 66,4 mil. RON▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 31,5 mil. RON | |
| 9 | 9.VECTRA SERVICE SRL▼ 6 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 64,5 mil. RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | -15,4 mil. RON | |
| 10 | 10.TRIVAG IMOB S.R.L.▲ 16 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 59,1 mil. RON▲ 105,5 % | ▲ 105,5 % | -6,2 mil. RON | |
| 11 | 11.CONDMAG SA▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 56,1 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 1,1 mil. RON | |
| 12 | 12.DTK RENT CONCEPT S.R.L.▲ 40 | Municipiul Braşov, Braşov | 55,3 mil. RON▲ 253,5 % | ▲ 253,5 % | 3,1 mil. RON | |
| 13 | 13.COSMOPOLIT DEVELOPMENT S.R.L.▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,2 mil. RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 754,5 K RON | |
| 14 | 14.CASA-CON-BUSSINES SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 48,5 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 294,6 K RON | |
| 15 | 15.CENTRIMO SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 43,3 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -8,4 mil. RON | |
| 16 | 16.TDV S.A.▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 41,1 mil. RON▼ 13,7 % | ▼ 13,7 % | -100,1 K RON | |
| 17 | 17.GABI'S DEVELOPMENT SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 38,4 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -218,4 K RON | |
| 18 | 18.POM SERVICE SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 37,7 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | 550,8 K RON | |
| 19 | 19.ICCO CONSTRUCT SRL= | Municipiul Braşov, Braşov | 37,3 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 442,5 K RON | |
| 20 | 20.KRONSTARR BAU COMPANY SRL▲ 121 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,3 mil. RON▲ 532,8 % | ▲ 532,8 % | 565,1 K RON | |
| 21 | 21.KASPER DEVELOPMENT KDC S.R.L.▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 35,1 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 22 | 22.EREN CONS SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 34 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 23 | 23.LEVEL ACTIV CONSTRUCT SA▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,8 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -35 K RON | |
| 24 | 24.ICCO ELECTRIC SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,6 mil. RON▼ 23 % | ▼ 23 % | -259,1 K RON | |
| 25 | 25.PKC REAL ESTATE INVESTMENTS SRL▲ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,5 mil. RON▲ 39,3 % | ▲ 39,3 % | -1,5 mil. RON | |
| 26 | 26.REDESIGN DRUMUL POIENII SRL▲ 101 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,2 mil. RON▲ 398,7 % | ▲ 398,7 % | -75,4 K RON | |
| 27 | 27.QUALIS PROPERTIES S.A.▲ 37 | Municipiul Braşov, Braşov | 31 mil. RON▲ 144,8 % | ▲ 144,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 28 | 28.TOPAZ TOWERS SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,4 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -18,9 K RON | |
| 29 | 29.LAKE DEVELOPMENT SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 29,3 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -54,5 K RON | |
| 30 | 30.NYM HOUSE SRL▲ 1 | Oraş Ghimbav, Braşov | 28,2 mil. RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 6,7 mil. RON | |
| 31 | 31.GRUP ARCONS SA▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 27,9 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -3,2 mil. RON | |
| 32 | 32.AGETAPS CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 27,7 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -2,2 mil. RON | |
| 33 | 33.SCORILLO INTERCOM SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 26,8 mil. RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | -1,4 mil. RON | |
| 34 | 34.ICCO INSTAL SRL▲ 14 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,9 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 2,6 mil. RON | |
| 35 | 35.VASA EXPERT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,6 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -253,5 K RON | |
| 36 | 36.CILL DARA INVESTMENTS SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,2 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -79,9 K RON | |
| 37 | 37.COSMOPOLIT TEX SRL▲ 356 | Municipiul Braşov, Braşov | 21,8 mil. RON▲ 1.640,9 % | ▲ 1.640,9 % | 5,4 K RON | |
| 38 | 38.SUBCETATE APARTAMENTE SRL▲ 8 | Sat Sânpetru, Comuna Sânpetru, Braşov | 21,1 mil. RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 8,5 mil. RON | |
| 39 | 39.ALPHAVILLE ARENA PATRU S.A.▲ 56 | Municipiul Braşov, Braşov | 21 mil. RON▲ 157,2 % | ▲ 157,2 % | -1,3 mil. RON | |
| 40 | 40.GOTIC SA▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,7 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 24,8 K RON | |
| 41 | 41.TUNELE SA▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,3 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -729,5 K RON | |
| 42 | 42.TRANSILVANIA IDEAL CONSTRUCT RESIDENCE SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 19,4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -43,1 K RON | |
| 43 | 43.ICCO AG SRL▲ 123 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,8 mil. RON▲ 332,9 % | ▲ 332,9 % | 574,9 K RON | |
| 44 | 44.GOLD TOWERS SRL▲ 75 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,6 mil. RON▲ 184,8 % | ▲ 184,8 % | -10,3 K RON | |
| 45 | 45.PLATINUM DEVELOPMENT PARTNERS JUCU SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,5 mil. RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | -703 K RON | |
| 46 | 46.VICTORY TOWERS SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,4 mil. RON▲ 15,1 % | ▲ 15,1 % | -662 K RON | |
| 47 | 47.C.C.C. KRONSTADT SRL▲ 11 | Sat Hărman, Comuna Hărman, Braşov | 18,3 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 48 | 48.E & S RAINBOW RESIDENCE S.R.L.▲ 41 | Municipiul Braşov, Braşov | 18,2 mil. RON▲ 106,6 % | ▲ 106,6 % | -260 K RON | |
| 49 | 49.BLUE & GOLD MARKETING SRL▲ 27 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 17,9 mil. RON▲ 66,8 % | ▲ 66,8 % | 170 K RON | |
| 50 | 50.HECTAR INVEST SRL▲ 11 | Sat Tărlungeni, Comuna Tărlungeni, Braşov | 17,7 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 215,1 K RON | |
| 51 | 51.STEINHARDT DEVELOPMENT S.R.L.▲ 1.964 | Municipiul Braşov, Braşov | 17,1 mil. RON▲ 124.677,7 % | ▲ 124.677,7 % | -190,6 K RON | |
| 52 | 52.DAVICANI SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,9 mil. RON0,0% | 0,0% | -10,5 K RON | |
| 53 | 53.NEW PROPERTIES SRL▲ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,8 mil. RON▲ 49 % | ▲ 49 % | -273,8 K RON | |
| 54 | 54.SIGNATURE REAL ESTATE SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -12,4 K RON | |
| 55 | 55.DEALUL SPIRII RESIDENCE SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,4 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -173 RON | |
| 56 | 56.SKY TURN BRASOV SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 16,3 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -399,6 K RON | |
| 57 | 57.KLEINE NEUSTADT SRL▲ 28 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 15,2 mil. RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 106,8 K RON | |
| 58 | 58.GENIUS SRL▼ 3 | Comuna Hărman, Braşov | 15,1 mil. RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 150,3 K RON | |
| 59 | 59.ELECTROPRECIZIA A.G. SRL▲ 14 | Municipiul Săcele, Braşov | 14,8 mil. RON▲ 29,5 % | ▲ 29,5 % | 2,5 mil. RON | |
| 60 | 60.SILVER TOWERS SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,8 mil. RON▼ 7,8 % | ▼ 7,8 % | -696,8 K RON | |
| 61 | 61.M.D.A. ENGINEERING SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,7 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 115,2 K RON | |
| 62 | 62.R.C.T.I. COMPANY SRL▲ 25 | Municipiul Braşov, Braşov | 14,1 mil. RON▲ 59,6 % | ▲ 59,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 63 | 63.CENTRAL UNION SRL▲ 47 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,9 mil. RON▲ 101,5 % | ▲ 101,5 % | -144,4 K RON | |
| 64 | 64.METAL HAMMER BAU SRL▲ 65 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,9 mil. RON▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 6,4 mil. RON | |
| 65 | 65.NORVIA TRADING SRL▼ 5 | Municipiul Săcele, Braşov | 13,7 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 167,6 K RON | |
| 66 | 66.TEHNIMARKET SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 13,5 mil. RON▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 67 | 67.COMPANIA CINCI STELE SRL▲ 27 | Municipiul Braşov, Braşov | 13,4 mil. RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 68 | 68.VENUS CROWN RESIDENCE ESTATE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 13,1 mil. RON— | — | — | -197,7 K RON |
| 69 | 69.AEON BUILDING SRL▼ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,9 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 684,7 K RON | |
| 70 | 70.HEJOVI S.A.▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,8 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -694,1 K RON | |
| 71 | 71.H.L.M. INVEST SRL▲ 19 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,7 mil. RON▲ 44,6 % | ▲ 44,6 % | 150,5 K RON | |
| 72 | 72.DEDOM SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 12,7 mil. RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 90,5 K RON | |
| 73 | 73.KEBAMO CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Săcele, Braşov | 12,7 mil. RON▼ 33,7 % | ▼ 33,7 % | 134,6 K RON | |
| 74 | 74.LOGOSOL RENT SRL▲ 59 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,6 mil. RON▲ 109,2 % | ▲ 109,2 % | 689,3 K RON | |
| 75 | 75.STERO HOLDING SRL▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,5 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | -123,9 K RON | |
| 76 | 76.SALT SUGAR S.R.L.▼ 8 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,5 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -36,9 K RON | |
| 77 | 77.ICCO-SYSTEMS SRL▼ 20 | Oraş Ghimbav, Braşov | 12,4 mil. RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 592,5 K RON | |
| 78 | 78.HBI SVILUPPO IMMOBILIARE S.R.L.▲ 28 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,3 mil. RON▲ 75,8 % | ▲ 75,8 % | -647,8 K RON | |
| 79 | 79.YELLOW SKY SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 12,1 mil. RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -657,2 K RON | |
| 80 | 80.PROMOCIONES VERANDA BRAGES SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 12,1 mil. RON— | — | -31 K RON | |
| 81 | 81.SHARBAT & BAKSHI DEVELOPMENT SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 12,1 mil. RON— | — | -296,6 K RON | |
| 82 | 82.MORANI CONSTRUCT SRL▲ 199 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 11,9 mil. RON▲ 464,9 % | ▲ 464,9 % | -1,1 mil. RON | |
| 83 | 83.KEBAMO INVEST SRL▲ 414 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,8 mil. RON▲ 1.302,6 % | ▲ 1.302,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 84 | 84.LEMPES VIEW IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Braşov, Braşov | 11,7 mil. RON▲ 91,8 % | ▲ 91,8 % | -624,9 K RON | |
| 85 | 85.MILLENNIUM TOWERS SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 11,1 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -99,9 K RON | |
| 86 | 86.GRUP OLIGOPOL SRL▼ 24 | Municipiul Braşov, Braşov | 11 mil. RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 2,8 mil. RON | |
| 87 | 87.TECHNO MONTAJ SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 11 mil. RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 851,6 K RON | |
| 88 | 88.MORGAN TOWERS SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,9 mil. RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | -106,9 K RON | |
| 89 | 89.MAGNETIC PARK SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,8 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 762,1 K RON | |
| 90 | 90.SAPPHIRE TOWERS SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,3 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -7,3 K RON | |
| 91 | 91.BESSER INVESTMENTS SRL▼ 59 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,2 mil. RON▼ 56 % | ▼ 56 % | -208,4 K RON | |
| 92 | 92.SIG INVEST SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,1 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -248,4 K RON | |
| 93 | 93.ENERGOCONSTRUCT 97 SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 10 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -140,2 K RON | |
| 94 | 94.MILL INVESTMENTS SRL▼ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 10 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -5,5 K RON | |
| 95 | 95.RAP INVEST SRL▼ 36 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,9 mil. RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | 160,7 K RON | |
| 96 | 96.KPMW SILO S.R.L.▲ 46 | Sat Crizbav, Comuna Crizbav, Braşov | 9,8 mil. RON▲ 76,4 % | ▲ 76,4 % | 38,7 K RON | |
| 97 | 97.COSMOPOLIT CANTACUZINO S.R.L.▲ 2.605 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,7 mil. RON▲ 5.686.962,4 % | ▲ 5.686.962,4 % | -3,2 K RON | |
| 98 | 98.DĂLGHIAŞ DEVELOPMENT SRL▲ 19 | Sat Vama Buzăului, Comuna Vama Buzăului, Braşov | 9,5 mil. RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | -2,5 mil. RON | |
| 99 | 99.KRONBAU EURO DEVELOPMENT S.R.L.▲ 134 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,4 mil. RON▲ 237,9 % | ▲ 237,9 % | -227,9 K RON | |
| 100 | 100.RAPTRONIC SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 9,3 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 1,2 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Brașov
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.217 firme · 1,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
423 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
341 firme · 727,6 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
370 firme · 650,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
152 firme · 298,9 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
26 firme · 289,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
44 firme · 287,4 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
229 firme · 271 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 106,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
111 firme · 71,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
55 firme · 60,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
24 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
32 firme · 44,5 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
85 firme · 42,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
28 firme · 29 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
61 firme · 21,3 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
55 firme · 21 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
19 firme · 12,6 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
15 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
5 firme · 7,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
24 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 4,3 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
1 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
16 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 114 K RON