Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Galați după creștere YoY în 2017
132 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 9,2 %, iar liderul atinge 558,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AVANTAJ L&I 2015 SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 558,8 % | 351 RON | |
| 2 | 2.HARY GOLD SRLnou | Sat Negrea, Comuna Schela, Galaţi | 547 % | 307,1 K RON | |
| 3 | 3.IANY & IOTA S.R.L.▲ 16 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 298,4 % | 276,8 K RON | |
| 4 | 4.ASTEROS GAL SRLnou | Sat Schela, Comuna Schela, Galaţi | 200,5 % | -73,2 K RON | |
| 5 | 5.G.B. PRUTUL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 156,1 % | -162,6 K RON | |
| 6 | 6.HANTIN SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 139,9 % | 162,3 K RON | |
| 7 | 7.PAZACAR SRL= | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 134,5 % | 209,5 K RON | |
| 8 | 8.ZOLOTKO IULIZENI BALLROOM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 112,4 % | 157,7 K RON | |
| 9 | 9.CONTINENTE SRL▲ 53 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 112,1 % | 29,3 K RON | |
| 10 | 10.VIANIS 14 SRL▲ 23 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 107,9 % | 228,9 K RON | |
| 11 | 11.DANI GI SRLnou | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 105,5 % | 32,1 K RON | |
| 12 | 12.LION TOUR SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 104 % | 121 K RON | |
| 13 | 13.NEW LARRA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 95,7 % | 47,9 K RON | |
| 14 | 14.LUDBOROXY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 86 % | 53,4 K RON | |
| 15 | 15.GASTRO EVENIMENTE SRL▲ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 85,8 % | 49 K RON | |
| 16 | 16.JOLIE HOLDING 2016 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 81,7 % | 121,6 K RON | |
| 17 | 17.RUDAFFY SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 77,1 % | 80,3 K RON | |
| 18 | 18.MELGIC COM SRLnou | Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 71,4 % | 149,3 K RON | |
| 19 | 19.GALMAN BUSINESS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 64,3 % | 45,1 K RON | |
| 20 | 20.AQUA ORTUS SRL▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62,3 % | 124,9 K RON | |
| 21 | 21.ATLANTIS CAM SRL▲ 64 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 55,6 % | 51,3 K RON | |
| 22 | 22.EDEN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 54,3 % | -41,7 K RON | |
| 23 | 23.NOVAMIH NEW SRL▲ 29 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 53,6 % | -58,8 K RON | |
| 24 | 24.CADO DUMI SERVICE S.R.L.▼ 4 | Sat Lieşti, Comuna Lieşti, Galaţi | 52,1 % | 104,6 K RON | |
| 25 | 25.POP VANGHELIS SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 51,8 % | -51,7 K RON | |
| 26 | 26.ROCKCAFFE GRECU S.R.L.▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 51,5 % | 33,7 K RON | |
| 27 | 27.DAVIMARBET CAFE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 49 % | 15,6 K RON | |
| 28 | 28.GHEICOM-S SRL▲ 22 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 48,5 % | 10,3 K RON | |
| 29 | 29.CAMALICE SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 47,5 % | 120,7 K RON | |
| 30 | 30.BEST PIZZA & CHICKEN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 44,9 % | -80,9 K RON | |
| 31 | 31.KARMAGAB SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 44,4 % | 82,7 K RON | |
| 32 | 32.DONOVAN SRLnou | Sat Cosmeşti, Comuna Cosmeşti, Galaţi | 42,6 % | 92,6 K RON | |
| 33 | 33.SCORPION EXPERT SRL▼ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 41,6 % | 47,4 K RON | |
| 34 | 34.MINI SRL▲ 68 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,5 % | -63,4 K RON | |
| 35 | 35.VINCI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 38,1 % | 58 K RON | |
| 36 | 36.SEVEN CAFFE SRL▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 38 % | 34,9 K RON | |
| 37 | 37.DIASORIA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 37,5 % | 207 RON | |
| 38 | 38.LA NENEA SRLnou | Sat Smulţi, Comuna Smulţi, Galaţi | 36,2 % | 2,3 K RON | |
| 39 | 39.IVELDIN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35,5 % | 100 K RON | |
| 40 | 40.DANTANIS'94 SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 35,2 % | 85,9 K RON | |
| 41 | 41.MARYHRIS 2010 SRLnou | Sat Smârdan, Comuna Smârdan, Galaţi | 35,2 % | -53,6 K RON | |
| 42 | 42.ANITACLUB SRL▲ 27 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 34,2 % | 105,6 K RON | |
| 43 | 43.ANDRA COMEXIM SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 33,7 % | 2,2 mil. RON | |
| 44 | 44.MAVARIS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 33 % | 291,2 K RON | |
| 45 | 45.SD RESTAURANT-DELIVERY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31,8 % | 15,4 K RON | |
| 46 | 46.MALIZIA SRL▲ 70 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 31,5 % | -29,2 K RON | |
| 47 | 47.ROXTON SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31,3 % | -12,5 K RON | |
| 48 | 48.BIOMAT DESIGN SRLnou | Sat Priponeşti, Comuna Priponeşti, Galaţi | 30,9 % | 50,9 K RON | |
| 49 | 49.NUMBER SEVEN PSL SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,8 % | 46,9 K RON | |
| 50 | 50.RECVIEM COM IM SRL▼ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,7 % | 110 K RON | |
| 51 | 51.PASSAGE FOOD SRLnou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 30,5 % | 816,2 K RON | |
| 52 | 52.EMCOM PLUS SRL▼ 40 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30 % | -13,2 K RON | |
| 53 | 53.SERVALEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 29,7 % | 30 K RON | |
| 54 | 54.BURGIDOR SI FIII SRL▼ 49 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Galaţi | 29,6 % | 189,3 K RON | |
| 55 | 55.FLP84 IMPEX SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 29,3 % | 594 RON | |
| 56 | 56.BIOSAB COM SRL▼ 31 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 29 % | 53,1 K RON | |
| 57 | 57.GLOBAL FOOD GROCERY SRLnou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 28,3 % | -94,6 K RON | |
| 58 | 58.DICTYNA SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,7 % | -66,7 K RON | |
| 59 | 59.DINATOS SRL▲ 19 | Sat Băleni, Comuna Băleni, Galaţi | 27,2 % | 229,7 K RON | |
| 60 | 60.MARICORN SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 26,7 % | 3,2 K RON | |
| 61 | 61.TOPRI VIO MIHAIL SRLnou | Sat Brăhăşeşti, Comuna Brăhăşeşti, Galaţi | 25,9 % | 12,9 K RON | |
| 62 | 62.SOGNYO NICO SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25,7 % | -65,4 K RON | |
| 63 | 63.BISTRO KAPRI SRL▼ 22 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 25,6 % | 7,3 K RON | |
| 64 | 64.FILIPO FOOD 2013 SRLnou | Sat Movileni, Comuna Şendreni, Galaţi | 25,5 % | 451,3 K RON | |
| 65 | 65.LA RADA SRL▲ 25 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 25 % | 73 K RON | |
| 66 | 66.BLUE ACQUA MARINE SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 24,4 % | 69,1 K RON | |
| 67 | 67.COREMANS SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 24,1 % | -555,5 K RON | |
| 68 | 68.STILEXPERT MEDIA SRL▲ 60 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 23,3 % | 104,3 K RON | |
| 69 | 69.MONTELUX SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 23,2 % | 726,1 K RON | |
| 70 | 70.DELIRIUM PUB SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21,3 % | 45,5 K RON | |
| 71 | 71.CANCAZ SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,6 % | 43,6 K RON | |
| 72 | 72.NITA IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,5 % | -194,1 K RON | |
| 73 | 73.ADRIAN PIZZA SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 19,7 % | -43,1 K RON | |
| 74 | 74.PATORO CAFE SRL▲ 37 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 18,8 % | 49,7 K RON | |
| 75 | 75.CLUB GAMIS SRL▲ 48 | Sat Lieşti, Comuna Lieşti, Galaţi | 18 % | 49,4 K RON | |
| 76 | 76.FABRICA DE DISTRACŢII SRL▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 17 % | 1,1 mil. RON | |
| 77 | 77.MIH-TITIAI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 16,8 % | 78,6 K RON | |
| 78 | 78.MIGMARI SERV SRLnou | Sat Mîndreşti, Comuna Valea Mărului, Galaţi | 16,8 % | 2,2 K RON | |
| 79 | 79.CINEMA PARK SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 16,7 % | 278,2 K RON | |
| 80 | 80.ROMANETTO S.R.L.▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 16,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 81 | 81.PENTIUC GROUP SRL▲ 45 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 16 % | -6,4 K RON | |
| 82 | 82.APRILIA SRL▼ 31 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,7 % | 128,3 K RON | |
| 83 | 83.PUB CULTURE SRL▼ 60 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,2 % | 201,4 K RON | |
| 84 | 84.DEDICA SRLnou | Comuna Schela, Galaţi | 15,1 % | -6,9 K RON | |
| 85 | 85.ILAVDANO SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,1 % | -11,6 K RON | |
| 86 | 86.CREMIAL SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14,8 % | 13,6 K RON | |
| 87 | 87.ROLLAND SRL▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13,7 % | 91,8 K RON | |
| 88 | 88.FLOAREA SALCAMULUI S.R.L.▼ 25 | Sat Lieşti, Comuna Lieşti, Galaţi | 13,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 89 | 89.TOTEM SRL▲ 36 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 11,9 % | -8,3 K RON | |
| 90 | 90.DANUBIUS PIM SRL▲ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 11,4 % | -7,4 K RON | |
| 91 | 91.ELDORADO NEW SRL▼ 75 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 11,3 % | 6,4 K RON | |
| 92 | 92.AIVANDA SRL▲ 11 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 11,1 % | 14,5 K RON | |
| 93 | 93.LISERG SRL▼ 18 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 10,7 % | 44,6 K RON | |
| 94 | 94.AVMIAGAB SRL▲ 23 | Sat Barcea, Comuna Barcea, Galaţi | 10,5 % | -50 K RON | |
| 95 | 95.DOILAR PRIM S.R.L.▼ 78 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,4 % | -134,9 K RON | |
| 96 | 96.REGAL SAnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 97 | 97.ROYAL SA▼ 40 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,4 % | 4,2 K RON | |
| 98 | 98.PERITEC COMIO S.R.L.▼ 64 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,4 % | 62,6 K RON | |
| 99 | 99.START GC KM ZERO SRLnou | Sat Smulţi, Comuna Smulţi, Galaţi | 9,4 % | 1,1 K RON | |
| 100 | 100.COMPACT DINASTY SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9,2 % | 7,5 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Galați
CAEN 5610
Restaurante
199 firme · 198,5 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
109 firme · 141,3 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
35 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
254 firme · 67,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
47 firme · 18,9 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
21 firme · 9,4 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
18 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 5540
Intermedieri pentru servicii de cazare
1 firme · 976,6 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
6 firme · 810,3 K RON