Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2023
75 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 0,3 %, iar liderul atinge 167,7 %.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | CAGR 3 ani | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BOBO PRED COM S.R.L.nou | Sat Coşoteni, Comuna Vedea, Teleorman | 167,7 %▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 39 K RON | |
| 2 | 2.BAIUL 95 COM SRL▲ 33 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 153,2 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 879,6 K RON | |
| 3 | 3.VSM IMPEX COM SRL▲ 1 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 133,9 %▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 451,5 K RON | |
| 4 | 4.GALBERT SRL▲ 5 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 104 %▲ 47,5 % | ▲ 47,5 % | 989,1 K RON | |
| 5 | 5.ALEX-TELL SA▲ 48 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 76 %▲ 274,4 % | ▲ 274,4 % | -417,2 K RON | |
| 6 | 6.ROYAL KN SRL▲ 32 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 73,6 %▼ 10 % | ▼ 10 % | 687,4 K RON | |
| 7 | 7.MIHAITA ALEXCOM SRL▲ 35 | Sat Scurtu Mare, Comuna Scurtu Mare, Teleorman | 70 %▲ 270,2 % | ▲ 270,2 % | 94,9 K RON | |
| 8 | 8.CISALVY SRL▲ 37 | Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Teleorman | 69,4 %▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 7 K RON | |
| 9 | 9.PENSIUNE LA NICU DORILĂ SRLnou | Comuna Vedea, Teleorman | 59,1 %▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 41 K RON | |
| 10 | 10.INTERACTIV FAMILY S.R.L.nou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 58,5 %▲ 223,4 % | ▲ 223,4 % | 450,4 K RON | |
| 11 | 11.HANUL CU NOROC SRL▲ 30 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 57,9 %▼ 9,2 % | ▼ 9,2 % | 21,3 K RON | |
| 12 | 12.LATEXCOM SRL▲ 12 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 55,2 %▲ 65,9 % | ▲ 65,9 % | 417,8 K RON | |
| 13 | 13.KARPATIKA INVEST SRL▲ 14 | Sat Măldăeni, Comuna Măldăeni, Teleorman | 53,9 %▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | -346,8 K RON | |
| 14 | 14.PIZZA ANCOM DELIVERY SRL▼ 13 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 49,5 %▲ 19 % | ▲ 19 % | -383 K RON | |
| 15 | 15.SARMELO SRLnou | Sat Ştorobăneasa, Comuna Ştorobăneasa, Teleorman | 49,4 %— | — | 207,8 K RON | |
| 16 | 16.ŞTEF`S TEAM SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 48 %▲ 95,9 % | ▲ 95,9 % | 41,3 K RON | |
| 17 | 17.DREAM FOOD S.R.L.▼ 14 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 42,5 %▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 30,4 K RON | |
| 18 | 18.BERETURNU LA COPACI S.R.L.nou | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 40,7 %▲ 106,4 % | ▲ 106,4 % | 207,1 K RON | |
| 19 | 19.CAFENEA BREYBY S.R.L.▲ 13 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 40,4 %▲ 71,2 % | ▲ 71,2 % | 13,8 K RON | |
| 20 | 20.VICONS SRL▼ 6 | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 40,1 %▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 462,1 K RON | |
| 21 | 21.BIRTUL RADULUI SRL▲ 2 | Comuna Moşteni, Teleorman | 39,7 %▲ 51,9 % | ▲ 51,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 22 | 22.ALIN & DANA COM SRLnou | Sat Drăgăneşti de Vede, Comuna Drăgăneşti de Vede, Teleorman | 39,6 %▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | -78,7 K RON | |
| 23 | 23.BROINEA MIHAMIR SRL▼ 6 | Comuna Troianul, Teleorman | 38,8 %▲ 30,9 % | ▲ 30,9 % | 277,1 K RON | |
| 24 | 24.REGAL DISTRIBUTION SRL▲ 32 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 36,8 %▲ 5,2 % | ▲ 5,2 % | -519,3 K RON | |
| 25 | 25.CLUB MARIO & RADU S.R.L.nou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 36 %▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 498 RON | |
| 26 | 26.AURIS ILIFLOR SRL▼ 21 | Sat Olteni, Comuna Olteni, Teleorman | 35,2 %▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 15,6 K RON | |
| 27 | 27.PURE OCEAN SRLnou | Loc. Videle, Oraş Videle, Teleorman | 34,5 %▲ 11 % | ▲ 11 % | 244,5 K RON | |
| 28 | 28.WINGS COMPANY SRL▼ 12 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 34 %▼ 35,6 % | ▼ 35,6 % | 133,1 K RON | |
| 29 | 29.VICCOM SRL▼ 11 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 32,1 %▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 2,6 mil. RON | |
| 30 | 30.JOINT BISTRO BUSINESS S.R.L.nou | Loc. Zimnicea, Oraş Zimnicea, Teleorman | 31,8 %▲ 157,8 % | ▲ 157,8 % | 317,3 K RON | |
| 31 | 31.GRAND INTER SRL▲ 28 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 30,7 %▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | -97,5 K RON | |
| 32 | 32.RODIGEL SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 30,3 %▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 58,1 K RON | |
| 33 | 33.TROPIK BAR SRLnou | Sat Ţigăneşti, Comuna Ţigăneşti, Teleorman | 29,8 %▲ 99,7 % | ▲ 99,7 % | -91,8 K RON | |
| 34 | 34.BIMBY COM SRL▲ 15 | Comuna Drăgăneşti de Vede, Teleorman | 28,2 %▲ 63,1 % | ▲ 63,1 % | -1,3 K RON | |
| 35 | 35.FAST FOOD LA PUIȘOR S.R.L.nou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 27,1 %▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | -247,9 K RON | |
| 36 | 36.DANI & KEVIN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 26,5 %▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 412,6 K RON | |
| 37 | 37.ALROM TRADING INTERNATIONAL SRL▲ 21 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 25,7 %▲ 2,1 % | ▲ 2,1 % | 164,5 K RON | |
| 38 | 38.DANY ROM ŞI SOFIA S.R.L.nou | Sat Tătărăştii de Sus, Comuna Tătărăştii de Sus, Teleorman | 25,6 %▲ 34 % | ▲ 34 % | -36,1 K RON | |
| 39 | 39.UNICOM SRL▼ 2 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 25,1 %▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 194,3 K RON | |
| 40 | 40.NEWCOMBAC FOOD S.R.L.▼ 18 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,2 %▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 775 K RON | |
| 41 | 41.TABCRIS PRODCOM SRL▼ 7 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 24,1 %▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 1,1 mil. RON | |
| 42 | 42.VEDEA SRL▲ 2 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,6 %▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | -654,7 K RON | |
| 43 | 43.CONDEIU & CIPI SRLnou | Sat Copăceanca, Comuna Călineşti, Teleorman | 23,6 %▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | -33,4 K RON | |
| 44 | 44.LEXI AMERICAN DINER SRL▲ 4 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,4 %▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 591,7 K RON | |
| 45 | 45.PICDOMINIC BESTSERV SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 23,4 %▲ 41,8 % | ▲ 41,8 % | -34,4 K RON | |
| 46 | 46.SANTECH SYSTEMS SRLnou | Sat Orbeasca de Jos, Comuna Orbeasca, Teleorman | 21 %▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 149,9 K RON | |
| 47 | 47.REDCORANA SRL▼ 39 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 21 %▲ 14,7 % | ▲ 14,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.BIENCUŢA SRL▼ 15 | Sat Dobroteşti, Comuna Dobroteşti, Teleorman | 20,5 %▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 49,3 K RON | |
| 49 | 49.CAMIR COM SRL▼ 21 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 19,9 %▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 372,5 K RON | |
| 50 | 50.ROFAL SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 19,7 %▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 78,5 K RON | |
| 51 | 51.A.F.D. CAFE BAR SRLnou | Sat Piatra, Comuna Piatra, Teleorman | 17,8 %▲ 116,5 % | ▲ 116,5 % | 6,6 K RON | |
| 52 | 52.DAMAC TRAVEL SRL▼ 33 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 17,6 %▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 48,4 K RON | |
| 53 | 53.K L T COM SRL▼ 28 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 17,5 %▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 142,6 K RON | |
| 54 | 54.DANEX-COM-IMPEX SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 17,1 %▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | -72,5 K RON | |
| 55 | 55.PRODAPUBLIC SRL▼ 25 | Municipiul Turnu Măgurele, Teleorman | 15,6 %▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 255,1 K RON | |
| 56 | 56.NORDICA DISTRIBUTION SRL▼ 1 | Sat Măldăeni, Comuna Măldăeni, Teleorman | 15,4 %▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 157,7 K RON | |
| 57 | 57.CAFFE REPLIK SRLnou | Municipiul Alexandria, Teleorman | 14,9 %▲ 195,6 % | ▲ 195,6 % | 126,4 K RON | |
| 58 | 58.ITALIAN BIOTURISM SRL▼ 45 | Sat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman | 14,2 %▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 695,1 K RON | |
| 59 | 59.POPAS CORY & YSA SRL▼ 44 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 13,8 %▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | -58,9 K RON | |
| 60 | 60.VALMI SERVCOM SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 11,8 %▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 91,2 K RON | |
| 61 | 61.MAYLANDSTYLE SRL▼ 49 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 10,8 %▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 262,5 K RON | |
| 62 | 62.ADIAMO SRL▼ 22 | Sat Bujoreni, Comuna Bujoreni, Teleorman | 10,3 %▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 17,2 K RON | |
| 63 | 63.VISANIK COM SRLnou | Sat Brânceni, Comuna Brânceni, Teleorman | 8,6 %▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 608,6 K RON | |
| 64 | 64.LYOMYS COM SRL▼ 54 | Comuna Balaci, Teleorman | 8 %▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | -4,8 K RON | |
| 65 | 65.DANSICA COM SRL▼ 11 | Sat Gratia, Comuna Gratia, Teleorman | 7,8 %▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 3,1 K RON | |
| 66 | 66.MARCOGIT TUDORA SRL▼ 9 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 7 %▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | 4,1 K RON | |
| 67 | 67.IRINEL COM SRL▼ 28 | Sat Troianul, Comuna Troianul, Teleorman | 6,8 %▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | -50 K RON | |
| 68 | 68.DENY MACAVEI S.R.L.▼ 61 | Sat Poroschia, Comuna Poroschia, Teleorman | 4,7 %▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | 17,8 K RON | |
| 69 | 69.OLTEANU COM 98 SRL▼ 43 | Sat Merişani, Comuna Băbăiţa, Teleorman | 3,5 %▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | -98,7 K RON | |
| 70 | 70.D A S A TRANS SRLnou | Sat Ciuperceni, Comuna Cosmeşti, Teleorman | 3,1 %▲ 9 % | ▲ 9 % | 8 K RON | |
| 71 | 71.EXPRES UNIVERS T SRL▼ 21 | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 2,7 %▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 80,3 K RON | |
| 72 | 72.RIDERS PETCU S.R.L.▼ 52 | Municipiul Alexandria, Teleorman | 2,5 %▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | -7,7 K RON | |
| 73 | 73.QUADRY EVENTS S.R.L.nou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 1,9 %▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 2,3 K RON | |
| 74 | 74.PRINCE COM IMPEX SRLnou | Municipiul Roşiori de Vede, Teleorman | 0,4 %▲ 94 % | ▲ 94 % | 30,7 K RON | |
| 75 | 75.SAFARY IMPEX SRL▼ 14 | Sat Beciu, Comuna Beciu, Teleorman | 0,3 %▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | -63,8 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Teleorman
CAEN 5610
Restaurante
80 firme · 80,2 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
45 firme · 68,2 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
108 firme · 27,5 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
15 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
16 firme · 8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
2 firme · 620,7 K RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
2 firme · 388,6 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 69,5 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 5 K RON