Top 100 firme din Vaslui după creștere YoY în 2021
2.145 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 233,3 %, iar liderul atinge 1.479,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SERMANCOS SRLnou | Sat Vineţeşti, Comuna Olteneşti, Vaslui | 1.479,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 2 | 2.ARCOTOP SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 1.411,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 3 | 3.PURICAGRO SRLnou | Sat Barboşi, Comuna Hoceni, Vaslui | 1.298,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.AGROMODRUS SRLnou | Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Vaslui | 965,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 5 | 5.EVENTS BY SEBIAN SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 921,2 % | 795,8 K RON | |
| 6 | 6.DONIS PRODUCT SRLnou | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 879 % | 182 K RON | |
| 7 | 7.IUSTIDEN FAMILI SRLnou | Sat Perieni, Comuna Perieni, Vaslui | 834,2 % | 788,6 K RON | |
| 8 | 8.MEP ENGINEERING SRLnou | Sat Buneşti, Comuna Buneşti-Avereşti, Vaslui | 798,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 9 | 9.ARIMAT ONE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 745,4 % | 420,4 K RON | |
| 10 | 10.GRADITRANS S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 686,2 % | 62,9 K RON | |
| 11 | 11.KATAR CONNEG S.R.L.nou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 679,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 12 | 12.AGRO-OLIVER TRANS S.R.L.nou | Sat Laza, Comuna Laza, Vaslui | 678,9 % | 699,1 K RON | |
| 13 | 13.GABION COZ SRLnou | Sat Satu Nou, Comuna Creţeşti, Vaslui | 644,4 % | 872,2 K RON | |
| 14 | 14.PADASIL SRLnou | Sat Lunca Banului, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 613,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.LET'S PLAY NOW S.R.L.▲ 879 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 597,9 % | 820,4 K RON | |
| 16 | 16.INTERVELOCE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 595,4 % | 27 K RON | |
| 17 | 17.CRIAGROVLAD SRLnou | Sat Vineţeşti, Comuna Olteneşti, Vaslui | 588 % | 796,9 K RON | |
| 18 | 18.AGRICOLA BUNEȘTI S.R.L.nou | Sat Buneşti, Comuna Buneşti-Avereşti, Vaslui | 572,6 % | 353,2 K RON | |
| 19 | 19.GREEN INSULATION S.R.L.nou | Sat Bălţăteni, Comuna Băcani, Vaslui | 567 % | -198,6 K RON | |
| 20 | 20.CAMIJOR AGRO SRLnou | Sat Tăbălăeşti, Comuna Buneşti-Avereşti, Vaslui | 532,1 % | 391,3 K RON | |
| 21 | 21.IFALM SRLnou | Sat Oţetoaia, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 518,5 % | 715,2 K RON | |
| 22 | 22.MANSSANO CONSULT SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 495,8 % | 439,2 K RON | |
| 23 | 23.GARWOSKULTUR SRLnou | Sat Codăeşti, Comuna Codăeşti, Vaslui | 495,4 % | 2,1 mil. RON | |
| 24 | 24.ALLMAR TRUCK S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 495,4 % | 30,9 K RON | |
| 25 | 25.TRADING VIRO SRLnou | Sat Răşcani, Comuna Şuletea, Vaslui | 488,4 % | 853,6 K RON | |
| 26 | 26.GOLDENBAN SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 488 % | 931,6 K RON | |
| 27 | 27.NABELAR AGRO-PROD SRLnou | Sat Odaia Bogdana, Comuna Fălciu, Vaslui | 485,9 % | 364,7 K RON | |
| 28 | 28.ALASON AGRO S.R.L.nou | Sat Târzii, Comuna Olteneşti, Vaslui | 483 % | 297,6 K RON | |
| 29 | 29.HOLMAT AGRO SRLnou | Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui | 460,5 % | 336,4 K RON | |
| 30 | 30.MARIN LOGSPED S.R.L.nou | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 457,9 % | 126,8 K RON | |
| 31 | 31.PODGORIA HUŞI S.A.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 456,1 % | 15,1 K RON | |
| 32 | 32.L.C. AGRO TEST SRLnou | Sat Râşeşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 448,9 % | 3,7 mil. RON | |
| 33 | 33.DRUDALIN SRLnou | Sat Broscoşeşti, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 432,6 % | 867,2 K RON | |
| 34 | 34.KYPCOS EVENTS SRLnou | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 431,8 % | 101,8 K RON | |
| 35 | 35.CORCRIS MONTAJ SRL▲ 938 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 429,9 % | 220,6 K RON | |
| 36 | 36.PROSEMCOM SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 420,9 % | 356,9 K RON | |
| 37 | 37.LOGPRIME PLUS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 417 % | 352,7 K RON | |
| 38 | 38.SOLUM SERVCOM SRLnou | Sat Roşieşti, Comuna Roşieşti, Vaslui | 414,6 % | 53 K RON | |
| 39 | 39.FRACHT SPEED S.R.L.▲ 32 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 411,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 40 | 40.IACFUL SRLnou | Sat Ghermăneşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 409,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 41 | 41.LEHĂDUŞ MELI S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 409,2 % | 39,3 K RON | |
| 42 | 42.AGROKRS S.R.L.nou | Sat Fălciu, Comuna Fălciu, Vaslui | 405,1 % | 578,3 K RON | |
| 43 | 43.CEREPUR AGRICOLA SRLnou | Sat Vetrişoaia, Comuna Vetrişoaia, Vaslui | 402,5 % | 290 K RON | |
| 44 | 44.PUNCHLINE SHOW S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 400,2 % | 339,1 K RON | |
| 45 | 45.VIOREL VIȘAN FERMIER S.R.L.▲ 17 | Sat Banca, Comuna Banca, Vaslui | 397,8 % | 487,3 K RON | |
| 46 | 46.DAVLUC CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 395 % | 274,5 K RON | |
| 47 | 47.PASDESIGN SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 394,8 % | 186,7 K RON | |
| 48 | 48.NELUADI AGRO SRLnou | Sat Văleni, Comuna Pădureni, Vaslui | 391,9 % | 275,6 K RON | |
| 49 | 49.ILLUMA AESTHETIC CLINIQUE S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 386,4 % | 710,7 K RON | |
| 50 | 50.MEG-PROD-PAN S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 384,6 % | -26,4 K RON | |
| 51 | 51.BERGOLO SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 382,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 52 | 52.ALMAGIROX SRL▲ 86 | Sat Bădeana, Comuna Tutova, Vaslui | 372,8 % | 16,8 K RON | |
| 53 | 53.AGRO-BELSUG SRLnou | Sat Rânzeşti, Comuna Fălciu, Vaslui | 369 % | 304,6 K RON | |
| 54 | 54.BRICK BY BRICK SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 366,7 % | 6,7 K RON | |
| 55 | 55.STELLANTIS ECO AGRO S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 362,4 % | 63,6 K RON | |
| 56 | 56.GALER-CIMA SRLnou | Sat Vineţeşti, Comuna Olteneşti, Vaslui | 362 % | 688,6 K RON | |
| 57 | 57.AMENAJĂRI IVCONS S.R.L.▼ 35 | Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Vaslui | 359,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 58 | 58.VSV FACTORIES S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 359 % | 54,8 K RON | |
| 59 | 59.MADUTA COM SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 356,7 % | 239,2 K RON | |
| 60 | 60.MICHI CURELARU S.R.L.▲ 1.255 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 346,7 % | 60,7 K RON | |
| 61 | 61.MARICEVO S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 346,6 % | 364,9 K RON | |
| 62 | 62.RARES AGROMIXT SRLnou | Sat Crăsnăşeni, Comuna Tătărăni, Vaslui | 346,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 63 | 63.AMBA LUCLIN SRLnou | Sat Oţetoaia, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 343,2 % | 170,6 K RON | |
| 64 | 64.ECOPLANT SRLnou | Sat Berezeni, Comuna Berezeni, Vaslui | 332,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 65 | 65.AGRODALIA S.R.L.nou | Sat Duda, Comuna Duda-Epureni, Vaslui | 320,6 % | 418,6 K RON | |
| 66 | 66.ROYAL SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 320,4 % | 4 mil. RON | |
| 67 | 67.RARLARCIP SPEDITION S.R.L.▲ 529 | Municipiul Huşi, Vaslui | 317,1 % | 44,5 K RON | |
| 68 | 68.PETRACAR SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 316,1 % | 32,1 K RON | |
| 69 | 69.FRATELLI CIOBANU TOUR S.R.L.nou | Sat Râşeşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 315,7 % | 190,1 K RON | |
| 70 | 70.BELSIA RUTIER S.R.L.nou | Municipiul Huşi, Vaslui | 309,1 % | 205,4 K RON | |
| 71 | 71.BAKUTO GAMES SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 307,4 % | 416,6 K RON | |
| 72 | 72.NOVATOR SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 307 % | 1,3 mil. RON | |
| 73 | 73.RMT-TRANS SRLnou | Sat Râşeşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 305,8 % | 216,4 K RON | |
| 74 | 74.AGRONOPIC CULTURE SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 301,2 % | 864,3 K RON | |
| 75 | 75.MAGPLANT SRLnou | Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Vaslui | 301 % | 358,2 K RON | |
| 76 | 76.TEOCLA SRLnou | Loc. Murgeni, Oraş Murgeni, Vaslui | 297,3 % | 704,8 K RON | |
| 77 | 77.FERMA MILENIA SRLnou | Sat Vetrişoaia, Comuna Vetrişoaia, Vaslui | 294,7 % | 354,5 K RON | |
| 78 | 78.AGRO RĂDEŞTENI SRLnou | Sat Rădeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | 292,2 % | 220,5 K RON | |
| 79 | 79.GC & RB TRANS INTER S.R.L.nou | Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 291,6 % | 291,9 K RON | |
| 80 | 80.AGROROXRAI SRLnou | Sat Roşiori, Comuna Buneşti-Avereşti, Vaslui | 284,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 81 | 81.FELIX-CORNELIU OTY S.R.L.nou | Sat Oprişiţa, Comuna Poieneşti, Vaslui | 280,3 % | 118,6 K RON | |
| 82 | 82.AGRICOLA RASESTI SRLnou | Sat Râşeşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 276,6 % | 698,1 K RON | |
| 83 | 83.TEGROSTAR SRL▲ 274 | Sat Tutova, Comuna Tutova, Vaslui | 276,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 84 | 84.ANDSUR S.R.L.nou | Loc. Moara Grecilor, Municipiul Vaslui, Vaslui | 272,6 % | 232,3 K RON | |
| 85 | 85.APICOLA SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 272,4 % | 78,7 K RON | |
| 86 | 86.POWER LINKS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 272,3 % | 46,6 K RON | |
| 87 | 87.ENERGY NEVER END S.R.L.nou | Sat Ghermăneşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 270,5 % | 130,9 K RON | |
| 88 | 88.AGRICRIS FAMILY GROUP S.R.L.▲ 1.136 | Sat Docăneasa, Comuna Vinderei, Vaslui | 269,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 89 | 89.SASPIC IMPEX S.R.L.nou | Sat Tatomireşti, Comuna Rebricea, Vaslui | 267,6 % | 242,2 K RON | |
| 90 | 90.TIMECRIZANTEMELOR S.R.L.nou | Sat Stănileşti, Comuna Stănileşti, Vaslui | 263,9 % | 203,5 K RON | |
| 91 | 91.NESACONSTRUCT DESIGN SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 263,8 % | 252,5 K RON | |
| 92 | 92.AGRITOP EST SRLnou | Sat Fălciu, Comuna Fălciu, Vaslui | 263,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 93 | 93.TOPOGEOTEHNICS SRL▲ 205 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 261,3 % | 243,3 K RON | |
| 94 | 94.AGRODAC SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 259,5 % | 876,9 K RON | |
| 95 | 95.ARCMAN CORPORATION S.R.L.▼ 89 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 257,3 % | 563,2 K RON | |
| 96 | 96.TRUST-CONAGRO CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 252,8 % | 703,1 K RON | |
| 97 | 97.BRODALIN RECYCLING S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 245,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 98 | 98.A&S MORARU S.R.L.nou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 244,7 % | 173,5 K RON | |
| 99 | 99.STAGEMAX SRLnou | Sat Lunca Banului, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 239 % | 26 K RON | |
| 100 | 100.ESC-PROD-SILV S.R.L.nou | Sat Văleni, Comuna Văleni, Vaslui | 233,3 % | 36 K RON |