COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Tulcea după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2014

204 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 16,7 %, iar liderul atinge 396,9 %.

FirmăCAGR 3 ani
TRANSPROIECT ORGANIC SRLnou396,9 %▲ 351 %
GRANOSAN SRLnou115,8 %▲ 73,3 %
LACUL CU TEI SRLnou92,5 %▲ 36,2 %
TOTAL AGRO SRL▲ 191,3 %▲ 69,7 %
AGRO TOLLIL SRLnou90 %▼ 6,4 %
TOPZONE SRL▲ 4783,2 %▲ 217,9 %
ECLISSIS INTERMED S.R.L.▲ 472,2 %▲ 21,3 %
AGRARIA FRECATEI S.R.L.▲ 5968,1 %▼ 20,2 %
SECORED PROD SRL▲ 12665,5 %▲ 43,4 %
AGROMIXT HOGEA S.R.L.nou64,1 %▲ 36,1 %
VITAGRO SRL▼ 258,8 %▼ 34,5 %
NATURAL RECOLTA SRLnou58,2 %▲ 165,3 %
EURO FISH SRL▲ 11856,4 %▲ 241,3 %
CERESAN SRL▲ 2256,4 %▲ 91,9 %
GEODANA COM SRLnou54,7 %▲ 90,5 %
MIHA-SAND SRLnou54,2 %▲ 25 %
VANIB CERES SRL▼ 252,7 %▲ 30,6 %
PREST GEO-DAN SRL▼ 1750,7 %▲ 48,5 %
D.A.B. ZOOTEHNICA SRLnou46,4 %▼ 13,6 %
NADO SERVCOM SRLnou45,3 %▲ 91,9 %
AGREAT SRL▲ 1145,1 %▲ 161,8 %
IORTIM AGRO SRL▲ 4944,2 %▲ 108,4 %
PETRU SILVOFOREST SRLnou43,6 %▲ 69,9 %
DENISCOM SRL▲ 7642,7 %▲ 27,1 %
OLIVINA BEST SRL▲ 16039,8 %▲ 101 %
DORFAN IMPEX SRL▲ 15739,6 %▲ 69,9 %
NOVA FLORISEM SRL▼ 1138,6 %▼ 31,2 %
ACASAM PAN SRL▲ 6036,2 %▲ 91 %
AGROBAZ SRLnou35,7 %▲ 70,5 %
AGRISOF IMPEX SRL▼ 2335,2 %▼ 18,9 %
MON-AL SRL▲ 3235,1 %▲ 0,2 %
AGROSPONTE SRL▲ 7634,8 %▲ 61,6 %
LUNTA IMPEXCOM SRLnou34,6 %▲ 23,1 %
GIBIS SRL▼ 2434,4 %▲ 46,4 %
BALTA STAR SRL▼ 1433,7 %▲ 26,2 %
ACVILA SRL▲ 1332,8 %▲ 14,6 %
IONATALI-COM SRL▲ 12032,5 %▲ 70,5 %
GAMALEX-IMPEX SRL▲ 9432,3 %▲ 53,3 %
GEOSTIL PREST SRL▲ 5531,5 %▲ 46,3 %
STRAMBEANU SRL▲ 8830,6 %▲ 100,2 %
ISTUDOR SRL▲ 1930,4 %▼ 0 %
AGRO EXIM GRUP S.R.L.▼ 1330 %▲ 79,2 %
AGROPROD EMINEL SRL▲ 12029,8 %▲ 34,4 %
AGROSAN PROD SRL▼ 4029,6 %▲ 9,9 %
RADE AND RADU SRL▼ 529,5 %▲ 43,3 %
SAMTORI AGRO SRL▼ 2629,3 %▲ 17,7 %
AGRI PADANA SRL▲ 3228,8 %▲ 5,1 %
AGRISVINKA SRLnou28,2 %▼ 20,6 %
MIRO PESC SRL▲ 13527,9 %▲ 69,4 %
GANDIVA SRLnou27,8 %▲ 87,9 %
AGROSERV PREST BABADAG SRL▼ 2727,6 %▲ 94,5 %
PAVISERV SRL▼ 1127,4 %▼ 2 %
PROIECT CONSTRUCT SRL▼ 3427,3 %▲ 47,1 %
STIL COM SRL▼ 4626,7 %▲ 27,9 %
AGRO PUNGARU SRL▼ 4126 %▼ 24,9 %
VENETO AGRICULTURA SRL▼ 5325,8 %▼ 13,9 %
MITI SOLARE SRLnou25,1 %▲ 551,9 %
MALBORAKIS IMPEX SRL▲ 424,8 %▲ 48 %
LARS SRL▲ 5624,3 %▲ 30,8 %
CONSTANT PROD SRL▲ 2924,1 %▲ 97,3 %
LOMBARDI AGRO SRL▼ 1823,6 %▲ 2,7 %
ONEA SRL▲ 823,5 %▲ 38,7 %
DELTA FISH SRL▲ 8923,4 %▲ 64,2 %
TRANICOM AGRO SRL▲ 1823,2 %▲ 56 %
UNIVET SRL▼ 723,2 %▼ 8,4 %
AGRO SAD SRL▲ 8523 %▲ 64 %
MOST FISCH SRLnou22,9 %▲ 0,3 %
TERRA - COSSA ASM SRL▲ 11822,8 %▼ 3,5 %
PAN METAL SRL▲ 422,5 %▲ 7,9 %
HELIANTHUS SRL▲ 422,4 %▲ 59,7 %
AGROYULIS PROD SRL▼ 4122,3 %▲ 27,4 %
PISCICOLA TULCEA SA▼ 2422,2 %▲ 27,8 %
LORD SRL▼ 3521,7 %▲ 6,7 %
MITI-GEO SRL▼ 4621,5 %▼ 5,6 %
TUMULT GROUP SRL▼ 5221,3 %▲ 19 %
AGRICOLA ASM SRL▲ 3321,3 %▲ 27,1 %
SOL SRLnou21,2 %▲ 57,5 %
CĂLINA & PAUL SRL▲ 6920,7 %▲ 39,6 %
MIRANA PLANT SRLnou20,5 %▲ 47,8 %
GEORGE SRLnou20,5 %▲ 19,6 %
GELMIN SRL▼ 520,3 %▲ 33,7 %
HOLDER TRADE SRL▼ 1620,2 %▲ 20,7 %
SERE ROMARI SRLnou19,7 %▼ 8,4 %
BIOVET SRL▼ 5719,2 %▼ 2,8 %
AGRO-GILMA SRL▲ 1619,2 %▲ 12,1 %
VEGETAL-PET SRLnou19,1 %▲ 45,7 %
RAI VERDE SRL▼ 118,9 %▲ 24,4 %
NUR SRL▲ 1418,8 %▲ 69 %
SILCONF SRLnou18,7 %▼ 40,5 %
DEACU FARMCOM SRLnou18,2 %▼ 33,2 %
ECO PET S.R.L.▼ 3617,8 %▲ 17,1 %
FRUVINIS S.A. ISACCEAnou17,5 %▲ 24,5 %
SIMCO-IMPEX SRL▲ 1417,3 %▲ 68,4 %
RIVAL PRESTCOM SRL▲ 6117,3 %▲ 0,3 %
ARCADA SRL▼ 8317,3 %▲ 1,6 %
JOHN AGRO LAND SRL▼ 7417,2 %▼ 10,9 %
CRIVIADIS SRL▼ 5816,9 %▲ 26,5 %
BUSSU IMPEX SRL▼ 6716,8 %▼ 10,8 %
CRISTMIH SRL▲ 4216,8 %▲ 25 %
SKYPY SILVA SRL▼ 1516,7 %▲ 54,7 %

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Tulcea

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
378 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
14 firme · 103,5 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
10 firme · 46,1 mil. RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
18 firme · 29,1 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
42 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
11 firme · 25,5 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
14 firme · 19,5 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
23 firme · 18,5 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
22 firme · 15,2 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
16 firme · 11 mil. RON
CAEN 0311
Pescuitul maritim
4 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
4 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
11 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
9 firme · 496,3 K RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
1 firme · 322,7 K RON
CAEN 0230
Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
2 firme · 56,2 K RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
1 firme · 0 RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
1 firme · 0 RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 0 RON
CAEN 0163
Activități după recoltare
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci