Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Brăila după datorii în 2011
105 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 28,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,3 K RON, iar liderul atinge 3,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MONOPRIX SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 3,9 mil. RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 74,5 K RON | |
| 2 | 2.ISTRU SA▲ 21 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,3 mil. RON▲ 1.293,1 % | ▲ 1.293,1 % | 527,9 K RON | |
| 3 | 3.CINA SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 1,6 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | 9 K RON | |
| 4 | 4.MIRELA COM SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,4 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -184,9 K RON | |
| 5 | 5.MAJESTIC IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | -146,1 K RON | |
| 6 | 6.RELAMARA SERV SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 951,5 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 18,2 K RON | |
| 7 | 7.AREAL COM SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 948,5 K RON▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | -80,8 K RON | |
| 8 | 8.ANASTASIA TRADE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 745 K RON▼ 20 % | ▼ 20 % | 15,3 K RON | |
| 9 | 9.VILACRUS TRADE SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 659,3 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | 32,4 K RON | |
| 10 | 10.COM GOGOMUS SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 646,7 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | -131,8 K RON | |
| 11 | 11.EUROPA COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 639,7 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -38 K RON | |
| 12 | 12.GENPAV SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 609,6 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -85,8 K RON | |
| 13 | 13.MUSATINI PRODTUR SRL▲ 1 | Sat Gara Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 504,5 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 49,2 K RON | |
| 14 | 14.DON IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 499,2 K RON▼ 22,6 % | ▼ 22,6 % | -63,5 K RON | |
| 15 | 15.SHANTIOM SRL▲ 49 | Municipiul Brăila, Brăila | 442,1 K RON▲ 895,2 % | ▲ 895,2 % | -2,7 K RON | |
| 16 | 16.HEAVENSRESIDENCE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 410,9 K RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | -12,5 K RON | |
| 17 | 17.LA ESPANOLA SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 342,3 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | -13 K RON | |
| 18 | 18.CASA ARTEMIS SRL▲ 10 | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 340,3 K RON▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | 52,2 K RON | |
| 19 | 19.MICHI COM SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 309,6 K RON▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | -80,8 K RON | |
| 20 | 20.RASCONTTI SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 282,7 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | 51,8 K RON | |
| 21 | 21.GLAMOUR MARRIAGE SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 281,8 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 3,6 K RON | |
| 22 | 22.ULMEX COM SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 276,2 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | -31,3 K RON | |
| 23 | 23.SUPRANATURAL SRL▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 264,8 K RON▲ 39,5 % | ▲ 39,5 % | -74,8 K RON | |
| 24 | 24.ACADIE SRL▼ 3 | Sat Şuţeşti, Comuna Şuţeşti, Brăila | 261,3 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | -1,8 K RON | |
| 25 | 25.DELICIA COM SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 253,6 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -30,8 K RON | |
| 26 | 26.ASSIS SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 243,6 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | -70,4 K RON | |
| 27 | 27.RMG RESTAURANTS SA▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 240 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -32,2 K RON | |
| 28 | 28.DIAIRAM SRL▼ 2 | Sat Albina, Comuna Tichileşti, Brăila | 237,3 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -14,2 K RON | |
| 29 | 29.AREAL CONSTRUCT SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 235,3 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 0 RON | |
| 30 | 30.ANADORIS PROD SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 228,9 K RON▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -20,9 K RON | |
| 31 | 31.ANDREOANA SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 220,1 K RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | -76,2 K RON | |
| 32 | 32.BRASERIA IALOMITA SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 219,9 K RON▲ 106 % | ▲ 106 % | -49,1 K RON | |
| 33 | 33.LOCOMOTIVA SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 209,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 34 | 34.INTERGASTRO SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 208,6 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | -58,2 K RON | |
| 35 | 35.NECAT IMPEX SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 204,2 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 0 RON | |
| 36 | 36.CONTINENT IMPEX SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 198,8 K RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 20,1 K RON | |
| 37 | 37.HEMERA COM SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 196,9 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -16,6 K RON | |
| 38 | 38.MENGUVAL SRL▲ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 186,2 K RON▲ 207,4 % | ▲ 207,4 % | -159,7 K RON | |
| 39 | 39.DOVIDO SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 185,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 40 | 40.COM TICU SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 183,3 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | -26,8 K RON | |
| 41 | 41.MAGEMENI IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 176,9 K RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | -39,7 K RON | |
| 42 | 42.ALESSANDRO FENICE SRL▲ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 176,8 K RON▲ 90,4 % | ▲ 90,4 % | -129,3 K RON | |
| 43 | 43.CANGUR SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 157,5 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -27,3 K RON | |
| 44 | 44.BILOMAR SRL▼ 2 | Loc. Ianca, Oraş Ianca, Brăila | 157,4 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | -5,5 K RON | |
| 45 | 45.CHEFALONITISA SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 155,8 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 23,6 K RON | |
| 46 | 46.RIO COM SRL▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 153,7 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | -17,3 K RON | |
| 47 | 47.FRIZOR TURISM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 152,9 K RON— | — | — | 3,1 K RON |
