Top 100 firme — Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte, Bacău după datorii în 2019
94 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 94 cumulează 111,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 48,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SONOMA SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 48,2 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | 196,5 K RON | |
| 2 | 2.INDUSTRIES YIELD SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 19,1 mil. RON▼ 49,6 % | ▼ 49,6 % | 4,9 mil. RON | |
| 3 | 3.PERFORMANCE CONF S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 5,2 mil. RON▼ 4,7 % | ▼ 4,7 % | 331,5 K RON | |
| 4 | 4.BALDI CONF SRL▲ 29 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,1 mil. RON▲ 1.766,1 % | ▲ 1.766,1 % | 977,5 K RON | |
| 5 | 5.GELICONF SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 mil. RON▼ 11,9 % | ▼ 11,9 % | 5,8 K RON | |
| 6 | 6.LUSI UNION SILUSI SRL= | Sat Târgu Trotuş, Comuna Târgu Trotuş, Bacău | 3 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 3,7 mil. RON | |
| 7 | 7.SPORT LINE FASHION SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,2 mil. RON▼ 43 % | ▼ 43 % | -179,2 K RON | |
| 8 | 8.GIPI INTERMED SRL▼ 1 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 2 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 192,7 K RON | |
| 9 | 9.KEVA CONF SRL▲ 1 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 2 mil. RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | -625,1 K RON | |
| 10 | 10.PROD CRESUS SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | -164,7 K RON | |
| 11 | 11.WEAR COMPANY SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,8 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 23,8 K RON | |
| 12 | 12.PESPOW EU SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 194,4 K RON | |
| 13 | 13.GELEMAX COM SRL▲ 8 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 1,4 mil. RON▲ 98 % | ▲ 98 % | 1,1 mil. RON | |
| 14 | 14.BLU MODE SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,3 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 78,4 K RON | |
| 15 | 15.TREI M TRADE SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,2 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 115,9 K RON | |
| 16 | 16.GATTI TEXTILE SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 965,5 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 5,6 K RON | |
| 17 | 17.CARLOTTA-CONF SRL▼ 6 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 736,9 K RON▼ 53,8 % | ▼ 53,8 % | 663,2 K RON | |
| 18 | 18.SONOMA SPORTSWEAR S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 729,5 K RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | -254,7 K RON | |
| 19 | 19.SONOMA TRADING SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 625,7 K RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 34 K RON | |
| 20 | 20.DREAM CAR SELLERS S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 620,7 K RON▲ 33,6 % | ▲ 33,6 % | -98,2 K RON | |
| 21 | 21.EUROTAILORS SRL▲ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 536,2 K RON▲ 179,9 % | ▲ 179,9 % | 211,3 K RON | |
| 22 | 22.CONFEZIONI MODERNE RUMENE - C.M.R. SRL▲ 1 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 523,7 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 927,2 K RON | |
| 23 | 23.CONFEZIONI NADIA SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 479,8 K RON▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 50 K RON | |
| 24 | 24.DARELA IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 451,9 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 518,2 K RON | |
| 25 | 25.CONDITIONAL SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 413,8 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 17,4 K RON | |
| 26 | 26.HU-MI GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 391 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 39,7 K RON | |
| 27 | 27.EMA MOD PROD SRL= | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 369,3 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | -361,9 K RON | |
| 28 | 28.LUBOSIL CONF SRL▲ 4 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 306,7 K RON▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 287,4 K RON | |
| 29 | 29.INTERMEDIO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 284,6 K RON— | — | 303,4 K RON | |
| 30 | 30.NEW CRIS CONF SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 283,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | -42,9 K RON | |
| 31 | 31.CASUAL CRISTEX SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 245,2 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | -97,4 K RON | |
| 32 | 32.SILMADUM FASHION SRL▲ 3 | Sat Târgu Trotuş, Comuna Târgu Trotuş, Bacău | 243,1 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 606,1 K RON | |
| 33 | 33.TWELVE COMPANY SRL▲ 4 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 240,2 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -595 RON | |
| 34 | 34.TEOSAB CONF SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 214,4 K RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | 22,6 K RON | |
| 35 | 35.KALYN-CONF S.R.L.nou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 209,7 K RON— | — | — | -9,9 K RON |
| 36 | 36.VICONF PROD SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 172,6 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | -412,2 K RON | |
| 37 | 37.PĂTRAŞCUCONF SRL▲ 6 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 159,5 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | -25 K RON | |
| 38 | 38.ATIROX SRL▲ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 145,6 K RON▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 157,4 K RON | |
| 39 | 39.BULITEX UNIFORME S.R.L.▲ 28 | Sat Huruieşti, Comuna Huruieşti, Bacău | 145,2 K RON▲ 676,1 % | ▲ 676,1 % | 35,6 K RON | |
| 40 | 40.PIERRE LENIRI CONF SRL▲ 5 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 131,8 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 474,7 K RON | |
| 41 | 41.F&B NEW FASHION SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 124 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | -12,3 K RON | |
| 42 | 42.RAMY B ATELIER SRLnou | Municipiul Moineşti, Bacău | 115,6 K RON— | — | — | 3,1 K RON |
| 43 | 43.BALCONF COMPANY SRL▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 115,2 K RON▲ 516,5 % | ▲ 516,5 % | 92,8 K RON | |
| 44 | 44.RONTESA COM SRL▲ 7 | Municipiul Moineşti, Bacău | 104,7 K RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 277,3 K RON | |
| 45 | 45.JAD TEX SRL▼ 4 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 94,5 K RON▼ 51,6 % | ▼ 51,6 % | 279,4 K RON | |
| 46 | 46.WELDING BONDING FASHION SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 94,5 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 414,2 K RON | |
| 47 | 47.CRAZY LINE TEX SRL▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 87,4 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 3 K RON | |
| 48 | 48.TINA STAR SRL▼ 10 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 82,5 K RON▼ 65,5 % | ▼ 65,5 % | 62,7 K RON | |
| 49 | 49.REMAT N1 S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,2 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 24,9 K RON | |
| 50 | 50.MATLASCOM 2000 SRL▼ 26 | Sat Racova, Comuna Racova, Bacău | 66,4 K RON▼ 88,6 % | ▼ 88,6 % | 253,8 K RON | |
| 51 | 51.DOINADY ART SRL-D▲ 6 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 60,7 K RON0,0% | 0,0% | -13 RON | |
| 52 | 52.DOVICONF SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 55 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 8,6 K RON | |
| 53 | 53.DHARMA STYLE SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 50,5 K RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | -1,4 K RON | |
| 54 | 54.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ PRESTAREA▲ 4 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 50 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 1,3 K RON | |
| 55 | 55.MHC B-EST DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Moineşti, Bacău | 46,2 K RON— | — | — | -31,4 K RON |
| 56 | 56.BABRIYA FASHIONS SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 46 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 57 | 57.MOOA DESIGN S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 41,3 K RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 27,7 K RON | |
| 58 | 58.MR. PANTS TAILOR S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 41 K RON— | — | — | 30 K RON |
| 59 | 59.CLAU ENTERPRISES SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 40,5 K RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | -2,2 K RON | |
| 60 | 60.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ FLACĂRA▲ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 38,7 K RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 21,7 K RON | |
| 61 | 61.MFB. CONF. 80 SRL▲ 1 | Sat Siretu, Comuna Săuceşti, Bacău | 38,7 K RON▲ 20,6 % | ▲ 20,6 % | 6 K RON | |
| 62 | 62.FLOWMIRROR S.R.L.▲ 9 | Municipiul Oneşti, Bacău | 37,7 K RON▲ 145,1 % | ▲ 145,1 % | -50,4 K RON | |
| 63 | 63.ELYNAD STYLE SRL▲ 25 | Sat Săuceşti, Comuna Săuceşti, Bacău | 27,2 K RON▲ 8.231 % | ▲ 8.231 % | 16,6 K RON | |
| 64 | 64.COLIANA BOUTIQUE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 25,7 K RON— | — | — | 12,6 K RON |
| 65 | 65.HRISTIANA STANDARD S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 24,1 K RON— | — | — | 25,8 K RON |
| 66 | 66.LUCIO & CO 61 SRL▲ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 21,6 K RON— | — | 207,4 K RON | |
| 67 | 67.GAIA FASHION SRL▼ 3 | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 21,6 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | -1,1 K RON | |
| 68 | 68.PIGMENTO DESIGN S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 19,6 K RON— | — | — | 15,7 K RON |
| 69 | 69.VERVEIN GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 19 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 196,8 K RON | |
| 70 | 70.SELON COUTURE I.T. SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 18 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.RAIO COMPANY SRL▲ 1 | Loc. Buhuşi, Oraş Buhuşi, Bacău | 16,6 K RON▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | -4,8 K RON | |
| 72 | 72.CONFUDAR SRL▼ 28 | Municipiul Bacău, Bacău | 15,9 K RON▼ 87,8 % | ▼ 87,8 % | 17,3 K RON | |
| 73 | 73.MACAMIRU SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 15,4 K RON▼ 76,1 % | ▼ 76,1 % | -3,1 K RON | |
| 74 | 74.DIMINO CONF S.R.L.▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 10,6 K RON▲ 233,3 % | ▲ 233,3 % | -4,8 K RON | |
| 75 | 75.ADA DUKA DESIGN S.R.L.nou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 8,9 K RON— | — | — | -8,5 K RON |
| 76 | 76.KRONOS XP S.R.L.▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 8,5 K RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | -107,6 K RON | |
| 77 | 77.JAD CONF SRL▲ 17 | Municipiul Bacău, Bacău | 7 K RON— | — | -1,2 K RON | |
| 78 | 78.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ORIZONT= | Municipiul Bacău, Bacău | 6,2 K RON▲ 124,7 % | ▲ 124,7 % | -3,9 K RON | |
| 79 | 79.EVO ATELIER SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,1 K RON▼ 44,9 % | ▼ 44,9 % | 6,5 K RON | |
| 80 | 80.AZUR ORANGE SRL▲ 10 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 4,7 K RON▲ 3.177,6 % | ▲ 3.177,6 % | -13,1 K RON | |
| 81 | 81.ATELIER DARE DESIGN SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,3 K RON▲ 123,7 % | ▲ 123,7 % | 44,2 K RON | |
| 82 | 82.KATERINI ATELIER S.R.L.nou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 3,7 K RON— | — | — | 49,8 K RON |
| 83 | 83.MICRO-TEXTIL 2015 S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,1 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 24,6 K RON | |
| 84 | 84.BRONX CLOTHES SRL-D▼ 5 | Sat Valea Budului, Comuna Mărgineni, Bacău | 2,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.IONELA LUNCANU EXCLUSIVE S.R.L.= | Municipiul Bacău, Bacău | 2 K RON▲ 145,9 % | ▲ 145,9 % | -1,4 K RON | |
| 86 | 86.NJ CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.ALEXNIC FASHION SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 618 RON▼ 82,4 % | ▼ 82,4 % | 19,6 K RON | |
| 88 | 88.ARCONF SRL▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 559 RON▼ 97,3 % | ▼ 97,3 % | -14,5 K RON | |
| 89 | 89.GEOROM NEXT CONCEPT SRL▲ 2 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | 462 RON▲ 357,4 % | ▲ 357,4 % | 41,6 K RON | |
| 90 | 90.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ ANTONVEN MODERN▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 455 RON▼ 24,5 % | ▼ 24,5 % | 2,1 K RON | |
| 91 | 91.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ OLIVETI CONF▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 445 RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 31,9 K RON | |
| 92 | 92.GREVIO CONF SRL▼ 3 | Sat Bârsăneşti, Comuna Bârsăneşti, Bacău | 238 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.KRIS FASHION DESIGN SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | 229 RON▼ 89,5 % | ▼ 89,5 % | 4,3 K RON | |
| 94 | 94.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ OLIVETI= | Municipiul Bacău, Bacău | 0 RON— | — | 0 RON |