Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, Timiș după creștere YoY în 2024
114 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 3,2 %, iar liderul atinge 314,2 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MONDOBIO-AGRICONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 314,2 % | 368,4 K RON | |
| 2 | 2.BABY BRIGHT S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 297,5 % | 481,2 K RON | |
| 3 | 3.EREMITY'S BUSINESS HOUSE S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 295,4 % | 368,9 K RON | |
| 4 | 4.OPEN SMART INVEST S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 236,4 % | 395,4 K RON | |
| 5 | 5.TMM AGRI-PRO CONSULT S.R.L.nou | Sat Peciu Nou, Comuna Peciu Nou, Timiş | 199,2 % | 924,4 K RON | |
| 6 | 6.OPENSEA S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 186 % | 717,4 K RON | |
| 7 | 7.RAMCONS VEST EXPERT SRL▲ 7 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 156,3 % | 666,2 K RON | |
| 8 | 8.AK TIMIS S.R.L.▲ 67 | Municipiul Timişoara, Timiş | 150,1 % | -630,7 K RON | |
| 9 | 9.MERCIOAGRI S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 140,4 % | 216,9 K RON | |
| 10 | 10.VESCAN ENTERPRISES S.R.L.nou | Municipiul Lugoj, Timiş | 124,3 % | 147,9 K RON | |
| 11 | 11.BABY CARE CENTER SRL▲ 89 | Municipiul Timişoara, Timiş | 117,6 % | 539,7 K RON | |
| 12 | 12.AP STUDIO MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 116,2 % | 24,7 K RON | |
| 13 | 13.SSM ZONE RO S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 112,1 % | 125,6 K RON | |
| 14 | 14.TIM STING PROIECT S.R.L.nou | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 111,2 % | 76,2 K RON | |
| 15 | 15.EHS CONSULTING PRO S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 89,2 % | 146,8 K RON | |
| 16 | 16.BM AGROINVEST S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 87,1 % | 220,8 K RON | |
| 17 | 17.ASR-CERT PERS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 80,7 % | 148,8 K RON | |
| 18 | 18.SANO E BUONO CATERING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 80,7 % | 182,3 K RON | |
| 19 | 19.ARMAN GRUP SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 77 % | -4,2 K RON | |
| 20 | 20.MONKO S.R.L.nou | Loc. Buziaş, Oraş Buziaş, Timiş | 76 % | 200,5 K RON | |
| 21 | 21.ALFA CHIM CONSULTING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 75,8 % | 152,2 K RON | |
| 22 | 22.LCI AGRO SALES S.R.L.▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 74,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 23 | 23.INVESTMENT JMN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 70 % | 147,2 K RON | |
| 24 | 24.DIAGONAL PROJECT MANAGEMENT S.R.L.▲ 27 | Municipiul Timişoara, Timiş | 61,6 % | 374,6 K RON | |
| 25 | 25.CIRCUMSTANŢA S.R.L.▲ 37 | Municipiul Timişoara, Timiş | 60,9 % | 92,9 K RON | |
| 26 | 26.MOBIL COM SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 53,7 % | 109,3 K RON | |
| 27 | 27.WINEANDGRAPES CONSULT SRL▲ 72 | Municipiul Timişoara, Timiş | 53,7 % | 306 K RON | |
| 28 | 28.VEST MEDICAL IMPACT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 53 % | 858,7 K RON | |
| 29 | 29.OFFICE EVCAD SRLnou | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 50,2 % | 275 K RON | |
| 30 | 30.PROSYSTEL ADVISER SRL▼ 29 | Municipiul Timişoara, Timiş | 49,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 31 | 31.PPU WORK SAFETY S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 46,6 % | -52,1 K RON | |
| 32 | 32.TOP STING GRUP SRL▼ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 45,8 % | 771,2 K RON | |
| 33 | 33.MISAV SERVICE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 44,3 % | 115,2 K RON | |
| 34 | 34.BMH PROIECTE FONDURI EUROPENE S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 43,5 % | 93,8 K RON | |
| 35 | 35.ADC PROT & SAN SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 42,2 % | 46,7 K RON | |
| 36 | 36.MUNCOSERV FMC SRL= | Sat Margina, Comuna Margina, Timiş | 40,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.CCA CONS - EVAL SRLnou | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 40,6 % | 19 K RON | |
| 38 | 38.PROTECT CONSULT DOC SRL▲ 57 | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 39,3 % | 291,6 K RON | |
| 39 | 39.ACVILA INTELLIGENCE SRL▲ 54 | Municipiul Timişoara, Timiş | 38,9 % | 144,8 K RON | |
| 40 | 40.FANUP ELECTRONIC SRL▼ 27 | Sat Chevereşu Mare, Comuna Chevereşu Mare, Timiş | 35,1 % | 140,6 K RON | |
| 41 | 41.DOCTOR DE PERMISE S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 34 % | -110,7 K RON | |
| 42 | 42.LEVEL UP SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 33,6 % | 51 K RON | |
| 43 | 43.BMS BUSINESS MANAGEMENT SERVICES SRL▼ 11 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 33,3 % | 143 K RON | |
| 44 | 44.T & C TEN PROTECT SRL▲ 12 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 32,8 % | 213,1 K RON | |
| 45 | 45.H ELLE RESOURCES SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 32,5 % | 8,9 K RON | |
| 46 | 46.AM SAFETY SOLUTIONS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 32,3 % | 218,7 K RON | |
| 47 | 47.B.R.I. PROTECT SAUF S.R.L.nou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 26,9 % | 30,8 K RON | |
| 48 | 48.ATHON TOP CONSULTING SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 25,9 % | 4,8 K RON | |
| 49 | 49.LUTZ & ASSOCIATES SRL▲ 41 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24,1 % | 1,3 mil. RON | |
| 50 | 50.PATRIS-PROT SRLnou | Sat Remetea Mare, Comuna Remetea Mare, Timiş | 22,9 % | 76,3 K RON | |
| 51 | 51.ALFA PROTECT SRL▼ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 22 % | 1,3 mil. RON | |
| 52 | 52.E - GLEE PRIVATE ONLINE SERVICES SRL▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 21,1 % | 660,5 K RON | |
| 53 | 53.PRINT SERVICE COMPANY SRL▼ 27 | Municipiul Timişoara, Timiş | 20,1 % | 256,3 K RON | |
| 54 | 54.SOP CONSULTING SRL▼ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 19,4 % | 413,4 K RON | |
| 55 | 55.LUCKY SDA SRL▲ 32 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 19,1 % | 961 K RON | |
| 56 | 56.NCI CONSULT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 19 % | 84,9 K RON | |
| 57 | 57.CONSULT GOTA SRL▼ 40 | Sat Izvin, Oraş Recaş, Timiş | 18,8 % | 113,9 K RON | |
| 58 | 58.JUST IN SHIELDUP S.R.L.▼ 51 | Sat Otelec, Comuna Otelec, Timiş | 18,7 % | 315,7 K RON | |
| 59 | 59.CERT-CONSULT SRL▲ 12 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,7 % | -6,5 K RON | |
| 60 | 60.HERMAN SOLUTION SRL▼ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18,5 % | 82,3 K RON | |
| 61 | 61.GREENVIROTIM SRLnou | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 18,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 62 | 62.FISCALITATE SI BUCURIE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 17,6 % | 104,5 K RON | |
| 63 | 63.LOTUS21 INVESTMENTS & ASSOCIATES SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,9 % | 608,5 K RON | |
| 64 | 64.PROERG SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 16,9 % | 54 K RON | |
| 65 | 65.GRALMI CONSULTING SRLnou | Sat Cerneteaz, Comuna Giarmata, Timiş | 16,3 % | 134,7 K RON | |
| 66 | 66.SSMKONTROL DARC SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16 % | 43,1 K RON | |
| 67 | 67.HEALTH SERVICE ENGINEERING SRL▼ 32 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15,9 % | 158,2 K RON | |
| 68 | 68.ADIF CONSULTING SRL▼ 9 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 14,8 % | 29 K RON | |
| 69 | 69.ECO AVANTAJ CONSULTING SRL▲ 13 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 14,6 % | 3,4 K RON | |
| 70 | 70.N.G. SAFETY SYSTEM S.R.L.nou | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 13,3 % | 48,8 K RON | |
| 71 | 71.OCTACAD SRLnou | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 13,3 % | -134,1 K RON | |
| 72 | 72.ALMI MANAGEMENT SRLnou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 13,2 % | 132,3 K RON | |
| 73 | 73.MN INTER DATA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 13 % | 15,1 K RON | |
| 74 | 74.IL BASILISCO SRL▼ 25 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,4 % | 210,7 K RON | |
| 75 | 75.CASERTA MARCO SRL▼ 67 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12,4 % | 348,6 K RON | |
| 76 | 76.CAMILINE CONSULTING SRL▼ 53 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12 % | 152 K RON | |
| 77 | 77.PLUS SSM SRL▼ 47 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 11,7 % | 60,8 K RON | |
| 78 | 78.CORVALL PARTNER SRL▼ 10 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 11,6 % | 164 K RON | |
| 79 | 79.SMART SSM&PSI S.R.L.nou | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 10,7 % | 87 K RON | |
| 80 | 80.IUBIRE ŞI LUMINĂ SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 10,1 % | 77,3 K RON | |
| 81 | 81.VALUEFY S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 9,5 % | 86,6 K RON | |
| 82 | 82.TAPS PARTNER CONS SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 9,2 % | 31,3 K RON | |
| 83 | 83.SAGETIX S.R.L.nou | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 8,4 % | -8,2 K RON | |
| 84 | 84.WERKTECH RO SRL▼ 81 | Sat Bucovaţ, Comuna Bucovăţ, Timiş | 8,3 % | 130,3 K RON | |
| 85 | 85.EUGEN CONSULTING SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | 8,2 % | 91,3 K RON | |
| 86 | 86.SKYWARD SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 8,2 % | 358 K RON | |
| 87 | 87.ASIS ENVIRONMENT SOLUTIONS SRL▲ 1 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 8 % | 253,8 K RON | |
| 88 | 88.DESANT PERSONAL SRL▼ 4 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 7,9 % | 206,4 K RON | |
| 89 | 89.CEAUSU SECURITATE SI SANATATE IN MUNCA SRL▼ 19 | Sat Liebling, Comuna Liebling, Timiş | 7,4 % | 365,3 K RON | |
| 90 | 90.FATUM ABRA SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 7 % | 64,5 K RON | |
| 91 | 91.4 A INTERNAȚIONAL S.R.L.nou | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 6,5 % | -65,6 K RON | |
| 92 | 92.SOP PROPERTY EVALUATION SRL▼ 45 | Municipiul Timişoara, Timiş | 6,5 % | 238 K RON | |
| 93 | 93.D&D FLIGHT CONSULTING S.R.L.▼ 36 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 5,4 % | 193,6 K RON | |
| 94 | 94.BIOHCD CERTIFICATION S.R.L.nou | Sat Denta, Comuna Denta, Timiş | 5,3 % | 38,7 K RON | |
| 95 | 95.LUMRO RISK MANAGEMENT S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 5 % | 13,3 K RON | |
| 96 | 96.IOAN SILVIU OVIDIU SRL▼ 19 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 4,6 % | 188,7 K RON | |
| 97 | 97.TRIALUMI S.R.L.nou | Sat Parţa, Comuna Parţa, Timiş | 4,2 % | 96,7 K RON | |
| 98 | 98.ANAM TREND SRL▼ 44 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,8 % | 98,1 K RON | |
| 99 | 99.ROT CONSULTING SRLnou | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 3,3 % | 42,5 K RON | |
| 100 | 100.SPETTACOLI E COOKING SRL▼ 35 | Municipiul Timişoara, Timiş | 3,2 % | 233,3 K RON |