Top 100 firme — Activități ale centrelor de fitness după datorii în 2016
903 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 185,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 496,7 K RON, iar liderul atinge 40,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.WELLNESS PLUS SRL= | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 40,9 mil. RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -381,6 K RON | |
| 2 | 2.METROPOLITAN WELLNESS SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21,9 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 158,7 K RON | |
| 3 | 3.VECTR GYMS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,2 mil. RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 16 K RON | |
| 4 | 4.REVIVE CLUB SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 8,8 mil. RON— | — | — | -812,7 K RON |
| 5 | 5.LIVING WELL SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 4,6 mil. RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 959,4 K RON | |
| 6 | 6.NEW CITY WELLNESS CENTER SRL▲ 3 | Sat Fundeni, Comuna Dobroeşti, Ilfov | 3,3 mil. RON▲ 25,2 % | ▲ 25,2 % | -655 K RON | |
| 7 | 7.BETACO AUTOCLIMA SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3,2 mil. RON▼ 14,2 % | ▼ 14,2 % | -151,9 K RON | |
| 8 | 8.WEST IT GRUP SRL▲ 21 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 2,5 mil. RON▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 20,7 K RON | |
| 9 | 9.GYM PALACE SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 2,4 mil. RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | -106,8 K RON | |
| 10 | 10.PAP NEOS SRL▲ 3 | Loc. Ştei, Oraş Ştei, Bihor | 2,4 mil. RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 149,1 K RON | |
| 11 | 11.CLUB SPORT FITNESS CENTER MV SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▼ 77,4 % | ▼ 77,4 % | -3,3 mil. RON | |
| 12 | 12.TEO & CO SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,3 mil. RON▼ 52,6 % | ▼ 52,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 13 | 13.HEXA RESIDENCE S.R.L.▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 2,3 mil. RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | -26,8 K RON | |
| 14 | 14.POLENA EXIM SRL▼ 4 | Municipiul Oradea, Bihor | 2,1 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 20,2 K RON | |
| 15 | 15.ATMOSPHERE WELLNESS SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | -290,1 K RON | |
| 16 | 16.PLAFARIA SRL▲ 24 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 1,6 mil. RON▲ 71 % | ▲ 71 % | 14,8 K RON | |
| 17 | 17.FITNESS MANIA SRL▼ 2 | Municipiul Oradea, Bihor | 1,6 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -93,2 K RON | |
| 18 | 18.ELEN GOLD GYM SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,6 mil. RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | -193,8 K RON | |
| 19 | 19.CLUB DENISGYM SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,5 mil. RON▲ 35,6 % | ▲ 35,6 % | 6,1 K RON | |
| 20 | 20.HEALTH SOCIETY CLUB M.T. SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 3,5 K RON | |
| 21 | 21.TARTA COM SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1,5 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | -155,7 K RON | |
| 22 | 22.PURE HEALTH & FITNESS SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,5 mil. RON▼ 70,3 % | ▼ 70,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 23 | 23.CYM CENTER SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 1,5 mil. RON▲ 14 % | ▲ 14 % | 63 K RON | |
| 24 | 24.FREE LINE GROUP SRL▼ 7 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 1,4 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | -79 K RON | |
| 25 | 25.EST-PART SRL▼ 4 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,4 mil. RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | 91,5 K RON | |
| 26 | 26.SKY WELLNESS SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1,4 mil. RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 42,4 K RON | |
| 27 | 27.SAS GYM HEALTH CLUB S.R.L.▲ 59 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 164,4 % | ▲ 164,4 % | 84 K RON | |
| 28 | 28.HOTEL PRESIDENT SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,3 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 6,2 K RON | |
| 29 | 29.ROCK BODY FITNESS SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▲ 20,4 % | ▲ 20,4 % | 6,1 K RON | |
| 30 | 30.HAPPY GYM SRL▲ 62 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 166,9 % | ▲ 166,9 % | 213,5 K RON | |
| 31 | 31.OXYGEN SPORT IAŞI SRL▼ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 5,9 K RON | |
| 32 | 32.MCM PROPERTIES S.R.L.▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1,1 mil. RON▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 48,1 K RON | |
| 33 | 33.RAFANGY IMPEX SRL▼ 2 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,1 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 9,5 K RON | |
| 34 | 34.CUBA FITNESS SRL▲ 7 | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | -24,2 K RON | |
| 35 | 35.SEGA VISION S.R.L.▼ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 0 % | ▲ 0 % | -13,2 K RON | |
| 36 | 36.ALANA'S SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 1 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 37 | 37.FEEL FIT SRL▼ 3 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -72,8 K RON | |
| 38 | 38.AQUABIKE SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | -357,9 K RON | |
| 39 | 39.AKA PILATES SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 1 mil. RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | -183,2 K RON | |
| 40 | 40.OAGAA TRADE SRL▲ 22 | Sat Felnac, Comuna Felnac, Arad | 968 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | -33,3 K RON | |
| 41 | 41.DUBERAL COM SRL▼ 5 | Municipiul Craiova, Dolj | 957,1 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 11,6 K RON | |
| 42 | 42.OANA GOLD GYM SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 941,5 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | -214,1 K RON | |
| 43 | 43.CITY SPORTS SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 933,7 K RON▲ 27,6 % | ▲ 27,6 % | 475,9 K RON | |
| 44 | 44.CLUB BKL RESIDENCE SRL▲ 4 | Loc. Deta, Oraş Deta, Timiş | 921,6 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | -16,4 K RON | |
| 45 | 45.MAX RESIDENCE - CONSTRUCT S.R.L.▲ 34 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 905,7 K RON▲ 66,9 % | ▲ 66,9 % | -70,2 K RON | |
| 46 | 46.FORTIS GYM SRL▲ 9 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 896,4 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | -174,9 K RON | |
| 47 | 47.STUDIO FIT SRL▼ 19 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 885,8 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -132,4 K RON | |
| 48 | 48.SME SPORE SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 880,3 K RON▲ 991,1 % | ▲ 991,1 % | -119,1 K RON | |
| 49 | 49.THE OAK GYM SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 870,5 K RON— | — | — | -38,2 K RON |
| 50 | 50.GAMON GYM CLUB SRL▲ 79 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 861,3 K RON▲ 183,8 % | ▲ 183,8 % | 295,1 K RON | |
| 51 | 51.ENERGY R & D 2007 SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 837,8 K RON▲ 16 % | ▲ 16 % | -101,9 K RON | |
| 52 | 52.INA MEDISPORT SRL▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 833,5 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 107,3 K RON | |
| 53 | 53.STAY FIT GYM SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 830,8 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 11 K RON | |
| 54 | 54.56 NORDULUI PARK RESIDENCE S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 816 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 11,2 K RON | |
| 55 | 55.RALCO TOURING SRL▼ 44 | Sat Brădeşti, Comuna Brădeşti, Dolj | 813,7 K RON▼ 63 % | ▼ 63 % | 5,2 K RON | |
| 56 | 56.UNIQUE CLUB SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 813,4 K RON0,0% | 0,0% | -6,9 K RON | |
| 57 | 57.OPEN FITNESS SRL▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 792,9 K RON▲ 32,1 % | ▲ 32,1 % | 114,2 K RON | |
| 58 | 58.STAY FIT SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 779,9 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 7,4 K RON | |
| 59 | 59.FIT SUPER ENERGY SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 778,8 K RON— | — | — | -86,5 K RON |
| 60 | 60.SMART LIFE S.R.L.nou | Municipiul Fălticeni, Suceava | 774,2 K RON▲ 9.873,4 % | ▲ 9.873,4 % | 3 K RON | |
| 61 | 61.LOTUS GYM SRL▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 773,4 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -38 K RON | |
| 62 | 62.REAL VELARDE SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 772,9 K RON▲ 41,9 % | ▲ 41,9 % | -174,1 K RON | |
| 63 | 63.MILEN TECH S.R.L.▲ 56 | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 769,4 K RON▲ 127,7 % | ▲ 127,7 % | 139,2 K RON | |
| 64 | 64.MATRIX GYM SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 761,2 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -36,8 K RON | |
| 65 | 65.GRAND FITNESS SRL▲ 58 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 748,6 K RON▲ 131,3 % | ▲ 131,3 % | -137,7 K RON | |
| 66 | 66.OXIGELUM SRL▲ 79 | Municipiul Brăila, Brăila | 743,1 K RON▲ 175,3 % | ▲ 175,3 % | 6,6 K RON | |
| 67 | 67.LADY FIT SRL▼ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 734,9 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 8 K RON | |
| 68 | 68.SILUETTE & TONIC SRL▼ 11 | Sat Miniş, Comuna Ghioroc, Arad | 728,3 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 35,9 K RON | |
| 69 | 69.RED GYM SRL▼ 9 | Municipiul Braşov, Braşov | 719,3 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | -11 K RON | |
| 70 | 70.BURCOMEX SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 707,7 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 59 K RON | |
| 71 | 71.RADIV PROD SRL▼ 12 | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 699,6 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 57,3 K RON | |
| 72 | 72.REAL GYM SRL▲ 94 | Loc. Popeşti Leordeni, Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 689,9 K RON▲ 215,2 % | ▲ 215,2 % | -22 K RON | |
| 73 | 73.FITNESS & COFFEE SRL▲ 214 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 686,2 K RON▲ 572,1 % | ▲ 572,1 % | -38 K RON | |
| 74 | 74.PROZONE BEAUTY & WELLNESS CENTER SRL▲ 60 | Municipiul Buzău, Buzău | 671,6 K RON▲ 133,7 % | ▲ 133,7 % | 62,8 K RON | |
| 75 | 75.NEW FIT WAY SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 658,4 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 4,4 K RON | |
| 76 | 76.VLAD-PATER PROD.COM. IMPORT-EXPORT SRL▼ 11 | Municipiul Oradea, Bihor | 658,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 77 | 77.XOX INOVATION SRL▲ 3 | Municipiul Arad, Arad | 651,7 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | -134,9 K RON | |
| 78 | 78.PINTAPLAST S.R.L.▼ 12 | Sat Ştefăneştii de Jos, Comuna Ştefăneştii de Jos, Ilfov | 650,3 K RON▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 56,4 K RON | |
| 79 | 79.OLYMPUS CENTER SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 647,7 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 3,9 K RON | |
| 80 | 80.MEGA GYM ATLETIC SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 639,8 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 22,3 K RON | |
| 81 | 81.MIREN SPORT SRL▲ 12 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 612,4 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | -172,3 K RON | |
| 82 | 82.TONEZONE SRL▲ 30 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 612,1 K RON▲ 59 % | ▲ 59 % | -64,4 K RON | |
| 83 | 83.VITROX SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 611 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | -56,8 K RON | |
| 84 | 84.SALSAFIT SRL▲ 43 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 589,1 K RON▲ 92,4 % | ▲ 92,4 % | -135,6 K RON | |
| 85 | 85.SMART FORCE SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 564,3 K RON— | — | 43,5 K RON | |
| 86 | 86.VACANŢA AGREMENT SRL▼ 43 | Sat Sărata-Monteoru, Comuna Merei, Buzău | 556,1 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 49,2 K RON | |
| 87 | 87.MAXIMUS GYM SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 549,5 K RON▲ 28,9 % | ▲ 28,9 % | -137,3 K RON | |
| 88 | 88.MARLIN EXCLUSIVE SRLnou | Loc. Chişineu-Criş, Oraş Chişineu-Criş, Arad | 537,2 K RON— | — | — | -39,2 K RON |
| 89 | 89.BODY EXPRIM SRL▲ 80 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 534,6 K RON▲ 148,7 % | ▲ 148,7 % | 357,4 K RON | |
| 90 | 90.OTTO LOGISTIC SUPORT SRL▼ 5 | Oraş Voluntari, Ilfov | 528,6 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 481,7 K RON | |
| 91 | 91.PHYSIOFORME SRL▼ 9 | Loc. Voluntari, Oraş Voluntari, Ilfov | 527,9 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | -3,4 K RON | |
| 92 | 92.UNI SPORTS GYM S.R.L.▲ 653 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 527,2 K RON▲ 72.318,3 % | ▲ 72.318,3 % | -250 K RON | |
| 93 | 93.FIT JUMPS SRL▼ 44 | Municipiul Miercurea Ciuc, Harghita | 524,9 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | 226,3 K RON | |
| 94 | 94.PITVO SRL▼ 11 | Municipiul Tulcea, Tulcea | 523,3 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | -15,3 K RON | |
| 95 | 95.UZINA CROSSFIT SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 521,7 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 51,5 K RON | |
| 96 | 96.CONDOR DK IMOBILIARE S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 517,8 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | -1,4 K RON | |
| 97 | 97.PROGIMTECH SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 515 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | -57,3 K RON | |
| 98 | 98.EVOLVE FITNESS STUDIO SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 503 K RON— | — | — | -268 K RON |
| 99 | 99.BELIVE FITNESS CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 502,5 K RON— | — | — | -261,1 K RON |
| 100 | 100.BEST-GYM FITNESS CENTER SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 496,7 K RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | -58,2 K RON |