Top 100 firme — Construcții, Vâlcea după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2020
188 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 20 %, iar liderul atinge 215,1 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.LGM CONCEPT S.R.L.nou | Sat Dăeşti, Comuna Dăeşti, Vâlcea | 215,1 %▲ 833,6 % | ▲ 833,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 2 | 2.ELSERV SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 201,8 %▲ 171,8 % | ▲ 171,8 % | 471,2 K RON | |
| 3 | 3.DUMITRU ELENA IMOBILIARE S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 173,3 %▲ 170 % | ▲ 170 % | 5,2 mil. RON | |
| 4 | 4.ISAD CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Bungeţani, Comuna Făureşti, Vâlcea | 143,8 %▲ 124,5 % | ▲ 124,5 % | 51 K RON | |
| 5 | 5.RAVAL CONSTRUCT SRL▲ 20 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 120,5 %▲ 47 % | ▲ 47 % | 495,7 K RON | |
| 6 | 6.SONVIS CONSTRUCT SRLnou | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 116,6 %▲ 174 % | ▲ 174 % | 1,3 mil. RON | |
| 7 | 7.PETROCON SRL▲ 116 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 101,9 %▲ 312,8 % | ▲ 312,8 % | 5,3 mil. RON | |
| 8 | 8.MINITRANS SRL▼ 1 | Sat Bârseşti, Comuna Budeşti, Vâlcea | 99,9 %▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 953,1 K RON | |
| 9 | 9.PROMAT COM DIVERS SRL▲ 85 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 92,4 %▲ 133,4 % | ▲ 133,4 % | 444,6 K RON | |
| 10 | 10.SILVIU CONSTRUCT SRL▲ 24 | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | 90,8 %▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | 614,6 K RON | |
| 11 | 11.MIRVAL SRL▲ 37 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 89,1 %▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 887,8 K RON | |
| 12 | 12.GEOEDIT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 88 %▲ 159,1 % | ▲ 159,1 % | 366,9 K RON | |
| 13 | 13.LOGIMAX CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Voiceşti, Comuna Voiceşti, Vâlcea | 85,3 %▲ 145,1 % | ▲ 145,1 % | 10,9 K RON | |
| 14 | 14.DART COLOR S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 84,2 %▲ 103,9 % | ▲ 103,9 % | 330,4 K RON | |
| 15 | 15.CAROLIN SRL▲ 28 | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 78,6 %▲ 29,1 % | ▲ 29,1 % | 7,9 mil. RON | |
| 16 | 16.RADOI-CONSTRUCT SRL▼ 5 | Sat Roeşti, Comuna Pesceana, Vâlcea | 77,8 %▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 1 mil. RON | |
| 17 | 17.GICROM-TRANS SRL▲ 40 | Sat Goruneşti, Comuna Slătioara, Vâlcea | 74,7 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 233,8 K RON | |
| 18 | 18.PEGANI CONSTRUCT S.R.L.▲ 84 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 73,4 %▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 11,7 K RON | |
| 19 | 19.BRICUS COM SRL▲ 43 | Sat Scoruşu, Comuna Lăpuşata, Vâlcea | 73,3 %▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 20 | 20.DARVARI MECHANICAL ENGINEERING S.R.L.▼ 8 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 68,5 %▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 3,4 mil. RON | |
| 21 | 21.STED CONSTRUCT SRL▲ 39 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 66,6 %▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 50,4 K RON | |
| 22 | 22.ALINADI ELECTRIC S.R.L.▲ 24 | Oraş Bălceşti, Vâlcea | 66,2 %▲ 106,4 % | ▲ 106,4 % | 602,9 K RON | |
| 23 | 23.GEPROF CONSTRUCT SRL▲ 21 | Sat Predeşti, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 63,2 %▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 798,2 K RON | |
| 24 | 24.EPIC CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 59,6 %▲ 84,7 % | ▲ 84,7 % | 134,8 K RON | |
| 25 | 25.DEMOLTHERM SRL▲ 49 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 59,4 %▲ 49,2 % | ▲ 49,2 % | 648,7 K RON | |
| 26 | 26.PROTECTCHIM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 56,8 %▼ 57,8 % | ▼ 57,8 % | -1,9 mil. RON | |
| 27 | 27.ROMEO IMPEX COM SRL▼ 26 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 55,8 %▲ 152,9 % | ▲ 152,9 % | 11,3 mil. RON | |
| 28 | 28.CIVIL SPEED SRL▲ 22 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 55,1 %▲ 55,7 % | ▲ 55,7 % | 11,2 mil. RON | |
| 29 | 29.ALEYAN CLIM S.R.L.▼ 10 | Sat Runcu, Comuna Runcu, Vâlcea | 53,8 %▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 30 | 30.ROTIG SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 53,7 %▲ 43 % | ▲ 43 % | 168,9 K RON | |
| 31 | 31.CICE SERVICII S.R.L.▼ 22 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 51,5 %▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 160,3 K RON | |
| 32 | 32.DANIELA CONSTRUCT SRL▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 50,9 %▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 656,5 K RON | |
| 33 | 33.FARION & PIASTRELLANDO SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 50,7 %▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 12,7 K RON | |
| 34 | 34.LIVTEC INDUSTRY S.R.L.nou | Sat Priporu, Comuna Vlădeşti, Vâlcea | 50,1 %▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 121,7 K RON | |
| 35 | 35.BERECHET SRL▲ 5 | Sat Lunca, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 48,8 %▲ 125,3 % | ▲ 125,3 % | 405,6 K RON | |
| 36 | 36.CONTRUST SRL▲ 136 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 48,8 %▲ 33,8 % | ▲ 33,8 % | 3 mil. RON | |
| 37 | 37.SAGAL CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 46,7 %▼ 31,8 % | ▼ 31,8 % | 5,4 K RON | |
| 38 | 38.GENERAL FOREST SRL▼ 24 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 46,4 %▼ 18,7 % | ▼ 18,7 % | 13,6 K RON | |
| 39 | 39.RST EXPERT S.R.L.▼ 13 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 45,9 %▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 9,2 K RON | |
| 40 | 40.DARDEN CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Cernisoara, Comuna Cernisoara, Vâlcea | 45,6 %▲ 53,5 % | ▲ 53,5 % | 6,5 K RON | |
| 41 | 41.GRUPINSTAL SRL▲ 65 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 45,5 %▲ 63,9 % | ▲ 63,9 % | 203,6 K RON | |
| 42 | 42.NUŞE TRANS S.R.L.▲ 114 | Sat Rugetu, Comuna Slătioara, Vâlcea | 44,4 %▲ 62,8 % | ▲ 62,8 % | 362,2 K RON | |
| 43 | 43.EDUARD PREPARING S.R.L.nou | Sat Foleştii de Sus, Comuna Tomşani, Vâlcea | 44,2 %▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 90,9 K RON | |
| 44 | 44.VALLON SRL▲ 90 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 43,1 %▲ 73,5 % | ▲ 73,5 % | 407,7 K RON | |
| 45 | 45.SORINEL & ELIZA S.R.L.nou | Sat Urşi, Comuna Popeşti, Vâlcea | 43,1 %▲ 73,7 % | ▲ 73,7 % | 77,6 K RON | |
| 46 | 46.TECMA SRL▲ 8 | Loc. Horezu, Oraş Horezu, Vâlcea | 42,7 %▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 82,9 K RON | |
| 47 | 47.SORIN CONSTRUCT SRLnou | Loc. Călimăneşti, Oraş Călimăneşti, Vâlcea | 42,1 %▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 38,5 K RON | |
| 48 | 48.PENTASERV CONSTRUCT SRL▼ 12 | Sat Părăuşani, Comuna Livezi, Vâlcea | 42 %▼ 25,7 % | ▼ 25,7 % | 83,6 K RON | |
| 49 | 49.IDEEA CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 41,4 %▲ 511,6 % | ▲ 511,6 % | 95,9 K RON | |
| 50 | 50.MELENTARII SRL▼ 22 | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 39,2 %▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 51 | 51.CEVIS CONSTRUCT SRL▼ 33 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 38,5 %▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 33,9 K RON | |
| 52 | 52.ANTREPRENOR SOLUTIONS S.R.L.▲ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 38,2 %▼ 37 % | ▼ 37 % | 6,3 K RON | |
| 53 | 53.FERMA FRÂNCEŞTI SRL▲ 33 | Sat Băbeni-Olteţu, Comuna Diculeşti, Vâlcea | 37,9 %▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 6,1 mil. RON | |
| 54 | 54.IULCOM SRL▲ 85 | ***localitatea negasita***, Vâlcea | 37,8 %▲ 61,8 % | ▲ 61,8 % | 478,4 K RON | |
| 55 | 55.CRISMAD TEAM S.R.L.nou | Sat Blidari, Comuna Goleşti, Vâlcea | 37,3 %▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 77,2 K RON | |
| 56 | 56.ANDROXIM SRL▼ 43 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 36,5 %▼ 43,9 % | ▼ 43,9 % | 8,7 K RON | |
| 57 | 57.CAZICOM SRL▲ 76 | Oraş Băile Olăneşti, Vâlcea | 36,3 %▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 58 | 58.PAŢACHIA CONSTRUCT SRL▼ 26 | Sat Bârseşti, Comuna Mihăeşti, Vâlcea | 36,1 %▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 112,1 K RON | |
| 59 | 59.DAGINST SRL▲ 24 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 36 %▲ 84,7 % | ▲ 84,7 % | 59,8 K RON | |
| 60 | 60.FILAPROD SRL▲ 22 | Municipiul Drăgăşani, Vâlcea | 35,9 %▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 97,7 K RON | |
| 61 | 61.STEMA GRUP SRL▲ 64 | Sat Racoviţa, Comuna Budeşti, Vâlcea | 35,8 %▼ 7 % | ▼ 7 % | 3,1 mil. RON | |
| 62 | 62.DECOSTAL SRLnou | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 35,7 %▲ 76,4 % | ▲ 76,4 % | 24,2 K RON | |
| 63 | 63.MARLEXIM ELECTRO SRL▲ 10 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 34,8 %▲ 28,5 % | ▲ 28,5 % | 754,9 K RON | |
| 64 | 64.D.R.B CONSTRUCT S.R.L.▲ 50 | Sat Izvoru Rece, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 34,3 %▲ 29 % | ▲ 29 % | 211 K RON | |
| 65 | 65.NIDAMIR SRLnou | Sat Mitrofani, Comuna Mitrofani, Vâlcea | 33,7 %0,0% | 0,0% | 289,8 K RON | |
| 66 | 66.CRISBO FINISAJ S.R.L.▼ 25 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 33,6 %▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 271,4 K RON | |
| 67 | 67.PIONICONSTRUCT SRL▼ 18 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 33,3 %▲ 36,1 % | ▲ 36,1 % | 415,1 K RON | |
| 68 | 68.REFORM CORP S.R.L.nou | Sat Mariţa, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 33,2 %▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 100,1 K RON | |
| 69 | 69.SEREDAL SRL▲ 3 | Sat Pauseşti-Maglasi, Comuna Păuseşti-Măglaşi, Vâlcea | 33 %▲ 39,4 % | ▲ 39,4 % | 434,3 K RON | |
| 70 | 70.PERGOSOLE S.R.L.nou | Sat Opăteşti, Comuna Goleşti, Vâlcea | 32,9 %— | — | 104,1 K RON | |
| 71 | 71.TROPICANA SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 32 %▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 43,6 K RON | |
| 72 | 72.CONCEPT INVEST SRL▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 31,5 %▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 1,9 mil. RON | |
| 73 | 73.PROINSTALAMI SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 31,2 %▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 56,1 K RON | |
| 74 | 74.CERBOCON S.R.L.▼ 54 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 30,1 %▲ 79,3 % | ▲ 79,3 % | 31,6 K RON | |
| 75 | 75.BALASTOTRANS SRL▼ 38 | Sat Glodu, Comuna Dănicei, Vâlcea | 29,8 %▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 76 | 76.UNIDAN CONSTRUCT SRL▼ 24 | Sat Corbii din Vale, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 29,4 %▼ 31 % | ▼ 31 % | 67,1 K RON | |
| 77 | 77.FOREXIM SA▼ 16 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 28,2 %▲ 19,3 % | ▲ 19,3 % | 39,4 K RON | |
| 78 | 78.FLORIX COMPANY CONSTRUCT SRL▲ 83 | Sat Şerbăneasa, Comuna Nicolae Bălcescu, Vâlcea | 27,4 %▲ 101,4 % | ▲ 101,4 % | 77,3 K RON | |
| 79 | 79.PROTERM SRLnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 27,3 %▲ 53,2 % | ▲ 53,2 % | 129,9 K RON | |
| 80 | 80.OBRAFCOM SRLnou | Sat Pietrarii de Sus, Comuna Pietrari, Vâlcea | 26,7 %▲ 3.708,1 % | ▲ 3.708,1 % | -48,1 K RON | |
| 81 | 81.ELECTRIC GRUP SRLnou | Sat Vaideeni, Comuna Vaideeni, Vâlcea | 26,5 %▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | -4,8 K RON | |
| 82 | 82.RALUNIC SRL▼ 31 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 25,7 %▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 83 | 83.LES ENERG S.R.L.▲ 27 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 25,6 %▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 115,5 K RON | |
| 84 | 84.MARIDOR TRANSPORT SRL▲ 53 | Sat Tomşani, Comuna Tomşani, Vâlcea | 25,3 %▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 85 | 85.CONSTRUCŢII COLU SRL▼ 10 | Sat Ostroveni, Comuna Galicea, Vâlcea | 24,8 %▲ 22,3 % | ▲ 22,3 % | 2,7 K RON | |
| 86 | 86.SORIN IDEAL CONSTRUCT S.R.L.▼ 64 | Sat Stănculeşti, Comuna Fârtăţeşti, Vâlcea | 24,6 %▲ 102,8 % | ▲ 102,8 % | 556,6 K RON | |
| 87 | 87.RAPID COMPLEX SRL▲ 49 | Sat Negraia, Comuna Pesceana, Vâlcea | 24,1 %▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 88 | 88.COMPROD SRL▲ 81 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 24 %▲ 67,7 % | ▲ 67,7 % | 18,7 K RON | |
| 89 | 89.COVAMAR SRL▼ 20 | Sat Tănăseşti, Oraş Horezu, Vâlcea | 23,4 %▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 973,1 K RON | |
| 90 | 90.ALEGENT SRLnou | Sat Mateeşti, Comuna Mateeşti, Vâlcea | 23,3 %▲ 72,6 % | ▲ 72,6 % | 50,2 K RON | |
| 91 | 91.NTX CONCEPT S.R.L.▼ 74 | Sat Măldăreşti, Comuna Măldăreşti, Vâlcea | 23,3 %▼ 24,7 % | ▼ 24,7 % | 97,9 K RON | |
| 92 | 92.FICUS REY S.R.L.▲ 19 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 23 %▲ 35,9 % | ▲ 35,9 % | 112,3 K RON | |
| 93 | 93.VILTERM INSTAL SRL▲ 77 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 21,6 %▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 11,4 K RON | |
| 94 | 94.VELAPONT S.R.L.nou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 21,6 %▲ 131,7 % | ▲ 131,7 % | 29,2 K RON | |
| 95 | 95.ELM-ARCA SAnou | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 21,1 %▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | -156,1 K RON | |
| 96 | 96.SONECO SRL▲ 44 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 21 %▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 158,3 K RON | |
| 97 | 97.DAXMIN SRL▲ 38 | Sat Amărăşti, Comuna Amărăşti, Vâlcea | 20,8 %▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 58,1 K RON | |
| 98 | 98.LINEST GRUP SRLnou | Sat Olteni, Comuna Bujoreni, Vâlcea | 20,5 %▲ 53,9 % | ▲ 53,9 % | 218,8 K RON | |
| 99 | 99.SANPRO SRL▼ 94 | Municipiul Râmnicu Vâlcea, Vâlcea | 20,1 %▼ 69,2 % | ▼ 69,2 % | 225,1 K RON | |
| 100 | 100.ALI-MAD SRL▲ 28 | Sat Bogdăneşti, Comuna Oteşani, Vâlcea | 20 %▲ 12,2 % | ▲ 12,2 % | 193,2 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Vâlcea
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
554 firme · 636,4 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
122 firme · 407,8 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
158 firme · 358,4 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
38 firme · 242,3 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
120 firme · 112,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
19 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
39 firme · 36,5 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
40 firme · 32,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
7 firme · 27,4 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
60 firme · 15,3 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
26 firme · 12,3 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
11 firme · 8,4 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
15 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
8 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
10 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 638,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
8 firme · 427,8 K RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
5 firme · 395,3 K RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 106,9 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 23,9 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON