Top 100 firme — Construcții, Argeș după datorii în 2018
1.750 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1,2 mld. RON. Pragul de intrare în top este 3 mil. RON, iar liderul atinge 254,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DOLO TRANS OLIMP SRL= | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 254,1 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 6,3 mil. RON | |
| 2 | 2.STAR TRADING IMPEX SRL▲ 10 | Sat Albota, Comuna Albota, Argeş | 35,2 mil. RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 4,8 mil. RON | |
| 3 | 3.BASARABIA RESIDENCE SRL▲ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 32,3 mil. RON▲ 348,7 % | ▲ 348,7 % | -1,3 K RON | |
| 4 | 4.AWS - SINGAPORE PROPERTIES SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 32,2 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -331,5 K RON | |
| 5 | 5.CONIZ ROMARG SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 30,1 mil. RON▼ 31,9 % | ▼ 31,9 % | -758,4 K RON | |
| 6 | 6.TARGET INVEST AG SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 28 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -66 K RON | |
| 7 | 7.KRANZ EUROCENTER SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 27,7 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 8 | 8.BERRA EDILSISTEM SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 27,6 mil. RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | -303,5 K RON | |
| 9 | 9.ADID INTERMOB S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 24,9 mil. RON— | — | — | -18,2 K RON |
| 10 | 10.CONARG AG SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,7 mil. RON▲ 81 % | ▲ 81 % | 6,1 mil. RON | |
| 11 | 11.MAIA RESIDENCE INVEST S.R.L.▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 23,8 mil. RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 582,6 K RON | |
| 12 | 12.BUILDING ASTROM SRL▼ 4 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 19 mil. RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | -2 mil. RON | |
| 13 | 13.COMESAD PROVISO SRL▲ 4 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 19 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 2 mil. RON | |
| 14 | 14.CONSTRUCT UNIVERSAL SRL▼ 3 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 17,4 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -38,6 K RON | |
| 15 | 15.CONARG CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 17 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | -3,3 mil. RON | |
| 16 | 16.MONTAN STAR AGENCY SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 14,1 mil. RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | -588,4 K RON | |
| 17 | 17.LAWRENCE REAL ESTATE SRL▼ 4 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 12,8 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 1,9 mil. RON | |
| 18 | 18.GENERAL TRUST ARGES SRL▲ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,6 mil. RON▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 702,2 K RON | |
| 19 | 19.EURO MECANO CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 12,6 mil. RON▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 822,3 K RON | |
| 20 | 20.EUROPAN PROD SA▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11,9 mil. RON▼ 43,3 % | ▼ 43,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.DOBROGEANU GHEREA RESIDENCE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11,6 mil. RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | -11,2 K RON | |
| 22 | 22.SAN SYSTEMS INDUSTRY SRL▲ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 11,5 mil. RON▲ 73,1 % | ▲ 73,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.CCCF-CAI FERATE DRUMURI SI PODURI SA▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,9 mil. RON0,0% | 0,0% | -12,2 K RON | |
| 24 | 24.TTP INVESTMENT GROUP 2008 SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,7 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -1,4 K RON | |
| 25 | 25.CONARG SA▲ 600 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,6 mil. RON▲ 6.567,2 % | ▲ 6.567,2 % | -33,3 K RON | |
| 26 | 26.DANIELA CONSTRUCŢII SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,3 mil. RON▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | -1,3 mil. RON | |
| 27 | 27.REGIA AUTONOMĂ JUDEŢEANĂ DE DRUMURI ARGEŞ RA▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,9 mil. RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | -1,6 mil. RON | |
| 28 | 28.TOP LINE CONSTRUCT S.R.L.▲ 111 | Sat Buneşti, Comuna Mălureni, Argeş | 9,9 mil. RON▲ 376 % | ▲ 376 % | 1,2 mil. RON | |
| 29 | 29.COSTRUZIONI DONDI SPA ROVIGO SUCURSALA PITESTI▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,7 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | -744,1 K RON | |
| 30 | 30.GREEN PEAK COMPANY SRL▲ 1.330 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 9,6 mil. RON▲ 191.476,5 % | ▲ 191.476,5 % | 881 RON | |
| 31 | 31.REPARATII MODERNIZARI RETEHNOLOGIZARI ARGES SRL▼ 7 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 9,3 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 32 | 32.NAOMI VIDAL 2001 SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 9,3 mil. RON— | — | -192 K RON | |
| 33 | 33.BIG RESIDENCE CORPORATION SRL▲ 22 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,2 mil. RON▲ 65,1 % | ▲ 65,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 34 | 34.COMESAD RO SA▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 2,5 mil. RON | |
| 35 | 35.CATALI IMOBILIARE ATM SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9 mil. RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 6,1 mil. RON | |
| 36 | 36.VECTRUM SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 8,9 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 2,6 mil. RON | |
| 37 | 37.TBM INNOVATION STEEL SRL▲ 74 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8,9 mil. RON▲ 205,2 % | ▲ 205,2 % | 629,4 K RON | |
| 38 | 38.CONIM PARTNERS SRL▼ 18 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 8,7 mil. RON▼ 25,2 % | ▼ 25,2 % | 924,3 K RON | |
| 39 | 39.TDT DOPO IMOBILIARE SRL▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,8 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 1,8 mil. RON | |
| 40 | 40.GROUP CONCIF SRL▲ 26 | Sat Bădeni, Comuna Stoeneşti, Argeş | 7,6 mil. RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 41 | 41.CDP ENERGY S.R.L.▲ 3 | Sat Podu Dâmboviţei, Comuna Dâmbovicioara, Argeş | 7,3 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 464,1 K RON | |
| 42 | 42.CONFORT CONSTRUCT 2005 SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 43 | 43.PETRO GAZ SRL▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 727,6 K RON | |
| 44 | 44.HIDRO GAZ PIPE SRL▲ 60 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 6,7 mil. RON▲ 116,4 % | ▲ 116,4 % | 3,2 mil. RON | |
| 45 | 45.TRUSTUL DE CONSTRUCŢII CIVILE ŞI INDUSTRIALE ARGEŞ SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,7 mil. RON— | — | 971,2 K RON | |
| 46 | 46.OMNICONSTRUCT DIVISION GIC SRL▲ 50 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 6,6 mil. RON▲ 101,1 % | ▲ 101,1 % | 972,3 K RON | |
| 47 | 47.TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,6 mil. RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.FOREST ELECTRO GRUP 2002 SRL▲ 58 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 6,1 mil. RON▲ 102 % | ▲ 102 % | 325,2 K RON | |
| 49 | 49.RATELEN CONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Cetăţeni, Comuna Cetăţeni, Argeş | 6,1 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 330,2 K RON | |
| 50 | 50.EURORIVERS INVESTMENTS FIVE SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -13,9 K RON | |
| 51 | 51.GNM INDUSTRIAL REAL ESTATE SRL▼ 20 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 6 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 2,7 mil. RON | |
| 52 | 52.SERV CONSTRUCT STAR ' 96 SRL▼ 16 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 mil. RON▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 207,6 K RON | |
| 53 | 53.CAPITAN CUTUI S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 mil. RON— | — | — | -1,3 K RON |
| 54 | 54.CDM COMASTRAD S.R.L.▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 mil. RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 815,6 K RON | |
| 55 | 55.EDEN DESIGN SRL▲ 17 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 5,8 mil. RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 2,7 mil. RON | |
| 56 | 56.ZEUS SA▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,6 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 40,4 K RON | |
| 57 | 57.ARGIF SA▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,5 mil. RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 59,2 K RON | |
| 58 | 58.EURORIVERS INVESTMENTS THREE SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,5 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -5,6 K RON | |
| 59 | 59.FOR SERV DRUM S.A.nou | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 5,5 mil. RON— | — | -1,2 mil. RON | |
| 60 | 60.APARTAMENTUL SA▲ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,4 mil. RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | -434,4 K RON | |
| 61 | 61.INTENS PREST SRL▼ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,4 mil. RON▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 9,5 mil. RON | |
| 62 | 62.REINVENT BEST LOGISTIC S.R.L.▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,2 mil. RON▲ 37,6 % | ▲ 37,6 % | -1,8 mil. RON | |
| 63 | 63.UNIVERSAL TERMOCONSTRUCT DESIGN SRL▲ 30 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 5,1 mil. RON▲ 48,4 % | ▲ 48,4 % | 77,1 K RON | |
| 64 | 64.SELCA SA▲ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,1 mil. RON▲ 56,4 % | ▲ 56,4 % | 2 mil. RON | |
| 65 | 65.ELECTRO METAL CONSTRUCT EMCO SRL▲ 14 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 5 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 630,4 K RON | |
| 66 | 66.ENERGO MED MUNTENIA SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,8 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 6,6 K RON | |
| 67 | 67.PREMIER LEVEL CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,7 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 437,9 K RON | |
| 68 | 68.I WAVE SOLUTIONS SRL▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,6 mil. RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 69 | 69.SIGESA REAL ESTATE SRL▲ 2 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 4,5 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 476,6 K RON | |
| 70 | 70.CONCORDIA CON. STRADE SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,5 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 1,6 K RON | |
| 71 | 71.TRACIA CONSTRUCT SRL▲ 32 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 4,5 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 692,4 K RON | |
| 72 | 72.STREET CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 4,5 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -316,9 K RON | |
| 73 | 73.MAIA VICTORIEI RESIDENCE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,4 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | -6,8 K RON | |
| 74 | 74.PRAND NATIMAR SMILE SRL▲ 1.258 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 4,4 mil. RON▲ 74.713,9 % | ▲ 74.713,9 % | -86,2 K RON | |
| 75 | 75.G&M ROAD BUILDING ENGINEERING SRL▼ 32 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,4 mil. RON▼ 36 % | ▼ 36 % | 6 mil. RON | |
| 76 | 76.EDCO PREST BUILDING SRL▲ 134 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 4,4 mil. RON▲ 278,7 % | ▲ 278,7 % | 11,2 K RON | |
| 77 | 77.GLOBAL TEHNO STRADE SRL▼ 4 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4,3 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 417,7 K RON | |
| 78 | 78.PETRO PROTECT SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,3 mil. RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | -29,9 K RON | |
| 79 | 79.AND SECOM INTEXIM SRL▲ 15 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 4,3 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 16,9 K RON | |
| 80 | 80.DI & DI COSTRUZIONI E VENDITA IMOBILIARI SRL▼ 4 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 4,3 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 3,1 K RON | |
| 81 | 81.CĂTEASCA INVEST SRL▼ 27 | Sat Căteasca, Comuna Căteasca, Argeş | 4,1 mil. RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | 217 K RON | |
| 82 | 82.ALEXIM CONSTRUCT AMA SRL▼ 5 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 4,1 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 642,3 K RON | |
| 83 | 83.ARTRUST HIGH LEVEL SRL▲ 42 | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,1 mil. RON▲ 67,5 % | ▲ 67,5 % | 97,2 K RON | |
| 84 | 84.SONIA DECOR SRL▲ 61 | Sat Slobozia, Comuna Slobozia, Argeş | 4 mil. RON▲ 100 % | ▲ 100 % | 444,4 K RON | |
| 85 | 85.ENNE EMME IMMOBILIARE SRL▼ 28 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 3,9 mil. RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 7,3 K RON | |
| 86 | 86.DIVIZIA TEHNICĂ DE CONSTRUCŢII ŞI MONTAJ NORD SRL▼ 2 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,8 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -35,4 K RON | |
| 87 | 87.TEHNO FLUID SOLUTIONS SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,6 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 638 K RON | |
| 88 | 88.GROUP T.C.M.R.I.CH. SRL▼ 6 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3,6 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | -29,1 K RON | |
| 89 | 89.PANCOR CONSTRUCŢII SPECIALE SRL▲ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,6 mil. RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 90,1 K RON | |
| 90 | 90.NOVA ARHITECTURA SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,6 mil. RON0,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 91 | 91.CONDOR GROUP SRL▲ 14 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 3,6 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 46,3 K RON | |
| 92 | 92.ATU NOVO CONSTRUCT SRL▲ 112 | Oraş Mioveni, Argeş | 3,5 mil. RON▲ 192,6 % | ▲ 192,6 % | -17,7 K RON | |
| 93 | 93.EURO CONSTRUCT EDILITAR 2008 SA▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,5 mil. RON0,0% | 0,0% | -453 RON | |
| 94 | 94.MENTOR BUILDING SRL▼ 25 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3,5 mil. RON▼ 24,1 % | ▼ 24,1 % | 603,5 K RON | |
| 95 | 95.BLACK STEEL ACOPERIS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,2 mil. RON— | — | 793,5 K RON | |
| 96 | 96.CORONAS INVEST CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,2 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | -14,4 K RON | |
| 97 | 97.DREAM HOUSE CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,1 mil. RON— | — | — | 0 RON |
| 98 | 98.CARPATI-COM SRL▼ 9 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3,1 mil. RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | 5,9 mil. RON | |
| 99 | 99.IMUC S.R.L.▲ 10 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 3 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 442,6 K RON | |
| 100 | 100.PROMEK TOOLS SRL▼ 2 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 3 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 544 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Argeș
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
307 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
824 firme · 969,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
51 firme · 734,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
238 firme · 439,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
245 firme · 269,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
87 firme · 178 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
66 firme · 176,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 150,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
36 firme · 94,2 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 59,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 55,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
65 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
16 firme · 44,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 35,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 30,6 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
23 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
24 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 405 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 314,9 K RON