COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Teleorman după creștere pe 3 ani (CAGR) în 2025

143 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Pragul de intrare în top este 13,1 %, iar liderul atinge 227,8 %.

FirmăCAGR 3 ani
DAMACC INDUSTRY S.R.L.nou227,8 %▲ 11,2 %
TMG BUILDING SOLUTIONS S.R.L.nou220,4 %▲ 99,5 %
EXOTIC-PROD SRL=195,6 %▲ 105,4 %
WIZMAG FD SRLnou176,4 %—
GADEIRIS CONSTRUCT S.R.L.nou113,3 %▲ 69,7 %
MANECON EDILITAR S.R.L.nou106,5 %▲ 67,6 %
GROUP CONSTRUCTII STRADE VEST S.R.L.▼ 1103,2 %▲ 29,7 %
MERCURIUS TEHNOLOGY S.R.L.▲ 60100,6 %▲ 191,1 %
CIVAROM SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ▲ 5297,2 %▲ 418,5 %
METAL CONFECTIONS ROOFS S.R.L.nou96,2 %▲ 40,8 %
FUDULU VERT CONSTRUCTION S.R.L.nou93,1 %▲ 392,4 %
TOTAL BUSINESS INTEGRATED S.R.L.nou92,6 %▲ 106,6 %
COSTI CONSTRUCT TOTAL S.R.L.▲ 1589,1 %▲ 233,8 %
CORE ARY CONSTRUCT S.R.L.nou75,6 %▲ 0,5 %
ENERGY CONTROL SOLUTIONS S.R.L.▲ 973 %▲ 22,1 %
AQUA MAR RELAX SRLnou71,8 %▲ 21,2 %
PHARMA MED SRL▲ 8571 %▲ 232,6 %
REGENESYS IT S.R.L.▼ 864,4 %▼ 46 %
HYPER PREMIUM CONSTRUCT S.R.L.nou61,8 %▲ 21,1 %
BUSINESS CONSTRUCT INTERNATIONAL S.R.L.nou61,7 %▲ 42,4 %
M.M.SRL▲ 1555,3 %▲ 38,9 %
BIG BLANĂ ANDINSTAL S.R.L.nou55,1 %▼ 11 %
POP PRO CONS S.R.L.▼ 252,4 %▲ 27,4 %
GEN MARCONS SRL▲ 2851,9 %▲ 4,8 %
ELCONSTRUCT SRL▼ 2350,5 %▼ 9,8 %
DAV CRISTAF SRLnou45,6 %▼ 26,2 %
TRESOR EXPRESS S.R.L.▼ 1945,3 %▼ 30,9 %
ECKON CEI SRL▲ 5145,1 %▲ 10,3 %
AXIM IMPEX SRLnou43,3 %▲ 859,5 %
RODIPET TRANS FUL S.R.L.▲ 2743 %▲ 38 %
DUAMI TRANSPORT S.R.L.nou42 %▲ 10,4 %
YUCCAMAR ANA S.R.L.▲ 941,5 %▲ 28,4 %
RODI - SAB CONSTRUCȚII S.R.L.nou38,9 %▲ 2.566,1 %
TUDOR LOGISTICONS S.R.L.▲ 5238,8 %▲ 94,1 %
CONSTRUCT UTILAJE LORIN S.R.L.nou38,2 %▲ 36,1 %
VSOARE INSTAL S.R.L.▲ 7437,9 %▲ 34,7 %
MAKOV DEKORART SRL▼ 2537,1 %▲ 14,6 %
INSTALSERV FANADA S.R.L.nou36,4 %▼ 0,2 %
METROPOLITAN RESIDENCE S.R.L.▼ 3835,5 %▼ 88,9 %
C&R IDEAL LOGISTIC S.R.L.nou35,2 %▲ 39,1 %
SLEINSTAL TEAM SRL▼ 1135 %▼ 5,2 %
BAROC LINE SRL▲ 2433,7 %▲ 40 %
SERO CIVIL CONSTRUCT S.R.L.▼ 2033,1 %▼ 0,1 %
SCARLET ELECTRICA ELECTRONICA SI AUTOMATIZARI S.R.L.▼ 1332,8 %▼ 41 %
SEBCRIS CONSTRUCT SRL▼ 2331,5 %▼ 33,5 %
KRENIC SRL▲ 5431,3 %▲ 86,7 %
SIMPLU TOTAL S.R.L.nou30,8 %▲ 2,6 %
CONSTANTIN COMPANY SRL▼ 1630,2 %▲ 63,5 %
GABI & ALEX TRANS SRLnou29,7 %▲ 37,3 %
XIAMO CONSTRUCT SRL▲ 329,7 %▼ 16,3 %
GOLD NEW PROJECT AG SRLnou29,6 %▲ 21 %
POPESCU REAL CONSTRUCT S.R.L.nou29,5 %▲ 206,4 %
POLO & MATE CONSTRUCT S.R.L.▼ 3729 %▲ 3,1 %
CRISTIŢĂ SRL▼ 4529 %▼ 26,6 %
BBB INVEST SRL▲ 4127,9 %▲ 50,8 %
IMINENT ACORD B.M.N S.R.L.▼ 2327,2 %▼ 36,4 %
MIRUNA MARIA COM SRL▼ 5227,1 %▼ 49,1 %
ANDRES GROUP CONSTRUCT SRL▼ 4127,1 %▼ 51,4 %
CIV AGROTEK SERVICE SRL▼ 1526,6 %▲ 33,1 %
NIN ENERGI SAV S.R.L.nou26,4 %▲ 79,8 %
GOLDMAR CEREAL SRLnou26,3 %▲ 5,3 %
TOMNATES SRL▲ 1326,2 %▲ 45,7 %
BUNEA SERV INSTAL S.R.L.▲ 726 %▲ 84,4 %
AUTO SAM CONSTRUCȚII S.R.L.nou26 %▲ 63,8 %
MIRUMAR SRL▼ 225,6 %▼ 42,5 %
VITALELECTRIC S.R.L.nou25,5 %▲ 3,1 %
MEDIA CABLE SYSTEM S.R.L.▲ 4825,5 %▲ 45,8 %
PETRODENT SRL▲ 1624,3 %▲ 57,2 %
DARCLEEA SRL▲ 2523,9 %▲ 51,9 %
OPCO INVEST S.R.L.▼ 2323,5 %▲ 33,1 %
GYC COMTRANSNIC SRLnou23,3 %▲ 54,2 %
MAKĂ-DESIGN CONSTRUCT S.R.L.nou23,3 %▲ 24,4 %
PROELECTRO SRL▲ 122,6 %▲ 25,5 %
ANDREEA CONSTRUCT COMPANY SRL▼ 4722,2 %▲ 39,4 %
MOBILAR PROD SRLnou21,2 %▲ 44,9 %
ACTIM STONE KABU SRLnou20,1 %▼ 17,1 %
LC PROJECT COSTI S.R.L.▼ 3919,9 %▼ 5 %
COMPACT IMPEX SRL▲ 4419,7 %▲ 30 %
ELECTROCERALI SRL▼ 4219,7 %▲ 56,2 %
DCE GRUP EUROCONSTRUCT S.R.L.nou19,7 %▲ 10,3 %
MIVAC MENTENANCE S.R.L.nou19,6 %▲ 49,9 %
CRISTIAN ENGINEERING & CONSULTING SRLnou19,3 %▲ 29,2 %
LUMINIŢA - DENISA S.R.L.nou19,2 %▲ 47,4 %
VIMIA PAV CONSTRUCT S.R.L.▼ 5818,9 %▼ 19,5 %
ADMINISTRAŢIA STRĂZILOR,CONSTRUCŢII EDILITARE SRL▼ 3617,6 %▼ 11,9 %
ACTUAL ART CONCEPT S.R.L.▼ 5717,6 %▼ 29,4 %
RO ELCO SRL▲ 3217,4 %▲ 63,4 %
LEXSNOW S.R.L.nou17,3 %▲ 51,4 %
POL ELECTRO FONDA SRL▼ 7416,7 %▲ 10,4 %
ALEXANDRA HOME DESIGN S.R.L.nou16,6 %▼ 4 %
ADESIL ENCUPREST S.R.L.▲ 4516,4 %▲ 33,4 %
TERMOSISTEM EHP SRL▼ 7916 %▼ 31,3 %
BILL CONSTRUCT SRL▼ 4515,7 %▲ 23,1 %
ANDUGREEN S.R.L.nou15,7 %▲ 99,3 %
SOFMAT MANDMAT INSTALL S.R.L.nou14,8 %▼ 16,4 %
CANROM IZOTEH S.R.L.▼ 7614,3 %▼ 13,3 %
JON CONSTRUCT SRLnou14,3 %—
LUK CONSTRUCT SRLnou13,7 %▲ 21,1 %
MGS ICU INSTAL S.R.L.nou13,4 %▲ 68,2 %
TERMOCLIM INSTAL CONSTRUCT S.R.L.▲ 913,1 %▲ 44,2 %

Codurile CAEN din construcții — Teleorman

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
57 firme · 258,2 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
236 firme · 187,7 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
73 firme · 131,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
82 firme · 73,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
17 firme · 42,5 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
13 firme · 35,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
30 firme · 34,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
28 firme · 33,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
8 firme · 20,7 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
26 firme · 13,9 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
19 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
5 firme · 9,3 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
9 firme · 5 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
11 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 635 K RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
1 firme · 567,9 K RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
2 firme · 459,6 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
1 firme · 91,3 K RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
1 firme · 1,5 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 0 RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci