Top 100 firme — Alte activități de servicii informaționale n.c. a după datorii în 2019
311 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 233,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 54,6 K RON, iar liderul atinge 59,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Datorii | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ACCENTURE SERVICES SRL= | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 59,7 mil. RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 27,6 mil. RON | |
| 2 | 2.GAMMA SIGMA INVESTMENTS S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 36,8 mil. RON— | — | — | 487,3 K RON |
| 3 | 3.UP2PAY S.R.L.= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 29,4 mil. RON▲ 43,3 % | ▲ 43,3 % | 2,4 mil. RON | |
| 4 | 4.BOSCH SERVICE SOLUTIONS SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 26,3 mil. RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 10,9 mil. RON | |
| 5 | 5.BLOOMBERG L.P. SCS WILMINGTON SUCURSALA ROMANIA= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 14 mil. RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | -43,7 K RON | |
| 6 | 6.CELLPHONE GROUP IMPEX SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 11,3 mil. RON▲ 338 % | ▲ 338 % | -613,1 K RON | |
| 7 | 7.EXIGER DILIGENCE TECH S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 8,4 mil. RON▲ 154,9 % | ▲ 154,9 % | -1,2 mil. RON | |
| 8 | 8.VEO WORLDWIDE SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6,6 mil. RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 501,7 K RON | |
| 9 | 9.AMA TIMAR AGENT SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,7 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 10 | 10.COOKMAN S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,3 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 600,6 K RON | |
| 11 | 11.ROYAL EDITION S.R.L.= | Sat Domneşti, Comuna Domneşti, Ilfov | 2,8 mil. RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 30,8 K RON | |
| 12 | 12.EJOBS GROUP SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 2,8 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 19,6 mil. RON | |
| 13 | 13.ACCENTURE MANAGED SERVICES SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 2 mil. RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 14 | 14.ROMES GRUP INTERNATIONAL SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | -112 RON | |
| 15 | 15.BEZDED WEBWEST SRL▲ 38 | Sat Livada, Comuna Livada, Arad | 1,3 mil. RON▲ 770 % | ▲ 770 % | 1,8 mil. RON | |
| 16 | 16.MONEY BRAIN EXPERT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 54,3 % | ▲ 54,3 % | 47,2 K RON | |
| 17 | 17.CARBON ENERGY S.R.L.▲ 4 | Oraş Voluntari, Ilfov | 1,1 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 97,2 K RON | |
| 18 | 18.GOBET ONLINE SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | -35,8 K RON | |
| 19 | 19.SINSETH GRUP SRL▼ 3 | Municipiul Braşov, Braşov | 991 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -35,2 K RON | |
| 20 | 20.HEALTHCARE DIGITAL INFO SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 809,3 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 21 | 21.THOUSAND IDEAS SRLnou | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 668,1 K RON— | — | -302 K RON | |
| 22 | 22.DIGITAL BUS SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 657,8 K RON▲ 23,6 % | ▲ 23,6 % | 28 K RON | |
| 23 | 23.RESULTS AGENCY S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piatra Neamţ, Neamţ | 628,7 K RON▲ 23,7 % | ▲ 23,7 % | -189,5 K RON | |
| 24 | 24.MOBILPAY SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 539,4 K RON▲ 123,5 % | ▲ 123,5 % | 1,4 K RON | |
| 25 | 25.DAVANTAGE CONSEIL SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 535,8 K RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 96,5 K RON | |
| 26 | 26.EVERHOST SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 524,8 K RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 384,4 K RON | |
| 27 | 27.DEBT MANAGEMENT EXPERT SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 479,3 K RON▲ 31,7 % | ▲ 31,7 % | -79,7 K RON | |
| 28 | 28.NACA PROJECT S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 444,3 K RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 107,6 K RON | |
| 29 | 29.MSV-WIN COMPANY SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 426,8 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 5,1 K RON | |
| 30 | 30.MYSTIQUE GROUP SRL▼ 15 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 414,1 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 1,4 K RON | |
| 31 | 31.EUROPAYMENT SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 408,6 K RON— | — | 1,4 mil. RON | |
| 32 | 32.ATRACORE SRL▲ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 397,5 K RON▲ 192,5 % | ▲ 192,5 % | 334,6 K RON | |
| 33 | 33.SERVIZI AZIENDALI SRLnou | Municipiul Arad, Arad | 389,4 K RON— | — | 385,6 K RON | |
| 34 | 34.PRIVATT STUDIO AGENCY SRL▲ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 382,6 K RON▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | -187,5 K RON | |
| 35 | 35.BALKO LOGISTIC DIVISION SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 354 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 211,5 K RON | |
| 36 | 36.RECOVERY DEBT FINANCE S.R.L.▲ 119 | Sat Drăghici, Comuna Mihăeşti, Argeş | 337,5 K RON▲ 2.144 % | ▲ 2.144 % | 7,7 K RON | |
| 37 | 37.URBAN MINING SOLUTIONS S.R.L.▲ 140 | Sat Joseni, Comuna Joseni, Harghita | 302 K RON▲ 3.438 % | ▲ 3.438 % | 120,9 K RON | |
| 38 | 38.GENMARC SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 298,1 K RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 39 | 39.PREMIUM CORPORATION S.R.L.▲ 12 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 294,9 K RON▲ 91,3 % | ▲ 91,3 % | 3,4 K RON | |
| 40 | 40.EASY TOLL S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 288,9 K RON— | — | — | -80,5 K RON |
| 41 | 41.EPOCA AS SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 285,5 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 69,5 K RON | |
| 42 | 42.GLOBAL BUSSINES CLASS SRL▼ 14 | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | 283,4 K RON▼ 28,1 % | ▼ 28,1 % | 88,3 K RON | |
| 43 | 43.AAA AUTO CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 282,7 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 50,9 K RON | |
| 44 | 44.SOFT TRADING SOLUTIONS SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 264,7 K RON▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 21,4 K RON | |
| 45 | 45.ULTRA VISION SRL▲ 67 | Municipiul Braşov, Braşov | 262,6 K RON▲ 686,2 % | ▲ 686,2 % | 417,8 K RON | |
| 46 | 46.RIN 2002 EXPERT SRL▼ 11 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 256,4 K RON▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | -484 RON | |
| 47 | 47.SYMPHOPAY S.R.L.▼ 21 | Oraş Breaza, Prahova | 252,1 K RON▼ 50,2 % | ▼ 50,2 % | -778,9 K RON | |
| 48 | 48.NEW BROKER ERA SRL▲ 151 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 249,6 K RON▲ 5.025,8 % | ▲ 5.025,8 % | 22,3 K RON | |
| 49 | 49.SOLSIB WEB SRL▲ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 246,9 K RON▲ 59,7 % | ▲ 59,7 % | 17,1 K RON | |
| 50 | 50.SMART WEB CONVERSION S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 232,6 K RON— | — | — | 77 K RON |
| 51 | 51.GABAL CONSULTING SRL▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 212,1 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | -32,8 K RON | |
| 52 | 52.ELINES CONSULT INVEST SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 207,4 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 102 RON | |
| 53 | 53.ONE-IT CLOUD S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 201,8 K RON— | — | — | -10,2 K RON |
| 54 | 54.ADI MAX INTERACTIVE SRL▲ 106 | Municipiul Deva, Hunedoara | 198 K RON▲ 1.345,3 % | ▲ 1.345,3 % | 130,2 K RON | |
| 55 | 55.DOCTOR SOLUTION SRL▼ 10 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 197,7 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | -22,6 K RON | |
| 56 | 56.DINAMIC BUSINESS INTERCONSULT SRL▲ 14 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 184,3 K RON▲ 94,3 % | ▲ 94,3 % | 48,2 K RON | |
| 57 | 57.UNIEVO SRL▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 175,9 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -24,4 K RON | |
| 58 | 58.EUROPEAN MEDIA CONNECTIONS SRL▲ 93 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 172,4 K RON▲ 874,2 % | ▲ 874,2 % | 804,9 K RON | |
| 59 | 59.LOGISTIX DRIVE SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 166,3 K RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 91,5 K RON | |
| 60 | 60.2 Q SRL▲ 11 | Sat Sacoşu Turcesc, Comuna Sacoşu Turcesc, Timiş | 165 K RON▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 63,3 K RON | |
| 61 | 61.NET PLUG S.R.L.▲ 17 | Sat Bâldana, Comuna Tărtăseşti, Dâmboviţa | 157,4 K RON▲ 121,1 % | ▲ 121,1 % | 371,5 K RON | |
| 62 | 62.ANDYO INVEST N3 SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 156,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 63 | 63.INFOCHECK SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 145,3 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | -12,9 K RON | |
| 64 | 64.ECOROPE SRL▼ 12 | Sat Dulcea, Comuna Ibăneşti, Mureş | 144,4 K RON▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 32,4 K RON | |
| 65 | 65.REPATRI COMIMPEX SRL▼ 10 | Municipiul Oradea, Bihor | 141,1 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -275 RON | |
| 66 | 66.ANIADA SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 140,7 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | -19,8 K RON | |
| 67 | 67.MAN AGER SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 127,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.SIGTREE TECHNOLOGIES S.R.L.▼ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 127,5 K RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | -67,4 K RON | |
| 69 | 69.ADWIRED MEDIA INTELLIGENCE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 125 K RON▲ 67,9 % | ▲ 67,9 % | -30,6 K RON | |
| 70 | 70.MY IDEEA SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 124,9 K RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 234,8 K RON | |
| 71 | 71.MAGIC NET EXPERIENCE SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 121,8 K RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | -32,8 K RON | |
| 72 | 72.EHEY SOLUTIONS SRL▼ 11 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 118,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.INFO-VERIFY SRL▼ 11 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 117,7 K RON0,0% | 0,0% | -134,8 K RON | |
| 74 | 74.FANTASY LAND SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 114,1 K RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 47 K RON | |
| 75 | 75.24 APRILE 2016 LA SVOLTA SRL▼ 27 | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 113,8 K RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | -58,3 K RON | |
| 76 | 76.POSLOVNO INFORMACIONI SISTEMI S.R.L.▼ 19 | Sat Dragomireşti-Deal, Comuna Dragomireşti-Vale, Ilfov | 111,7 K RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 234 RON | |
| 77 | 77.NETCRUISER SERVICE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 104,9 K RON— | — | 65,4 K RON | |
| 78 | 78.MACROPAY SRL▲ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 100,8 K RON▲ 107 % | ▲ 107 % | 4 mil. RON | |
| 79 | 79.FUN MEDIA MANAGEMENT SRL▼ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 100 K RON0,0% | 0,0% | -1,4 K RON | |
| 80 | 80.OFICIAL PRESS SRL▼ 1 | Sat Bălceşti, Comuna Beliş, Cluj | 97,9 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 278,3 K RON | |
| 81 | 81.IOROMA BIOLINE SRL= | Loc. Ştefăneşti, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 96,2 K RON▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 36,7 K RON | |
| 82 | 82.MTK TOTAL CONS SRL▲ 1 | Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Ilfov | 95 K RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | -31 K RON | |
| 83 | 83.MEDIAFOREST SRL▼ 17 | Municipiul Braşov, Braşov | 93,1 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 464,1 K RON | |
| 84 | 84.REUNION SRL▲ 19 | Municipiul Marghita, Bihor | 92,3 K RON▲ 120,6 % | ▲ 120,6 % | 47,4 K RON | |
| 85 | 85.DONAU SERVICES SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 88,5 K RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 107,6 K RON | |
| 86 | 86.INV CONSULTING PROJECT SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 87,1 K RON▼ 52,4 % | ▼ 52,4 % | 180,9 K RON | |
| 87 | 87.FORWARD CONSULTING SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 85 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 114,6 K RON | |
| 88 | 88.DIRECT NET SRL▲ 71 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 84,7 K RON▲ 511,9 % | ▲ 511,9 % | 34,8 K RON | |
| 89 | 89.AGRICULTURAL INFORMATION SYSTEMS SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 80,3 K RON▲ 99,5 % | ▲ 99,5 % | -31,4 K RON | |
| 90 | 90.MOSHOI GROUP S.R.L.▲ 46 | Municipiul Bistriţa, Bistriţa-Năsăud | 78,8 K RON▲ 220,9 % | ▲ 220,9 % | 176,9 K RON | |
| 91 | 91.TEG ESPORTS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 77,9 K RON— | — | — | -1,8 K RON |
| 92 | 92.DIARY ROMCONSULTING SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 77,8 K RON▲ 161,8 % | ▲ 161,8 % | -52,4 K RON | |
| 93 | 93.RODMIST RSG S.R.L.▲ 109 | Municipiul Arad, Arad | 74,7 K RON▲ 1.499,3 % | ▲ 1.499,3 % | 26,6 K RON | |
| 94 | 94.CAPERO IMEX SRL▼ 20 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 73,7 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 32,3 K RON | |
| 95 | 95.DOCLANDIA GROUP S.A.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 71,8 K RON— | — | — | -158,8 K RON |
| 96 | 96.INSTASIN S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 70,5 K RON— | — | — | 41,4 K RON |
| 97 | 97.EA IT SOLUTION SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 63,1 K RON0,0% | 0,0% | -600 RON | |
| 98 | 98.N.S. DESIGN SRL▼ 18 | Municipiul Săcele, Braşov | 60,7 K RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 237 RON | |
| 99 | 99.HEKET LINE SRL▼ 12 | Sat Vadu Paşii, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 55,5 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 29,5 K RON | |
| 100 | 100.MMS CONSULTING SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 54,6 K RON▼ 9,7 % | ▼ 9,7 % | 164,4 K RON |