COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Fabricarea produselor de morărit după datorii în 2024

546 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2,1 mld. RON. Pragul de intrare în top este 1,2 mil. RON, iar liderul atinge 294 mil. RON.

FirmăDatorii
BOROMIR IND SRL▲ 2294 mil. RON▼ 3,6 %
PANIMON SA▲ 2195,9 mil. RON▲ 20,9 %
SAM MILLS EUROPE SRL▲ 2129,4 mil. RON▼ 2,5 %
VITAL & HEYL SRL▲ 2122,7 mil. RON0,0%
MOARA CIBIN SA▲ 2100,8 mil. RON▲ 4,9 %
CEREAL FEED SRL▲ 287,5 mil. RON▲ 9,7 %
EUROPAN SRL▲ 273,8 mil. RON▼ 7,4 %
PIRAMID INTERNATIONAL S.A.▲ 269 mil. RON▲ 7,8 %
M.P. BANEASA - MOARA SA▲ 358,1 mil. RON▲ 16,8 %
SAM MILLS SRL▲ 155,6 mil. RON▼ 0,1 %
GAMA & GAMA SRL▲ 1153 mil. RON▲ 74,7 %
DOBROGEA MORĂRIT S.R.L.▲ 1152,6 mil. RON▲ 77,6 %
STARMILL SRL▲ 245,8 mil. RON▼ 2,9 %
RISO SCOTTI DANUBIO SRL=39,8 mil. RON▼ 15,8 %
CAN-LEO SRL▲ 437,6 mil. RON▲ 9,7 %
GOODMILLS ROMÂNIA SRL▼ 337,5 mil. RON▼ 24,7 %
ALX-ROM SRL▲ 435,9 mil. RON▲ 10,4 %
VLASAR AGRO SRL=35,9 mil. RON▲ 3,8 %
MOPAN SUCEAVA S.A.▼ 235,4 mil. RON▼ 13,1 %
VLASIA SRL=33,8 mil. RON▲ 0,5 %
MOPAN SA▲ 328 mil. RON▲ 1,4 %
MEGASIMITIS SRL▲ 427,1 mil. RON▲ 10,3 %
MIRALEXA COMERCIAL SRL▲ 524,5 mil. RON▲ 13,3 %
MARA MARSAT S.R.L.▲ 323,2 mil. RON▲ 2,8 %
MOARA TODIRENI S.R.L.=22,4 mil. RON▼ 11,1 %
DONA MORĂRIT S.R.L.▲ 36120,9 mil. RON▲ 34.270,4 %
MOARA DOMNEASCĂ SRL▲ 220,4 mil. RON▼ 1 %
CROWN FLOUR MILLS SRL▲ 2317,1 mil. RON▲ 264,2 %
FARINSAN SA▲ 916,3 mil. RON▲ 67,5 %
SAPTE SPICE SA=15 mil. RON▼ 15,2 %
VLAD A E SRL▲ 314,7 mil. RON▼ 0,3 %
MOARA ZUF PRODUCT SRL▲ 414,7 mil. RON▲ 16,6 %
ZEELANDIA SRLnou14,1 mil. RON▲ 15,5 %
TUDOR MIHAI SERV SRL▼ 113,9 mil. RON▼ 6,9 %
PIRIFAN DISTRIBUTION SRL=12,7 mil. RON▲ 0,2 %
EUROROM TRADE & INVESTMENT SA▲ 112,3 mil. RON▼ 2,1 %
KALIZEA BOROMIR S.A.▼ 610,9 mil. RON▼ 37,1 %
CEREAL IMPEX SRL▲ 19,9 mil. RON▲ 16,5 %
MILL-EXPERT SRL▲ 289,6 mil. RON▲ 250,5 %
COMPLEX MOARA VÎLCELELE S.R.L.▲ 19,2 mil. RON▲ 14,4 %
DOMA SRL▲ 189 mil. RON▲ 139,8 %
EURO CRISPAN SRL▲ 118,2 mil. RON▲ 81,8 %
MINE LIMITED SRL▼ 38,2 mil. RON▼ 0 %
MANAGEMENT OBJECTIVES S.A.▼ 18,2 mil. RON▲ 26 %
INEXIS PROCOM SRL▼ 37,2 mil. RON▼ 8,5 %
MOARA MIHĂLCENI SRL▼ 16,8 mil. RON▲ 22 %
AMPER SRL▲ 85,7 mil. RON▲ 32,2 %
ALCOM MILLING SRL=5,1 mil. RON▲ 0 %
FARINA PAN SRL▲ 115 mil. RON▲ 39,5 %
ROMCOLET AG SRL▲ 905 mil. RON▲ 520,4 %
MOARA CRIVEŞTI SRL▼ 14,7 mil. RON0,0%
CORN GRAIN PROD COMEXIM SRL=4,7 mil. RON▲ 3 %
PRESTARI SERVICII MARCO SRL▼ 94,6 mil. RON▼ 19,8 %
MONICOM IMPEX SRL▼ 54,3 mil. RON▼ 14,8 %
AMP TORNEA SRL▲ 14 mil. RON▼ 2 %
ASTRAL PRIM COMEXIM SRL▲ 23,9 mil. RON▼ 0,5 %
ARCADA SRL▲ 43,8 mil. RON▲ 12,3 %
ROBERT GRAIN GROUP S.R.L.▲ 103,7 mil. RON▲ 36,7 %
MORARIT PANIFICATIE ROMAN SA▲ 33,6 mil. RON▲ 9,1 %
BUCIUMANA SRL▲ 43,6 mil. RON▲ 19,1 %
TIBI ET ZOLI PROD COM SRLnou3,2 mil. RON▼ 2,4 %
ROMAN HIGH TECH & MANAGEMENT SRL▲ 33,2 mil. RON▲ 6,8 %
MIR PAN GRUP SRL▼ 63,1 mil. RON▼ 23,7 %
MARCOMI SRL▼ 173,1 mil. RON▼ 41,5 %
AGROMULINO HOLDING SRL▲ 13 mil. RON▲ 8,5 %
CRONPAN SRL▲ 32,8 mil. RON▲ 7,7 %
EUROAGRA 2000 SRL▲ 342,7 mil. RON▲ 111,8 %
DUŢI-BELA GRANO S.R.L.▲ 222,7 mil. RON▲ 74,4 %
SKY ENERGY SIM SRL▼ 232,4 mil. RON▼ 54,3 %
DALVER PROD SRL▲ 12,4 mil. RON▼ 2,2 %
IVOJIMA INVEST SRL▲ 42,3 mil. RON▲ 6,7 %
CONSTANTIN PRODCOM SRL▲ 22,3 mil. RON▲ 2,8 %
INCITY MEDIA PROMOTER SRL▼ 192,3 mil. RON▼ 47,2 %
HRISTAN SRL▲ 62,2 mil. RON▲ 9,8 %
MARIOT B.M. COM SRL▼ 32,2 mil. RON▼ 6,6 %
FRUNZA COMPANY SRL▲ 22,2 mil. RON▲ 4,7 %
GUDINA PROD SRL▲ 22,1 mil. RON▲ 3,1 %
MARIPAN CEREAL S.R.L.▲ 272 mil. RON▲ 69,8 %
MARVAS SRL▲ 22 mil. RON0,0%
IOPAN S.R.L.▼ 41,9 mil. RON▼ 10,4 %
FARINPROD SRL▼ 81,9 mil. RON▼ 16,7 %
BONŢU MON SRLnou1,8 mil. RON▼ 5 %
DISPAN SRL▲ 21,7 mil. RON▲ 2,9 %
PANFOD-DANY SRL▲ 91,7 mil. RON▲ 13,8 %
MOARA SPICUL BARAGANULUI SRL▼ 11,7 mil. RON0,0%
GRUP MAPAN SRL▼ 41,6 mil. RON▼ 15,5 %
SEPHORA HAN MARGARETA S.R.L.=1,6 mil. RON0,0%
PICOIND SRL▼ 21,5 mil. RON▼ 6,4 %
MOARA DIMBOVITA SRL▲ 61,4 mil. RON▲ 2,6 %
COOPERATIVA AGRICOLĂ TREI SPICE▲ 1991,3 mil. RON▲ 672,4 %
MORAVIT SRL▲ 111,3 mil. RON▲ 5,3 %
IRIS COMPANY SA▼ 601,3 mil. RON▼ 91,6 %
MIANDMIS GROUP SRL▲ 921,3 mil. RON▲ 187,5 %
CERCELPAN S.R.L.▲ 91,3 mil. RON▲ 4,1 %
LALELI EXCLUSIV SRL▲ 511,3 mil. RON▲ 65,5 %
SABA PROD ECONOMIC SRL▲ 41,3 mil. RON▼ 1 %
FULGER SRL▼ 201,3 mil. RON▼ 39,8 %
RUAGNESSY SRL▲ 91,3 mil. RON▲ 13,1 %
ROBYSTAR CRISTAL SRL▼ 101,3 mil. RON▼ 18,3 %
MIPASCON SRL▼ 31,2 mil. RON▼ 6,9 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci