Top 100 firme — Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing, București după creștere YoY în 2017
233 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 27,3 %, iar liderul atinge 1.662 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FORMA CREATIV DESIGNnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1.662 % | 135,6 K RON | |
| 2 | 2.ALMO SERVICES ENVIRONMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 643,8 % | 626,1 K RON | |
| 3 | 3.VIBOAL TRANSFER PRICING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 632,7 % | 797,4 K RON | |
| 4 | 4.DAK GRUP INVESTING SRL▲ 80 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 585,3 % | 836,1 K RON | |
| 5 | 5.MEDIA GALACTIC HR S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 561,1 % | 413,4 K RON | |
| 6 | 6.ERIK CMF GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 542,4 % | 459,9 K RON | |
| 7 | 7.BGL CON SAFE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 401,6 % | 60,4 K RON | |
| 8 | 8.BATIST ENERGY S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 349,4 % | 402,7 K RON | |
| 9 | 9.VIENRO CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 327,4 % | 52,5 K RON | |
| 10 | 10.ENERGY & ECO CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 325,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 11 | 11.RE CREATE FUNCTIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 229,3 % | 185,1 K RON | |
| 12 | 12.EUROMED(ITERRANEAN) CONSULTING/EMC SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 213,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.MM INTERSERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 213,4 % | 105,8 K RON | |
| 14 | 14.ICC BEST MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 193,1 % | 121 K RON | |
| 15 | 15.OVERGROUND MUSIC S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 185,3 % | 336,2 K RON | |
| 16 | 16.HARPOO MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 166,5 % | 287 K RON | |
| 17 | 17.COSMOVICI SI ASOCIATII SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 163,9 % | 302,6 K RON | |
| 18 | 18.SPORTS ANALYTICS SERVICES SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 157,8 % | 437,7 K RON | |
| 19 | 19.ALCONST CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 157,1 % | 5 K RON | |
| 20 | 20.STRATEGIC BUSINESS PARTNERS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 154,7 % | 265,8 K RON | |
| 21 | 21.START PROIECT PROFESIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 134,5 % | 138,5 K RON | |
| 22 | 22.BLUDECO CONCEPT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 133,8 % | 171,4 K RON | |
| 23 | 23.STAR BUILDING DTI SRL▲ 114 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 126,4 % | 93,4 K RON | |
| 24 | 24.M.R.A. MODELS AGENCY SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 120,8 % | 237,8 K RON | |
| 25 | 25.BUSINESS VALUATION SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 117,4 % | 233,3 K RON | |
| 26 | 26.FIRE RISQUE PROTECT SERV SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 113,4 % | 191 K RON | |
| 27 | 27.GLOBAL RECORDS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 110,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 28 | 28.LIVE MEMORIES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 103,8 % | 33,6 K RON | |
| 29 | 29.KONDIMENT WORLDWIDE SRL▼ 21 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 102,8 % | 525,5 K RON | |
| 30 | 30.MIHAELA TEODORESCU & PARTNERS - INTELLECTUAL PROPERTY OFFICE SRL▲ 28 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 102,1 % | 188,7 K RON | |
| 31 | 31.SMART ENVIRONMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 95,3 % | 599,3 K RON | |
| 32 | 32.SSM-SU MAXPROTECT SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 89,7 % | 357,6 K RON | |
| 33 | 33.FORWARD MUSIC AGENCY SRL▲ 144 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 89,5 % | 63 K RON | |
| 34 | 34.GESEME 1996 SL. BARCELONA SUCURSALA BUCURESTInou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 86,9 % | -135,6 K RON | |
| 35 | 35.ALTONA TRADING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 85,1 % | 113,6 K RON | |
| 36 | 36.IMPERIA MAGNA HATHOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 84,8 % | 65,8 K RON | |
| 37 | 37.MAPPS - MASTER APPRAISAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 82,5 % | 216,7 K RON | |
| 38 | 38.NOVAGRIS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 81,8 % | 721,8 K RON | |
| 39 | 39.SILCAT DISTRIBUTION SRL▲ 41 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 80,3 % | 274,9 K RON | |
| 40 | 40.CC WORK PROTECT PROMOTION SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 79 % | 262,4 K RON | |
| 41 | 41.QUADRA QUALITY SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 78,3 % | 142,2 K RON | |
| 42 | 42.EVONER SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 77,5 % | 291,3 K RON | |
| 43 | 43.URBAN MYTHS SRL▲ 68 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 77,1 % | 212,6 K RON | |
| 44 | 44.ACROBATIC EVENT'S PRODUCTION SRL▲ 121 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 71,4 % | 154,9 K RON | |
| 45 | 45.ETHOS MUSIC SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 71,3 % | 207,5 K RON | |
| 46 | 46.NEW LINK CONSULTING GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 70,8 % | 166,6 K RON | |
| 47 | 47.SECURITY & SAFETY CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 69,6 % | 259,5 K RON | |
| 48 | 48.GRIPEN ENVIRONMENTAL SRL▼ 47 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 68,7 % | 282,9 K RON | |
| 49 | 49.BUSINESS BRAINZ SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 68,2 % | 302,2 K RON | |
| 50 | 50.VLADIEVS CONSULTING SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 65,1 % | 95,5 K RON | |
| 51 | 51.MIKE SAFETY SRL= | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 59,6 % | 227,7 K RON | |
| 52 | 52.GCT EVAL SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 58,8 % | 993,6 K RON | |
| 53 | 53.CARDINAL BEST GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 58,3 % | 112,8 K RON | |
| 54 | 54.INDUSTRY CONSULTING SYS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 55,1 % | 198,3 K RON | |
| 55 | 55.E.ON INNOVATION HUB S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 53,9 % | 226,1 K RON | |
| 56 | 56.TEODAN CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 53,4 % | 96,6 K RON | |
| 57 | 57.SYSTEMS MANAGEMENT GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 51,4 % | 72,9 K RON | |
| 58 | 58.SEMCO SYSTEM SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 51,4 % | 257,4 K RON | |
| 59 | 59.CRIOTECH CONSULTING SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 50,2 % | 255,2 K RON | |
| 60 | 60.SIMONA KESSLER INTERNATIONAL COPYRIGHT AGENCY SRL▲ 101 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 48,8 % | 189,8 K RON | |
| 61 | 61.AUDIOTECH MULTIMEDIA GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 48,7 % | 36,2 K RON | |
| 62 | 62.SCHINKEL IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 47,6 % | 424,1 K RON | |
| 63 | 63.SIGURA - TOTAL FIRE & BUILDING ENGINEERING SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 46,1 % | 587,5 K RON | |
| 64 | 64.KTP SAFETY SRL▲ 58 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 45,6 % | 152,1 K RON | |
| 65 | 65.MIKI CONSULT ENGINEERING SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 45,4 % | 182,9 K RON | |
| 66 | 66.TRANSMUNTENIA 1996 SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 45,2 % | 292 RON | |
| 67 | 67.RSL CAPITAL ADVISORS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 44,1 % | 608,1 K RON | |
| 68 | 68.ECO - TEHNO - CONS SECURITY SRL▲ 92 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 42,5 % | 572,9 K RON | |
| 69 | 69.MARKSTRAT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 41,4 % | 78,4 K RON | |
| 70 | 70.STEP-IN PHARMA SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 41,4 % | 127,1 K RON | |
| 71 | 71.PRO CAR SOLUTIONS LOGISTIC SRL▼ 28 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 41,3 % | 878,6 K RON | |
| 72 | 72.EURO INVEST CONSULTING & MANAGEMENT SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 41,3 % | 190,6 K RON | |
| 73 | 73.IN GLAMOUR FASHION & COSMETICS SRL▼ 61 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 40,2 % | 32,4 K RON | |
| 74 | 74.LIFE CONSULTING SERVICES SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 40 % | 33,9 K RON | |
| 75 | 75.EUROM CONSULTANCY & STUDIES SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 39,4 % | 129 K RON | |
| 76 | 76.CÂMPEAN CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 38,9 % | 240,2 K RON | |
| 77 | 77.ADMARQUE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38,9 % | 142,1 K RON | |
| 78 | 78.SELECT CONSULTING GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 38,9 % | 73,2 K RON | |
| 79 | 79.RC CONSULT SERVICES TEAM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,6 % | 70,8 K RON | |
| 80 | 80.PRODAV CONSULTING SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,9 % | 277,3 K RON | |
| 81 | 81.PREVENTIVE EXPERT SSM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,5 % | 190,3 K RON | |
| 82 | 82.STRUCTURAL BUSINESS GROUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 36,3 % | 82,3 K RON | |
| 83 | 83.SHARTEC SRL▼ 38 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 35,7 % | 194,5 K RON | |
| 84 | 84.SSM PROTECT BUSINESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 35,4 % | 216,4 K RON | |
| 85 | 85.CONSTANT ART SRL▲ 20 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 35,2 % | 550,6 K RON | |
| 86 | 86.SETH EXPERT CONSULT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,2 % | 55,2 K RON | |
| 87 | 87.ASSETS MANAGEMENT RESOURCES SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 34,7 % | 131 K RON | |
| 88 | 88.SSMSIM SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 34,5 % | 80,6 K RON | |
| 89 | 89.HAHAHA MANAGEMENT & EVENTS SRL▼ 82 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 34 % | 326,4 K RON | |
| 90 | 90.AGENŢIA SPERANŢELOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 33,1 % | 70,4 K RON | |
| 91 | 91.INTELLEXIS SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 31,7 % | 456,3 K RON | |
| 92 | 92.MAEL IT SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 30,8 % | 71,3 K RON | |
| 93 | 93.INVENTA AGENTIE DE PROPRIETATE INTELECTUALA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 30,2 % | 912,4 K RON | |
| 94 | 94.HVL SSM CONSULTING SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 29,3 % | 87,9 K RON | |
| 95 | 95.D & I-QUALITY SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 27,9 % | 294,4 K RON | |
| 96 | 96.PYRALIS SERVICES SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,7 % | 948,5 K RON | |
| 97 | 97.VALEG CREATIVE SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 27,5 % | 62,1 K RON | |
| 98 | 98.TOMADI ONE MODELING AGENCY SRL= | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 27,5 % | 37,9 K RON | |
| 99 | 99.FIRST AUDIT SERVICES SRL▲ 11 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 27,4 % | -1,8 K RON | |
| 100 | 100.DMT SOLUTII INTEGRATE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 27,3 % | 79,1 K RON |