| 48 | 48.SIBLINKS SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 151,3 K RON▲ 201,2 % | ▲ 201,2 % | -83,9 K RON | |
| 49 | 49.PALOMA SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 151,3 K RON▲ 389,4 % | ▲ 389,4 % | -56,7 K RON | |
| 50 | 50.CENTROPOLIS SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 150,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.POPAS DROPIA SRL▼ 5 | Loc. Insurăţei, Oraş Insurăţei, Brăila | 134,6 K RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | -24,7 K RON | |
| 52 | 52.VIZANTIC ART SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 134,4 K RON— | — | — | 1,1 K RON |
| 53 | 53.CADALORA SRL▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 118,7 K RON▲ 166,7 % | ▲ 166,7 % | -47,6 K RON | |
| 54 | 54.COMPANY FULLPROFIT SRL▼ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 113 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | 13,4 K RON | |
| 55 | 55.DRUZENGO SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 108,7 K RON— | — | — | -62,6 K RON |
| 56 | 56.RESTAURANT CORSO SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 98,6 K RON▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | -66,2 K RON | |
| 57 | 57.KRAMTERENT SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 90 K RON▼ 5,2 % | ▼ 5,2 % | -2,9 K RON | |
| 58 | 58.CONSENS SRL▲ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 86,9 K RON▲ 200,2 % | ▲ 200,2 % | -84,9 K RON | |
| 59 | 59.FLANDRA TRADE SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 84,6 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | -17,6 K RON | |
| 60 | 60.CABANA STEJARILOR SAnou | Sat Lacu Sărat, Comuna Chiscani, Brăila | 79,8 K RON▲ 24,1 % | ▲ 24,1 % | -9,8 K RON | |
| 61 | 61.GEODIMEX SRL▼ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 75,2 K RON▼ 59 % | ▼ 59 % | 91 K RON | |
| 62 | 62.REAL CO TRADE SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 73,8 K RON▼ 17,3 % | ▼ 17,3 % | 2,8 K RON | |
| 63 | 63.PANOTIA SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 60,9 K RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | -16 K RON | |
| 64 | 64.DACIDIDI SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 60,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.CYCLADE SERV SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 55,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.ALTBURG SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 54,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 67 | 67.NEWIBRAILA SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 52,3 K RON— | — | — | -52,3 K RON |
| 68 | 68.SIMOSANDI SRL▼ 6 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 49,4 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | -7,2 K RON | |
| 69 | 69.LOCO SANDWICH SRL▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 47,1 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 13,7 K RON | |
| 70 | 70.GIBOANDY GRUP SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 46,3 K RON— | — | — | -14,8 K RON |
| 71 | 71.OLAZNIC TRADE SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 45,9 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -9,9 K RON | |
| 72 | 72.DESIGUAL SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 43,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.I.F.V. PREST-SERV SRL▲ 1 | Sat Spiru Haret, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 42,4 K RON▲ 96,1 % | ▲ 96,1 % | 118 RON | |
| 74 | 74.AUROVIC SERV SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 40,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.KALOFAS SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,6 K RON▲ 97,2 % | ▲ 97,2 % | -20 K RON | |
| 76 | 76.CAMALICAM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 39 K RON— | — | — | -23,3 K RON |
| 77 | 77.VERIOTI SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 37,2 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 3,5 K RON | |
| 78 | 78.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM FRECATEI▼ 8 | Sat Frecăţei, Comuna Frecăţei, Brăila | 30,6 K RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 116 RON | |
| 79 | 79.ORESTIADA MMM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 27,6 K RON— | — | — | -16,6 K RON |
| 80 | 80.ANELDOR COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 27 K RON— | — | -2,8 K RON | |
| 81 | 81.SOCIETATE COOPERATIVA DE CONSUM MARASU▼ 10 | Sat Mărasu, Comuna Mărasu, Brăila | 25,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 82 | 82.UNIONAS COM SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 22,1 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | -4,3 K RON | |
| 83 | 83.RELGIN CATERING SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 21,6 K RON— | — | — | -12,9 K RON |
| 84 | 84.TREVOR SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 19,1 K RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | -814 RON | |
| 85 | 85.COM MAGNOLIA SRL▼ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 18,3 K RON▼ 51 % | ▼ 51 % | -59,6 K RON | |
| 86 | 86.DONALBERTO SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 17,5 K RON— | — | — | -15,5 K RON |
| 87 | 87.SHODAN SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 14,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 88 | 88.ENE COM IMPEX SNC▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 14,6 K RON▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | -2,7 K RON | |
| 89 | 89.POLIMARKET SRLnou | Sat Vărsătura, Comuna Chiscani, Brăila | 14,1 K RON— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.NUTKOS SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 13,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.PARRILIA SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 11,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.ZARAY COM SRL▼ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 11,3 K RON▲ 31,5 % | ▲ 31,5 % | 48,7 K RON | |
| 93 | 93.MEDVED SRL▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 9 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 15,9 K RON | |
| 94 | 94.GYKANOS COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 8,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.OLTOM SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 4,2 K RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | -236 RON | |
| 96 | 96.ECOSTATION SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 3,4 K RON— | — | — | 4,9 K RON |
| 97 | 97.STARTING COM SRL▼ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 3,2 K RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 4,6 K RON | |
| 98 | 98.SAGNIO IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 2,9 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | -855 RON | |
| 99 | 99.ERITAR SRL▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 2 K RON▲ 301 % | ▲ 301 % | 28 RON | |
| 100 | 100.CLERANCE COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |