Top 100 firme — Intermedieri în comerțul cu produse diverse, Bistrița-Năsăud după datorii în 2023
103 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 23,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 4,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EURO LINE SRL= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4,1 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 582,9 K RON | |
| 2 | 2.VERNESDIVERS SRL= | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 2 mil. RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | 6,5 K RON | |
| 3 | 3.CC PRO EQUIPMENT SRL▲ 2 | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 2 mil. RON▲ 109,5 % | ▲ 109,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.EN GHEDI DISTRIBUTION SRL▼ 1 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,8 mil. RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 414,9 K RON | |
| 5 | 5.MY BEAUTY SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 140,6 K RON | |
| 6 | 6.RUT TIM INDUSTRY S.R.L.▲ 11 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▲ 220,2 % | ▲ 220,2 % | 42,2 K RON | |
| 7 | 7.INTERDIZ S.R.L.▼ 1 | Sat Telciu, Comuna Telciu, Bistriţa-Năsăud | 1,1 mil. RON▲ 14,4 % | ▲ 14,4 % | 140,2 K RON | |
| 8 | 8.MENU-INVEST SRL▼ 1 | Sat Măluţ, Comuna Braniştea, Bistriţa-Năsăud | 928,2 K RON▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 12,7 K RON | |
| 9 | 9.DENDRO TOOLS S.R.L.nou | Sat Sant, Comuna Sant, Bistriţa-Năsăud | 915,8 K RON— | — | 344 K RON | |
| 10 | 10.IE AUTOMATIZARI B2B S.R.L.▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 814,3 K RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 598,6 K RON | |
| 11 | 11.A & E DOMINANT-ELECTRIC SRL▲ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 765,4 K RON▲ 129,1 % | ▲ 129,1 % | 20 K RON | |
| 12 | 12.PUR SI SIMPLU SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 483,1 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 718,4 K RON | |
| 13 | 13.M.C. PROFESSIONAL MANAGEMENT SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 457,9 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | -2,3 K RON | |
| 14 | 14.TIMELI IMPORT EXPORT S.R.L.nou | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 430,4 K RON— | — | — | -34,8 K RON |
| 15 | 15.VIC-TECH EQUIPEMENT S.R.L.▲ 11 | Sat Budus, Comuna Budacu de Jos, Bistriţa-Năsăud | 395,1 K RON▲ 303,2 % | ▲ 303,2 % | 177,6 K RON | |
| 16 | 16.ROLIPACK TRADING SRL▼ 6 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 393,8 K RON▼ 20,3 % | ▼ 20,3 % | 141,2 K RON | |
| 17 | 17.ANA INVEST & RESEARCH S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 386,9 K RON▼ 94,8 % | ▼ 94,8 % | 201,7 K RON | |
| 18 | 18.COPY CENTER SPEED SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 361,2 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 89 K RON | |
| 19 | 19.ABITIM GHEDI S.R.L.▼ 11 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 328,5 K RON▼ 45,9 % | ▼ 45,9 % | 5,2 K RON | |
| 20 | 20.TEHNIPLAST INTL. SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 318,9 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 11,6 K RON | |
| 21 | 21.AUTENTIC CHIMICHELS SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 315,1 K RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 5,8 K RON | |
| 22 | 22.BIROTICA TRANSILVANIA SRL▲ 9 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 264,7 K RON▲ 221,6 % | ▲ 221,6 % | 300,5 K RON | |
| 23 | 23.METGLASS PREMIUM PRODUCTS SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 230,8 K RON▼ 63,2 % | ▼ 63,2 % | 195,2 K RON | |
| 24 | 24.BIBLIOS SERVCOM SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 190,9 K RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 34 RON | |
| 25 | 25.TERMECO HOUSE SRL▼ 1 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 183,3 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 1 K RON | |
| 26 | 26.SYMPHONY SOUVENIR SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 166,8 K RON▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | -33,5 K RON | |
| 27 | 27.POSMUŞEANCA SRL▼ 2 | Sat Posmus, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 161,5 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 2,3 K RON | |
| 28 | 28.DAREMI SRL▲ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 99,6 K RON▲ 141,4 % | ▲ 141,4 % | 15,9 K RON | |
| 29 | 29.KEMSOL TECH S.R.L.▲ 10 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 97,2 K RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | -30,1 K RON | |
| 30 | 30.TELNET CONNECT SRL▼ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 91 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 78,3 K RON | |
| 31 | 31.CABLOCOM SA▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 88,2 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 4,5 K RON | |
| 32 | 32.ROVEX MEDICA SRL▲ 14 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 86 K RON▲ 141,5 % | ▲ 141,5 % | -9,1 K RON | |
| 33 | 33.TEHNO PREMIUM SOLUTIONS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 82,4 K RON▲ 10 % | ▲ 10 % | -9,2 K RON | |
| 34 | 34.SOFYCAR SPORT SRL▼ 5 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 74,6 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 238,5 K RON | |
| 35 | 35.VALERY ART VISION S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 69,1 K RON— | — | — | 0 RON |
| 36 | 36.SAVMATE SRL▲ 2 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 65,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.TRANS WORLD GREEN CONSULTING S.R.L.▲ 19 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 60,2 K RON▲ 263,1 % | ▲ 263,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 38 | 38.CBO CONSULTING S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 57,2 K RON▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | -35,3 K RON | |
| 39 | 39.PANDA INTERNATIONAL SRL▲ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 55,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 40 | 40.MAX BISTRITA SRL▲ 27 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 52,8 K RON▲ 1.260,4 % | ▲ 1.260,4 % | 1,3 K RON | |
| 41 | 41.ABITIM AGROS SRL▼ 22 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 47,3 K RON▼ 80,9 % | ▼ 80,9 % | -2,4 K RON | |
| 42 | 42.NEO SPED S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 46,2 K RON▲ 90,9 % | ▲ 90,9 % | 131,3 K RON | |
| 43 | 43.TMS GOLD DISTRIBUTION S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 41 K RON— | — | — | 35,9 K RON |
| 44 | 44.INGENIUM PHARM MED SRL▼ 1 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,4 K RON▼ 19,2 % | ▼ 19,2 % | 5 RON | |
| 45 | 45.MIBIA RETAIL SRL▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 35,3 K RON▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 38,1 K RON | |
| 46 | 46.GINELI COM SRL▲ 2 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 33,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 47 | 47.LEX GLOBAL IT S.R.L.nou | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 32,3 K RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | -5 K RON | |
| 48 | 48.OPTICA IASMYN SRL▲ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,2 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 11,5 K RON | |
| 49 | 49.VELU GRIG SRL▲ 16 | Loc. Viişoara, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 31,1 K RON▲ 517,1 % | ▲ 517,1 % | 59,4 K RON | |
| 50 | 50.GILIAS FOR LIFE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,7 K RON▲ 160,4 % | ▲ 160,4 % | -19,4 K RON | |
| 51 | 51.INTER-SCORPIO IMPEX SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 27,3 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | -112 RON | |
| 52 | 52.DANY HDI TOOLS S.R.L.▲ 32 | Sat Prundu Bârgăului, Comuna Prundu Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 26 K RON▲ 13.706,9 % | ▲ 13.706,9 % | 11,7 K RON | |
| 53 | 53.AUTENTIC COMERCIAL SRL▼ 8 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 25 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | 736 RON | |
| 54 | 54.NATURE & BUSINESS SRL▼ 17 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 23,8 K RON▼ 65,2 % | ▼ 65,2 % | -122 K RON | |
| 55 | 55.ENERGY MWH CONSULTING SRL▲ 9 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 23,4 K RON▲ 231,1 % | ▲ 231,1 % | 526,6 K RON | |
| 56 | 56.PROJECT PARTNERS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 23,4 K RON— | — | — | -13,3 K RON |
| 57 | 57.WATERHORNINC S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 20,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 58 | 58.ENERGIE VERDE MWH S.R.L.▼ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 18,8 K RON▼ 76,2 % | ▼ 76,2 % | 318,3 K RON | |
| 59 | 59.FOREVER FOR LIFE SRL▼ 48 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 18,7 K RON▼ 96,1 % | ▼ 96,1 % | 550,7 K RON | |
| 60 | 60.ECOPLUS SRL▼ 5 | Sat Coldău, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 18,1 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 28,2 K RON | |
| 61 | 61.PERFUMARTE EUROPA S.R.L.▼ 11 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 17,3 K RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 36,4 K RON | |
| 62 | 62.AT OPTIM TOP S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 15,5 K RON— | — | — | 124,5 K RON |
| 63 | 63.NC GREEN TECH S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 14,4 K RON▲ 48,1 % | ▲ 48,1 % | 114,7 K RON | |
| 64 | 64.DENISSAL PROJECT SRL▼ 15 | Loc. Beclean, Oraş Beclean, Bistriţa-Năsăud | 11,6 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 749 RON | |
| 65 | 65.RULIMET SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 10,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.PROFESIONAL PRODSERVLAW S.R.L.▼ 36 | Sat Salva, Comuna Salva, Bistriţa-Năsăud | 10,4 K RON▼ 87,7 % | ▼ 87,7 % | 79,1 K RON | |
| 67 | 67.A & P FLUENCE SRL▼ 7 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 10,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.INCOGNITO SUPPORT S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,5 K RON— | — | — | 17,5 K RON |
| 69 | 69.ANVELOPA SRL▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 7,4 K RON▼ 48,2 % | ▼ 48,2 % | -6,8 K RON | |
| 70 | 70.ELECTROLINK SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 6,3 K RON— | — | — | 10,2 K RON |
| 71 | 71.NIROS SRLnou | Sat Anies, Comuna Maieru, Bistriţa-Năsăud | 5,3 K RON▼ 40,9 % | ▼ 40,9 % | 60,7 K RON | |
| 72 | 72.USABISROM SRL▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 4 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 8,6 K RON | |
| 73 | 73.DISTOVI DISTRIBUTIE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,8 K RON▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 33,2 K RON | |
| 74 | 74.NEW ACCESORIES SPACE S.R.L.▲ 11 | Loc. Năsăud, Oraş Năsăud, Bistriţa-Năsăud | 3,8 K RON▲ 2.365,4 % | ▲ 2.365,4 % | 99,2 K RON | |
| 75 | 75.IANCU MNG & CO S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,6 K RON▲ 327,7 % | ▲ 327,7 % | 103,6 K RON | |
| 76 | 76.ADEROXVESTIM S.R.L.nou | Sat Urmenis, Comuna Urmenis, Bistriţa-Năsăud | 3,5 K RON— | — | — | 4,1 K RON |
| 77 | 77.RVS PROFESSIONAL PLUS SRL▼ 24 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 3,4 K RON▼ 84,6 % | ▼ 84,6 % | 102,6 K RON | |
| 78 | 78.ELECTRO CONTACT CABLE SRL▼ 8 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,4 K RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | -395 RON | |
| 79 | 79.ANTOELY PLAST S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,3 K RON— | — | — | 265 RON |
| 80 | 80.CIUCUR NEW CONCEPT S.R.L.= | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 3,2 K RON▲ 810 % | ▲ 810 % | 15,9 K RON | |
| 81 | 81.DOREX2014 SRLnou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,8 K RON— | — | -2,5 K RON | |
| 82 | 82.VOX BRANDING SRL▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,7 K RON▼ 32,5 % | ▼ 32,5 % | 17,8 K RON | |
| 83 | 83.ARHITECȚII INFRASTRUCTURII S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2,7 K RON— | — | — | -2,5 K RON |
| 84 | 84.EU WAY S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,4 K RON— | — | — | 7,5 K RON |
| 85 | 85.EMESE LOGO CONSULTING S.R.L.▼ 16 | Sat Uriu, Comuna Uriu, Bistriţa-Năsăud | 1,4 K RON▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | 46,6 K RON | |
| 86 | 86.TRANSILVANIA ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,3 K RON— | — | — | -1,1 K RON |
| 87 | 87.TRANSILVANIA MWH ENERGY S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 1,2 K RON— | — | — | 5,4 K RON |
| 88 | 88.LONGO IMPEX SRL▼ 15 | Loc. Sângeorz-Băi, Oraş Sângeorz-Băi, Bistriţa-Năsăud | 701 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 89 | 89.DO VICTOR INVICTUS S.R.L.▼ 12 | Loc. Unirea, Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 612 RON▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 24,1 K RON | |
| 90 | 90.LARY SOMEȘAN S.R.L.▼ 15 | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 532 RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 2,8 K RON | |
| 91 | 91.DEUS BELLI CONSULT SRL▼ 10 | Sat Tonciu, Comuna Galaţii Bistriţei, Bistriţa-Năsăud | 328 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.SEMADA SRL▼ 5 | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 283 RON— | — | 7,8 K RON | |
| 93 | 93.DAVID DURA EDY S.R.L.▼ 19 | Sat Mureşenii Bârgăului, Comuna Tiha Bârgăului, Bistriţa-Năsăud | 277 RON▼ 49,5 % | ▼ 49,5 % | 1,5 K RON | |
| 94 | 94.GEGENS INT S.R.L.▼ 16 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 200 RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 3 K RON | |
| 95 | 95.MUGUR DE SEQUOIA S.R.L.▼ 9 | Sat Sasarm, Comuna Chiuza, Bistriţa-Năsăud | 122 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 96 | 96.DENMAR& DAV S.R.L.nou | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 2 RON— | — | -291 RON | |
| 97 | 97.BRETMARCOM SRL▼ 25 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | -11,8 K RON | |
| 98 | 98.ECC INTERMEDIERI SRL▼ 11 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0 RON— | — | -133 K RON | |
| 99 | 99.BIOFRUCT POSMUŞ SRL▼ 12 | Sat Posmus, Comuna Sieu, Bistriţa-Năsăud | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.BEBE & SON COMPANY SRL▼ 13 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 0 RON— | — | 0 RON |