Top 100 firme — Restaurante, Constanța după creștere YoY în 2020
136 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 8,2 %, iar liderul atinge 659,8 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LA CONTESA RESORT SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 659,8 % | 540,9 K RON | |
| 2 | 2.N&A BLACK SEA S.R.L.▲ 329 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 305,7 % | 591,5 K RON | |
| 3 | 3.TACO SALIS SRL▲ 28 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 277,7 % | 72,6 K RON | |
| 4 | 4.ZEN ASILOMAR S.R.L.nou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 243,3 % | 12,1 K RON | |
| 5 | 5.LUCKY L & C SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 235,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 6 | 6.CHERHANAUA TAŞAUL NᾸVODARI S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 195 % | 891,3 K RON | |
| 7 | 7.MATEI TAKEAWAY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 190,6 % | 348,6 K RON | |
| 8 | 8.LEZZET RESTAURANT S.R.L.nou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 184,3 % | 655,6 K RON | |
| 9 | 9.MAHA PUB PARTENER S.R.L.nou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 180,6 % | 497,2 K RON | |
| 10 | 10.BOSFOR ANATOLYA S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 172,7 % | -31,7 K RON | |
| 11 | 11.CATERA PLUS SRL▲ 290 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 167,4 % | 2,4 mil. RON | |
| 12 | 12.IANDY EXPAT SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 154,5 % | -33,2 K RON | |
| 13 | 13.INSULA OVIDIU SRLnou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 150,7 % | 169 K RON | |
| 14 | 14.BM & MS COMPANY SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 138,2 % | 210,8 K RON | |
| 15 | 15.CUȚITUL DE AUR SRLnou | Municipiul Medgidia, Constanţa | 133,8 % | 73,8 K RON | |
| 16 | 16.DELTA SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 125 % | 206,8 K RON | |
| 17 | 17.ZZYRICH S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 122,8 % | 258 K RON | |
| 18 | 18.GYROS GUSTO S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 119,7 % | 140,7 K RON | |
| 19 | 19.EL MARINERO MAR SRL▲ 226 | Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa | 100,1 % | 107,2 K RON | |
| 20 | 20.FLYROM PREMIUM SRL▲ 70 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 98,5 % | 145,5 K RON | |
| 21 | 21.POFTA PESCA S.R.L.▲ 236 | Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Constanţa | 93,5 % | 982,1 K RON | |
| 22 | 22.STRE'S HAIR S.R.L.nou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 90,2 % | 3,8 K RON | |
| 23 | 23.ONE PREMIUM SERV SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 86,8 % | 59,1 K RON | |
| 24 | 24.GAMBINO BUSINESS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 86,5 % | 797,3 K RON | |
| 25 | 25.POMODORO E BASILICO SRL▲ 15 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 83,2 % | 607,7 K RON | |
| 26 | 26.ANTICO PIZZERIA S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 78,5 % | -73,6 K RON | |
| 27 | 27.VALINDA STAR SRLnou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 78 % | 55,1 K RON | |
| 28 | 28.ARTHUR & OSCAR SRL▲ 10 | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | 77,5 % | 158,3 K RON | |
| 29 | 29.LYL ACTIV FOOD S.R.L.▼ 20 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 71,7 % | 772 RON | |
| 30 | 30.ANGOLO HAPPY SRLnou | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Constanţa | 64,9 % | 128,8 K RON | |
| 31 | 31.FRIMEX EXPERT SRLnou | Sat Nuntaşi, Comuna Istria, Constanţa | 63 % | 24 K RON | |
| 32 | 32.EVOLUTION MASTER FOOD S.R.L.nou | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 53 % | 60 K RON | |
| 33 | 33.ILANLÎK S.R.L.▼ 27 | Sat Vama Veche, Comuna Limanu, Constanţa | 50,2 % | 214,9 K RON | |
| 34 | 34.TACOS REGAL S.R.L.nou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 49 % | -6,4 K RON | |
| 35 | 35.MAXI MAR'95 SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 48,8 % | 26,7 K RON | |
| 36 | 36.DEO DEZ D&G SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 47,8 % | 207,1 K RON | |
| 37 | 37.GORUNUL VERDE SRL▲ 170 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 47,7 % | 157,8 K RON | |
| 38 | 38.P&P CREW SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 47,5 % | 860 RON | |
| 39 | 39.ROTAS CONSTRUCT INVEST SRLnou | Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanţa | 47 % | 226,9 K RON | |
| 40 | 40.TI AMO LUK SRLnou | Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Constanţa | 46,3 % | 49,2 K RON | |
| 41 | 41.CASA MARIA ESTIVAL 2018 S.R.L.nou | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 45,4 % | -17,8 K RON | |
| 42 | 42.DIPLOMAT ORANGE SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 42,3 % | 7,1 K RON | |
| 43 | 43.BIR ARZU ELAA S.R.L.nou | Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanţa | 40,5 % | 151,2 K RON | |
| 44 | 44.PASTICCERIA D'ITALY S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 40,4 % | 629 K RON | |
| 45 | 45.OCEANIC' 73 HOLIDAY SRLnou | Loc. Olimp, Municipiul Mangalia, Constanţa | 40,2 % | 688,1 K RON | |
| 46 | 46.LAWYERS CLUB PIZZA SRL▲ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 37,7 % | 549,9 K RON | |
| 47 | 47.SIA 2000 SRLnou | Comuna 23 August, Constanţa | 34,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 48 | 48.COM VANGHELIS SRL▲ 85 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 34 % | 83,7 K RON | |
| 49 | 49.TAMSIL SRL▲ 123 | Sat Cobadin, Comuna Cobadin, Constanţa | 33,8 % | 11,7 K RON | |
| 50 | 50.AQUA PLAYA DEL MAR SRLnou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 33,2 % | 65,8 K RON | |
| 51 | 51.LA CASA ANDA & ȘTEF SRL▲ 183 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 32,7 % | 1,8 K RON | |
| 52 | 52.RESTAURANT LA BABUȘCĂ SRL▲ 128 | Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa | 30,7 % | 309 K RON | |
| 53 | 53.N.T.P " KOSOVA" - PIZZA APPETIT SRL▲ 267 | Sat Lumina, Comuna Lumina, Constanţa | 30,4 % | 721,3 K RON | |
| 54 | 54.PREST SERV TEAM SRL▼ 31 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 29,9 % | 274,3 K RON | |
| 55 | 55.ADONIS GREEN STAR S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 29,5 % | 74,4 K RON | |
| 56 | 56.ANDI DAVID DESIGN SRL▼ 54 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 28,9 % | 464,3 K RON | |
| 57 | 57.CRISTIANO MARCO BUSINESS S.R.L.nou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 28,7 % | 55,9 K RON | |
| 58 | 58.ELIVANO PONTICA SRL▼ 13 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 28,2 % | 70 K RON | |
| 59 | 59.KARIOFILIS S.R.L.nou | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 27,8 % | 64,8 K RON | |
| 60 | 60.ROXOR BLACK SRL▼ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 27,5 % | -539,5 K RON | |
| 61 | 61.INSEL SRL▲ 52 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 27 % | 1,5 mil. RON | |
| 62 | 62.CLUB RAZELM SRL▲ 204 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 26,6 % | 632,3 K RON | |
| 63 | 63.DOM PAPAYA BEACH SRL▲ 148 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 26,3 % | 680,9 K RON | |
| 64 | 64.DAISY DELIGHTS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 24 % | 82,7 K RON | |
| 65 | 65.SINERGIC SRL▲ 66 | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 23,1 % | 2,2 mil. RON | |
| 66 | 66.DAVID MAXSTAR S.R.L.nou | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 23,1 % | -33,8 K RON | |
| 67 | 67.INTERBRANDS GLOBAL MG SRL▲ 13 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 23,1 % | 494,7 K RON | |
| 68 | 68.ACTIV GALAXY SRL▲ 270 | Loc. Olimp, Municipiul Mangalia, Constanţa | 23 % | 2,1 mil. RON | |
| 69 | 69.DIPLOMAT SRL▲ 177 | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 22,9 % | 270,3 K RON | |
| 70 | 70.CAPUTO ACTIV SRL▲ 123 | Loc. Mamaia-Sat, Oraş Năvodari, Constanţa | 21,4 % | 901,5 K RON | |
| 71 | 71.LE CHARME SUMMER S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 21,2 % | 472,5 K RON | |
| 72 | 72.STALM EST SRL▲ 36 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 21,2 % | 18,9 K RON | |
| 73 | 73.SIGMA COFFEE SHOP S.R.L.▲ 103 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 21,2 % | 76,8 K RON | |
| 74 | 74.EVOLUTION BUSINESS SRL▼ 56 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 21,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 75 | 75.RARMAD MASTER SRLnou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 20,9 % | 87,1 K RON | |
| 76 | 76.EATALIANA SRL▼ 4 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 20,9 % | 15,9 K RON | |
| 77 | 77.PETER & STARS SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 20,9 % | 62,9 K RON | |
| 78 | 78.AGRAR CRIS PROD SRL▲ 46 | Loc. Neptun, Municipiul Mangalia, Constanţa | 20,4 % | 177,9 K RON | |
| 79 | 79.BRITISH STAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 20,3 % | 53,2 K RON | |
| 80 | 80.BRASERIA LA TREI BRAZI SRL▲ 38 | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 19,8 % | 123,5 K RON | |
| 81 | 81.BISTRO CORRETTO SRL▲ 36 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,6 % | 9,4 K RON | |
| 82 | 82.SEA NIGHTS S.R.L.▲ 65 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 19,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 83 | 83.MIKE'S TIME SRL▲ 43 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 18,9 % | 509,7 K RON | |
| 84 | 84.GLOBAL GOLDEN GATE SRLnou | Loc. Venus, Municipiul Mangalia, Constanţa | 18,7 % | 195,4 K RON | |
| 85 | 85.JKD CAMP HOLIDAY S.R.L.nou | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 17,5 % | 25,9 K RON | |
| 86 | 86.IUSTI BISTRO CAFE S.R.L.nou | Loc. Hârşova, Oraş Hârşova, Constanţa | 16 % | 339 RON | |
| 87 | 87.LIJABOC SRL▼ 43 | Sat 2 Mai, Comuna Limanu, Constanţa | 15,9 % | 46,9 K RON | |
| 88 | 88.AQUA TECHNIC SRLnou | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 15,5 % | 69,4 K RON | |
| 89 | 89.SIMPLE INVESTMENT SRL▲ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,2 % | 133 K RON | |
| 90 | 90.ANTO ȘI NYA S.R.L.nou | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 14,9 % | 53,8 K RON | |
| 91 | 91.FAST FOOD LA SĂRACU SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 14,6 % | 42,4 K RON | |
| 92 | 92.ROM DACIA EFORIE NORD SRLnou | Loc. Eforie Nord, Oraş Eforie, Constanţa | 14,4 % | -17,9 K RON | |
| 93 | 93.LUNIKO & MAR SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 12,2 % | 53,5 K RON | |
| 94 | 94.PIZZA SAN MARCO SRL▲ 40 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 11,8 % | 2,5 mil. RON | |
| 95 | 95.BISTRO TAPAS S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 11,7 % | 1,8 K RON | |
| 96 | 96.GEORGEXPOWER SRLnou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 10 % | 82,3 K RON | |
| 97 | 97.EFOLITORAL SRL▲ 77 | Sat Agigea, Comuna Agigea, Constanţa | 9,9 % | 429,4 K RON | |
| 98 | 98.COM ECO TRANS SRL▲ 225 | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 9,3 % | 68,4 K RON | |
| 99 | 99.BICAZ OLIMP ESTIVAL S.R.L.nou | Municipiul Mangalia, Constanţa | 9,1 % | 37,2 K RON | |
| 100 | 100.ADITOUR INVEST SRL▼ 92 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 8,2 % | 396,8 K RON |