Top 100 firme — Activități de distribuție a altor conținuturi după creștere YoY în 2022
285 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 54,9 %, iar liderul atinge 1.391,4 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Creștere YoY | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SKOO ENGINEERING & TRADING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1.391,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.SABLICON MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1.004 % | 1 mil. RON | |
| 3 | 3.EFECTIV PRIETENI MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 612,2 % | 949,9 K RON | |
| 4 | 4.TERMENE S.R.L.nou | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 609,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 5 | 5.SEMIOTIC SOFTWARE S.R.L.▲ 64 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 360,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 6 | 6.VLAD WEB2SERVICES SRL-Dnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 358,5 % | 506,4 K RON | |
| 7 | 7.STARCLOUD DESIGN STUDIO S.R.L.nou | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 356,5 % | 233,1 K RON | |
| 8 | 8.SAY YES SRL▲ 72 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 351,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 9 | 9.X-TRAVAGANZZA BROADCASTING S.R.L.nou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 321,8 % | 106,9 K RON | |
| 10 | 10.DISPLAY NONE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 311,5 % | 504,7 K RON | |
| 11 | 11.STRUCTURAL MANAGEMENT INNOVATIVE SYSTEM S.R.L.nou | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 305,8 % | 16 K RON | |
| 12 | 12.EG GENERAL GROUP S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 301,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.REZID GRUP SRLnou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 299,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 14 | 14.UPJOURNEY VENTURES S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 280,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.AIRPLAY ONE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 275,2 % | 366 K RON | |
| 16 | 16.KATE PFAU SRLnou | Sat Leamna de Jos, Comuna Bucovaţ, Dolj | 270,6 % | 326,1 K RON | |
| 17 | 17.GENIUS GROW CHANNEL S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 256,2 % | 276,8 K RON | |
| 18 | 18.REMILT SECURE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 242,5 % | 393,5 K RON | |
| 19 | 19.SEODAYS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 238,3 % | 307,7 K RON | |
| 20 | 20.SOCIALLITE MEDIA SOLUTIONS S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 191,9 % | 517,4 K RON | |
| 21 | 21.CRIUS CONSULTING SRL▼ 15 | Municipiul Oradea, Bihor | 189,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.AMEVISION S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 182,1 % | 233,3 K RON | |
| 23 | 23.KIWI INNOVATIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 178,5 % | 345,1 K RON | |
| 24 | 24.DRIVE PROFIT WEBDEV SRL▲ 183 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 171,7 % | 384,9 K RON | |
| 25 | 25.HIRAMA TECH S.R.L.nou | Sat Groşi, Comuna Groşi, Maramureş | 165,7 % | 249 K RON | |
| 26 | 26.LETOSFIRE SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 157,9 % | 186,3 K RON | |
| 27 | 27.BUNGALOW.NET INTERNET SERVICES SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 149,5 % | 3 mil. RON | |
| 28 | 28.ZAPO STAR S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 145,2 % | 215,8 K RON | |
| 29 | 29.SAFIR AGENCY INVENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 143,1 % | 629,8 K RON | |
| 30 | 30.ZOOSKA NETWORK SRL▲ 35 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 142,3 % | 680,5 K RON | |
| 31 | 31.DIGITAL GARDEN GLOBAL NETWORK S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 138,6 % | 292,7 K RON | |
| 32 | 32.MADE BY UNTITLED S.R.L.nou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 131,1 % | 174,4 K RON | |
| 33 | 33.WED ME SRL▲ 68 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 131 % | 296,8 K RON | |
| 34 | 34.BEAVERR TERRITORY S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 129,8 % | 530,9 K RON | |
| 35 | 35.PAYDOTCOM SRLnou | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 129,2 % | 386,5 K RON | |
| 36 | 36.RED STONE CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 128,6 % | 147,4 K RON | |
| 37 | 37.INVESTESTE LA BURSA S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 126,1 % | 259,4 K RON | |
| 38 | 38.OVES ENTERPRISE S.R.L.▼ 23 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 125,5 % | 7 mil. RON | |
| 39 | 39.FINQWARE S.R.L.▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 124,5 % | -2 mil. RON | |
| 40 | 40.BONTONUS MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 124,4 % | 178,7 K RON | |
| 41 | 41.HOOK POINT MARKETING S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 122,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 42 | 42.SEZELIA COM SRL▼ 40 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 121,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 43 | 43.RED CREATIVE MEDIA S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 119,3 % | 188,1 K RON | |
| 44 | 44.PRETLINE CREATIVE POINT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 114,7 % | 174 K RON | |
| 45 | 45.TOP NETWORK ROOT S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 113,6 % | 161,2 K RON | |
| 46 | 46.CO-FACTOR PERFORMANCE MANAGEMENT SRLnou | Sat Baloteşti, Comuna Baloteşti, Ilfov | 111 % | 272,7 K RON | |
| 47 | 47.MSENSE MEDIA PRO S.R.L.▲ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 109,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 48 | 48.RETAIL FMCG MEDIA SRL▲ 50 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 109,9 % | 191,8 K RON | |
| 49 | 49.COPER DEPOT S.R.L.nou | Sat Copăceni, Comuna Copăceni, Ilfov | 107,6 % | 171,3 K RON | |
| 50 | 50.ARHIPELAGO INTERACTIVE SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 107,6 % | 91,6 K RON | |
| 51 | 51.FIRST PIXEL S.R.L.nou | Municipiul Salonta, Bihor | 106,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 52 | 52.PERFORMIA BRANDLE SRL▲ 61 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 106,1 % | 203,3 K RON | |
| 53 | 53.VIDEOMIX ONLINE SERVICES SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 101,8 % | 197,9 K RON | |
| 54 | 54.ICC WEB DESIGN SRL▲ 56 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 100,5 % | 378,2 K RON | |
| 55 | 55.SECURITY PORTAL SRL▲ 131 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 100,2 % | 201,2 K RON | |
| 56 | 56.PRACTICMAGAZIN SRLnou | Sat Lăicăi, Comuna Cetăţeni, Argeş | 100,2 % | 374,5 K RON | |
| 57 | 57.MBA DIGITAL MEDIA SRLnou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 99,6 % | 384,4 K RON | |
| 58 | 58.BRAND GROUND SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 97,4 % | 244,2 K RON | |
| 59 | 59.EUXINE NETWORK SRL▼ 13 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 97 % | 210,1 K RON | |
| 60 | 60.23H ONLINE TECH S.R.L.nou | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 96,6 % | 68,1 K RON | |
| 61 | 61.POWER DATA CENTER S.R.L.nou | Sat Vasilaţi, Comuna Vasilaţi, Călăraşi | 95,4 % | 102,7 K RON | |
| 62 | 62.ONLINE GAMING SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 92,7 % | 901,9 K RON | |
| 63 | 63.COLDFUSE SRLnou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 89,1 % | 461,3 K RON | |
| 64 | 64.LUCKYSTAR AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 84,2 % | 189,5 K RON | |
| 65 | 65.ROL PORTAL SERVICES SRL▲ 83 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 83 % | 772,6 K RON | |
| 66 | 66.HANDYMAN S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 82,2 % | 1,3 K RON | |
| 67 | 67.PANOCUBE SRL▲ 91 | Municipiul Braşov, Braşov | 79,9 % | 185,5 K RON | |
| 68 | 68.OVERVIEW LINE SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 79,7 % | 155,3 K RON | |
| 69 | 69.ADAPTYD SYSTEMS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 79,3 % | 266,4 K RON | |
| 70 | 70.BEE WEB SRLnou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 78,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 71 | 71.COLETE ONLINE S.R.L.▼ 70 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 76,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 72 | 72.KIMBER AGENCY S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 75,7 % | 175,5 K RON | |
| 73 | 73.FINMARKET MEDIA SRL▼ 45 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 75,1 % | 156,3 K RON | |
| 74 | 74.AW GRAND SERVICES S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 75,1 % | 161,1 K RON | |
| 75 | 75.BLACKFISH PERFORMANCE NETWORK SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 73,8 % | 152,9 K RON | |
| 76 | 76.ONLINE MEDIA SERVICES S.R.L.▼ 57 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 73,7 % | 484,4 K RON | |
| 77 | 77.CREATIVE NETWORK SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 73,7 % | 48,5 K RON | |
| 78 | 78.ROMTEST CENTER S.R.L.nou | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 73,3 % | 275,2 K RON | |
| 79 | 79.UNDELUCRAM S.R.L.▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72 % | -583,7 K RON | |
| 80 | 80.MC SMART CENTER S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 70,7 % | 686,8 K RON | |
| 81 | 81.GECO SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 68,7 % | 147 K RON | |
| 82 | 82.FURNITURE LINE PRO SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 67,9 % | 2,5 K RON | |
| 83 | 83.SUCCESSFUL CHR S.R.L.▲ 33 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 67,8 % | 415,4 K RON | |
| 84 | 84.BERWICK COMMUNICATIONS SRL▲ 77 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 67,7 % | 228,7 K RON | |
| 85 | 85.AMG MARKETING ONLINE SRL▼ 82 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 66,8 % | -97,3 K RON | |
| 86 | 86.CRYSTAL MANAGEMENT&CONSULTING S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 66,8 % | 87,8 K RON | |
| 87 | 87.HELITECHNOLOGICS S.R.L.nou | Municipiul Oradea, Bihor | 66,2 % | 218,4 K RON | |
| 88 | 88.ROMFRIEND SRLnou | Municipiul Oradea, Bihor | 66,2 % | 28,5 K RON | |
| 89 | 89.NEXT MEDIA ADVERTISING S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 66,1 % | 682,4 K RON | |
| 90 | 90.EXTREMOO MARKETING S.R.L.nou | Comuna Dobroeşti, Ilfov | 64,5 % | 6,1 mil. RON | |
| 91 | 91.BLACK MESA S.R.L.▼ 84 | Sat Cozieni, Comuna Cozieni, Buzău | 63 % | 1,4 mil. RON | |
| 92 | 92.OBSIDIAN BLACK STAR S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 62,1 % | 355,8 K RON | |
| 93 | 93.QUANTUM KEY SOLUTIONS S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 60,8 % | 310,6 K RON | |
| 94 | 94.FIRST PR AGENCY SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60,7 % | 350,4 K RON | |
| 95 | 95.SFATUL MEDICULUI.RO S.A.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 60,5 % | -1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.GUGLI WEB SRLnou | Sat Avram Iancu, Comuna Avram Iancu, Bihor | 60,3 % | 71,8 K RON | |
| 97 | 97.DRESS-UP & DESIGN S.R.L.nou | Sat Mogoşoaia, Comuna Mogoşoaia, Ilfov | 56,7 % | 149,7 K RON | |
| 98 | 98.CREATHINK ADVERTISING AGENCY S.R.L.▼ 50 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 55,7 % | 505,7 K RON | |
| 99 | 99.CTRL+ALT+SMILE SRL▼ 36 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 55,4 % | 53,1 K RON | |
| 100 | 100.AQIRON INVESTMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 54,9 % | 719,4 K RON |