COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Transport și depozitare, Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2018

135 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 8,2 %, iar liderul atinge 264,2 %.

FirmăCAGR 3 ani
S.C.A.E.P. GIURGIU PORT S.A.=264,2 %▲ 58,9 %
BOB NET COM SRL▲ 2120,3 %▲ 43 %
CREATIV BIO ORGANIC SRL▲ 385,1 %▼ 4,3 %
OANA TRANS SRL▲ 582,1 %▲ 75,1 %
AXEL TORETTO S.R.L.nou77,9 %▲ 19,1 %
MAS SPEDITIONE SRL▲ 776,8 %▲ 31,7 %
AIL TRANS SRL▼ 570,6 %▲ 26,6 %
AFENDE TRANS SRL▲ 1366,9 %▲ 59 %
ADI ALI TRANS SRLnou66,4 %▲ 398,3 %
GABI EXPRES SRL▼ 764,9 %▼ 3,9 %
MINITRANS SRL▲ 163,9 %▲ 55,2 %
TOM ONY TRANS SRLnou61,6 %▲ 61,7 %
RT TRANS SRL▲ 161,6 %▲ 32,7 %
PETRODENT SRL▲ 1960,8 %▲ 240,9 %
ŢIGLIŞ TRANS SRLnou59,6 %▲ 15,9 %
CHIRIŢĂ TRANS SRL▲ 1358 %▲ 68,5 %
DEMO-WAY CURIER SRLnou52,6 %▲ 7,3 %
BOG TRANS SRL▲ 5252,5 %▲ 56,7 %
CRISS & DOR SRL▲ 6451,5 %▲ 9,4 %
COSMI ITALY SRL▲ 1849 %▲ 57,9 %
RUSU TRANS SRL▲ 2546,7 %▲ 87,6 %
ŞTEF TRANS SRL▲ 7545,4 %▲ 55,8 %
DANNYMET COM SRL▲ 1444,8 %▲ 49,2 %
DMA TRANS SRLnou44,2 %▲ 27,2 %
DOMAV TRANS SRL▲ 10043,8 %▲ 29,2 %
BAL TRANS SRL▼ 443 %▼ 9,3 %
GYM TRANSCOM SRL▼ 342,2 %▲ 29,3 %
INTEX LOGISTIC SRL▲ 3041,9 %▲ 96,3 %
ALEX-AGRI TRANS SRL▼ 1841,6 %▼ 3,1 %
COMDUM TRASBAL SRLnou41,4 %▲ 98,9 %
TRĂISTARU TRANS SRL▲ 2438 %▲ 50,5 %
EUROBAC SRL▼ 2437,8 %▲ 33 %
TIT SERV TRANS SRL▲ 2835,7 %▲ 30 %
RATACO TRANS SRLnou35,4 %▲ 270,5 %
CZI SRL▲ 135,2 %▲ 6,9 %
OPTIMUS FREIGHT S.R.L.▼ 1635,2 %▲ 51,9 %
CDR INTERMODAL TRANSPORT SRLnou33,1 %▲ 24,1 %
YGP TRAFIC LOGISTIC SRLnou33 %▼ 12,3 %
VOINICU ADI SRL▼ 1332,7 %▲ 0,1 %
FLORICEL COM SRL▲ 4432,6 %▲ 92,5 %
DANI & GEO TRANS SRLnou31,9 %▲ 5,3 %
BALTIC TRANSPORT SRLnou30,6 %—
ALIN TRANS SRL▲ 130,4 %▲ 29,1 %
YNA & STEL TRANS SRL▲ 7230,2 %▼ 4,2 %
MARG CONSTRUCT SRL▲ 1829,7 %▲ 15,4 %
EMA PRESCONT SRL▼ 1428,5 %▼ 13,2 %
ALI GEO TRANS SRL▲ 2428,3 %▲ 8,8 %
EDY & GEO TRANS SRL▲ 6327,4 %▼ 17,6 %
MDM TRAFIC LOGISTIC SRL▼ 3927,2 %▼ 34,2 %
LĂCRĂMAR SERV SRLnou26,7 %▲ 35,1 %
CRAFARD TRANS SRL▼ 2626,6 %▲ 25,6 %
AMA EXPRESS SRL▼ 926,3 %▲ 14,8 %
M.TRANS SPEED SRLnou25,9 %▼ 64 %
COSTI TRANS SRL▼ 2025,5 %▲ 8,2 %
DARCLEEA SRL▲ 7324,9 %▲ 67,6 %
ALEX & ROBERT SRL▲ 6724,6 %▲ 4 %
TRANS CRIS SRL▼ 623,8 %▲ 1 %
VALTRANS FOREST SRLnou23,3 %▲ 77 %
EUGEN TRANS SRLnou23,2 %▲ 90,8 %
TRANS PETRE SRL▼ 3722,1 %▼ 4,9 %
PORO TRANS SRL▼ 1621,8 %▲ 21,2 %
TAVIFLOR TRANS SRL▼ 3221,3 %▼ 10,4 %
TRANSISCOM IMPEX SRL▼ 620,8 %▲ 12,2 %
VALIBOBO SRL▼ 3620,6 %▲ 6 %
TRANS CARGO SERVICE SRL▼ 1620,5 %▼ 20,5 %
VALENTCRIS TRANS SRL▼ 720,4 %▼ 3,3 %
N.P.M. ALEXIA SRL▲ 3120,3 %▲ 57,9 %
TOMA TRANS SRL▲ 1820,3 %▲ 24,4 %
SILVER TRANS SRL▲ 320,1 %▲ 20,3 %
TESSALL PROMO SRL▼ 1419,2 %▼ 4,7 %
QUINTRIX SRLnou19,2 %▲ 36,6 %
GEO TRANS CONSTRUCT SRLnou19 %▲ 20,5 %
SILVIOARA IMPEX SRLnou18,7 %▲ 22,4 %
MIRCEA TRANSPORT LOGISTIC SRL▼ 4318,6 %▼ 10,5 %
LIXANDRU TRANS SRL▲ 4718,5 %▲ 14,9 %
GAB 2009 TRANS SRL▼ 1018,1 %▲ 8 %
DFC TRANSDIM SRL▼ 4217,7 %▲ 11,5 %
LARA & LARK SRL▼ 3717,6 %▼ 4,3 %
FLORES CO SRL▼ 2517,5 %▲ 19 %
MITREA CRIS SRL▼ 3216,9 %▲ 62,1 %
K & A FAST TRANS S.R.L.▼ 6516,7 %▼ 4,7 %
MEDTRANS SRL▼ 216,5 %▼ 19,9 %
FORTUNA TRANS SRL▼ 2316,1 %▼ 8 %
VIOFAN TRANS SRLnou15,1 %▲ 306,6 %
NINGEL TRANS SRL▼ 615 %▲ 45,1 %
GOGONEŢU IMPEX SRL▼ 814,2 %▲ 1,2 %
SIGMAN-IMPEX SRLnou14,2 %▲ 77,4 %
MAX SRL▲ 813,9 %▲ 13,8 %
VALEX TRANSPORT SRL▼ 1213,2 %▲ 4 %
XFP TRANS SRL▼ 7312,9 %▼ 3,3 %
NC TRANS SRLnou12,4 %▼ 44,7 %
C & C EUROTRANS SRLnou11,7 %▼ 4,2 %
LAVCOM SRL▼ 5111,4 %▲ 9,5 %
GOMIH TRANS SRL▲ 111,2 %▼ 14,1 %
POP GE CAM SRL▲ 2910,1 %▼ 23,1 %
DINCĂ TRANS SRLnou9,4 %▲ 44,2 %
GEO TRANS SRLnou9,3 %▲ 7,6 %
EUROSILOZ SA▼ 138,5 %▼ 4,9 %
MIRADY TRANS SRL▲ 198,4 %▼ 0,9 %
TRANSURBANA SA▼ 258,2 %▼ 21,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci