Top 100 firme — Activități de interpretare artistică (spectacole), Argeș după datorii în 2023
107 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 7,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 0 RON, iar liderul atinge 2,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ARTISTIC SHOW SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 22,2 K RON | |
| 2 | 2.HA HA HA PRODUCTION SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,6 mil. RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 3 | 3.DM LOGISTIC TEAM MUSIC S.R.L.▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 464,7 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | -35,7 K RON | |
| 4 | 4.TEMPLE MEDIA ACOUSTIC S.R.L.▼ 1 | Sat Mica, Comuna Bascov, Argeş | 439,1 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 100 K RON | |
| 5 | 5.RAZVAN ENACHE MIUZIC S.R.L.▲ 17 | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | 416,6 K RON▲ 1.920,4 % | ▲ 1.920,4 % | 1,5 K RON | |
| 6 | 6.NC ENTERTAINMENT AGENCY SRL= | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 214,7 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | -58,2 K RON | |
| 7 | 7.RURAL MUSIC AG S.R.L.▼ 2 | Sat Jgheaburi, Comuna Corbi, Argeş | 210,5 K RON▼ 6 % | ▼ 6 % | 2,7 K RON | |
| 8 | 8.ENTERPRISE ART&MORE S.R.L.▲ 31 | Municipiul Piteşti, Argeş | 122,1 K RON▲ 2.308,1 % | ▲ 2.308,1 % | 69 K RON | |
| 9 | 9.DELAFUN MUSIC PRODUCTION SRL▲ 32 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 99,9 K RON▲ 2.057 % | ▲ 2.057 % | 182,7 K RON | |
| 10 | 10.BUCURIA MUZICII S.R.L.▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 97,3 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -1,9 K RON | |
| 11 | 11.TRUPA VIS MUSIC SRL▲ 7 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 70,5 K RON▲ 168,3 % | ▲ 168,3 % | 49,5 K RON | |
| 12 | 12.SIMINA STANCIU EVENTS SRL▼ 3 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 68 K RON▼ 20,4 % | ▼ 20,4 % | 7,7 K RON | |
| 13 | 13.PROSOUND LIVE S.R.L.▲ 12 | Municipiul Piteşti, Argeş | 56,6 K RON▲ 259,1 % | ▲ 259,1 % | -37 K RON | |
| 14 | 14.OANA & EMY CONCEPT S.R.L.▼ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | 55,6 K RON▼ 38,7 % | ▼ 38,7 % | -8,3 K RON | |
| 15 | 15.PREST SERV ALEXANDRA TĂBUŞ S.R.L.▼ 3 | Sat Valea Siliştii, Comuna Aninoasa, Argeş | 54,3 K RON▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | -20,2 K RON | |
| 16 | 16.CASA DE PIATRA SRL▲ 62 | Municipiul Piteşti, Argeş | 48,4 K RON— | — | -375 RON | |
| 17 | 17.SHOW BAND 2018 S.R.L.▲ 28 | Municipiul Piteşti, Argeş | 42,5 K RON▲ 1.472,7 % | ▲ 1.472,7 % | 10,8 K RON | |
| 18 | 18.CRISTINA TURCU PREDA S.R.L.▲ 12 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 39,9 K RON▲ 312,6 % | ▲ 312,6 % | 66,9 K RON | |
| 19 | 19.NATALIS EVENTS S.R.L.▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 39,5 K RON▲ 115,1 % | ▲ 115,1 % | 17,8 K RON | |
| 20 | 20.FLORIS DOLO CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 33,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 21 | 21.MINIMAL EVENTS PRODUCTION S.R.L.▼ 10 | Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia, Argeş | 32,7 K RON▼ 50,5 % | ▼ 50,5 % | 17,6 K RON | |
| 22 | 22.CĂTĂ CHITU BAND S.R.L.▼ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 29,4 K RON▼ 32,3 % | ▼ 32,3 % | 416 RON | |
| 23 | 23.RADU FLOREA EVENTS S.R.L.▲ 52 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 27,6 K RON▲ 52.976,9 % | ▲ 52.976,9 % | 4,9 K RON | |
| 24 | 24.EVENTS BY STRIITS S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 27,3 K RON— | — | — | -26,6 K RON |
| 25 | 25.RALU BAND MUZYK S.R.L.nou | Sat Mica, Comuna Bascov, Argeş | 26 K RON— | — | — | -19,8 K RON |
| 26 | 26.TARAF MUNTENIA S.R.L.▼ 2 | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 25 K RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 2,3 K RON | |
| 27 | 27.BLACKROCK GENERAL S.R.L.nou | Sat Măţău, Comuna Mioarele, Argeş | 24,3 K RON— | — | — | 260,9 K RON |
| 28 | 28.MONDEN BAND EVENTS SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 24,3 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 14,7 K RON | |
| 29 | 29.VIRGIL MUSIC ELITE SRL▼ 10 | Loc. Mioveni, Oraş Mioveni, Argeş | 23,7 K RON0,0% | 0,0% | -5 K RON | |
| 30 | 30.SERBAN ALEXANDRA MODELS S.R.L.▲ 28 | Sat Cerbu, Comuna Albota, Argeş | 22,6 K RON▲ 2.472,8 % | ▲ 2.472,8 % | 78,5 K RON | |
| 31 | 31.FRAŢII DICU BAND SRL▼ 15 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 22 K RON▼ 31,4 % | ▼ 31,4 % | 23,1 K RON | |
| 32 | 32.IZA & MIHAI BAND SRL▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 21,8 K RON▲ 77,3 % | ▲ 77,3 % | -3,1 K RON | |
| 33 | 33.ROSCATU MUSIC CARGO S.R.L.▲ 33 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 21,7 K RON▲ 4.888,1 % | ▲ 4.888,1 % | 2,6 K RON | |
| 34 | 34.AUGUST VERY OWN S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 21,4 K RON— | — | — | 1,2 K RON |
| 35 | 35.TRYGEN MUSIC EVENTS S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 20 K RON▲ 43 % | ▲ 43 % | 13,5 K RON | |
| 36 | 36.ROMANTICII SHOW SRL▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 19 K RON▲ 871,4 % | ▲ 871,4 % | -14 K RON | |
| 37 | 37.RĂCIP MEDIA S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 18,8 K RON— | — | — | -16,7 K RON |
| 38 | 38.HERMES EVENTS SRL▼ 21 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 17,9 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 822 RON | |
| 39 | 39.VIS MUSIC S.R.L.▲ 4 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 17,2 K RON▲ 318,7 % | ▲ 318,7 % | 138,6 K RON | |
| 40 | 40.FORMAŢIA VIS MUSIC SRL▼ 3 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 16,5 K RON▲ 189,1 % | ▲ 189,1 % | 123,3 K RON | |
| 41 | 41.PARAMUSIC EVENTS S.R.L.▼ 27 | Oraş Mioveni, Argeş | 16,5 K RON▼ 60,4 % | ▼ 60,4 % | 38,3 K RON | |
| 42 | 42.GABY ŞI RALUKA EVENTS SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 16 K RON▲ 227,9 % | ▲ 227,9 % | -21,1 K RON | |
| 43 | 43.RAY MUSIC PRODUCTION S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 13,8 K RON— | — | — | 56,9 K RON |
| 44 | 44.REGAL EVENTS R&R FAMILY SRL▼ 6 | Sat Văcărea, Comuna Mihăeşti, Argeş | 12,4 K RON▲ 121,8 % | ▲ 121,8 % | 12,5 K RON | |
| 45 | 45.SLY MUSIC CREATION S.R.L.nou | Sat Hinţeşti, Comuna Moşoaia, Argeş | 12 K RON— | — | — | 7,1 K RON |
| 46 | 46.FAN GEO MUSIC EVENTS S.R.L.nou | Sat Valea Iaşului, Comuna Valea Iaşului, Argeş | 11,9 K RON— | — | — | 5,5 K RON |
| 47 | 47.MUSIC SOUND PERFECT S.R.L.▼ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 10,8 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 3,1 K RON | |
| 48 | 48.PARAMUSIC BAND S.R.L.nou | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 10,4 K RON— | — | — | 50,6 K RON |
| 49 | 49.EXPRESIV ART CLASS SRL▲ 23 | Sat Zăvoi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 10 K RON▲ 8.233,3 % | ▲ 8.233,3 % | -1,6 K RON | |
| 50 | 50.OTTO STORIES MUSIC S.R.L.▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 9,7 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | -5,4 K RON | |
| 51 | 51.RĂDUCU & RĂZVAN SUPERSTAR SRL▼ 7 | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | 9,3 K RON▲ 229,5 % | ▲ 229,5 % | 6,4 K RON | |
| 52 | 52.CLASS MUSIC EVENT SRL▼ 21 | Municipiul Piteşti, Argeş | 8,5 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 2,7 K RON | |
| 53 | 53.FORMAȚIA MAGIC SOUND S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 8 K RON— | — | — | 1 K RON |
| 54 | 54.ZILE LIBERE S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 7,4 K RON— | — | — | 90,4 K RON |
| 55 | 55.ART PICTURE ORTODOX SRL▲ 10 | Sat Prislopu Mare, Comuna Drăganu, Argeş | 7,3 K RON▲ 1.459,5 % | ▲ 1.459,5 % | 39,4 K RON | |
| 56 | 56.ANGEL MUSIC S.R.L.▼ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 7 K RON▲ 250 % | ▲ 250 % | -3,3 K RON | |
| 57 | 57.SALI AUTO SALE S.R.L.▼ 23 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Argeş | 6,7 K RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | -1,2 K RON | |
| 58 | 58.SIANIC S.R.L.nou | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 6,5 K RON— | — | — | -4,7 K RON |
| 59 | 59.CANTABILE SRL▼ 23 | Municipiul Piteşti, Argeş | 6,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.BEL CANTO FAMILY S.R.L.▼ 4 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 6 K RON▲ 425,4 % | ▲ 425,4 % | -6,7 K RON | |
| 61 | 61.MAGMAN MUSIC S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 6 K RON— | — | — | -4,7 K RON |
| 62 | 62.BIANCA OPREA EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 5,9 K RON— | — | — | 11,9 K RON |
| 63 | 63.ART MUSIK THERAPY S.R.L.▲ 1 | Sat Jugur, Comuna Poienarii de Muşcel, Argeş | 5 K RON▲ 930,9 % | ▲ 930,9 % | 2,4 K RON | |
| 64 | 64.PRO MUSIC DJ SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 5 K RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 3 K RON | |
| 65 | 65.MP SOUNDS S.R.L.▼ 15 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 4,8 K RON▲ 192,8 % | ▲ 192,8 % | 37,3 K RON | |
| 66 | 66.IULIAN FLOREA PRODUCTION SRL▼ 31 | Oraş Mioveni, Argeş | 3,9 K RON▼ 39,5 % | ▼ 39,5 % | 3,7 K RON | |
| 67 | 67.JACKIE HAPPY EVENTS SRL▼ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,6 K RON▼ 53,2 % | ▼ 53,2 % | 2,5 K RON | |
| 68 | 68.BMB BOGDAN MUSIC SRL▼ 17 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 3,6 K RON▲ 125 % | ▲ 125 % | -1,7 K RON | |
| 69 | 69.GEORGIANA CHIC & TRENDY SRLnou | Sat Rucăr, Comuna Rucăr, Argeş | 2,4 K RON▲ 190 % | ▲ 190 % | -39 RON | |
| 70 | 70.FOLCLORIC BAND STAR ORGANIZARE EVENIMENTE SRL▼ 42 | Sat Găleşeşti, Comuna Suseni, Argeş | 2,3 K RON▼ 80,7 % | ▼ 80,7 % | -15,1 K RON | |
| 71 | 71.IONUȚ MOȘU MUSIC S.R.L.▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,3 K RON▲ 127 % | ▲ 127 % | 14,4 K RON | |
| 72 | 72.TIBRAL MAREDI S.R.L.▼ 25 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.TITOVART DANS S.R.L.▼ 18 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 1,6 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | -349 RON | |
| 74 | 74.DARE ILLUMINATI S.R.L.▲ 17 | Loc. Costeşti, Oraş Costeşti, Argeş | 1,6 K RON— | — | 33,7 K RON | |
| 75 | 75.DINCĂ ANDRADA MUSIC EVENTS S.R.L.▼ 21 | Sat Argeşelu, Comuna Mărăcineni, Argeş | 1,3 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | -2 RON | |
| 76 | 76.MMD EVENTS MĂDĂLINA S.R.L.▼ 7 | Sat Măcăi, Comuna Cuca, Argeş | 1,2 K RON▲ 489,1 % | ▲ 489,1 % | 6,6 K RON | |
| 77 | 77.GA MUSIC PAN FLUTE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 989 RON▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | -250 RON | |
| 78 | 78.IRISA CREART S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 952 RON▲ 495 % | ▲ 495 % | 9,9 K RON | |
| 79 | 79.CALIN SOUND MUZIC S.R.L.▼ 37 | Sat Lăzăreşti, Comuna Schitu Goleşti, Argeş | 856 RON▼ 80,6 % | ▼ 80,6 % | 4,5 K RON | |
| 80 | 80.DUCHESSE CORPORATION SRL▼ 60 | Sat Vlădeşti, Comuna Vlădeşti, Argeş | 633 RON▼ 97,2 % | ▼ 97,2 % | -11,5 K RON | |
| 81 | 81.RAYSTAR MUSIC SRL▼ 22 | Sat Mihăeşti, Comuna Mihăeşti, Argeş | 513 RON▼ 40,5 % | ▼ 40,5 % | 11,3 K RON | |
| 82 | 82.ELMAR PARTENER TOP S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 510 RON— | — | 0 RON | |
| 83 | 83.ADSERV MUSIK ADO S.R.L.nou | Sat Luminile, Comuna Morăreşti, Argeş | 266 RON— | — | — | 242 RON |
| 84 | 84.LORYNYK MUSIC BAND S.R.L.▼ 14 | Sat Broşteni, Oraş Costeşti, Argeş | 180 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.CEZAR LIVE EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 174 RON— | — | — | 524 RON |
| 86 | 86.DECORDINBALOANEEVENTSC S.R.L.▼ 24 | Sat Conţeşti, Comuna Davideşti, Argeş | 129 RON▼ 73,8 % | ▼ 73,8 % | 152 RON | |
| 87 | 87.MARILENA DOBRIN MUSIC S.R.L.▼ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 128 RON▼ 91,6 % | ▼ 91,6 % | 2,3 K RON | |
| 88 | 88.URSITORI SAFTANA SRL▼ 10 | Sat Mareş, Comuna Albota, Argeş | 108 RON— | — | -444 RON | |
| 89 | 89.GHIGHILĂ MUSIC BAND S.R.L.▼ 27 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 73 RON▼ 85,2 % | ▼ 85,2 % | 4,2 K RON | |
| 90 | 90.GRAZIELLA OFFICIAL S.R.L.▼ 22 | Sat Poiana Lacului, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 51 RON▼ 76,7 % | ▼ 76,7 % | 18,9 K RON | |
| 91 | 91.ZORA AND FAMILY S.R.L.▼ 15 | Oraş Mioveni, Argeş | 50 RON0,0% | 0,0% | -299 RON | |
| 92 | 92.NIC MUZIC BAND EVENT SRL▼ 14 | Municipiul Piteşti, Argeş | 39 RON— | — | 205 RON | |
| 93 | 93.THE LAUDD PROJECT S.R.L.▼ 32 | Sat Ştefăneştii Noi, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 31 RON▼ 94,6 % | ▼ 94,6 % | 2 K RON | |
| 94 | 94.VIO MUSIC EVENTS SRL▼ 16 | Sat Chiţani, Comuna Vedea, Argeş | 0 RON— | — | 19,9 K RON | |
| 95 | 95.ANCA TOP MUSIC S.R.L.▼ 17 | Sat Livezeni, Comuna Stâlpeni, Argeş | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.MIHAI TUDOR FAMILY BAND SRLnou | Sat Racoviţa, Oraş Mioveni, Argeş | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.RĂZVAN & SORIN EVENTS MUSIC SRL▼ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 0 RON— | — | 102,6 K RON | |
| 98 | 98.IOSIF NISTOR BAND S.R.L.▼ 20 | Sat Borleşti, Comuna Merişani, Argeş | 0 RON— | — | -600 RON | |
| 99 | 99.FORMAŢIA ALEX DRĂGAN S.R.L.▼ 25 | Sat Cârciumăreşti, Comuna Leordeni, Argeş | 0 RON▼ 100 % | ▼ 100 % | 1,6 K RON | |
| 100 | 100.LEK B&N FAMILY S.R.L.nou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 0 RON— | — | — | 0 RON |