Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Brăila după datorii în 2024
405 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 118,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 269,3 K RON, iar liderul atinge 13,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.TITAN EDILITARA SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 13,8 mil. RON▲ 103,7 % | ▲ 103,7 % | 13,1 mil. RON | |
| 2 | 2.EXPRES ORIENT JUNIOR SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 7,8 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | -138,6 K RON | |
| 3 | 3.ADMANO CONSGROUP SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 6 mil. RON▼ 10,6 % | ▼ 10,6 % | 11,6 K RON | |
| 4 | 4.FOOD SNACK TABOO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 5,1 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | -453,5 K RON | |
| 5 | 5.ELENY SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 5 mil. RON▲ 562,6 % | ▲ 562,6 % | 3,8 mil. RON | |
| 6 | 6.EVELYRAY EVENT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 4,4 mil. RON▲ 135,2 % | ▲ 135,2 % | 587,5 K RON | |
| 7 | 7.CHERHANAUA DRANOV S.R.L.▲ 35 | Sat Baldovineşti, Comuna Vădeni, Brăila | 4 mil. RON▲ 602,4 % | ▲ 602,4 % | 2,7 K RON | |
| 8 | 8.AREAL COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,2 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 61,1 K RON | |
| 9 | 9.NELISIM PROD SRL▲ 2 | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 3,1 mil. RON▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.ADYASV SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,1 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 195,8 K RON | |
| 11 | 11.OCADAD AGRO SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 3 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 533,3 K RON | |
| 12 | 12.CASA ARTEMIS SRL▼ 6 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 2,9 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 72,3 K RON | |
| 13 | 13.KEVIMARPO TRADE SRL▼ 5 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 2,6 mil. RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 9,2 K RON | |
| 14 | 14.ORIENT COMPANY SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,9 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | -202,4 K RON | |
| 15 | 15.EVILIV COM SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6 mil. RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 755,4 K RON | |
| 16 | 16.ORIENT HOTELIER GROUP S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6 mil. RON▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 201,6 K RON | |
| 17 | 17.CABANA STEJARILOR SA▲ 2 | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 1,6 mil. RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 509,1 K RON | |
| 18 | 18.BELLA ITALIA TRATTORIA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4 mil. RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 827 K RON | |
| 19 | 19.TCMA AND SON SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,2 mil. RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 466,7 K RON | |
| 20 | 20.OPTIMRISTO S.R.L.▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,2 mil. RON▲ 80,2 % | ▲ 80,2 % | 14 K RON | |
| 21 | 21.ANASTASIA TRADE SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,2 mil. RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 142,7 K RON | |
| 22 | 22.TOTALTRUCK SERVICE SRL▼ 2 | Sat Baldovineşti, Comuna Vădeni, Brăila | 1,2 mil. RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | -186,7 K RON | |
| 23 | 23.CITYSIX PREST SRL▲ 59 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 230,7 % | ▲ 230,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 24 | 24.BENAVILEV INVEST S.R.L.▲ 4 | Sat Plopu, Oraş Ianca, Brăila | 1 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -172,4 K RON | |
| 25 | 25.IORACHI CLUB SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 1 mil. RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 11,9 K RON | |
| 26 | 26.VECHEA CASĂ VALAHĂ SRL▲ 10 | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 1 mil. RON▲ 54 % | ▲ 54 % | -90,3 K RON | |
| 27 | 27.VEGAS COMPANY SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 970,9 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 18,7 K RON | |
| 28 | 28.COFFEELOVERS S.R.L.▲ 33 | Municipiul Brăila, Brăila | 955 K RON▲ 109,3 % | ▲ 109,3 % | -603,2 K RON | |
| 29 | 29.VASFRILEX S.R.L.▲ 1 | Sat Lanurile, Comuna Viziru, Brăila | 945,2 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | -358,9 K RON | |
| 30 | 30.BLASOVA COM SRL▼ 26 | Municipiul Brăila, Brăila | 924 K RON▼ 82,7 % | ▼ 82,7 % | 267,2 K RON | |
| 31 | 31.BELVEDERE HOTEL & CLUB INTERNATIONAL S.A.▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 901,3 K RON▲ 57,1 % | ▲ 57,1 % | -363 K RON | |
| 32 | 32.ISTRU SA▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 868,3 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 704 K RON | |
| 33 | 33.CARVAL TRANS SRL▼ 17 | Sat Baldovineşti, Comuna Vădeni, Brăila | 867,9 K RON▼ 41,5 % | ▼ 41,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 34 | 34.MY MOTOR SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 834,9 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | 140,2 K RON | |
| 35 | 35.KATANA SUSHI S.R.L.▲ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 828,3 K RON▲ 72,1 % | ▲ 72,1 % | -284,7 K RON | |
| 36 | 36.CRIVION GROUP INVESTMENT S.R.L.▲ 56 | Municipiul Brăila, Brăila | 772,7 K RON▲ 180 % | ▲ 180 % | -307,9 K RON | |
| 37 | 37.LARUVIC HOLIDAY SRL▲ 15 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 769,2 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 245,8 K RON | |
| 38 | 38.TREI RANDUNICI SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 738,6 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 47,1 K RON | |
| 39 | 39.SPARTAN TRADE SRL▼ 1 | Sat Plopu, Oraş Ianca, Brăila | 695,4 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | -91,9 K RON | |
| 40 | 40.RELAMARA SERV SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 652,5 K RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | 898,1 K RON | |
| 41 | 41.TRÂMBIȚA FAST FOOD S.R.L.▲ 40 | Municipiul Brăila, Brăila | 640,4 K RON▲ 92,8 % | ▲ 92,8 % | 38 K RON | |
| 42 | 42.RISTORAZU SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 638,5 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 62,4 K RON | |
| 43 | 43.FISH & WINE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 624,9 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 8,2 K RON | |
| 44 | 44.CIPMARDAR PUB S.R.L.▲ 57 | Sat Dudeşti, Comuna Dudeşti, Brăila | 622,7 K RON▲ 159,2 % | ▲ 159,2 % | 167,9 K RON | |
| 45 | 45.SUPERIOR SRL▲ 63 | Municipiul Brăila, Brăila | 621,7 K RON▲ 203 % | ▲ 203 % | 309,1 K RON | |
| 46 | 46.ELIDOCRIS SRL▲ 11 | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 592,8 K RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 70,9 K RON | |
| 47 | 47.ROANLUCTO SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 568,9 K RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -25 K RON | |
| 48 | 48.CEZBAN INVEST SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 551,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.CINA SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 549 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -67,5 K RON | |
| 50 | 50.MGS ENTERTAINMENT SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 547,1 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -5,5 K RON | |
| 51 | 51.SECVITUR SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 536,3 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 164,4 K RON | |
| 52 | 52.PROVANS KOCAFE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 535,5 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -4,4 K RON | |
| 53 | 53.VIC-SERV SRL▼ 5 | Sat Lanurile, Comuna Viziru, Brăila | 517,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 54 | 54.BALLGRANDFEST SRL▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 512,7 K RON▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 386,1 K RON | |
| 55 | 55.ADITZRO COM S.R.L.▲ 334 | Municipiul Brăila, Brăila | 498,6 K RON— | — | -128,1 K RON | |
| 56 | 56.KICKASS CRISTIAN S.R.L.▲ 195 | Municipiul Brăila, Brăila | 493,2 K RON▲ 1.054 % | ▲ 1.054 % | -485,2 K RON | |
| 57 | 57.MILION TRADE SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 492,5 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 18,4 K RON | |
| 58 | 58.ERISBIO SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 485,1 K RON▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | 39 K RON | |
| 59 | 59.MINICRIN SERV SRL▼ 5 | Sat Traian, Comuna Traian, Brăila | 481,9 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 17,9 K RON | |
| 60 | 60.MATEBUNI SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 478,5 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 4,3 K RON | |
| 61 | 61.A.E.C.C.D.-SERV SRL▲ 3 | Sat Viziru, Comuna Viziru, Brăila | 470,2 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -52,9 K RON | |
| 62 | 62.FRAPOS SRL▲ 10 | Sat Ibrianu, Comuna Gradistea, Brăila | 466,6 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | -5,5 K RON | |
| 63 | 63.LAMADRIM SRL▼ 13 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 466,5 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | -9 K RON | |
| 64 | 64.DAVIDASV FOOD S.R.L.▲ 117 | Municipiul Brăila, Brăila | 455,6 K RON▲ 359,6 % | ▲ 359,6 % | 205,1 K RON | |
| 65 | 65.ALESSANDRO FENICE SRL▼ 18 | Municipiul Brăila, Brăila | 446,5 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -21,5 K RON | |
| 66 | 66.IOLANDA COM SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 440,5 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 35,2 K RON | |
| 67 | 67.ART IND SRL▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 432,2 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | -157,1 K RON | |
| 68 | 68.CAGESEDA SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 422,1 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 47,7 K RON | |
| 69 | 69.SAINT GERMAIN BOUTIQUE HOTEL S.R.L.▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 413,5 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | 27,4 K RON | |
| 70 | 70.DALRISDAN SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 412,3 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 168,9 K RON | |
| 71 | 71.SOLID COM SRL▲ 22 | Sat Unirea, Comuna Unirea, Brăila | 404,6 K RON▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | -61,4 K RON | |
| 72 | 72.CAFE BAR 2000 COM SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 401,3 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -1,5 K RON | |
| 73 | 73.ROINDESA COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 389,4 K RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | -6,9 K RON | |
| 74 | 74.MALENREN INVEST S.R.L.▲ 26 | Sat Movila Miresii, Comuna Movila Miresii, Brăila | 388,5 K RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | -185,4 K RON | |
| 75 | 75.CORANDRI COM SRL▲ 5 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 385,1 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 558,6 K RON | |
| 76 | 76.DELTA CONSULTING SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 384 K RON▲ 188,1 % | ▲ 188,1 % | 774,7 K RON | |
| 77 | 77.TRIAPEDIA SRL▼ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 381 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 287,3 K RON | |
| 78 | 78.BRASERIA IALOMITA SRL▲ 57 | Municipiul Brăila, Brăila | 374,3 K RON▲ 154,4 % | ▲ 154,4 % | 1,2 K RON | |
| 79 | 79.LAZTUMAR CONS SRL▲ 4 | Sat Vultureni, Comuna Cireşu, Brăila | 370,7 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -44,5 K RON | |
| 80 | 80.AYLEX S.R.L.▲ 124 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 368,5 K RON▲ 400,8 % | ▲ 400,8 % | -205,5 K RON | |
| 81 | 81.CASA ARTEMIS EVENTS SRL▲ 10 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 355,4 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | -123,5 K RON | |
| 82 | 82.GASTROSISTEM FOOD PLUS S.R.L.▲ 145 | Sat Colţea, Comuna Rosiori, Brăila | 352,7 K RON▲ 547,7 % | ▲ 547,7 % | -105,3 K RON | |
| 83 | 83.ULMEX COM SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 348,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.GALACTA IMPEX SRL▼ 5 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 344,7 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -3,6 K RON | |
| 85 | 85.IVADONEL COM S.R.L.▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 343,2 K RON▲ 56,7 % | ▲ 56,7 % | -140,9 K RON | |
| 86 | 86.GATOPERO SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 336,7 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 41,5 K RON | |
| 87 | 87.MADIAL COM SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 331,6 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 12,7 K RON | |
| 88 | 88.IANMAPRI S.R.L.nou | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 321 K RON▲ 73,2 % | ▲ 73,2 % | 37,7 K RON | |
| 89 | 89.META IDEAL SOFT S.R.L.▲ 104 | Municipiul Brăila, Brăila | 320,7 K RON▲ 283 % | ▲ 283 % | 215 RON | |
| 90 | 90.YUL UNIC PRINCESS SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 320,5 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 78,5 K RON | |
| 91 | 91.LA NEA VASILE SRL▲ 86 | Sat Gradistea, Comuna Gradistea, Brăila | 313,2 K RON▲ 204,3 % | ▲ 204,3 % | -34 K RON | |
| 92 | 92.BR ESTDECOR S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 309,7 K RON▲ 2,8 % | ▲ 2,8 % | 284,7 K RON | |
| 93 | 93.MIRELMOG CONSTRUCT SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 305,1 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 20,9 K RON | |
| 94 | 94.DEEALICIOUS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 303 K RON— | — | — | -173,9 K RON |
| 95 | 95.INFINI PIZZA S.R.L.▲ 294 | Municipiul Brăila, Brăila | 286 K RON— | — | 76,4 K RON | |
| 96 | 96.MITEL CRIS COM SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 285 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -26,2 K RON | |
| 97 | 97.PROGRESSIVE BUSINESS SOLUTIONS SRL▲ 23 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 282,5 K RON▲ 53 % | ▲ 53 % | 24,1 K RON | |
| 98 | 98.RESTAURANT HEAVENS SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 280,2 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | -65,7 K RON | |
| 99 | 99.SHORRY PIZZA SRL▲ 42 | Municipiul Brăila, Brăila | 271,4 K RON▲ 94,5 % | ▲ 94,5 % | 78,5 K RON | |
| 100 | 100.MAREN HOUSE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 269,3 K RON▲ 31,9 % | ▲ 31,9 % | 28,3 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Brăila
CAEN 5611
Restaurante
72 firme · 113,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 82,2 mil. RON
CAEN 5610
Restaurante
97 firme · 71,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
116 firme · 35,7 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
17 firme · 30,6 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
21 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
25 firme · 4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
3 firme · 950,2 K RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
5 firme · 273,5 K RON
CAEN 5640
Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor
1 firme · 35,3 K RON