Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, București după creștere YoY în 2018
119 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 9,3 %, iar liderul atinge 3.957,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COMPANIA MUNICIPALĂ CONSOLIDĂRI S.A.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 3.957,7 % | -5,9 mil. RON | |
| 2 | 2.BEAKS DECO CONSTRUCT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 628,1 % | 689,2 K RON | |
| 3 | 3.TOTAL CONSTRUCT LOGISTIK SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 508,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.WORKING AT HEIGHT TRAINING CENTER SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 489 % | 596,3 K RON | |
| 5 | 5.BEST MARMURA & GRANIT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 331,9 % | 326,6 K RON | |
| 6 | 6.GLASS ART ENGINEERING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 319,9 % | 392 K RON | |
| 7 | 7.TERMO CROS CONSULTING CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 298,9 % | 595,9 K RON | |
| 8 | 8.ASIRA INTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 224,5 % | 515,3 K RON | |
| 9 | 9.TITON UTILAJE SRL▲ 36 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 136,4 % | 256,6 K RON | |
| 10 | 10.WHITE ANGEL STYLE SRL▲ 87 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 132,8 % | 255,2 K RON | |
| 11 | 11.GENERAL SERVIZI E TRASPORTI SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 123,4 % | 104,4 K RON | |
| 12 | 12.BEST LINE CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 118,2 % | 213,8 K RON | |
| 13 | 13.IDEALCRANE SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 113,9 % | 194,6 K RON | |
| 14 | 14.BEST MONUMENT GRANIT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 112,4 % | 245 K RON | |
| 15 | 15.SPECONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 110 % | 17,8 K RON | |
| 16 | 16.PROSPECT DRILL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 108,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.CROBO STONE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 107,9 % | 61,4 K RON | |
| 18 | 18.APODIS TRANS INTERNATIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 107,4 % | 8,6 K RON | |
| 19 | 19.STIZO LUCRARI SPECIALE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 106,4 % | -212,4 K RON | |
| 20 | 20.LAUR CONSTRUCT SRL▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 105,6 % | 592,4 K RON | |
| 21 | 21.EXPERT GARAJ SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 100,7 % | 122,8 K RON | |
| 22 | 22.EVENIMENTE CORTURI LOGISTIC S.R.L.▲ 43 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 100,7 % | 258,1 K RON | |
| 23 | 23.GEVARO INTERMONTAGE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 99,9 % | 295,5 K RON | |
| 24 | 24.GIP GRUP S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 95,8 % | 132,2 K RON | |
| 25 | 25.HIDROCLAS CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 93,1 % | 124,8 K RON | |
| 26 | 26.VISION METAL ASSEMBLING SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 93 % | 243,5 K RON | |
| 27 | 27.A.U.R. ALPIN MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 89,2 % | 50,3 K RON | |
| 28 | 28.GIN-SAN IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 84,4 % | -134,6 K RON | |
| 29 | 29.RADICAL CONCEPT CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 68,1 % | 24,9 K RON | |
| 30 | 30.SAFE CONSTRUCT TREND SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 64,6 % | 66,1 K RON | |
| 31 | 31.DIVIZIA DE ÎNCHIRIERE ŞI MONTAJ SCHELE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 63,6 % | 495,9 K RON | |
| 32 | 32.VERTICON ALPINISM INDUSTRIAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 63,2 % | 40,9 K RON | |
| 33 | 33.REAL - CASA PROJECT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61,8 % | 21,3 K RON | |
| 34 | 34.UNIVERSAL CONCRETE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 61,8 % | 63 K RON | |
| 35 | 35.AFRIKA EXPRESS SRL▲ 40 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 61,6 % | 288,2 K RON | |
| 36 | 36.STIZO FUNDATII SPECIALE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 61 % | -384,4 K RON | |
| 37 | 37.CRISTINA STAN COM.IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 60 % | 60,6 K RON | |
| 38 | 38.DK PRODUCTION EXHIBITION STANDS SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 57,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 39 | 39.BUSE CONSTRUCT INVEST SRL▲ 17 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 56,5 % | 122 K RON | |
| 40 | 40.PAVA IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 52,7 % | 117,9 K RON | |
| 41 | 41.ISABELA TRANSCOM SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 51,7 % | 295,7 K RON | |
| 42 | 42.MIKEY SI FETELE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 50,7 % | 99,5 K RON | |
| 43 | 43.STOREEXPERT ASSEMBLING SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 49,6 % | 178,9 K RON | |
| 44 | 44.NICOMAR HIDROIZOLAŢII SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 49,1 % | 156,3 K RON | |
| 45 | 45.FIONA CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 47 % | 308,3 K RON | |
| 46 | 46.CONFORT 93 SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 44,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 47 | 47.POWER CLIMB SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 43,1 % | 110,7 K RON | |
| 48 | 48.NEGEL SERVICE IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 43,1 % | 60,6 K RON | |
| 49 | 49.BETMOBIL FIX SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 42,5 % | 66,4 K RON | |
| 50 | 50.GYVY COMPANY 94 SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 42,2 % | 135,6 K RON | |
| 51 | 51.DENAL PROFIL SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 42 % | 33,9 K RON | |
| 52 | 52.GEOEXPERT TRANS IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 39,5 % | 595,3 K RON | |
| 53 | 53.BAUTECH - DESIGN INTERNATIONAL SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 39,1 % | 77,1 K RON | |
| 54 | 54.ROUTILAJE INVEST SRL▼ 14 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 39 % | -69,2 K RON | |
| 55 | 55.EXTREM CONSTRUCT S.R.L.▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 38,9 % | 725,1 K RON | |
| 56 | 56.S & S PISCINE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 38,1 % | 31,9 K RON | |
| 57 | 57.ECOALTERNATIV CONSTRUCT SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 37,7 % | -88,6 K RON | |
| 58 | 58.NICOLA HIDRO-TERM COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 36,8 % | 178,1 K RON | |
| 59 | 59.BAUER ROMANIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 36,7 % | 234 K RON | |
| 60 | 60.TOP DESIGN CONSTRUCT SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 35,7 % | 128,5 K RON | |
| 61 | 61.DAF & G CONSTRUCT SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 35,7 % | 429,7 K RON | |
| 62 | 62.AVI POMPE BETON SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 35,6 % | 479,9 K RON | |
| 63 | 63.ROPE MASTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 35,3 % | 117,7 K RON | |
| 64 | 64.VILOTOP INVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 34,8 % | 662,8 K RON | |
| 65 | 65.ION WOLLA PROD SRL▲ 18 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 34,2 % | 78,2 K RON | |
| 66 | 66.A.C.D.D. ART CONSTRUCT DEVELOPMENT & DESIGN SRL▲ 23 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 33,8 % | 169 K RON | |
| 67 | 67.DEWATERING & SILENT PILING SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 33,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 68 | 68.RI - 96 IMPEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 33,3 % | -258,5 K RON | |
| 69 | 69.EXTREM ACCES SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 31,5 % | 624,1 K RON | |
| 70 | 70.TEHNO METAL SRL▼ 42 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 30,7 % | 104,7 K RON | |
| 71 | 71.GEOTHERM DISTRIBUTION S.A.▲ 17 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 29,6 % | 874,6 K RON | |
| 72 | 72.CONSTRUCŢII GENERALE OLTENIA SRL▼ 58 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 28,4 % | -152,5 K RON | |
| 73 | 73.ESCAPE GROUP SRL▼ 12 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,8 % | 442,7 K RON | |
| 74 | 74.TEHNOLOGIE ŞI PRESTĂRI CU SISTEME DE UTILAJE TERASIERE SRL▼ 61 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 26,7 % | -4,8 mil. RON | |
| 75 | 75.M&T GROUP DECISIV SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 26,2 % | 3,6 mil. RON | |
| 76 | 76.ALPHA SMART SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 26,1 % | -45 K RON | |
| 77 | 77.RAV CONTRACTOR SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 25,8 % | -5,3 K RON | |
| 78 | 78.ENVOS CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 25,3 % | 100,6 K RON | |
| 79 | 79.CREATEC SERVICES SRL▼ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 24,1 % | 38,7 K RON | |
| 80 | 80.HDD FIDELITY COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 23,4 % | 658,1 K RON | |
| 81 | 81.MIREA M.C.F. SRL▼ 17 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 22,7 % | 292,2 K RON | |
| 82 | 82.FORTIS STEEL INTERNATIONAL S.R.L.▼ 4 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 21,5 % | 18,5 K RON | |
| 83 | 83.FORKLIFT DRIVER SOLUTIONS SRL▼ 81 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 20,5 % | 535,1 K RON | |
| 84 | 84.BEST STRUCTURE CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 19,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 85 | 85.ALEX SEA SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 19,3 % | 2,1 mil. RON | |
| 86 | 86.GRUP ASCLEPIOS SRL▲ 10 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 19 % | 452,7 K RON | |
| 87 | 87.ZYGO SHOP SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 19 % | 146,7 K RON | |
| 88 | 88.DINU PRESTSERV SRL▼ 18 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 16,7 % | 108,7 K RON | |
| 89 | 89.ALPIN UTIL TEAM SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 16,7 % | 90 K RON | |
| 90 | 90.BETMOBIL SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 13,5 % | 220,5 K RON | |
| 91 | 91.COCHET ART & CONSTRUCT SRL▼ 25 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 13,2 % | 165 K RON | |
| 92 | 92.22 ALEX SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 12,5 % | -54,2 K RON | |
| 93 | 93.SAGART CONSTRUCT COMPANY SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 12,5 % | 20,7 K RON | |
| 94 | 94.EXPERT ALPIN SOLUTIONS SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 12,1 % | 255,4 K RON | |
| 95 | 95.GUV ALPIN SRL▼ 71 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 12 % | 281,4 K RON | |
| 96 | 96.ROM - HIRE SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 12 % | -555,4 K RON | |
| 97 | 97.CLASS VIEW SRL▼ 63 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,4 % | 146,9 K RON | |
| 98 | 98.HIDROTERM GEO CONSTRUCT SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 11,1 % | 209 K RON | |
| 99 | 99.DAMISA CONSTRUCTII SI MATERIALE SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,9 % | 220,6 K RON | |
| 100 | 100.GRINDER BUSINESS SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 9,3 % | 289 K RON |