Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Argeș după datorii în 2009
741 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 190,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 584,8 K RON, iar liderul atinge 15,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CONFIDEN TRAVEL SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 15,2 mil. RON▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | -3,2 mil. RON | |
| 2 | 2.EMIR EXPORT-IMPORT SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,7 mil. RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | -519,7 K RON | |
| 3 | 3.PRODINF SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,7 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | -1,3 mil. RON | |
| 4 | 4.CARMEN SRL= | Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş | 7,3 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -928,7 K RON | |
| 5 | 5.TURISM MUNTENIA SA▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 242,9 K RON | |
| 6 | 6.PET TURISM MARMONT SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,6 mil. RON— | — | — | 10,4 K RON |
| 7 | 7.SUHARU COMP SRL▲ 2 | Sat Nucşoara, Comuna Nucşoara, Argeş | 5 mil. RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | -208,3 K RON | |
| 8 | 8.QUATTRO STAGIONI SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,8 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 75,2 K RON | |
| 9 | 9.HR EDEN 2007 SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,6 mil. RON— | — | — | 138,9 K RON |
| 10 | 10.MAGIC GT SRL▼ 2 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 4,3 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 61,5 K RON | |
| 11 | 11.ALVILETI CENTER SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | -162,1 K RON | |
| 12 | 12.PROTOCOL HOUSE SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,9 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | -862,8 K RON | |
| 13 | 13.TEF HOTELS SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,5 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 50,6 K RON | |
| 14 | 14.HOREKA EXCLUSIV AG SRL▲ 62 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,1 mil. RON▲ 422,7 % | ▲ 422,7 % | -194,2 K RON | |
| 15 | 15.SELECTRA SRL▼ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3 mil. RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 1,3 K RON | |
| 16 | 16.POSADA VIDRARU SRL▲ 518 | Comuna Arefu, Argeş | 2,9 mil. RON▲ 12.734,5 % | ▲ 12.734,5 % | -37,6 K RON | |
| 17 | 17.PACO CLUB SRL▲ 51 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,9 mil. RON▲ 291,6 % | ▲ 291,6 % | 862,1 K RON | |
| 18 | 18.CASA ORIZONT S.R.L.▲ 2 | Sat Beleţi, Comuna Beleţi-Negreşti, Argeş | 2,9 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | -1,5 K RON | |
| 19 | 19.PÂRÂUL CAPRA SA▼ 3 | Comuna Arefu, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | -273,9 K RON | |
| 20 | 20.M & C DINAMIC EXPRES SRLnou | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 2,7 mil. RON— | — | — | -67,5 K RON |
| 21 | 21.EASTERN TOUR CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,6 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 3,9 K RON | |
| 22 | 22.PAPUSA SRL▼ 1 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 2,4 mil. RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 55,2 K RON | |
| 23 | 23.MATTEO SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,3 mil. RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -569,8 K RON | |
| 24 | 24.POSADA SA▼ 11 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 2,3 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 164,3 K RON | |
| 25 | 25.MAROUSSIA SRL▼ 7 | Oraş Mioveni, Argeş | 2,3 mil. RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | -698 K RON | |
| 26 | 26.TITIDAN SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 4.283,7 % | ▲ 4.283,7 % | -61,3 K RON | |
| 27 | 27.LION CONFEX KYCY SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,8 mil. RON▲ 201 % | ▲ 201 % | 246 RON | |
| 28 | 28.MARA PROD TRADING SRL▲ 138 | Sat Valea Mare-Bratia, Comuna Bălileşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 614,1 % | ▲ 614,1 % | 38 K RON | |
| 29 | 29.DECEBAL PER SCORILO SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,7 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -50,9 K RON | |
| 30 | 30.MEDIA WEST TV RO SRL▼ 2 | Comuna Rucăr, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -80,1 K RON | |
| 31 | 31.AGRO INDUSTRIAL INVESTMENT SRL▼ 14 | Sat Dobrotu, Comuna Albeştii de Argeş, Argeş | 1,6 mil. RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | -21,8 K RON | |
| 32 | 32.CRIS COM TURISM SRL▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -27,9 K RON | |
| 33 | 33.METROPOL SRL▼ 8 | Sat Ciobăneşti, Comuna Băbana, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 12,8 K RON | |
| 34 | 34.BITUMSTRADE SRL▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 30 % | ▼ 30 % | -25,1 K RON | |
| 35 | 35.TGV TOTALGRUP S.R.L.▼ 11 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 15,6 K RON | |
| 36 | 36.CARA SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 3,4 K RON | |
| 37 | 37.DISCOVERY PUB SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 28,2 % | ▲ 28,2 % | -276,8 K RON | |
| 38 | 38.CONSTRUMAT & VOS SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 21,1 % | ▲ 21,1 % | 29,8 K RON | |
| 39 | 39.CASTEL COM 2002 SRL▼ 5 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 167,7 K RON | |
| 40 | 40.LE STIL CLASIC SRL▲ 2 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 29,4 % | ▲ 29,4 % | 12,5 K RON | |
| 41 | 41.FLAMINGO FUN CLUB SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -239,6 K RON | |
| 42 | 42.EXPRES AUTO STAR SRL▼ 15 | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 41,1 K RON | |
| 43 | 43.FORESTA TOTAL CD SRLnou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 1,2 mil. RON— | — | — | 31,5 K RON |
| 44 | 44.GLADIOLA SRL▲ 2 | Sat Voineşti, Comuna Lereşti, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 71 K RON | |
| 45 | 45.HIDRO CONSTRUCŢIA ARGEŞ S.A.▲ 13 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 44 % | ▲ 44 % | -10 K RON | |
| 46 | 46.STEFAL BUILDING SRL▼ 7 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -98 K RON | |
| 47 | 47.ASS SRL▲ 7 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1,2 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | -173,7 K RON | |
| 48 | 48.PANORAMIC BUSINESS SERVICES (PBS) SRL▼ 26 | Comuna Rucăr, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 34,7 % | ▼ 34,7 % | 263,1 K RON | |
| 49 | 49.CLUB CASTEL TRIVALE SRL▼ 13 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 1,1 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 2 K RON | |
| 50 | 50.LINARIA ALPINA SRLnou | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 1 mil. RON— | — | — | -225,5 K RON |
| 51 | 51.DIMA - SPORT LTD SRLnou | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 1 mil. RON▲ 99,3 % | ▲ 99,3 % | -708 RON | |
| 52 | 52.VATRADOR COMP SRLnou | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 1 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -84,4 K RON | |
| 53 | 53.COMERCE LINE SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▲ 18,3 % | ▲ 18,3 % | -117,5 K RON | |
| 54 | 54.RICOSLA SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | -53,2 K RON | |
| 55 | 55.HOTEL YAKY SRL▼ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1 mil. RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 15,6 K RON | |
| 56 | 56.ALINA COM 27 ARGES SRL▲ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 967,1 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | -29,8 K RON | |
| 57 | 57.MUSCELUL SA▼ 19 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 961,9 K RON▼ 10,8 % | ▼ 10,8 % | -179,7 K RON | |
| 58 | 58.PĂSTRĂVĂRIA BRĂTIOARA SRL▲ 3 | Sat Cândeşti, Comuna Albeştii de Muscel, Argeş | 957,3 K RON▲ 21,9 % | ▲ 21,9 % | 14 K RON | |
| 59 | 59.WATERSIDE RETREAT SRL▼ 2 | Sat Linteşti, Comuna Cotmeana, Argeş | 953,3 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | -78,1 K RON | |
| 60 | 60.BUN SILVA STAR 88 SRL▲ 5 | Sat Oeştii Ungureni, Comuna Corbeni, Argeş | 952,6 K RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | 2,8 K RON | |
| 61 | 61.ASIA FLAVOUR COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 939,5 K RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | -34,5 K RON | |
| 62 | 62.RESTAURANT CTP COMPANY SRL▼ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 925,7 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -91,3 K RON | |
| 63 | 63.ANDRA SRL▼ 14 | Oraş Mioveni, Argeş | 919,9 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -83,8 K RON | |
| 64 | 64.FOUR SEASONS SRL▲ 2 | Comuna Rucăr, Argeş | 918,9 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | -104,9 K RON | |
| 65 | 65.SIBLANI OIL IMPEX SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 900,3 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -128 RON | |
| 66 | 66.VACANTA SERVICII S.R.L.▼ 22 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 894,9 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -105,4 K RON | |
| 67 | 67.COMPLEX PANORAMIC SRL▼ 32 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 889,4 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | 640 RON | |
| 68 | 68.EURO TIM BUSINESS MAR SRL▲ 38 | Oraş Mioveni, Argeş | 889 K RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | -56,3 K RON | |
| 69 | 69.LOTRU COMIMPEX SRL= | Sat Lunca Corbului, Comuna Lunca Corbului, Argeş | 845,4 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | -11,3 K RON | |
| 70 | 70.BEBY SRL▼ 8 | Sat Deduleşti, Comuna Morăreşti, Argeş | 832 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | -44,2 K RON | |
| 71 | 71.PALAS SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 791,6 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -227,6 K RON | |
| 72 | 72.ICE CLUB SELECT SRL▼ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 780,7 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -223,2 K RON | |
| 73 | 73.RESTAURANT INTIM DO SRL▲ 23 | Oraş Mioveni, Argeş | 778 K RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | -156,9 K RON | |
| 74 | 74.ROSA MEIS TEXTIL SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 756,2 K RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -30 K RON | |
| 75 | 75.ALEX-JOHN SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 745,6 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | -174,2 K RON | |
| 76 | 76.CROSSLINE SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 713,4 K RON▲ 20,9 % | ▲ 20,9 % | 96,8 K RON | |
| 77 | 77.SHIVA BEST CLUB SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 713,4 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 483 RON | |
| 78 | 78.EUROCENTER DANMAR SRL▲ 26 | Municipiul Piteşti, Argeş | 702,9 K RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | -96,4 K RON | |
| 79 | 79.AZIZIA MONTAN SRL▲ 56 | Sat Şuici, Comuna Şuici, Argeş | 700,9 K RON▲ 100,9 % | ▲ 100,9 % | -25,1 K RON | |
| 80 | 80.NEFERTITI BETS 2008 SRL▲ 379 | Sat Vâlcelele, Comuna Merişani, Argeş | 700,2 K RON▲ 1.883,2 % | ▲ 1.883,2 % | -194,1 K RON | |
| 81 | 81.PENSION MERISANI SRL▲ 6 | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | 693,1 K RON▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | -112 K RON | |
| 82 | 82.MONTEXPERT GROUP ARG SRL▲ 35 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 688,3 K RON▲ 62,4 % | ▲ 62,4 % | 2,6 K RON | |
| 83 | 83.NO-COMMENT RUSTIC SRL▼ 10 | Sat Oeştii Ungureni, Comuna Corbeni, Argeş | 685,9 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | -20 K RON | |
| 84 | 84.REHOMA SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 678,9 K RON▼ 8,8 % | ▼ 8,8 % | 23,6 K RON | |
| 85 | 85.GARDENIA BOLSIANA SRLnou | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 665,5 K RON— | — | — | -32 K RON |
| 86 | 86.PACIFIC SRL▲ 9 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 663,1 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | -147,4 K RON | |
| 87 | 87.FANI JENS SRL▼ 55 | Municipiul Piteşti, Argeş | 657,7 K RON▼ 44,2 % | ▼ 44,2 % | -245,2 K RON | |
| 88 | 88.SUPERB PARADIS SRL▼ 9 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 654,4 K RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 5,1 K RON | |
| 89 | 89.TERRA CONFIEX 3000 SRLnou | Comuna Domneşti, Argeş | 654,2 K RON— | — | — | -50 K RON |
| 90 | 90.STEJARUL COMEXPRES SRL▲ 11 | Sat Urlueni, Comuna Bârla, Argeş | 638,8 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 1,7 K RON | |
| 91 | 91.FĂGĂRAŞ SUD SRL▲ 317 | Sat Arefu, Comuna Arefu, Argeş | 635 K RON▲ 1.192,7 % | ▲ 1.192,7 % | 1,7 K RON | |
| 92 | 92.KNALL IMPEX SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 633,8 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | -69,4 K RON | |
| 93 | 93.AGENTIA DE SERVICII PAMIS SRL▼ 4 | Sat Dincani, Comuna Vedea, Argeş | 629,9 K RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | -20,1 K RON | |
| 94 | 94.ŞEŢU SRLnou | Comuna Berevoeşti, Argeş | 608 K RON— | — | — | -12 K RON |
| 95 | 95.BAR STEFY-MAR'S SRL▼ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 602,4 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 6,3 K RON | |
| 96 | 96.ALEONAS LAGUNA SRL▼ 44 | Municipiul Piteşti, Argeş | 591,6 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 66,4 K RON | |
| 97 | 97.TYCOON GRUP AG SRL▼ 11 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 591,3 K RON▲ 8 % | ▲ 8 % | -153,2 K RON | |
| 98 | 98.DINASTIA 2003 SRL▼ 7 | Comuna Bascov, Argeş | 590 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | -16,5 K RON | |
| 99 | 99.ALEX MORARU TURISM SRL▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 586,2 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -11,7 K RON | |
| 100 | 100.CASA DE OASPETI SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 584,8 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -165,9 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Argeș
CAEN 5610
Restaurante
306 firme · 263,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
68 firme · 205 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
144 firme · 160,3 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
178 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
47 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
229 firme · 56,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
50 firme · 13,5 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
8 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
14 firme · 674,6 K RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 376,4 K RON