COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Sănătate, Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2024

96 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,8 %, iar liderul atinge 105,7 %.

FirmăCAGR 3 ani
DENTAOL SRLnou105,7 %▲ 115,5 %
ECODENT SRL▼ 151 %▲ 50,1 %
DENTAL STAR DIANA S.R.L.=50,5 %▲ 1,5 %
DENTAL PREV CLINIC S.R.L.=48,3 %▲ 35 %
FRIENDS CLINIC SRL▼ 345,1 %▼ 45,9 %
ARHI DENT STOMA SRL▲ 438 %▲ 36,7 %
MONTABAUR KINDER S.R.L.nou34,9 %▲ 33,7 %
BEST STOMADENT SRL▲ 133,8 %▲ 51,2 %
SAPPHIRE DENTAL CLINIC SRL▲ 1428,3 %▲ 80,8 %
M&M ESTETIC DENTAL CLINIC SRL▼ 327 %▼ 0,3 %
LION DENT SRL▲ 5026,6 %▲ 49,8 %
MAGDSIMDENT S.R.L.nou25 %▲ 25,5 %
CEREBROMED SRLnou24,4 %▲ 36 %
DR. LUȚĂ DANIEL S.R.L.▲ 524,2 %▲ 32,9 %
CABINET MEDICAL DR. GELEŢU LAVINIA SRL▲ 3423,4 %▲ 25,9 %
LABORMED SRL▲ 623,3 %▲ 31 %
ANCADENT SRL▲ 3622,9 %▼ 18,2 %
PRAXIS ONŢICĂ SRL▲ 822,9 %▲ 28,1 %
MLV DENTAL DIVISION S.R.L.▼ 822,7 %▲ 27,2 %
CABINET MEDICAL NINA MED SRL▲ 2722,4 %▲ 29,5 %
BRAIN SRL▲ 3322,1 %▲ 63,8 %
KEOLAMED S.R.L.nou21,4 %▲ 13,5 %
DENTAL SANTOMED SRL▲ 221,1 %▲ 27,1 %
ANALIZE SRL▲ 321 %▲ 24,3 %
CABINET MEDICAL DR. PIETREANU RODICA SRL▲ 1820,8 %▲ 24,9 %
PRAXIS STĂNESCU SRL▲ 4420,6 %▲ 28,6 %
PARPALĂ MEDFAM SRL▲ 2520,5 %▲ 26,1 %
DR. IATAN DOINA SRL▲ 1020,4 %▲ 18,1 %
CABINET MEDICAL DR. TRIFAN MARIA SRL▲ 5419,7 %▲ 22,1 %
INFLUX DENT SRLnou19,6 %▲ 15,1 %
STAVMED SRL▲ 2919,2 %▲ 24,2 %
NEVER STOP PLAYING S.R.L.nou19,2 %▲ 4,7 %
CULMED CLINIC SRL▼ 119,1 %▲ 15,7 %
CABINET MEDICAL HUMANO SRL▲ 1618,7 %▲ 22,2 %
IMPLANT CONSULT SRL=18,6 %▲ 20,8 %
CABINET MEDICAL DR. POPA SORIN SRL▼ 1217,3 %▲ 14,5 %
DOCTOR DĂBULEANU IOANA SRL▲ 2117,3 %▲ 16,7 %
ECHO DENTAL CARE SRL▼ 3317,2 %▼ 9,1 %
ENACHEMED HUMANITAS SRLnou17,2 %▲ 33,8 %
NOVAMED SRL▼ 1917,2 %▲ 6 %
MEDICALĂ HPM SRL▼ 2717,1 %▼ 2,3 %
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR.MĂRGĂRINT MARIA SRL▲ 2217,1 %▲ 19,8 %
PURCĂRESCU AURELIA SRL▲ 2616,8 %▲ 25,6 %
BELLADI PRAXIS SRL▼ 1516,7 %▲ 35,2 %
TOP ENT CLINIC SRL▼ 3316,2 %▲ 10,5 %
MODENT SRL▼ 3016,1 %▼ 15,9 %
FABIAN DRAGONU SRLnou15,5 %▲ 1,7 %
DOCTOR NEAGU CORNELIU ADRIAN SRL▼ 3115,5 %▲ 20,9 %
MEDWORLD CONSULTING S.R.L.▲ 2715,4 %▲ 24 %
UNIDENTA SRL▼ 3715,3 %▲ 4,7 %
SMART MEDICAL CLINIC SRL▼ 3615,3 %▲ 5,5 %
MEDICAL ILIUŢĂ MONICA SRL▲ 515 %▲ 15,7 %
CMI DR. GROSU NATALIȚA S.R.L.▼ 1214,6 %▲ 26 %
CABINET MEDICAL INDIVIDUAL DR. DUNCA LUCIAN SRL▼ 814,1 %▲ 15,7 %
MEDICAL TEST SRL▼ 1614,1 %▲ 10,5 %
PRAXIS DOCTOR GOGOI SRL=13,9 %▲ 22,4 %
MED BĂDESCU ELENA SRL▲ 813,8 %▲ 25,9 %
INTERMED SRL▲ 1713,7 %▲ 30,4 %
CENTRU MEDICAL ISIS SRL▼ 1513,5 %▲ 12,8 %
HEALTHY BY GINNA S.R.L.nou13,4 %▼ 44,3 %
NICOMED IMPEX SRL▼ 213,4 %▲ 20,2 %
NICOMED SRL▲ 1813,3 %▲ 20,8 %
DR. MANEA MIHAELA S.R.L.▼ 813,2 %▲ 11,7 %
CLK MEDICAL SRL▼ 2713,1 %▲ 6,6 %
REJEDEMED SRLnou12,9 %▲ 6,6 %
PRAXIS ONŢICĂ 2 SRL▼ 2612,9 %▲ 7,1 %
EMBAD CARDIOMEDICA SRL▼ 1912,9 %▲ 12,2 %
SANTOMED SRL▲ 1112,6 %▲ 26,7 %
DIABCLINIC S.R.L.▼ 6312,5 %▲ 12,1 %
BIOXPERT SRL▼ 2812,4 %▲ 4,9 %
CP MEDIFEM S.R.L.▼ 911,1 %▲ 5,4 %
KALYMED IMPEX SRL▼ 4210,7 %▲ 12,7 %
MEDIFRAX 2004 SRL▼ 399,8 %▲ 12,6 %
CARMA MED SRL▲ 49,4 %▲ 8,6 %
DERMASTAYLE MEDCLINIC SRL▼ 398,5 %▼ 4,5 %
SINALI OPTIC SRLnou8,5 %▲ 51,2 %
CĂPLESCU MED S.R.L.▲ 57,9 %▲ 18,5 %
CONSDERM F.D. SRL▼ 17,9 %▲ 0,6 %
NEFROLMED SRLnou7 %▲ 3,7 %
INA MED SRL▼ 606,6 %▼ 30,7 %
CABINET MEDICAL DR. POPA SRL▼ 136,4 %▲ 2,7 %
DENTACRIS SRL▼ 15,4 %▲ 9,6 %
PSIHOMED SRL▼ 125,3 %▲ 19,5 %
MED LOVE SRL▼ 214,1 %▲ 7,3 %
SPITALUL ORĂŞENESC SRL▲ 14,1 %▲ 9,6 %
SORFEDO SRL▼ 413,7 %▲ 4,2 %
DOCTOR CĂZĂNARU IULIANA CORINA S.R.L.nou3,6 %▼ 50,1 %
EXOPTIK S.R.L.nou3,4 %▲ 52,8 %
CABINET STOMATOLOGIC DR. CRISTIAN BAZAVAN SRL▼ 383,2 %▲ 0,2 %
RA DENT SRLnou3,1 %▼ 5,3 %
MEDEXCELA SRL▼ 72,7 %▲ 5,1 %
BOSIANO SRL▼ 31,9 %▼ 3,4 %
PORO-DENTAL SRLnou1,8 %▲ 50,2 %
PÎRVAN SRL▼ 91,7 %▲ 1 %
BIDENT SRL▼ 621,4 %▼ 16,9 %
CARDIONEUROMED SRL▼ 240,8 %▲ 27,2 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci