Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, Brașov după datorii în 2021
218 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 41,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 20,8 K RON, iar liderul atinge 10,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.G.C.G. WORLDWIDE S.R.L.▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 10,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 2 | 2.DENNEMEYER & ASSOCIATES SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 7,5 mil. RON▼ 50,6 % | ▼ 50,6 % | 11,9 mil. RON | |
| 3 | 3.A.D.S. SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,6 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | -107,5 K RON | |
| 4 | 4.CONSENS MIR 7 S.R.L.▲ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▲ 282 % | ▲ 282 % | -16,5 K RON | |
| 5 | 5.INDUSTRIAL PROCES PAPER SRL▼ 1 | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 1,3 mil. RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 451,5 K RON | |
| 6 | 6.J.P.M. BUILDINGS SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,2 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 125,9 K RON | |
| 7 | 7.GREEN MASTER SERVICES SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,1 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -6,1 K RON | |
| 8 | 8.BRIDGE COMPANY SRL▲ 2 | Sat Prejmer, Comuna Prejmer, Braşov | 1,1 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -136,3 K RON | |
| 9 | 9.TRANSILVANIA COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 922,5 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | 120,2 K RON | |
| 10 | 10.EUROPHARMEDTECH SRL▲ 2 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 882,3 K RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -72,5 K RON | |
| 11 | 11.ROMTRAIN SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 745,2 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 57,9 K RON | |
| 12 | 12.INTERCONFORMITY CERTIFICATION SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 664,7 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 315,3 K RON | |
| 13 | 13.MASIRO SHOP & STATION SRL▲ 1 | Sat Bod, Comuna Bod, Braşov | 583 K RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 100,9 K RON | |
| 14 | 14.HELIOEXPERT SRL▲ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 542,5 K RON▲ 61,9 % | ▲ 61,9 % | 587,8 K RON | |
| 15 | 15.TAMISA ALEX-SO SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 510,4 K RON▲ 24,9 % | ▲ 24,9 % | 20,7 K RON | |
| 16 | 16.CONTABILITATE AS PLUS SRL▲ 116 | Sat Colonia Bod, Comuna Bod, Braşov | 496,2 K RON▲ 5.782,5 % | ▲ 5.782,5 % | 23,3 K RON | |
| 17 | 17.EMB SOLUTIONS & IDEAS S.R.L.▲ 190 | Municipiul Braşov, Braşov | 465,9 K RON▲ 358.307,7 % | ▲ 358.307,7 % | 92,6 K RON | |
| 18 | 18.HIDRO N.R.G. SRLnou | Sat Copăcel, Comuna Hârseni, Braşov | 461,8 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 1,8 mil. RON | |
| 19 | 19.ARKADIA DREAMS SRL▼ 1 | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 454,2 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | -64,4 K RON | |
| 20 | 20.SLAVCIC CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 451,4 K RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | 106,8 K RON | |
| 21 | 21.CORNELIUS ENERGY SRL▼ 15 | Municipiul Braşov, Braşov | 430,6 K RON▼ 69 % | ▼ 69 % | 801,5 K RON | |
| 22 | 22.NECESSITAS SRL▲ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 372,4 K RON▲ 26,4 % | ▲ 26,4 % | -125,7 K RON | |
| 23 | 23.CRYSTAL HEARING SOLUTIONS SRL▼ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 371,5 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 297,4 K RON | |
| 24 | 24.WALNUT WISDOM S.R.L.▲ 133 | Municipiul Braşov, Braşov | 370 K RON▲ 7.577,3 % | ▲ 7.577,3 % | 135,8 K RON | |
| 25 | 25.RIVA 2000 SRL▲ 7 | Loc. Zărneşti, Oraş Zărneşti, Braşov | 362,5 K RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | -19,9 K RON | |
| 26 | 26.PROTEUS DIONA SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 286 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 4,7 K RON | |
| 27 | 27.ADVISORS & CO SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 281,8 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 84,5 K RON | |
| 28 | 28.PROFIMAR EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 254,7 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 52 K RON | |
| 29 | 29.LARIX FOR SRL▼ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 252,5 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | 467,6 K RON | |
| 30 | 30.TARA BIRSEI SA▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 238,7 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | -70,9 K RON | |
| 31 | 31.PROTESAN SERV SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 235,8 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -24,4 K RON | |
| 32 | 32.KRONGUM SOLUTIONS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Săcele, Braşov | 234,1 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 133,6 K RON | |
| 33 | 33.E.C.Q. KRONSTADT SRL▼ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 220,8 K RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | -121,1 K RON | |
| 34 | 34.I.V.S. EVALCONS SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 211,3 K RON▲ 50,8 % | ▲ 50,8 % | 35,3 K RON | |
| 35 | 35.MERIDIAN 25 SRL▲ 60 | Municipiul Braşov, Braşov | 199,2 K RON▲ 703,6 % | ▲ 703,6 % | 41,8 K RON | |
| 36 | 36.A-BUSINESS WORLD S.R.L.▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 183,3 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -43,8 K RON | |
| 37 | 37.SERINTEX PREST SERV SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 164,7 K RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 14,4 K RON | |
| 38 | 38.MYCONTA HUMAN RESOURCES S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 148,8 K RON— | — | — | 5,7 K RON |
| 39 | 39.TERASIG SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 142,7 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -9,7 K RON | |
| 40 | 40.SANBAD PREST SRL▲ 1 | Sat Zizin, Comuna Tărlungeni, Braşov | 141,4 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 115,8 K RON | |
| 41 | 41.PROSEC & FIRE SRL▲ 2 | Municipiul Săcele, Braşov | 137,9 K RON▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 1,2 K RON | |
| 42 | 42.MARORY SRL▲ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 125,9 K RON▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 1,5 K RON | |
| 43 | 43.PROMOVAREA BUNURILOR SI SERVICIILOR SRL▼ 23 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 119,9 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | -47,6 K RON | |
| 44 | 44.IOGIO TOP BUSINESS S.R.L.▲ 54 | Loc. Predeal, Oraş Predeal, Braşov | 116,5 K RON▲ 385,3 % | ▲ 385,3 % | 83,9 K RON | |
| 45 | 45.BRACOV EVAL IMOB SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 111,2 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 8,3 K RON | |
| 46 | 46.EMIRVA CONSULTING SRL▼ 1 | Sat Cărpinis, Comuna Tărlungeni, Braşov | 108,9 K RON▼ 20,7 % | ▼ 20,7 % | 29 K RON | |
| 47 | 47.A.L.M. GENETIC SRL▲ 1 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 108,5 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | 46,5 K RON | |
| 48 | 48.TOPO LAND M.A.B. SRL▲ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 105,8 K RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 100,7 K RON | |
| 49 | 49.BRAND LEADER SRL▼ 7 | Municipiul Braşov, Braşov | 104,9 K RON▼ 30,9 % | ▼ 30,9 % | 74,2 K RON | |
| 50 | 50.BRAMEDIA PUBLISHING SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 99,2 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -83 RON | |
| 51 | 51.L&M BRAD INTERNATIONAL S.R.L.▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 99 K RON▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | -20,4 K RON | |
| 52 | 52.MODELS PRODUCTION AGENCY SRL▲ 6 | Municipiul Braşov, Braşov | 99 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | -53,1 K RON | |
| 53 | 53.FANTANA RAUL SORIN & ASOCIATII SRL▼ 18 | Municipiul Braşov, Braşov | 98 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 62,9 K RON | |
| 54 | 54.INTELAX SRL▲ 13 | Municipiul Braşov, Braşov | 94,7 K RON▲ 64 % | ▲ 64 % | 22 K RON | |
| 55 | 55.BIOME MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 92 K RON▼ 15,7 % | ▼ 15,7 % | 2,2 K RON | |
| 56 | 56.SAFETY PROJECT MANAGEMENT S.R.L.nou | Sat Drăguş, Comuna Drăguş, Braşov | 87,8 K RON— | — | -16,9 K RON | |
| 57 | 57.STAN'S P.O.H.A.R SRL▼ 6 | Sat Podu Oltului, Comuna Hărman, Braşov | 85,1 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 208,5 K RON | |
| 58 | 58.IDEAL CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 84,4 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | -34,1 K RON | |
| 59 | 59.PROTECT-SERVICII SRL▼ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 84,3 K RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | -39,2 K RON | |
| 60 | 60.HERRIS CONSULTING SRL▲ 31 | Municipiul Braşov, Braşov | 83 K RON▲ 204 % | ▲ 204 % | 41,8 K RON | |
| 61 | 61.3V - CONSULTING SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 78,4 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 277,3 K RON | |
| 62 | 62.CONTROL NUMERIC SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 78,3 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 2,7 K RON | |
| 63 | 63.YSO CONSULT SRL▲ 57 | Loc. Ghimbav, Oraş Ghimbav, Braşov | 72,3 K RON▲ 525,2 % | ▲ 525,2 % | 9 K RON | |
| 64 | 64.F.C. V & A CONSULTING SRLnou | Loc. Rupea, Oraş Rupea, Braşov | 71 K RON— | — | 52 K RON | |
| 65 | 65.MEDIDENT SERV SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 70,6 K RON▼ 7 % | ▼ 7 % | 137,6 K RON | |
| 66 | 66.PROTRADE CTM EST S.R.L.▲ 2 | Loc. Victoria, Oraş Victoria, Braşov | 70,2 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 555,5 K RON | |
| 67 | 67.IMOBILIARE ROBERTA HOUSE BRAŞOV SRL▲ 37 | Municipiul Braşov, Braşov | 70,1 K RON▲ 274,1 % | ▲ 274,1 % | 13,2 K RON | |
| 68 | 68.PROTECTMAR SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 65,8 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 185,6 K RON | |
| 69 | 69.BLASTECH SRL▲ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 63 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 875,7 K RON | |
| 70 | 70.VILMARAT KRON SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 58,7 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 43,5 K RON | |
| 71 | 71.EVALROM SRL▲ 47 | Municipiul Braşov, Braşov | 57,3 K RON▲ 361 % | ▲ 361 % | 54,4 K RON | |
| 72 | 72.AUDEVAL BV SRL▲ 30 | Sat Predeluţ, Comuna Bran, Braşov | 52,9 K RON▲ 170,4 % | ▲ 170,4 % | 48,1 K RON | |
| 73 | 73.SAFETY WORK SSM S.R.L.▲ 70 | Municipiul Braşov, Braşov | 51,3 K RON▲ 724 % | ▲ 724 % | 35,1 K RON | |
| 74 | 74.MA DATABASE S.R.L.▲ 135 | Municipiul Braşov, Braşov | 49,6 K RON— | — | -45,3 K RON | |
| 75 | 75.CĂMARA CU SUPERALIMENTE SRL▼ 4 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 49,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.FABIAN & FABIAN CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 46,8 K RON▲ 20,3 % | ▲ 20,3 % | 105,4 K RON | |
| 77 | 77.SILVA PLUS SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 43,7 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 2,2 K RON | |
| 78 | 78.EMELEV PREVENT SRL▲ 34 | Municipiul Braşov, Braşov | 41,5 K RON▲ 176,2 % | ▲ 176,2 % | 77,5 K RON | |
| 79 | 79.AATEQ T.M.W. SRL▲ 3 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 40,9 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | -4 K RON | |
| 80 | 80.ALPINSURVEY SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,4 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -409 RON | |
| 81 | 81.MECATEHNIC SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 40,1 K RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | -23,6 K RON | |
| 82 | 82.UNIVERSAL RAM INDUSTRY SRL▼ 2 | Municipiul Făgăraş, Braşov | 34,2 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 350,3 K RON | |
| 83 | 83.TEDASI PROTECT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 33,7 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | -11,3 K RON | |
| 84 | 84.RAMARA PREST SRL▼ 34 | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 33,1 K RON▼ 71,3 % | ▼ 71,3 % | 209,7 K RON | |
| 85 | 85.D.H.B. SENIOR EXPERT SRL▼ 11 | Sat Feldioara, Comuna Ucea, Braşov | 33,1 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,7 K RON | |
| 86 | 86.ALIMEXPERT SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 33 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 7,7 K RON | |
| 87 | 87.SERVSET GRUP SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,6 K RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | -25,9 K RON | |
| 88 | 88.SYSTEM SECURITY M.C.D.C SRL▼ 5 | Municipiul Braşov, Braşov | 31,5 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 19,2 K RON | |
| 89 | 89.PROTECT TOTAL SRL▲ 1 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,5 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 101,4 K RON | |
| 90 | 90.CISEO REGISTRAR SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 30,1 K RON▼ 42 % | ▼ 42 % | 79,1 K RON | |
| 91 | 91.CORTUS INTERNAŢIONAL SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 27,9 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -104,5 K RON | |
| 92 | 92.ARI QUALITY & MANAGEMENT S.R.L.▲ 52 | Sat Hălchiu, Comuna Hălchiu, Braşov | 26,9 K RON▲ 361,8 % | ▲ 361,8 % | -23,4 K RON | |
| 93 | 93.TUDOIL PLAST SRL▲ 12 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,2 K RON▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 54,5 K RON | |
| 94 | 94.DICADA CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 25,2 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -2,2 K RON | |
| 95 | 95.DIASAMIS CONSULT SRL▲ 1 | Loc. Râşnov, Oraş Râşnov, Braşov | 24,3 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 182,4 K RON | |
| 96 | 96.TGA CONLAS S.R.L.▲ 97 | Municipiul Braşov, Braşov | 24,1 K RON▲ 1.415,2 % | ▲ 1.415,2 % | 54,7 K RON | |
| 97 | 97.CAVEX TECH SRL▼ 5 | Municipiul Codlea, Braşov | 23,6 K RON▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 191,2 K RON | |
| 98 | 98.DOVA SRL▲ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 23,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 99 | 99.DICI IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Braşov, Braşov | 22,6 K RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 87,2 K RON | |
| 100 | 100.SAGITUS CONSULT SRL▲ 16 | Municipiul Braşov, Braşov | 20,8 K RON▲ 59,3 % | ▲ 59,3 % | 15,8 K RON |